Jump to content

הבוז הוא בשבילכם שונא את האולטרס שונא את הפאנטיקס אוהב את מכבי

danielkrystal

Recommended Posts

באמת שנים רבות, שנים רבות שאני אוהד את מכבי,שנים רבות שאני הולך לכל משחק עם קבוצה של חברים ללא קשר לשום ארגון, אוהב את הקבוצה.

שנים רבות ואף פעם לא ראיתי כזה ביזיון כמו שהיה במשחק האחרון נגד בני יהודה.

שנים רבות ובחיים לא הרגשתי שאני שונא כל כך קבוצה קטנה יחסית של אוהדי מכבי, שקוראים לעצמם בכל מיני שמות וחושבים ,שבגלל שהם יותר "צבעוניים" ומקובצים יחד אז הם אוהדים את מכבי יותר מכולם, "מייצגים" את הקבוצה ואת שאר האוהדים, הם חושבים שרק הם משקיעים והולכים גם למשחקי חוץ בכל הארץ.

אז ככה יש לי הרבה מה להגיד על זה ,אבל אני אכבד את הפורום ואת זאת עם האדום ,הזונה ואני לא אתן להם להתענג על מה שיצא לי מהפה ובטח שאני לא אתן "דלק" לארגונים להמשיך.

העונה חשבתי ,שעם השינוי בשם של הארגון בה גם השינוי בחשיבה, שאולי משהו כבר הבין שמכבי זה מעל הכל טובת מכבי זה המטרה, ושום דבר אחר לא חשוב.

אחרי שרוב העונה ,סוף סוף הרגשתי שיש ארגון שיכול לייצג את הקהל ואת הקבוצה בכבוד, הבנתי, ביום שני ה 20.5.2013 יום שהרבה לא ישכחו, יום שהארגונים, אחרי עונה שקטה ומוצלחת, החליטו לפתוח במלחמה כוללת, נגד השחקנים, נגד המועדון, נגד הרוב הנייטרלי של האוהדים ולהרוס את הכל.

הארגונים הורידו את כל המוניטין שלהם ביציעים, אנשים מכל היציעים לא מפסיקים לדבר על זה, הארגונים הורסים את המועדון וצריך לסגור אותם כמו בברצלונה, כמה שזה מסריח לראות משחק בלי עידוד, זה עדיף על העידוד הקיים.

כל האוהדים שיצאו מהמשחק הזה נשבעו לא לשכוח לארגונים את היום הזה, ללכת מכות אחד עם השני זה חציית קווים , את הביזיון שהם אירגנו לכבוד האליפות, כל כך מסכנים שהחליטו להוציא את טועמה אתה מחבל אנחנו אותך נחסל מהבויידם, לשיר לנימני וללכת מכות עם שער 2 כל זה לכבוד עונת האליפות והעונה שתבוא כדי להראות מי שולט.

אז ככה ארגונים יקרים, שנה הבאה שקל אתם לא תראו מההתרמות שלכם ביציעים, תשאירו את המתרימים בבית כי הם ישמעו בדיוק מה חושבים עליכם, עונה הבאה העידוד ירד בחצי כוח, כל שיר שתנסו להכניס בזרימה עם יציעים אחרים לא יתקבל בברכה, גם אם זה אומר שכל היום נשיר את השיר של שער 13 הגול מהיציע, עונה הבאה אני מאחל שהקבוצה תחליט לקחת אתכם פרוייקט ולהוציא את כל מי שהורס לקבוצה מהיציע, אני יודע שאנשים כבר פנו לגבי זה למועדון אחרי המכות והמועדון חד משמעית ,לא יתן לזה יד ,אוהדי מכבי שילכו מכות אחד עם השני זה הביזיון הכי גדול.

תבינו שהבוז זה לא לאבי נימני, הבוז זה לכל הארגונים שחושבים שהם שולטים באוהדים, הבוז זה כדי שתבינו שלכולם כבר נמאס ואתם לא תקבלו יותר גיבוי, מבחינת רבים אתם כבר לא חלק מהאוהדים והתחלתם פילוג 3 , הצלחתם לחבר את כל האוהדים נגדכם לקבוצה אחת.

הזהרתי מזה בפוסטים קודמים והוכחתם כמה שצדקתי זה בדיוק מה שקרה תודה לכם.

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=149540&st=0&p=2567189entry2567189 (החלק ה 2 רלוונטי זה היה פוסט קצת ארוך)

הקללה של מכבי זה לא החלוצים הקללה של מכבי נמצאת באוהדים שכל פעם מחדש הורסים

טוב אחי לך תכין דגל פריסה ותפאורה ודיסקים ומסיבה במועדון ותיתן שעות מעל ומעבר בשביל להיות הקהל הטוב בארץ (ואני לא בשום ארגון)

טוב אחי לך תכין דגל פריסה ותפאורה ודיסקים ומסיבה במועדון ותיתן שעות מעל ומעבר בשביל להיות הקהל הטוב בארץ (ואני לא בשום ארגון)

אחרי יום שני ה 20.5.2013 אני מצטער על זה שהייתי חלק שתמך בארגון רוב העונה קנה דיסקים ומרצ'נדייז מדי פעם והלך למסיבה

באמת שאני מצטער אני מרגיש שאני חרא בדיוק כמוהם בגלל זה.

הייתי מוותר על כל זה בשביל טובת הקבוצה.

לא הדיסקים לא התפאורה ולא המסיבה לא שווים את מה שקרה ביום שני.

ביזיון שלא ישכח.

אהבתה גם את התפאורה ביום שני לכבוד האליפות?

קצת דגלים הרבה מכות הרבה נימני והכי הרבה ביזיון לראדי שהיה שחקן ענק העונה כל השירים נגד ערבים יצאו מהבויידם כדי להסביר לך שהם טמבלים כמו האוהדים של ביתר

יש דברים יותר חשובים מלעשות דגל ולהוציא דיסקים

תסתלבט אחי, בכיף שלך.

בעזרת השם עונה הבאה בדקה 21 הארגונים ישמעו מה חושבים עליהם.

די נו תגיד לי שאני חולם ושלא באמת אמרת את זה..

תסתלבט אחי, בכיף שלך.

בעזרת השם עונה הבאה בדקה 21 הארגונים ישמעו מה חושבים עליהם.

למה דווקא בדקה ה21? ייני?

למה דווקא בדקה ה21? ייני?

יעני התאריך...

חחחח בחיי שאם בדקה 21 תשרקו בוז/תקללו את מכבי פאנטיקס אתם עוד לפני שהעונה תתחיל אתם תהיו הרגע המביך של העונה.

יעני התאריך...

חחחח בחיי שאם בדקה 21 תשרקו בוז/תקללו את מכבי פאנטיקס אתם עוד לפני שהעונה תתחיל אתם תהיו הרגע המביך של העונה.

וואללה אחי זה יהיה קשה לנצח בקטגוריה הזאת אחרי מה שקרה ביום שני נגד בני יהודה, הרגע המביך בהיסטוריה, אבל אני מבטיח לנסות לנצח ולקחת את התואר של הרגע המביך בהיסטוריה זה יהיה ממש קשה

יעני התאריך...

המשחק היה ב20 :)

וואללה אחי זה יהיה קשה לנצח בקטגוריה הזאת אחרי מה שקרה ביום שני נגד בני יהודה, הרגע המביך בהיסטוריה, אבל אני מבטיח לנסות לנצח ולקחת את התואר של הרגע המביך בהיסטוריה זה יהיה ממש קשה

לא משווה, לא רוצה להיכנס לזה, ואין לי כוח לריב בפורום...

בעייני זה יהיה מטומטם ודבילי שבדקה ה21 לזכר "היום השחור" תשרקו בוז/תקללו את הפנאטיקס.

זו דעתי.

יעני התאריך...

גם יש לי פרומו בשבילך:

בדקה הזאת אנחנו לא שרים, שמים עליכם ... על כל הארגונים

5 4 3 2 1

אהההה, אהו אהו, מהראן ראדי,

אהההה, אהו אהו, מהראן ראדי...

לא משווה, לא רוצה להיכנס לזה, ואין לי כוח לריב בפורום...

בעייני זה יהיה מטומטם ודבילי שבדקה ה20 לזכר "היום השחור" תשרקו בוז/תקללו את הפנאטיקס.

זו דעתי.

גם יש לי פרומו בשבילך:

בדקה הזאת אנחנו לא שרים, שמים עליכם ... על כל הארגונים

5 4 3 2 1

אהההה, אהו אהו, מהראן ראדי,

אהההה, אהו אהו, מהראן ראדי...

אם אתה חושב שזה מהלך חכם/פתרון, ובאמת תחשוב על זה שוב ולא תדבר מעצבים

אז בהצלחה לך...

לא בקטע אישי אחי אבל התשובה שלך מסבירה את הכינוי שלך בפורום.

זה ממש מצחיק כאילו המסיבההה והדיסקקק והתפאורההה זה יותר חשוב מהההכלללל, נשמע כמו בא לי מסטיק...

ואת האמת לא צריך לתת שעות בשביל ליהיות הקהל הכי טוב בארץ, בסך הכל צריך לתמוך בקבוצה לעודד רק את השחקנים ולכבד אותם גם אם הם ערבים

זה פשוט אח שלנו , פשוט לא מסובך קשה כדורים ארוכים

תן פס תשחק פשוט

די מיצינו.

עוד מישהו רוצה לפתוח נושא?

כל אחד שפותח נושא כזה זה מבורך אח שלנו, זה מחזק, זה בדיוק אומר שהרבה אנשים חושבים שנמאס להם מהארגונים

זה ימשך ככה עד שיהיה שינוי

נהנה מכל נושא שנפתח בקשר לזה תענוג מבורך

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.