Jump to content

האם ראדי צריך לעזוב את מכבי?

יורדי

Recommended Posts

ממש מעצבנים אותי אנשים כמוך שהגיעו לפני שניה והם חושבים שהם יודעים הכל ושהם האוהדים הכי מדהימים וטובים שיש.

אלו שהתחילו בשריקות הבוז במשחק ובמשחקים קודמים (ואני לא מדבר על בשריקת בוז לשירים גזעניים) הוסיפו הרבה מאוד לאש ולריב הזה, אתם לא חפים מפשע וטהורים כמו שאתם חושבים.

חחחח אני מכיר תהרגשה של לדבר באויר בלי שתדע עם מי אתה מדבר עשיתי תטעות עם מאור מאחים לסמל המלך והתנצלתי בפניו

שלום קוראים לי אמיר אני מתחילת שנות ה90 עם מכבי

כברמעל ל20 שנה אני מכביסט בכל גופי הולך לכל משחק בית ואפילו גביע טוטו... מנוי שנים על גבי שנים

זה שאני חדש יחסית בפורום לא אומר שאני אוהד חדש של מכבי

ואני שורק בוז רק לשירים גזעניים

תתקדם אחי רוב הסיכויים שהייתי במכבי לפנייך ויש סיכוי שלא כך אבל את האמת זה ממש לא משנה..

קל לכל הזונות בשער 8-7-13 לצאת בהצהרות בעונת אליפות שהם אוהדים את מכבי בכל מצב , מכבי מעל הכל , הכל בשביל מכבי ועוד בלה בלה בלה . מלכלכים על הפאנטיקס שאוהדים את עצמם ולא את מכבי . אבל מה שהם שוכחים , בעונות קצת יותר קשות הם הראשונים ששורקים לכל שחקן במכבי בוז על פס לא מדויק בזמן שהארגונים ב11 לא מפסיקים לעודד .

המשחק מכבי תל אביב מול בני יהודה

השחקנים עולים למגרש כששער 11 מוביל את השירה ?תורידו את החולצה תורידו תחולצה תורידו תחולצה?

?אין לכם כבוד? ?בוז? אישי נגד זיו על כל נגיעה

אבל עזוב אחי :) שנינו יודעים שזה התבקש (השירה הכללית ולא האישי לזיו שבזה טעינו)

ההבדל הוא שהסף שבירה של הארגון הוא גבוה

לעומת אחרים בשער 13 לדוגמה שגדלו על ווינריות בכל מצב ולא מתפשרים על בינוניות

שער 13 לא מושלם אבל הם אוהדי מכבי לא פחות משער 11

עכשיו אתה מאשים את כל יושבי שער 11? מי עזב את המשחק שלשום? לדעתי אאל"ט כל השערים ברחו מהמגרש(חוץ מ11), פשוט בושה, הקבוצה שלכם אלופה ואתם בורחים מהמגרש...

איך הגעת לזה שאני מאשים את יושבי שער 11 רק אלוהים יודע....

ואני לא הלכתי הביתה

ואני יושב 11

ואני חושב שמגזימים פה עם שער 13

ואני חושב שרק 2% הלכו הביתה ב2-0 ולהם הייתי מאחל כישלון אבל הם ?אוהדים? את אותה קבוצה כמוני

*רק לשם הבהרה הצדקתי את מה ששער 11 עשה באותו יום נגד בני יהודה (במשחק התורידו תחולצות) כי השחקנים השתינו עלינו

איך הגעת לזה שאני מאשים את יושבי שער 11 רק אלוהים יודע....

ואני לא הלכתי הביתה

ואני יושב 11

ואני חושב שמגזימים פה עם שער 13

ואני חושב שרק 2% הלכו הביתה ב2-0 ולהם הייתי מאחל כישלון אבל הם ?אוהדים? את אותה קבוצה כמוני

*רק לשם הבהרה הצדקתי את מה ששער 11 עשה באותו יום נגד בני יהודה (במשחק התורידו תחולצות) כי השחקנים השתינו עלינו

לא קראתי את התגובה עד הסוף...

טור מטופש.

מה הוא מציע?

שכל הלא - גזענים, ביציע ועל המגרש, יעברו לאהוד הפועל? כי הם כאלה סובלניים ומקבלים את השונה?

מעריך את ראדי שהוא בוחר להיות הפרונט של זה במכבי מאשר לברוח למקום נוח יותר.

מעדיף אוהד מכבי אחד, שמצביע פי 1000 יותר עוצמה לישראל ונושך את הלשון בשירי גזענות לטובת מכבי, מאשר עוד טהרן כזה שמציע לכל מי שמתנגד לגזענות לוותר ולעבור לשער 5.

+1, ואני מקווה שלא רק ראדי ינהג כך, אלא גם אוהדי מכבי שלא יפקירו את הקבוצה במאבק על זהותה וישאירו את השטח לאג'נדות שכל קשר בינן לבין מכבי ת"א לא קיים ומעולם לא היה קיים.

ועם כל הכבוד, הבוז של אוהדי מכבי אתמול הוא הרבה יותר מה שאוהדי הפועל אי פעם עשו נגד גזענות. מאוד קל להגיד משהו כשאין לך התנגדות, כמו שהם עושים.

רק שאוהדי הפועל לא רוצים באמת להילחם בגזענות. הם שמחים כשיש גזענות, כדי שהם יוכלו להגיד שהם יותר טובים.

בשורה התחתונה אם יש משהו שקרוב למלחמה בגזענות בארץ זה אוהדי מכבי של העונה, שלא מתעלמים וכבר לא זורמים. אתמול היה השיא, ויצאנו עם הרגשה חרא בגלל העימות הזה, אבל בשורה התחתונה, כמו שכתבתי כבר - טוב שכך.

תגובה שההגיון הוא ממנה והלאה. עם כל הרעל שיש בשער 5 ומנהיגיו - אין שם גזענות. וזה לא בעוכריהם. אוהדי הפועל וחיפה, עם כל הבדיחות שאפשר להריץ עליהם, מגיעים למגרש ויודעים שהם יוכלו לעודד את כל השחקנים שלהם. הלוואי עלינו.

כבר הודיע בפייסבוק שזה חרטא ושהוא לא עוזב לשום מקום

אני רושם את זה פה כי בטח אנשים נכנסו כדי לבדוק אם נכונות השמועות שהוא עוזב.

מהפייסבוק של ראדי:

בדרך כלל אני לא כותב כל יום סטאטוס בפייסבוק...אבל בגלל העניין של מעבר לקבוצה אחרת אז אני מבהיר לכל האוהדים השפויים התומכים ה 95% שאני אוהב גם!!!אני נשאר במכבי תל אביב עוד עונה עד תום החוזה לפחות!!!וכמו שאני לא מוותר בכל משחק אני לא אשבר מ 5% שיש להם דעות אחרות ומקווה שישתנו ונעזור להם כולנו להשתנות כי כבוד לבני אדם הוא בסיס לאהבה...תנו לי לנוח יש לי אירוע ועוד פחות מחודש נפגשים אני אתגעגע...ומקווה שנהיה 100% אוהבים ותומכים!!!גזענות החוצה בבקשה!!!!

הנה...כל הכתבה הזו זה סתם הנפצה.

כתב בפייסבוק ומחק:

"בדרך כלל אני לא כותב כל יום סטאטוס בפייסבוק...אבל בגלל העניין של מעבר לקבוצה אחרת אז אני מבהיר לכל האוהדים השפויים התומכים ה 95% שאני אוהב גם!!!אני נשאר במכבי תל אביב עוד עונה עד תום החוזה לפחות!!!וכמו שאני לא מוותר בכל משחק אני לא אשבר מ 5% שיש להם דעות אחרות ומקווה שישתנו ונעזור להם כולנו להשתנות כי כבוד לבני אדם הוא בסיס לאהבה...תנו לי לנוח יש לי אירוע ועוד פחות מחודש נפגשים אני אתגעגע...ומקווה שנהיה 100% אוהבים ותומכים!!!גזענות החוצה בבקשה!!!!"

מהפייסבוק של ראדי:

בדרך כלל אני לא כותב כל יום סטאטוס בפייסבוק...אבל בגלל העניין של מעבר לקבוצה אחרת אז אני מבהיר לכל האוהדים השפויים התומכים ה 95% שאני אוהב גם!!!אני נשאר במכבי תל אביב עוד עונה עד תום החוזה לפחות!!!וכמו שאני לא מוותר בכל משחק אני לא אשבר מ 5% שיש להם דעות אחרות ומקווה שישתנו ונעזור להם כולנו להשתנות כי כבוד לבני אדם הוא בסיס לאהבה...תנו לי לנוח יש לי אירוע ועוד פחות מחודש נפגשים אני אתגעגע...ומקווה שנהיה 100% אוהבים ותומכים!!!גזענות החוצה בבקשה!!!!

wubyellow3.gifwubyellow3.gifwubyellow3.gifwubyellow3.gif

תגובה שההגיון הוא ממנה והלאה. עם כל הרעל שיש בשער 5 ומנהיגיו - אין שם גזענות. וזה לא בעוכריהם. אוהדי הפועל וחיפה, עם כל הבדיחות שאפשר להריץ עליהם, מגיעים למגרש ויודעים שהם יוכלו לעודד את כל השחקנים שלהם. הלוואי עלינו.

אין שם גזענות. אבל זה מצב קיים. מנהיגיו של שער 5 לא נלחמים בגזענות, הם מקבלים מצב נתון. הם לא יצאו למלחמה על זה אף פעם. וברור שהלוואי עלינו.

מהפייסבוק של ראדי:

הנה...כל הכתבה הזו זה סתם הנפצה.

שמע, איזה מלך הבחור הזה. לא יאמן שדווקא אותו מקללים. כוסעמק, קללו את סטרול או משהו :angry: