Jump to content

יורו אנדר 21 מגיע לישראל

amir1008

Recommended Posts

שמעו אתם חבורת הזויים עם השמחה הזאת בגולים. אדישות אני מבין ואפילו די מזדהה, אבל שמחה לאיד? זאת עדיין נבחרת שלובשת כחול ומייצגת דגל ישראל יא אהבלים.

אז מה אתה עושה פה?

לך תעודד את השחיתות של לוזון את לוזון את דהאן.

ותתמוך בהם כדי שימשיכו להשחית את הנבחרת.

שמעו אתם חבורת הזויים עם השמחה הזאת בגולים. אדישות אני מבין ואפילו די מזדהה, אבל שמחה לאיד? זאת עדיין נבחרת שלובשת כחול ומייצגת דגל ישראל יא אהבלים.

זאת נבחרת לוזון.

לא שמחים שהנבחרת נכשלה, אלא מהכישלון הידוע והצפוי של גיא לוזון.

אותי היא לא מייצגת.. כמו שהפועל וחיפה לא מייצגות אןתי באירופה.

בנבחרת הכל קומבינות ושקרים, לא הטובים משחקים אלה המיוחצנים....

זאת הרמה של הנבחרת שלנו. אנחנו משחקים בטורניר הזה בגלל שאנחנו מארחים אותו. אם לא היינו מארחים אותו לא היינו מגיעים אליו. עזבו עכשיו את כל הקומבינות. גם בהרכב הכי חזק שלנו אנחנו נקבל בראש מהאיטלקים. אנחנו לא בלבל הזה. נוצרה אשליה שאנחנו כן בגלל שאנחנו משחקים בטורניר, אבל זאת אשליה בלבד.

ד"א איטליה נבחרת אדירה. יכולים לזכות.

גבר השירה לדור מיכה התחילה ב0-1 להם מיד עם האדום לגולסה ולא ב0-3, אז אל תספר לי סיפורים שהקהל לא רוצה להרוס. הקהל הוא קהל טרמפיאדה שברגע שיש תוצאה ומשחק טובים הוא רוכב על הגל אבל ברגע שלא הולך טוב הוא חושף את הטבע האמיתי שלו. זה קהל צמא דם ואנטי ספורטיבי. הרי ברור לך שאם בטעות היינו שמים גול כשהמשחק עדיין פתוח אז כל אותם מקללים היו קופצים משמחה.

בקיצור השירה התחילה כשהמשחק היה גמור. וגם הייתי מבין אם הייתה מתחילה ב-0-0. לגיטימי אגב ששירה לדור מיכה תבוא שנייה אחרי שאחד השחקנים (מהבלופים הגדולים שקיימים אצלנו) שתפס את המקום של דור בסגל, הורחק. וכמו שאני מסביר לך, ברור שיהיו אנשים שמחכים לנפילה של הנבחרת כשאנשים כאלה מנהלים אותה. אם לא ברור לך שכל ההתנהגות הזאת מגיעה מתסכול וכעס ולא כי סתם כיף לאנשים שהנבחרת לא מצליחה, אז יש לך בעיה רצינית ואתה סתם מעלים עין. מי שצריך לבוא אליו בטענות זה לא לקהל הישראלי שלמרות כל השחיתות הזאת הגיע בהמוניו ומילא את היציעים, אלא לכל מי שעושה מכולנו צחוק כבר כמה שנים טובות ויוצר את האנטגוניזם הזה כלפי הנבחרת שאמורה לייצג את כולנו.

זאת הרמה של הנבחרת שלנו. אנחנו משחקים בטורניר הזה בגלל שאנחנו מארחים אותו. אם לא היינו מארחים אותו לא היינו מגיעים אליו. עזבו עכשיו את כל הקומבינות. גם בהרכב הכי חזק שלנו אנחנו נקבל בראש מהאיטלקים. אנחנו לא בלבל הזה. נוצרה אשליה שאנחנו כן בגלל שאנחנו משחקים בטורניר, אבל זאת אשליה בלבד.

בחוץ אפשר להוציא תיקו מסריח עם ההרכב הכי חזר, בישראל אין סיבה שלא ננצח

שיחקנו מול קבוצות מצויינות ונתנו להם פייט... הבעיה שלא השחקנים הטובים ביותר משחקים..

לא הגיוני שקמפיין שלם משחקים שחקנים מסויימים ושמגיע הטורניר החשוב הטובים לא מוזמנים...

ravid

זה נראה לך "החלטה מקצועית " כששחקן של קבוצה בליגה הלאומית(קבהא) פותח לפני שחקן ששיחק 20+ משחקים(לוגסי) באלופת המדינה?או ששחקן של קבוצת תחתית (כליבאת) פותח לפני שחקן הרכב(מיכה) של אלופת המדינה?

תפסיק לשחק אותה תמים

הלוואי שייגמר 4:0 ואז הכותרת תהיה: מייצגים את הפועל ולא את ישראל

מישו גנב לך רשם תגובה בפייסבוק של ערוץ הספורט

ravid

זה נראה לך "החלטה מקצועית " כששחקן של קבוצה בליגה הלאומית פותח לפני שחקן ששיחק 20+ משחקים באלופת המדינה?או ששחקן של קבוצת תחתית (כליבאת) פותח לפני שחקן הרכב של אלופת המדינה?

תפסיק לשחק אותה תמים

אבא'לה תראה לי איפה כתבתי שאני חושב שכל ההחלטות מקצועיות.

כולם פה מסכימים שיש קומבינות. הויכוח הוא על איך התגובה לקומבינות צריכה להיות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"עד ההרחקה ההזויה"

אם לא האדום של גולסה. 4-1 ישראל.