Jump to content

יורו אנדר 21 מגיע לישראל

amir1008

Recommended Posts

מי הוא? איפה הוא משחק? אחרי השחלה כזאת במעמד כזה, אני מקווה שהוא מבין שהוא צריך להחליף ענף..!

אומרים שהוא בהרכב פותח של אחת שכמעט ירדה ליגה הפועל באר שבע

חשבתי על זה הרבה והגול הרביעי של איטליה זה אשכרה גול על רמה בגינר במשחק הסופר ריאליסטי PES 2010 מדהים שהצלחנו לקבל גול כזה במציאות

חחחחחחחחחחח הכי אהבתי בראיון של גיא לוזון זה שהוא אמר שהיינו טובים,וזה רק בגלל ההרחקה ההפסד.

חחחחחחחחחחחח איזה טיפש הוא

מגיע לך יבן זונה

מי הוא? איפה הוא משחק? אחרי השחלה כזאת במעמד כזה, אני מקווה שהוא מבין שהוא צריך להחליף ענף..!

אתה צריך להחליף ענף

ראית 90 דקות של השחקן בכל החיים שלך ואתה שופט אותו.

וגם אם הוא היה גרוע אתמול זה לא אומר עליו כלום.

לא שאני יודע איזה שחקן טוב הוא כי גם אני בחיים לא ראיתי אותו. אבל אתה סתם מדבר שטויות.

וחוץ מזה כולם טועים, לך תראה גמר ליגת האלופות 2009 וידיץ הבלם הכי טוב בעולם בזמנו קיבל שחיל דומה מאטו.

לא יודע מי זה חבר שלך אבל המבוגר שהיה למטה בשער 8 אחד המרגשים..

ואם מישהו מעוניין אני מוכר 3 כרטיסים למשחק בטדי ביום שלישי של הנבחרת..

חח אוהד מרגש מס? 1

טור נחמד על הנבחרת הלא כ"כ...

פעמיים ספרנו התקפות של 30 מסירות איטלקיות, שהסתיימו רק בגלל שנמאס להם והם בעטו לשער. מהצד השני, השוער האיטלקי חיפש תנוחה טובה לעמוד בה, מתח את עצמו, דיבר עם הספסל ובעיקר נראה משועמם. הקוון בצד שלו אפילו לא היה צריך להתקלח בסיום המשחק. המשחק פשוט לא זז לכיוון ההוא. חצי מגרש להשכרה, מקום מושלם לעל האש.

לא ביקשנו שתשתחוו, גם לא ביקשנו ממכם לנצח כל משחק (אתם גם לא מסוגלים). ביקשנו ממכם לעמוד בציפיות שהמאמן שלכם ("הכי טוב בעולם") יצר. האיטלקים עשו שלושים מסירות בהתקפה אחת ואפילו גליץ' אחד לא ראינו לרפואה כדי להוציא כדור. כמו אב, ככה הבנים. הרבה דיבורים, מעט מאוד מעשים. בינתיים היורו הזה מתנהל בצורה פנטסטית, חבל שהנבחרת לא מיישרת איתו קו.

השוער של איטליה זבל מנייאק.

שמתי אותו בפנטזי ליג, ויש בונוס על עצירות.

עצירה אחת לא הייתה לו אתמול!!!!

אתה צריך להחליף ענף

ראית 90 דקות של השחקן בכל החיים שלך ואתה שופט אותו.

וגם אם הוא היה גרוע אתמול זה לא אומר עליו כלום.

לא שאני יודע איזה שחקן טוב הוא כי גם אני בחיים לא ראיתי אותו. אבל אתה סתם מדבר שטויות.

וחוץ מזה כולם טועים, לך תראה גמר ליגת האלופות 2009 וידיץ הבלם הכי טוב בעולם בזמנו קיבל שחיל דומה מאטו.

נשמה טהורה, כל בלם/ מגן אוכל השחלות, לא חסר בעולם שחקנים ברמה שיכולים לתפור כל הגנה.

העניין שבגול הרביעי פלורנצי משחיל לו בכזאת קלות עובר אותו כמו אויר ומגיע מול שוער וכל זה בהילוך שני.

איטליה נבחרת ברמה גבוהה מאוד ולטעמי תלך ביורו הזה עד הסוף.

העניין שאי אפשר להסתיר את השמש! והבה סובל מחוסר חמור ביסודות של כדורגל. רק מלראות איך הוא כביכול יצא קדימה כדי לחטוף לשחקן שבא עם תנופה והפנים לשער מראה את הפערים המטורפים בעיקר בהבנה של המשחק בנינו לבין אירופה.

ואתה צודק, עד לפני כמה דק לא היה לי מושג מיזה והבה ואיפה הוא משחק ומעולם לא ראיתי 90 דק שלו. ואז הבנתי שמדובר בשחקן הגנה של קבוצה שכמעט ירדה ליגה באחת הליגות החלשות באירופה.

אז עם כל הכבוד לדוגמה שנתת אתה מבין ממה הנבחרת הצעירה שלנו מורכבת?

יו"ר ההתאחדות גם נשאל על הקריאות 'דור מיכה' לעבר אחיינו במהלך המשחק, והגיב בחריפות: "לגבי דור מיכה, גיא לוזון החליט שהוא לא צריך להיות בנבחרת מבחינה מקצועית והעדיף עליו את אייל גולסה ואת ישראל זגורי. כל האינטרסנטים אוהדי מכבי תל אביב יכולים להמשיך לצעוק 'דור מיכה', הם אוהדים שלו ולא של גיא או של הנבחרת".

לא אוהדים של גיא לוזון :o?

חוצפנים.

לא חושב שיש התבטאות כלכך מביכה של משפחת לוזון כמו ההתבטאות הזאת..

לא אוהדים של גיא או של הנבחרת?

גיא לוזון מבחינתי היה מאמן ענק אבל עכשיו שמתגלה שהוא בכלל מאמן שלא דוגל בטקטיקה(?!?!?!) או אסטרטגיה לפני נמשחק(?!?!?!) או להכיר את היריבות(!<?!<!?<!<?!!??!?!!?) ואיש מאוד קטן אז קשה לי מאוד להבין למה אהבתי אותו לפני.

"אנשים זילזלו בנורבגיה כשגיא אמר שהיא יכולה ללכת עד הסוף"....

אז עכשיו לוזון ג'וניור לא רק מאמן נאמבר וואן, הוא גם נביא! ריספקט מן!

כמה הייתי משלם בשביל להעלים את המשפחה הזאת מהכדורגל.

אולי הייתי משאיר אותם רק בגזרת מכבי פ"ת בלבד וזהו, שלא יהיו מעורבים בשום דבר, בטח ובטח שלא בניהול הכדורגל שלי.

יו"ר ההתאחדות גם נשאל על הקריאות 'דור מיכה' לעבר אחיינו במהלך המשחק, והגיב בחריפות: "לגבי דור מיכה, גיא לוזון החליט שהוא לא צריך להיות בנבחרת מבחינה מקצועית והעדיף עליו את אייל גולסה ואת ישראל זגורי. כל האינטרסנטים אוהדי מכבי תל אביב יכולים להמשיך לצעוק 'דור מיכה', הם אוהדים שלו ולא של גיא או של הנבחרת".

לא אוהדים של גיא לוזון :o?

חוצפנים.

זה אמיתי ?

לא של גיא עלק

תתקנו אותי אם אני טועה, אבל הוא טוען שאנחנו אינטרסנטים. אם היינו אינטרסנטים אז האינטרס שלנו שדור ישאר במכבי, משמע שלא ישחק בנבחרת, לא?

אני מרחם על האוהדים של סטנדרד ליאז, גם הביאו להם את מאור '' הילד ענק'' בוזגלו ועכשיו הפלופ הזה...

בטח הנשיא שלהם דופק את הראש בקיר... איך עבדו עליו.