Jump to content

שוק העברות חם מאוד בכדוריד

נועם שוהם

Recommended Posts

ומה עם לנגליב הוא שחקן חופשי כרגע לא? יאללה שיביאו אותו ויסגרו את הפינה הזאת

אני חושב שהוא האריך את החוזה שלו במכבי ראשון, אפילו שהיה שחקן חופשי בתחילת הקיץ. אני גם בספק לגבי היכולת הכלכלית להביא אותו, בעיקר לאור זה שנשתתף בגביע אירופה (השני בחשיבותו) בסופו של דבר.

כדוריד: מכבי טיירק ת"א הוגרלה בסיבוב הראשון בגביע האיגוד האירופי מול לובצ'ן ממונטנגרו (המשחק הראשון בישראל, הגומלין בחוץ). המשחקים בסופי השבוע 6/7 ו-13/14 בספטמבר (יתכנו תזוזות אחרי הבקשות שהועברו לאיגוד האירופי בגלל מועדי החגים).

הגרלת משחקי ליגת העל בכדוריד - מכבי תפתח במשחק חוץ מול קרית-אונו (מועד המשחק צפוי להשתנות עקב השתתפות הקבוצה בגביע האיגוד האירופי).

במחזור השני תגיע הפועל ראשון להדר-יוסף.

כדוריד: מכבי טיירק ת"א הוגרלה בסיבוב הראשון בגביע האיגוד האירופי מול לובצ'ן ממונטנגרו (המשחק הראשון בישראל, הגומלין בחוץ). המשחקים בסופי השבוע 6/7 ו-13/14 בספטמבר (יתכנו תזוזות אחרי הבקשות שהועברו לאיגוד האירופי בגלל מועדי החגים).

הגרלת משחקי ליגת העל בכדוריד - מכבי תפתח במשחק חוץ מול קרית-אונו (מועד המשחק צפוי להשתנות עקב השתתפות הקבוצה בגביע האיגוד האירופי).

במחזור השני תגיע הפועל ראשון להדר-יוסף.

חבל אנחנו ביפן, אם יהיה מזל וזה יוקדם אני מתייצב עם הילדים, הם כבר לוחצים עלי "מתי הולכים למכבי"

• 3 weeks later...

טוב אני מודה שאני מתחיל להתרגש, אפילו שקשה להסתגל לשינויים ולאובדן של כמה שחקנים שהיו מאוד מזוהים עם הקבוצה ושמאוד התחברנו אליהם.

הקבוצה תמריא למחנה אימונים בחו"ל ב-21.8 ולאחר מכן תפתח את משחקיה בגביע איגוד השופטים ב-27.8 מול חולון או אשדוד.

זה הסגל כרגע ואני מניח שיצטרף עוד שחקן עם יד שמאל. אמנם מעט דליל (שני שחקנים בכל עמדה בלבד) מבחינת עומק אבל כל שחקן - בומבה. אני לא זוכר עונה בה היו לנו שני זרים ברמה כזאת (בוטוליה ונובאק) לצד כל כך הרבה שחקני נבחרת (דבדה, שמעוני, ורנר, פומרנץ, שיקלושי ודן נתן) ושחקני נבחרת בעבר (בלכר, מטלון וסשה) וכמובן מעל כולם הקפטן שלנו (לפחות של האוהדים) - רנן!

הסגל המלא

שוערים: אלדר שיקלושי, אלון כהן, גיא רן.

פיבוט: עומר דבדה וסשה בזברחני.

פינה שמאל: טל בלכר וגיל פומרנץ.

מקשר שמאל: בויאן בוטוליה, ורנר סטורודום (ובמקרה הצורך גם מטלון ושמעוני).

מרכז: תומר שמעוני ותום מטלון.

מקשר ימין: דן נתן (ובמקרה הצורך גם נובאק).

פינה ימין: נובאק בוסקוביץ ורנן לנדסמן.

http://www.handballisr.co.il/News.asp?id=3245

הקבוצה:

_DSC1691_1600x1065.JPG

נובאק שוב בצהוב wubyellow3.gif

_DSC1678_1600x1065.JPG

וכמובן בוטוליה בצהוב

_DSC1677_1600x1065.JPG

גלקטיקוס בכדוריד?

איך השוער החדש?

מצד אחד - סוג של גלקטיקוס. שחקני פינה סופר מהירים שיודעים לרוץ למתפרצות. קו אחורי מנוסה ומאיים וכמובן הפיבוט הכי טוב בליגה. מצד שני - פציעה קטנה וכל הסגל הזה קורס. חסר לנו עוד קצת עומק ושמעוני ומטלון הם לא מרכזים "טבעיים" כך שמשחק ההתקפה יכול להיתקע.

שיקלושי הוא שוער נבחרת ישראל. בעיניי הוא השוער הישראלי הכי טוב היום ולבטח עם הכי הרבה פוטנציאל, בגלל הנתונים הפיזיים שלו (גבוה ואתלטי מאוד). הוא גם מנוסה במעמדי צמרת אחרי שהיה במכבי ראשון הרבה שנים. מנגד, במובן מסוים זה הימור, כי כל הקבוצות שזכו באליפות בעשור האחרון ואפילו בשני העשורים האחרונים עשו את זה עם שוערים זרים (או לצורך העניין וובה זייקמן ומישה לוין, שהם ישראלים אבל עלו מברית-המועצות). בנוסף, שיקלושי לא היה שוער ראשון בקבוצת צמרת אף פעם.

עדכונים:

מכבי ניצחה אתמול 37:24 את רמת-השרון, במשחק אימון בהדר-יוסף.

הקבוצה תמריא היום בלילה למחנה אימונים בצ'כיה ותחזור בשבוע הבא, למשחקי גביע איגוד השופטים (יום שלישי, 27.8, משחק חוץ מול המנצחת בין אשדוד וחולון).

הקבוצה תארח את המשחק הראשון באירופה מול לובצ'ן ממונטנגרו ב-10.9 (יום שלישי) והגומלין ישוחק במונטנגרו כעבור שבוע (17.9).

לא יחתימו איזה מרכז לסגור את הסגל מעיין?

ויש כבר לוח משחקים? מתי נגד אסא באוניברסיטה? המשחקים עדיין ביום שישי?

לא יודע. כרגע אני בספק אם יחתימו מרכז נוסף כי אני חושב שבונים על שמעוני ומטלון. יותר קריטי להחתים שחקן נוסף עם יד שמאל. חבל מאוד שאוריאן ליפץ ואלכס פליסקין לא נשארו. הם היו סוגרים לנו את הסגל, ביחד עם עוד שחקן עם יד שמאל. אוריאן מרכז מעולה ואחד המכביסטים הגדולים בקבוצה שהתחברנו אליו מאוד. אלכס אמנם היה רק עונה אבל הוא יכול היה לסגור מלא פינות בסגל (יודע לשחק פיבוט, מרכז ובשתי הפינות).

יש לוח משחקים - http://www.handballisr.co.il/TeamPage.asp?TeamId=7&cYear=2014. המשחקים אכן בימי שישי לרוב.

מחזור ראשון 12.9 בחוץ מול קרית-אונו, מחזור שני 20.9 הפועל ראשון בהדר-יוסף. יש מצב ששני התאריכים האלה ישתנו בגלל המשחקים באירופה.

משחקים בולטים נוספים: 11.10 בחוץ מול מכבי ראשון (מחזור חמישי) וב-29.11 בחוץ מול אס"א (לא שזה מעניין יותר מדי - אס"א קבוצה בלי זרים והסגל שלה מורכב מצעירים מוכשרים אבל לא משהו שאמור לאיים על מכבי).

זה רק נראה ככה בתמונה הקבוצתית או שהעדיפו לצמצם את הסגל מבחינת כמות שחקנים כדי להביא שחקנים טובים יותר?

אין לי מושג למה הסגל כל כך מצומצם. זה די בעייתי. יש שני שחקנים בכל עמדה, למעט מקשר ימין (אם מחשיבים את נובאק כפינה, אז רק דן נתן מקשר ימין), אבל אין שום גיבוי. אני לא כותב מידיעה, אבל אולי התאהבו בסגל המצומצם שנתן את הסיבוב הראשון המדהים בעונה שעברה (8 שחקנים פלוס מינוס וסיימנו מקום ראשון בלי הפסד כולל ניצחון חוץ על הפועל ראשון).

איך אף אחד לא מדבר על מחטף השנה שנעשה בבדמינגטון חללי בגילאי 68-72? מכבי (היחידה בארץ שיש לה קבוצה בספורט הזה, והאלופה הנצחית בליגה בה רק אנחנו משתתפים) החתימה את בולמאסי אובאמוסטו וברגעים אלה ממש עובדים על השחרור שלו מכלא סהרונים. כשרון גדול שרק מחכה להתפוצץ, נמתין לעדכונים.

מדברים לי פה על כדוריד.. כזה מיינסטרים :\

• 2 weeks later...

הודעה אחרונה בנושא - כתבתי כאן כמה פעמים שאני מעריך שיגיע שחקן שמאלי נוסף והנה, לפי הדיווח של אסף אקרמן, הגיע שחקן שמאלי, ואיזה הפתעה משמחת.

סהר חלפון, שמשחק בפינה ימין (יד שמאל), מצטרף למכבי מסביון. מדובר בשחקן נבחרת העתודה שבאופן אישי הרשים אותי מאוד במשחקים מול סביון בעונות האחרונות.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=616&docID=150907&lang=HE