Jump to content

קריאה לראשי הארגון לקחת אחריות

Recommended Posts

טוב זה אדיר, עכשיו ראיתי יציע עיתונות אותו אבי נימני הפוליטיקאי ששרים לו קרא למשטרה באמצעות המצלמות ביציע להעניש את אותם אוהדים ששרים לו (הוא כמובן התכוון לאלו ששרו נגד טועמה, ושירי המוסלמים למינהם).

זו מהות הנימני הפוליטיקאי, נח לו הקריאות לטובתו אז הוא לא מגנה את זה אבל קריאות טועמה מחבל מפריע לו כשברור לכולם שהקריאה הזו אינה גזענות.

הוא משפיל את 2 הארגונים בשידור חי בטלוויזיה והם ממשיכים לשיר לו...

שמע אתה בלתי נסבל. אתה מחפש את אבי בכל הזדמנות. נראה לך הגיוני שהוא יגיד בטלוייזיה שהוא נגד זה ששרים לו? זה לזרוק להם זין על הפרצוף בצורה הכי קשה שיש . תאמין לי שבקלות הוא יכול להעביר את המסר הזה בטלפון ישירות לאותם אוהדים.

אני לא שר לאבי , אני מעדיף לשיר לשחקנים בזמן המשחק אבל אתה ממש מחפש אותו באותיות הקטנות אתה מצפה לדברים לא ריאליים.

שמע אתה בלתי נסבל. אתה מחפש את אבי בכל הזדמנות. נראה לך הגיוני שהוא יגיד בטלוייזיה שהוא נגד זה ששרים לו? זה לזרוק להם זין על הפרצוף בצורה הכי קשה שיש . תאמין לי שבקלות הוא יכול להעביר את המסר הזה בטלפון ישירות לאותם אוהדים.

אני לא שר לאבי , אני מעדיף לשיר לשחקנים בזמן המשחק אבל אתה ממש מחפש אותו באותיות הקטנות אתה מצפה לדברים לא ריאליים.

וואלה הוא צודק. החלק המשותף בין אלה ששרים שירים גזעניים ואלו ששרים לאבי נמני הוא גדול מאוד.

עכשיו אותו אבי אומר שצריך להוקיע את אלו ששרים שירים גזעניים. כלומר חלק ענק ממי ששר לו.

אם זה לא פוקח קצת עינים לא יודע מה כן. אם אבי היה רוצה להוקיע אותי לא הייתי שר לו, מי עשה אותו כזה גדול אם לא האוהדים ששרים לו?

זה מביך כי אני יודע שאם שרן היה אומר את זה או חס וחלילה מהראן אף אחד לא היה מגן עליהם.

אני מאוד אוהב את אבי אבל לפעמים אבי מאוד לא בסדר כלפינו האוהדים ואי אפשר להתכחש לזה.

וואלה הוא צודק. החלק המשותף בין אלה ששרים שירים גזעניים ואלו ששרים לאבי נמני הוא גדול מאוד.

עכשיו אותו אבי אומר שצריך להוקיע את אלו ששרים שירים גזעניים. כלומר חלק ענק ממי ששר לו.

אם זה לא פוקח קצת עינים לא יודע מה כן. אם אבי היה רוצה להוקיע אותי לא הייתי שר לו, מי עשה אותו כזה גדול אם לא האוהדים ששרים לו?

זה מביך כי אני יודע שאם שרן היה אומר את זה או חס וחלילה מהראן אף אחד לא היה מגן עליהם.

אני מאוד אוהב את אבי אבל לפעמים אבי מאוד לא בסדר כלפינו האוהדים ואי אפשר להתכחש לזה.

מסכים, אבל הוא לא יכול לגנות את זה ששרים לו, זה לא הגיוני אז הוא מגנה שירים גזעניים מה הבעיה? אולי אם הוא יצווה עליהם הם יקשיבו לו, זאת התקווה היחידה אחרי שכל כך הרבה אנשים כולל השחקנים עצמם והקפטן(!) ביקשו..

.

וואלה לא אחי, דווקא נראה לי שאלה שמוכנים ליצור פילוג בקהל בגלל אדם שכבר כמה שנים לא קשור לקבוצה, להם קצת נדפק השכל..

אתם יודעים שאתם בלתי נסבלים אם נמני ואני לא ראיתי את התכנית יצא נגד השירים הגזעניים האלה מה אתם עוד רוצים שיצא נגד השירה אליו?!?!

ותפסיקו להכליל לא כל אלה ששרים לנמני הם בעד השירים גזעניים

איך נהייתם שונאי נמני ככה אפילו אבוקסיס מקבל פה יותר אהבה בקצב הזה עוד כמה שנים ייזכרו את נמני כאילו הוא אוייב מכבי בגללכם.

תשאירו קצת כבוד !!!

איך נהייתם שונאי נמני ככה אפילו אבוקסיס מקבל פה יותר אהבה בקצב הזה עוד כמה שנים ייזכרו את נמני כאילו הוא אוייב מכבי בגללכם.

תשאירו קצת כבוד !!!

לא רוצה להתחיל פה דיון על הנושא המאוס הזה.

רק להגיד כמה דברים:

1. אף אחד לא שונא את נמני.

2. אותם אוהדים ש- 5 שנים אחרי הפרישה שלו ממשיכים לעודד אותו ולשיר לו כל משחק ממאיסים אותו על כולם וגורמים לך לחשוב שאנחנו שונאים אותו.

3. נראה לך הגיוני ש- 5 שנים אחרי שהבנאדם פרש עדיין ננהל ריבים עליו כל היום? שחררו את השחקן לעזאזל, הוא כבר לא משחק במכבי!!!

וואלה לא אחי, דווקא נראה לי שאלה שמוכנים ליצור פילוג בקהל בגלל אדם שכבר כמה שנים לא קשור לקבוצה, להם קצת נדפק השכל..

לא רוצה להתחיל פה דיון על הנושא המאוס הזה.

רק להגיד כמה דברים:

1. אף אחד לא שונא את נמני.

2. אותם אוהדים ש- 5 שנים אחרי הפרישה שלו ממשיכים לעודד אותו ולשיר לו כל משחק ממאיסים אותו על כולם וגורמים לך לחשוב שאנחנו שונאים אותו.

3. נראה לך הגיוני ש- 5 שנים אחרי שהבנאדם פרש עדיין ננהל ריבים עליו כל היום? שחררו את השחקן לעזאזל, הוא כבר לא משחק במכבי!!!

כל מילה. אף אחד לא שונא אותו, אוהבים ומכבדים אותו. אבל מעדיף להתרכז בשחקנים שעל המגרש. אין בעיה אם הוא עובר ליד היציע או שהוא נמצא לידנו ושרים לו( לא בזמן משחק) אבל די, הבנאדם לא קשור אלינו כבר, עובד כסוכן עושה עיסקאות על הגב שלנו(לגיטימי) מוציא שחקנים שלנו לאירופה, משדך שחקנים להפועל וליריבות שלנו, ושוב, לגיטימי לגמרי אין שום בעיה עם זה. הוא עשה את ההפרדה, מתי אתם?

שנייה לפני טועמה מחבל שרו להיות איתך בכל דקה, המטרה הייתה התרסה של הקהל הרחב ולהפגין כביכול "עצמה" ואנחנו לא שמים עליכם.

אי אפשר לנתק את הקריאות בעד נימני והקריאות נגד המוסלמים, אני אפילו חושב שחלק נכבד מאלו ששרו על מוסלמים לא גזענים אלא כי זה מגניב להיות שונה, מזכירים ברעיון את "מייצגים את הפועל ולא את ישראל".

וכן נימני צריך להגיד שלא ישירו לו יותר, שיהיה קצת אצילי ולא פוליטיקאי. לבקר על שיר לטועמה הוא יודע.

מסכים, אבל הוא לא יכול לגנות את זה ששרים לו, זה לא הגיוני אז הוא מגנה שירים גזעניים מה הבעיה? אולי אם הוא יצווה עליהם הם יקשיבו לו, זאת התקווה היחידה אחרי שכל כך הרבה אנשים כולל השחקנים עצמם והקפטן(!) ביקשו..

הוא מגנה את האוהדים ששרים את השירים. הוא לא ק ורא להם לחזור לדרך הישר אלא מציע להוקיע אותם. וזה חשוב. כי אלה אותם חברה שמתחילים את להיות בדקה ה88

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.