Jump to content

קריאה לראשי הארגון לקחת אחריות

Recommended Posts

אתם אנשים קטנים שמתעסקים בתפל... מה קרה לקחנו אליפות ומכבי ניראת בקלאס אחר לגמרי.... אז החלטתם להשחיז סכינים כנגד הארגון הנפלא הזה.... יודעים מה הלוואי שכול אחד ממכם היה משקיע כמו הפנאטיקס... ככה היינו מגיעים לרמת קהל גבוה וטובה... אבלל בגלל אנשים כמוכם יש לנו קהל מגעיל.... איפה הייתם במשחקי חוץ שהרמנו תאממ אמא של קש או סכנין.. וגם עכו... יישבתם בבית אם היד בביצים בזמן שהארגון הזה הפך איצטדיון איצטדיון למגרש בייתי... פייר איכזבתם.. ושוב אני חוזר ומדגיש לא חבר בארגון... אוהד שמעריך את מה שהפאנטיקס נתן בישבילו!!! אפסים שמתחבאים מאוחרי מקלדת!!! אהה ואני שומע פה אנשים שלא רוצים ללכת לגוש... מה אתם תינוקות... או ביישנים... גילוי נאות עשיתי זאת במשחק מול קש.. והיה כיף לדבר איתם... רק העצימו לי את הכבוד עליהם... תקראו ותפנימו

אתם אנשים קטנים שמתעסקים בתפל... מה קרה לקחנו אליפות ומכבי ניראת בקלאס אחר לגמרי.... אז החלטתם להשחיז סכינים כנגד הארגון הנפלא הזה.... יודעים מה הלוואי שכול אחד ממכם היה משקיע כמו הפנאטיקס... ככה היינו מגיעים לרמת קהל גבוה וטובה... אבלל בגלל אנשים כמוכם יש לנו קהל מגעיל.... איפה הייתם במשחקי חוץ שהרמנו תאממ אמא של קש או סכנין.. וגם עכו... יישבתם בבית אם היד בביצים בזמן שהארגון הזה הפך איצטדיון איצטדיון למגרש בייתי... פייר איכזבתם.. ושוב אני חוזר ומדגיש לא חבר בארגון... אוהד שמעריך את מה שהפאנטיקס נתן בישבילו!!! אפסים שמתחבאים מאוחרי מקלדת!!! אהה ואני שומע פה אנשים שלא רוצים ללכת לגוש... מה אתם תינוקות... או ביישנים... גילוי נאות עשיתי זאת במשחק מול קש.. והיה כיף לדבר איתם... רק העצימו לי את הכבוד עליהם... תקראו ותפנימו

הייתי בסכנין ובק"ש, וגם בחיפה ורמה"ש בגשם קפצתי ועודדתי ואתה יודע מה? גם אתמול ובכל משחק העונה אף פעם לא

הלכתי לפני שאחרון השחקנים קיבל ממני כפיים וירד לחדר ההלבשה. לפי ההיגיון שלך יש לי מילה נכון? אז אני והרוב

המוחלט של הקהל חושבים שהשירים האלה פוגעים בקבוצה ובקהל. למה ללכת נגד הקהל? למה לעשות דווקא? למה טוב כל

הבלאגן הזה בעונה האדירה הזו?

הייתי בק"ש וסכנין וברוב משחקי החוץ.. הייתי לפני חצי מהארגון ואני יהיה גם אחריהם,זה שאני לא מסכים עם הקריאות הגזעניות לא אומר שאני פחות אוהד,אם כבר זה אומר שאני יותר,כי אני שם תדעות הפוליטיות שלי בצד

וואו כמה שחופרים על זה, כמה שקרים אנשים כותבים.

אז ככה, אני לא קשור לשום ארגון אבל 11 זה הבית ואין מה לעשות.

ה?מכות? שכולם מדברים עליהן כשגדודי 11 יצאו להתקפה- איפה אתם חיים?!

ראיתם בכלל מה קרה? או שישבתם כל כך רחוק והחלטתם שפשוט אנשים מ11 רצו לגדר סתם ככה?!

כשילדים ומבוגרים מתקרבים לגדר וזורקים כל מה שיש להם על האוהדים ב11- רובם בצד הזה שהיו ליד 2 לא באמת קשורים לארגונים, אז שלא תהיה תגובה? שיזרקו עליכם בקבוקי קרח(לא יודע איך אבל היה להם את זה, טוב שער 2 מפונקים), פחיות, כוסות ומציתים.. דברו איתי אחרי כל המטר הזה אם לא תגיבו בחזרה וכל זה בגלל שירה..

אז ב11 בחרו בדרך הנכונה- לשיר, לדבר, לא לתקוף.. עד שקמו כמה מטומטמים בשער 2 והחליטו שבוז לא מספיק ורק באלימות זה הולך.

אז אם לא הייתם קרובים לאירוע סתמו כבר כי נמאס מכל החרטות שאתם מעיפים כאן לאוויר.

הפועל זונה, 4!

אחי אתה לא מצליח להבין את מטרת הנושא.

תקרא שוב את ההודעה בפתיחה.

רוב האנשים פה לא רוצים פיצוץ, להיפך! קצת מאוכזבים/מבואסים ממה שקרה בשני ובדיוק בגלל זה רוצים להעביר לארגון את המסר שמה שקרה הוא חבל (לדעתי כולם יסכימו על זה) בואו נפסיק עם השנאה ופשוט מצפים לתגובתם.

וזה בכלל בכלל לא אומר שלא מעריכים את העבודה במהלך השנה.

וזה ממש ממש לא להתעסק בתפל.

אגב, הטיעון של "איפה הייתם במשחקי החוץ?" הוא ממש לא רלוונטי. ראשית כי אתה מניח שבהכרח יש קשר בין מי שנגד מה שקרה לבין מי שבא למשחקי החוץ, הנחה שגויה לחלוטין. שנית, כי האמירה הזאת בדיוק מייצגת את הבדלנות שאני מנסה להגיד לך שהיא מיותרת ובנוסף, אתה באמת חושב שרק מי שבא למשחקי חוץ יכול להביע דעה? השאר לא חשובים מבחינתך?

וואו כמה שחופרים על זה, כמה שקרים אנשים כותבים.

אז ככה, אני לא קשור לשום ארגון אבל 11 זה הבית ואין מה לעשות.

ה?מכות? שכולם מדברים עליהן כשגדודי 11 יצאו להתקפה- איפה אתם חיים?!

ראיתם בכלל מה קרה? או שישבתם כל כך רחוק והחלטתם שפשוט אנשים מ11 רצו לגדר סתם ככה?!

כשילדים ומבוגרים מתקרבים לגדר וזורקים כל מה שיש להם על האוהדים ב11- רובם בצד הזה שהיו ליד 2 לא באמת קשורים לארגונים, אז שלא תהיה תגובה? שיזרקו עליכם בקבוקי קרח(לא יודע איך אבל היה להם את זה, טוב שער 2 מפונקים), פחיות, כוסות ומציתים.. דברו איתי אחרי כל המטר הזה אם לא תגיבו בחזרה וכל זה בגלל שירה..

אז ב11 בחרו בדרך הנכונה- לשיר, לדבר, לא לתקוף.. עד שקמו כמה מטומטמים בשער 2 והחליטו שבוז לא מספיק ורק באלימות זה הולך.

אז אם לא הייתם קרובים לאירוע סתמו כבר כי נמאס מכל החרטות שאתם מעיפים כאן לאוויר.

הפועל זונה, 4!

אתה זה שחופר סתם, שער 2 זרקו דברים? הייתי כמה מטרים משם, לא היה שום דבר זה המצאה אחת גדולה מה שכתבת פה. יש בקהל שלנו שנאת חינם מטורפת, בין השאר גם לשער 2 שנתפסים כ?אויב מבפנים? כאילו מי שלא מ-11 פחות טוב..

כבר עברו יומיים, מה עם תגובה מהארגון? הקהל רוצה לדעת לאן פניכם פונות...

שתיקה=המשך הדרך מיום שני

+1

רוצים תגובה!

הרסתם, עכשיו תתקנו!

+1

רוצים תגובה!

הרסתם, עכשיו תתקנו!

מבלי להיכנס לסיפור בכלל, אתה הבן אדם האחרון שצריך לקבל הסבר כלשהו. אתה נעלם לתקופות, מקבל התקף תסכול ומגיע לפרוק את זעמך בפורום בהודעות שמלאות בשנאה והסתה (ולרוב נראות כמו שירים)

+1

רוצים תגובה!

הרסתם, עכשיו תתקנו!

מבלי להיכנס לסיפור בכלל, אתה הבן אדם האחרון שצריך לקבל הסבר כלשהו. אתה נעלם לתקופות, מקבל התקף תסכול ומגיע לפרוק את זעמך בפורום בהודעות שמלאות בשנאה והסתה (ולרוב נראות כמו שירים)

ממש ככה...

בנאדם צבוע, אל תשכח שכולם יודעים טוב שאתה ואיגואנה הייתם כוכבים ביחד עם פרימו בימים שלמכבי לא הלך,

אתה האחרון שמגיע לו תגובה בלי שום קשר שאתה לא יודע לדבר, שים לב איך אתה מבקש, כאילו זאת פקודה, לאוהדים כמוך גם לא מגיע אליפות...

אתה זה שחופר סתם, שער 2 זרקו דברים? הייתי כמה מטרים משם, לא היה שום דבר זה המצאה אחת גדולה מה שכתבת פה. יש בקהל שלנו שנאת חינם מטורפת, בין השאר גם לשער 2 שנתפסים כ?אויב מבפנים? כאילו מי שלא מ-11 פחות טוב..

יותר מזה,

אני פרנציפ לא עושה מנוי לשער 11 ויושב ב8 כבר המון זמן בגלל שאני לא רוצה להכנס לכל העניינים האלה ולא רוצה להיות חלק מהבלגן ביציע ועד המשחק האחרון כל העונה אכלתי את הלב שאני מגזים ושיצאתי אידיוט שאני לא ב11 בעונה המדהימה הזאת ושאני מעודד באטרף רק במשחקי חוץ והמשחק האחרון פשוט שינה את דעתי ב180 מעלות... אני מודה לאלוהים (שהוא שונא ת'אדומים) שלא עשיתי מנוי ל11. שאחד יבוא ויגיד לי שאני "פחות טוב", שאני "פחות אוהד"... הקטעים האלה שקורים כבר עשור באשמת מיליון גורמים ולא חשוב בכלל מי מוציאים את החשק להכנס לשגעת ב11. לא יכול להסתכל על עצמי במראה כשלידי קופצים ילדים בני 15 ושרים שירים גזעניים ומקללים והולכים מכות על שטויות וזה לא קשור לשום דבר ספציפי, זאת האוירה הכללית בשערים 10-11 בשנים האחרונות. עצוב.

וואלה, סלח לי שאני לא חי וישן בפורום...

ובכל זאת חשוב לי להגיב, לומר את דברי, להשמיע קול שפוי,

לתת מחמאות על דברים טובים ולצאת חוצץ נגד תופעות מגעילות ודחויות,

והכול בגלל שמכבי - כמו בחתימה - מעל הכל.

ולא, לא רק אני מצפה לתשובה נוכח הביזיון אלא אלפים רבים.

נ.ב. - אני חובב שירה...

אני מאלה שתמיד ישירו לאבי נימני, לא משנה מה..

אבל העיתוי שבו החליטו לשיר ביום שני (בפיגור 2-0 או 3-0, לא זוכר)

היה עיתוי בעייתי.. לא זכור לי שבדרבי שרנו לו (אבל זה רק אני והזיכרון שלי).

על השירים הגזעניים אין בכלל מה להגיד.. מיותר! פוגע בשחקנים שלנו, פוגע בקהל

שלנו ופוגע בבעלים שלנו (גם בפן הכלכלי)

ההחלטה לשיר הפועל זונה היתה החלטה מצויינת. הם זיינו אותנו 4 שנים מהסיבה הזאת בדיוק- כי המערכת שם מכוונת (או לפחות היתה מכוונת, עושה רושם שזה נשחק) דרבים.

שהפועל יהיו מוכוונים דרבים.

ושאנחנו נהייה מוכווני אליפויות.

זה באמת הכי טוב שאתם יכולים להוציא?

זה הכי טוב שהם רוצים להוציא עכשיו

ביקשתם פה כבר אלף פעם לא הוציאו.......שלא יוציאו.....שכן יוציאו...... תן להם להחליט נראה ליunsure.gif או שאולי הם בגישה שונה ולא מתוקשרת כמו של השחקן.....

זה שאתה מחכה שהם יוציאו זה יפה זה אומר שבאיזשהו מקום אתה כל כך התחברת לאירגון הזה שאתה רוצה כבר שהוא יוציא משהו ויהיה אפשר להמשיך הלאה

כמעט כל הקהל כמוך ונראה לי

הם ילדים גדולים, לא יום ביציע, אתה לא באמת חושב שהם לא מבינים את המשמעויות, ובכל זאת...

^^^

תסמוך עליישאני לא כותב כאן סתם דברים,

אם לא ראית את הילדון שטיפס על הגדר וזרק את הבקבוק 1.5 מלא בקרח על אחד מיושבי שער 11 שממנו אתם נגעלים כל כך,

אז לצערי לא באמת ראית את הדברים.

חבל שהרבה אנשים כאן כותבים שקרים ומעלילים עלילות, אבל ברור שהכי קל זה להפיל את זה על יושבי 11 כי אנחנו פנאטים מדי בשביל שאר הקהל.

כי שער 11 תמיד היה השער הבעייתי, אפילו כשאני הייתי ילד לפני 13 שנים זה היה טירוף.

עד שאתם לא שם אתם מדברים סתם.

יש בכל שער באיצטדיון את הצד השקט שלו, זה לא יעזור לאף אחד, גם באחד יש את אלה שיושבים ליד 13 והם החלק השקט יותר, אלה שגדלו ב11 ומעדיפים להתרחק מהגוש, ולא בגלל שהוא פרוע חס וחלילה אלא בגלל שהם בוגרים כבר ובגוש לרוב תמצא אוהדים בגילאי 14-20.

שוב, חבל שאתם רושמים כאן דברים בלי ביסוס.

ביקשתם פה כבר אלף פעם לא הוציאו.......שלא יוציאו.....שכן יוציאו...... תן להם להחליט נראה ליunsure.gif או שאולי הם בגישה שונה ולא מתוקשרת כמו של השחקן.....

זה שאתה מחכה שהם יוציאו זה יפה זה אומר שבאיזשהו מקום אתה כל כך התחברת לאירגון הזה שאתה רוצה כבר שהוא יוציא משהו ויהיה אפשר להמשיך הלאה

הם ילדים גדולים, לא יום ביציע, אתה לא באמת חושב שהם לא מבינים את המשמעויות, ובכל זאת...

^^^

מי זה "הם" בכלל? מאז שהם קמו בקול תרועה אף אחד לא יודע מה הם מייצגים, מה העקרונות שלהם, מה הם רוצים מעצמם כארגון..

התחברתי לארגון הזה? כל החיים הייתי אנטי ארגוני קהל בגלל רדיפת הכוח והאגו המנופח (וכ"כ קיוויתי שהפעם זה שונה, ולצערי במשחק האחרון קיבלתי כאפה מצלצלת).

מעולם לא התחברתי לארגון הזה, כי כמו שכתבתי מקודם- אין למה להתחבר. מעבר לזה שהם עושים תפאורות מדהימות ומעלים אחלה של קטעים ליוטיוב, וזה שאחרי המשחק האחרון אני יכול לייחס להם גם שגעון גדלות אני לא יודע מי הם ומה הם

^^^

אמרו לכם כבר מלא פעמים, 90% לא כאן בכלל.

הפנאטיקס הם ההפך השונה מהשחקן.

פחות מתקשרים בפורום יותר במגרש, כמו פעם, כי לפי דעתי ככה זה באמת צריך להיות, פחות טכנולוגיה יותר לראות את האנשים.

בא לכם לשמוע תגובות, בא לכם לדבר איתם? תקפצו לשער 11 באחד מהמשחקים הראשונים באירופה.

במקום לפתוח דיון פילוסופי בשער 11 שכנראה לא יקרה, אולי כדאי להזמין את הקהל ?הרחב? למפגש ולדבר שם על כל הנקודות שכואבות לאנשים. הארגון הזה חשוב מדי, אל תאבדו את האמון של האנשים בכם..

לא היינו מתאכזבים אם לא היו לנו ציפיות, קחו את זה כמחמאה גדולה מכל הלב.

אמנם לא הייתי במשחק ביום שני (מהיחידים שהפסדתי העונה ומשחק הבית היחיד), אבל מה שאני קורא פה מפחיד אותי. יצר ההרס העצמי של מכבי פשוט משתלט עלינו וזה באמת מפחיד לחשוב איך זה התקדם.

כמו שפותח הנושא אמר, כולנו צריכים להוריד קצת מהאגו שלנו, כדי לפתור את המצב הזה. אף אחד לא צריך לפרסם הודעת התנצלות בפני אף אחד, לא זכור לי שהקהל הרחב התנצל כשהוא יצא מוקדם בהפסד או כשהוא שרק בוז לקבוצה בתיקו (וכן אני יודע שזו לא השוואה טובה אבל תחשבו איך חבר ארגון מרגיש, ובמיוחד איך מרגישים החברים בארגון שמתנגדים לדרך שנקט הארגון ביום שני).

אז כל הדאלה בוקות והאיגואנות תפסיקו לחרחר.

ובאמת שכבקשה מהארגון, אתם לא צריכים לענות פה לכל הכפויי טובה בפורום, אבל לפחות תשקלו את הדברים שנאמרו פה ובכל העונה, כי אם הארגון יאבד את הקהל הוא יהיה כמו האולטראס.

פחות מתקשרים בפורום יותר במגרש, כמו פעם, כי לפי דעתי ככה זה באמת צריך להיות, פחות טכנולוגיה יותר לראות את האנשים.

בא לכם לשמוע תגובות, בא לכם לדבר איתם? תקפצו לשער 11 באחד מהמשחקים הראשונים באירופה.

אתה מדבר על אותם אלה שהביאו חריש עמוק בפייס ביומיים שאחרי המשחק :clap:

-------------------------------------------------------------------------------------

ולמאותגרים חברתית שהגיבו פה באשכול, כאילו כמה מנותקים חברתית אתם יכולים להיות.

נראה לכם שמי שהפיק את "יום שני האיום" זה סוג האנשים שיבוא לתת לכם הסברים או התנצלויות

היה לכם ארגון עם הסברים ואפילו התנצלויות למכביר בגלל שממש עזרתם ותמכתם בהם ברגעים הקשים עכשיו יש ארגון אחר שכנראה קצת פחות סופר אתכם.

או אם לדבר בשפה שאתם מבינים זה היה "זה לא אתה זה אני" גרסת הכדורגל. :yellow_cool1:

זה מה שיש תקבלו או לא בעיה שלכם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.