Jump to content

בגרות במתמטיקה

Recommended Posts

אני עשיתי, היה המבחן הכי קשה שראיתי.

יש אצלנו בכיתה אחד שהוא גאון על, 100 בכל מבחן, כבר התקבל לטכניון לעתודה, הוא יצא מהמבחן עם הלם קרב

אני

המורה פרטי שלי אמר לי לפני חודש לוותר על ווקטורים כי כל מבחן יש שאלה אחת וקטורים אחת מרוכבים+מרחב אחת אנליטית

אני עם המזל שלי מבחן ראשון מכל הבגרויות עם שאלה וחצי וקטורים

סעמק קיבלתי איזה 65-70

מועד ב בראבק

אני

המורה פרטי שלי אמר לי לפני חודש לוותר על ווקטורים כי כל מבחן יש שאלה אחת וקטורים אחת מרוכבים+מרחב אחת אנליטית

אני עם המזל שלי מבחן ראשון מכל הבגרויות עם שאלה וחצי וקטורים

סעמק קיבלתי איזה 65-70

מועד ב בראבק

חבל..

מחברים שלי שעשו אמרו שהיה ממש קשה (ממוצע נע בין 40-60).

גם עלתה על זה כתבה בYNET.

אני ב4 יחידות , 2/3 מהמבחן היה יחסית קל, שליש היה ממש קשה שבודדים הצליחו .

אני היחידי פה שעשה 806? לא פחות גהינום משאר השאלונים.

יש אצלנו ילד שכל מבחן אצלו זה 100 בנוהל ולא בטוח שהוא עובר בכלל.. כל שאר הילדים מתפללים ל20 נק'..

806 היה מוות

שי פירון לך תזדיין

יש אצלנו ילד שכל מבחן אצלו זה 100 בנוהל ולא בטוח שהוא עובר בכלל.. כל שאר הילדים מתפללים ל20 נק'..

806 היה מוות

שי פירון לך תזדיין

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח האמת היא שפה זה עוד יכול להגיע אליו...

(והמבין יבין).

806 היה מוות

שי פירון לך תזדיין

הרגע הגעתי הביתה מ 806 כולל תוספת זמן של 50 דקות.

בבעיה המילולית אלוהים יודע מה רצו שם כך גם בשאלת הסדרות.

בקטע של הפונקציות היה די סבבה חוץ מעוד סעיף שגם שמה רק אלוהים יודע מה רצו (להוכיח שישר הזה שחותך את המשיק הזה שחותך את 2 הפוקציות האלה הוא תיכון במשולש שכולם יוצרים ביחד,מה?).

בגאומטריה היה די קל,למרות שמבחן עצמו לא פתרתי 2 סעיפים בשאלה 5 כי לא שמתי שיש שני ישרים מקבילים וגיליתי את זה לבד 5 דקות אחרי המבחן.

מוגש על 80,הולך לקבל באזור 75,הולך למועד ב'.

806 היה נורא - מזל שהוגשתי על 92. עשיתי רק 4 תרגילים נכונים - הסתברות, 2 גיטומטריה ודיפרנציאלי.

הכי מעצבן אותי הסדרות שכל השנה פתרתי תרגיל בגג 10 דקות והיום הביאו משהו שבחיים לא ראיתי. אם היה סדרות נורמאלי הייתי מקבל 86 במקום 70.

יאללה מועד ב...

806 היה נורא - מזל שהוגשתי על 92. עשיתי רק 4 תרגילים נכונים - הסתברות, 2 גיטומטריה ודיפרנציאלי.

הכי מעצבן אותי הסדרות שכל השנה פתרתי תרגיל בגג 10 דקות והיום הביאו משהו שבחיים לא ראיתי. אם היה סדרות נורמאלי הייתי מקבל 86 במקום 70.

יאללה מועד ב...

הסדרות אם היית עולה על זה שהסכום בין הסוגריים זה בעצם סכום של סדרה חשבונית (2+6+10 וכו) זה היה ממש קל.

הבעיה היא שבמבחן לא שמים לב לדברים האלה ו5 דקות אחרי המבחן שאתה מציץ בטופס אתה שם לב להכל.

נראלי חורק מרפי וזה,אכן מועד ב.

הסדרות אם היית עולה על זה שהסכום בין הסוגריים זה בעצם סכום של סדרה חשבונית (2+6+10 וכו) זה היה ממש קל.

הבעיה היא שבמבחן לא שמים לב לדברים האלה ו5 דקות אחרי המבחן שאתה מציץ בטופס אתה שם לב להכל.

נראלי חורק מרפי וזה,אכן מועד ב.

שמתי לב לזה, אבל לא יגעתי איך להשתמש בזה כי לא ידעתי כמה איברים יש בסדרה.

עשיתי גם בדרך נכונה (sn+1-sn=an) פשוט נפלתי על הקטע שכל הסוגרים של הsn אמורים לרדת בצימצום ואני השארתי את החלק האחרון של הסוגריים שלו

אוקי, אז סיכום הבגרויות שתדעו:

801 - 2 שאלות מאוד קשות, השאר בסדר גמור. מה שידע את החומר מעולה יכל לקבל 100.

802 - שהשם ירחם. פה התחיל הקושי, אבל עדיין ברמת הסביר.

803 - מה לעזאזל עבר להם בראש בשאלה 3 סעיף ד'? מעבר לזה, השאלון בכלל לא פשוט, אבל גם כן, לא אסון גדול מדי.

804 - חלק א' רע מאוד. בעיה הנדסית, שלא היתה כבר המון זמן, חלק ב' שרטוט מהגהנום שיכול לבלבל הרבה תלמידים כשהשאלה לא ממש קשה. הסתברות עם מספרים דוחים. חלק ב' - שאלה 4 קלה, שאלה 5 סבירה שאלה 6 לא כיפית. חלק ג' - שאלה 7 סטנדרטית וסבירה. שאלה 8 ו 9 קשות מאוד (9 ברמה של 5 יחידות לדעתי, אבל היא בחומר אז לגטימי לשאול, ולדעתי היה לי בערך תלמיד אחד שידע להתמודד איתה).

805 - לא התעמקתי יותר מדי בשאלון הזה, אבל כמה שאני יודע לא היה משהו קיצוני מדי.

806 - מזעזע מה שהלך שם, תלמידים מצטיינים הוציאו 3 שאלות. בחינה מאוד קשה וזה בפירוש לא מפתיע עם איך שזה מתקדם בשנים האחרונות.

807 - לא נורא ואיום, אבל בהחלט מי שלא היה חזק בוקטורים נפל וגם החקירות היו עם טריקים ושטיקים מהגיהנום.

או במילים אחרות, יש לי עוד הרבה עבודה עד ל 11.7. ועכשיו, אחרי חודשיים של טירוף, לישון.

אוקי, אז סיכום הבגרויות שתדעו:

801 - 2 שאלות מאוד קשות, השאר בסדר גמור. מה שידע את החומר מעולה יכל לקבל 100.

802 - שהשם ירחם. פה התחיל הקושי, אבל עדיין ברמת הסביר.

803 - מה לעזאזל עבר להם בראש בשאלה 3 סעיף ד'? מעבר לזה, השאלון בכלל לא פשוט, אבל גם כן, לא אסון גדול מדי.

804 - חלק א' רע מאוד. בעיה הנדסית, שלא היתה כבר המון זמן, חלק ב' שרטוט מהגהנום שיכול לבלבל הרבה תלמידים כשהשאלה לא ממש קשה. הסתברות עם מספרים דוחים. חלק ב' - שאלה 4 קלה, שאלה 5 סבירה שאלה 6 לא כיפית. חלק ג' - שאלה 7 סטנדרטית וסבירה. שאלה 8 ו 9 קשות מאוד (9 ברמה של 5 יחידות לדעתי, אבל היא בחומר אז לגטימי לשאול, ולדעתי היה לי בערך תלמיד אחד שידע להתמודד איתה).

805 - לא התעמקתי יותר מדי בשאלון הזה, אבל כמה שאני יודע לא היה משהו קיצוני מדי.

806 - מזעזע מה שהלך שם, תלמידים מצטיינים הוציאו 3 שאלות. בחינה מאוד קשה וזה בפירוש לא מפתיע עם איך שזה מתקדם בשנים האחרונות.

807 - לא נורא ואיום, אבל בהחלט מי שלא היה חזק בוקטורים נפל וגם החקירות היו עם טריקים ושטיקים מהגיהנום.

או במילים אחרות, יש לי עוד הרבה עבודה עד ל 11.7. ועכשיו, אחרי חודשיים של טירוף, לישון.

אתה מורה?

807 אם משווים את של השנה לשל שנה שעברה באמת שאין הבדל גדול ברמות, אולי שאלה 4 השנה הייתה קצת מאיימת ומי שלא ידע לגשת אליה באמת יכל לטעות (כנ"ל 2). 806 היה טיפה יותר קשה משנה שעברה אבל לא ברמה שהממוצע הארצי (לפי מה שהבנתי) ירד ב20-30 נקודות.