Jump to content

יש מאמן

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

הרגת אותנואחרי זה אתה מתפלא למה לכולם קשה איתך

אתה רוצה להיות תמיד מרכז, וכשבן אדם עושה את זה כל הזמן, פותח 1000 נושאים, מגיב 6000 תגובות שאין בהם כל תכלית, ?פףףף אשש, אבל לא אגיע? ושארהדבים האלו מפתחים כלפייך אנטי. וזה נכתב בקטע ממש טוב

שי מרפרש בוואן ופותח נושאים על כל ידיעה חחחחחחחחחחחחחחחחח

מחר תראו נושא חדש "רונאלדו לובש נעלי adidas f-50" ותת כותרת "ומה מסי חושב על זה?"

כן בוא נפתח על זה עוד נושא.

גם אופריע מאוד מקרובת לג'ורדי היא יודעת מי המאמן אבל היא הבטיחה לג'ורדי שלא תגלה.

נו בחייאת ראבק.

תאכלס בלי לפגוע נחנקנו

אתה יודע כמה "פרסומים ראשונים" הולכים להיות כתובים בוואן בחודשיים הקרובים? אתה תפתח על כל פרסום שלהם נושא?

חוץ מזה שלפי מה שהבנתי אתה לא ילד בן 12 שחייב לפתוח על כל פלוץ של אופירע נושא...

הלכתם רחוק עם השמות...

במבט ריאלי, במידה ובאיירן לוקחת את גביע אירופה בשבת, כדאי לגווארדיולה לבוא למכבי, הרי מה הוא כבר יכול לתת לבאיירן יותר ממה שהם עשו השנה? שיבוא למכבי!!

corcker.jpg

הלכתם רחוק עם השמות...

במבט ריאלי, במידה ובאיירן מינכן לוקחת את גביע אירופה בשבת, כדאי לגווארדיאולה לבוא למכבי, הרי מה הוא כבר יכול לתת לבאיירן יותר ממה שהם עשו השנה? שיבוא למכבי!!

רייקארד הולך אחרי הכסף וזו הסיבה לדעתי שהוא דווקא לא יבוא.

לדעתי אם אוסקר ילך חייבים מאמן שניקח איתו אליפות כשהוא מהבית בפלאפון, ולפחות שמינית גמר אלופות.

יש לי רק מעומד אחד ראוי.

primo.jpg

לדעתי אם אוסקר ילך חייבים מאמן שניקח איתו אליפות כשהוא מהבית בפלאפון, ולפחות שמינית גמר אלופות.

יש לי רק מעומד אחד ראוי.

primo.jpg

מצד אחד בא לי להגיד "בבקשה!", מצד שני יצא לי קצת קיא בפה.

ושמישהו יערוך את הכותרת של הנושא למשהו קצת פחות שקרי

הודיעו כבר שאברם מועמד?

טרם , יגיע באותו יום שתהיה ידיעה ש"הלפרין סיכם, את תנאיו במכבי".

ביום שיודיעו שאברם לא יגיע למכבי תגיע הכותרת "הלפרין לא יגיע למכבי עקב בעיות מס".

יש פה מישהו בעבודה שטוען שחבר שלו עובד בנתב?כ וראה היום מאמן הולנדי בכיר (אני אפילו לא מעיז להגיד את השם כי זה מגוחך) שנחת בישראל היום. אפילו התערב איתי הדביל שהוא יחתום ואני נתתי לו יחס של פי 10 מרוב שזה הזוי.

יש פה מישהו בעבודה שטוען שחבר שלו עובד בנתב?כ וראה היום מאמן הולנדי בכיר (אני אפילו לא מעיז להגיד את השם כי זה מגוחך) שנחת בישראל היום. אפילו התערב איתי הדביל שהוא יחתום ואני נתתי לו יחס של פי 10 מרוב שזה הזוי.

יוהאן קרויף?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.