Jump to content

יורו אנדר 21 מגיע לישראל

amir1008

Recommended Posts

לא,

הטעות שלך היא בראיית המצב. גיא לוזון לא עשה טעות. גיא לוזון בחר בשחיתות על פני ספורטיביות/כדורגל/כל ערך נכון שתרצה להכניס לכאן.

אנחנו בתור קהל לא צריכים להסכים לזה.

יחסית לביזיון (3-0) ההיסטורי שהולך פה - אחד הדברים הכי מושחתים בהיסטוריה של הספורט המקצועני בארץ - אין רעש.

התקשורת לא מתעסקת בזה, לא מתייחסת מספיק, לא צועקת, לא חוקרת - לא עושה את העבודה שלה.

אנחנו בתור קהל צריכים לעשות את זה.

צר לי, אבל לי יש 0 זהות עם הדבר הזה. עם השחיתות והגועל נפש שהלך בצעירה השנה.

אין לי שום סיבה "לתמוך" בנבל הראשי ובמה שהיא מייצגת. כי אותי היא בטח לא מייצגת.

אני מעדיף לקלל, לעודד את דור מיכה, לעשות רעש ובלאגן. להתסיס כמה שאפשר - להעלות את זה לכותרות

לפצוע - לנשוך - למצוץ את הדם.

כדי שזה לא יקרה שוב. בחיים.

אז למה לא קיללת, עודדת את דור מיכה, עשית רעש ובלאגן והתססת כמה שאפשר כשהנבחרת הובילה מול נורבגיה? למה רק בפיגור במשחק רע אתה נזכר שהשחיתות מפריעה לך?

וזה נכון כמובן לגבי כל הפורום. כל החרא שראינו בקהל שלנו לאורך כל השנים האחרונות מתומצת למשחק אחד. יותר מדי אנשים שרק מתים שהכשלון כבר יגיע כדי לשמוח לאיד. והכי מצחיק זה שקוראים לעצמם אוהדים. רמת תרבות הספורט והאהדה בארץ ואצלנו בפרט קרובה מאוד ל-0.

ואני אשמח גם אם מישהו יסביר לאחד שלא קורא עיתונים כמוני מה השחיתות המדוברת. אני יודע שהוא ניפה את דור ולוגסי, איפה השחיתות מתבטאת (אני באמת שואל כדי לדעת) פה כי הוא טען שזאת החלטה מקצועית.

אז למה לא קיללת, עודדת את דור מיכה, עשית רעש ובלאגן והתססת כמה שאפשר כשהנבחרת הובילה מול נורבגיה? למה רק בפיגור במשחק רע אתה נזכר שהשחיתות מפריעה לך?

וזה נכון כמובן לגבי כל הפורום. כל החרא שראינו בקהל שלנו לאורך כל השנים האחרונות מתומצת למשחק אחד. יותר מדי אנשים שרק מתים שהכשלון כבר יגיע כדי לשמוח לאיד. והכי מצחיק זה שקוראים לעצמם אוהדים. רמת תרבות הספורט והאהדה בארץ ואצלנו בפרט קרובה מאוד ל-0.

ואני אשמח גם אם מישהו יסביר לאחד שלא קורא עיתונים כמוני מה השחיתות המדוברת. אני יודע שהוא ניפה את דור ולוגסי, איפה השחיתות מתבטאת (אני באמת שואל כדי לדעת) פה כי הוא טען שזאת החלטה מקצועית.

אני?

אני הייתי נגד הנבחרת מאותה החלטה והתפוצצות פרשיית השחיתות הלוזונית מהתחלה. ובכל רגע נתון. כשהובלנו בתקו בפיגור - תמיד.

בגלל זה אגב גם לא הלכתי למשחקים (למרות שתכננתי ללכת לכולם)

בכל הקשור לפרשה.

דודו דהאן הסוכן הופיע במסיבת עיתונאים של הנבחרת. בין היתר סיפר שגיא לוזון הולך שנה הבאה לאמן בבלגיה

ו"בלי שום קשר" שחקנים של דודו דהאן וכמובן מכבי פ"ת (שזה מעל הכל, לוזון וזה) זוכים לקדימות פסיכית על שחקנים אחרים לדוגמה - דור מיכה.

רביד,

בסה"כ די קשה להגיד שאני אוהד לא תומך.. כאילו.. אני...

הלוואי שייגמר 4:0 ואז הכותרת תהיה: מייצגים את הפועל ולא את ישראל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני שמח לראות את הנבחרת הצעירה מתפרקת. לא כי אני אנטי-ישראל או אוהד הפועל 'מאגניב', אלא כי אני שמח לראות נבחרת לאומית מתרסקת אחרי שהשחקנים בה נבחרים על-ידי סוכן והשיקולים להרכבתה הם עסקיים ולא מקצועיים. מה שלוזון והסוכן שלו עשו פה, זה חרא. והחרא הזה לא מייצג אותי.