Jump to content

קריאה לראשי הארגון לקחת אחריות

Recommended Posts

ההחלטה לשיר הפועל זונה היתה החלטה מצויינת. הם זיינו אותנו 4 שנים מהסיבה הזאת בדיוק- כי המערכת שם מכוונת (או לפחות היתה מכוונת, עושה רושם שזה נשחק) דרבים.

טוב נו,

+128

ובלי קשר, טוב לראות שהדעה הרווחת בפורום היא שפויה ונכונה, ורוב האנשים הבינו שיש את החיים האמיתיים, ומעל זה יש כדורגל, ומעל זה יש מכבי תל אביב, ושאסור שדברים או אנשים וכו' מהחיים האמיתיים או מהכדורגל יפגעו במכבי תל אביב.

אנשים איבדו פה אמון בגלל איזה התפוצצות של אנשי הגדר בפנאטיקס.

ומחר יבואו ישירו כרגיל שירים רגילים בלי גזענות ובלי כלום,אז כל הכבוד?

חבר?ה זה יכול לקרות לכל אחד,הם בני אדם והם לא שקלו את המעשים שלהם באותו רגע.

תודה לפאנטיקס על עונה מדהימה,

מקווה ויודע שהחודשיים האלה יחזירו את כולנו לתלם

מסכים עם כל התגובות פה בנושא. מעודד לדעת שיש רוב שפוי.

לגבי הארגונים - איך שאני רואה את זה, קיים כיום חוסר שקיפות משווע בארגונים האלה. מכבי היא של כולם, היא חשובה לכל כך הרבה אנשים, כולם רוצים בהצלחתה. ארגון אוהדים זה חשוב והכרחי ליציע, השחקן ה- 12 הוכיחו את זה יפה מאוד. אבל לא יכול להיות שארגון כזה שאמור לייצג אותי, אותנו, ינוהל בדלתיים סגורות, בלי לדעת איך הוא מתנהל ועל פי מה הוא מתנהל. עכשיו, כל עוד הם עשו את זה בצורה ראויה (ולא כמו אתמול) אף אחד לא התערב ובצדק. האמנו בהם ובדרך שלהם בצורה עיוורת. המכה שקיבלנו כולנו מהארגון אתמול במשחק היתה קשה - מכת אכזבה מצלצלת בארגון שתלינו בו תקוות לעתיד טוב יותר ביציע. אז כשהארגון נותן לך מכה כזאת, ראוי שראשיו יתנו פה את הדעת לגבי הדברים האלה ודברים נוספים שמנחים אותם. והודעה רשמית תהיה יותר מראויה עכשיו.

לגבי הארגונים - איך שאני רואה את זה, קיים כיום חוסר שקיפות משווע בארגונים האלה. מכבי היא של כולם, היא חשובה לכל כך הרבה אנשים, כולם רוצים בהצלחתה. ארגון אוהדים זה חשוב והכרחי ליציע, השחקן ה- 12 הוכיחו את זה יפה מאוד. אבל לא יכול להיות שארגון כזה שאמור לייצג אותי, אותנו, ינוהל בדלתיים סגורות, בלי לדעת איך הוא מתנהל ועל פי מה הוא מתנהל. עכשיו, כל עוד הם עשו את זה בצורה ראויה (ולא כמו אתמול) אף אחד לא התערב ובצדק. האמנו בהם ובדרך שלהם בצורה עיוורת. המכה שקיבלנו כולנו מהארגון אתמול במשחק היתה קשה - מכת אכזבה מצלצלת בארגון שתלינו בו תקוות לעתיד טוב יותר ביציע. אז כשהארגון נותן לך מכה כזאת, ראוי שראשיו יתנו פה את הדעת לגבי הדברים האלה ודברים נוספים שמנחים אותם. והודעה רשמית תהיה יותר מראויה עכשיו.

כל מילה.

מסכים לגמרי.

ֿבדיוק התחלתי לכתוב את דעתי בעניין וראיתי שזיהינו בעיות דומות.

לקח לי איזה שתי דקות לכתוב את זה, אז חבל לגנוז מההארדיסק.

בתגובה ל MTA-Shay:

העניין טיפה יותר מורכב מזה.

אין ספק שסליחה ומחילה הן מהמעלות הגדולות ביותר - הן הרי מה שמפריד בינינו לבין הבהמות.

אני חושב שאם הפנאטיקס ,ערב הקמת הארגון, היה מפרסם איזשהו מסמך כוונות או מניפסט מסויים לגבי האג'נדה של הארגון, ובהנחה שאותו מניפסט היה

מתקבל באופן חיובי אצל הקהל הרחב (כמו זה של השחקן), אז היה קל הרבה יותר לסלוח.

כשאתה משוכנע שהרוח והכוונות חיוביות , הרבה יותר קל לסלוח על מעידות וסטיות מהדרך.

גולדהאר(ט) הוא דוגמא מצויינת. גם כשטעה, רוב האוהדים ידעו שהרוח חיובית והאמינו שכוונותיו טהורות, ולכן תמכו בו.

העניין המרכזי לטעמי, הוא שהפנאטיקס לא הבהירו את עמדתם בסוגיות רגישות בשום שלב.

אני מודה, בהתחלה חשבתי שזו דווקא בחירה נכונה לא לפרסם הצהרות כאלו ואחרות, והערכתי מאוד את גישת ה - "את העבודה שלנו רואים בשטח, אין צורך במילים".

אבל ברגעי משבר, כמו שחווינו אתמול, היה חסר (לי לפחות) את האמונה הזו שהכוונות הן טהורות, והמעידה היא מקרית.

ההצלחה של מכבי הופכת את טמינת הראש בחול לקלה יותר, וזה לגמרי לגיטימי.

אבל אחרי ארועי אתמול, הגיע הזמן לספק תשובות.

הארגון כמובן לא חייב לספק אותן, אבל הוא גם צריך לקחת בחשבון שבמידה והוא לא עושה את זה - הוא יהפוך לאיזוטרי בראיית הקהל הרחב, ולא כארגון להזדהות עימו ולספוג ממנו השראה.

הכדור במגרש שלהם.

אנשים איבדו פה אמון בגלל איזה התפוצצות של אנשי הגדר בפנאטיקס.

ומחר יבואו ישירו כרגיל שירים רגילים בלי גזענות ובלי כלום,אז כל הכבוד?

חבר?ה זה יכול לקרות לכל אחד,הם בני אדם והם לא שקלו את המעשים שלהם באותו רגע.

תודה לפאנטיקס על עונה מדהימה,

מקווה ויודע שהחודשיים האלה יחזירו את כולנו לתלם

אני אגיד לך משהו, לא רק שזו לא הייתה החלטה של רגע, זה נראה כאילו זו הייתה החלטה של יותר מכמה ימים.

גם אם הם טעו זה מתחיל להגעיל ההתקפה הזאת על הארגון .. כוס אמק אנשים שם נותנים את הנשמה

נניח שטעו מגיע להם שהקהל יסלח .

חצי שנה שהאנשים שם באים שעתיים לפני משחק הולכים שעתיים אחרי משחק מכינים תפאורות וכו'.

בסדר טעו נגיד, התגובות פה ממש מרגיזות כבר . עליהום לא נורמלי מאנשים שספק באו העונה בכלל ליותר מ4 משחקים ברצף.

חלאס .

גם אם הם טעו זה מתחיל להגעיל ההתקפה הזאת על הארגון .. כוס אמק אנשים שם נותנים את הנשמה

נניח שטעו מגיע להם שהקהל יסלח .

חצי שנה שהאנשים שם באים שעתיים לפני משחק הולכים שעתיים אחרי משחק מכינים תפאורות וכו'.

בסדר טעו נגיד, התגובות פה ממש מרגיזות כבר . עליהום לא נורמלי מאנשים שספק באו העונה בכלל ליותר מ4 משחקים ברצף.

חלאס .

אף אחד לא רוצה לחפש אשמים. אם הם טעו, רק שנדע שהם מבינים את הטעות. תאמין לי שאין אחד שלא מעריך את העבודה המצוינת שלהם ובגלל זה כולם נפגעו. רק רוצים לדעת את עמדתם על מה שקרה אתמול זה הכל.

מסכים לגמרי.

?בדיוק התחלתי לכתוב את דעתי בעניין וראיתי שזיהינו בעיות דומות.

לקח לי איזה שתי דקות לכתוב את זה, אז חבל לגנוז מההארדיסק.

בתגובה ל MTA-Shay:

העניין טיפה יותר מורכב מזה.

אין ספק שסליחה ומחילה הן מהמעלות הגדולות ביותר - הן הרי מה שמפריד בינינו לבין הבהמות.

אני חושב שאם הפנאטיקס ,ערב הקמת הארגון, היה מפרסם איזשהו מסמך כוונות או מניפסט מסויים לגבי האג'נדה של הארגון, ובהנחה שאותו מניפסט היה

מתקבל באופן חיובי אצל הקהל הרחב (כמו זה של השחקן), אז היה קל הרבה יותר לסלוח.

כשאתה משוכנע שהרוח והכוונות חיוביות , הרבה יותר קל לסלוח על מעידות וסטיות מהדרך.

גולדהאר(ט) הוא דוגמא מצויינת. גם כשטעה, רוב האוהדים ידעו שהרוח חיובית ותמכו בו.

העניין המרכזי לטעמי, הוא שהפנאטיקס לא הבהירו את עמדתם בסוגיות רגישות בשום שלב.

אני מודה, בהתחלה חשבתי שזו דווקא בחירה נכונה לא לפרסם הצהרות כאלו ואחרות, והערכתי מאוד את גישת ה - "את העבודה שלנו רואים בשטח, אין צורך במילים".

אבל ברגעי משבר, כמו שחווינו אתמול, היה חסר (לי לפחות) את האמונה הזו שהכוונות הן טהורות, והמעידה היא מקרית.

ההצלחה של מכבי הופכת את טמינת הראש בחול לקלה יותר, וזה לגמרי לגיטימי.

אבל אחרי ארועי אתמול, הגיע הזמן לספק תשובות.

הארגון כמובן לא חייב לספק אותן, אבל הוא גם צריך לקחת בחשבון שבמידה והוא לא עושה את זה - הוא יהפוך לאיזוטרי בראיית הקהל הרחב, ולא כארגון להזדהות איתו ולספוג ממנו השראה.

הכדור במגרש שלהם.

הכדור אצלם זה ברור.האמת היה אפשר לראות את העבודה בשטח,את מה שהקהל חווה העונה בין אם מהם או בין מהשחקן,אי אפשר לקחת.והאמת?לא זוכר מי כתב אבל מישהו אמר שזו ניראת כמו החלטה של כמה ימים ולא של רגע.גם אם זה נכון-החלטה של רגע זה לא מה שבאתי להבהיר.גם אם כמה ימים לפני כבר ידעו,זה עדיין היה בלי הפעלת שיקול הדעת ואין ספק שאחרי מאורעות אתמול זה כבר לא יקרה יותר.

בטח לא העונה ( :thumbs:)

האמת אני אגיד לכם,לדעתי ברגע שהם ראו מה הולך בבלומפילד הם הבינו מה הם עשו.

אגב,

תמיד אמרו ''ממשיך דרך השחקן'' אז האידיאולוגיה שונה מאוד מאולטראס ואין מקום להשוואה אז תפסיקו להשוות.''אתם לא פחות גרועים מהם"

בגלל 10 דק' מחורבנות לא אומרים דברים שיוצאים מעצבים,צריך לשמור על איפוק.

נושא סופר ראוי. מסכים עם כל התגובות וכיף לפתוח את הפורום ולראות שיש נושא אחד מתוך ה-200 שנפתחו ביממה החולפת שלא גורם לך לחשוב ששוב איבדנו את הדרך.

הרוב פה קוראים לראשי הארגון (האדיר הזה!) להפסיק עם האפילה והסודיות סביב האג?נדה שלהם, כי הם באמת הצליחו לעשות כ?כ הרבה דברים יפים ולגרום לכ?כ הרבה אנשים להתחבר ולאהוב את הארגון בזמן כל כך קצר.

יש אפילו הרגשה שלא רוצים לתת את ה?אני מאמין? בשביל לא להזדהות עם שום צד ולמנוע ?בריחת קולות?. תרגיל סוג ז? בפוליטיקה.

מציע למנהלים לערוך סקר סגור לגבי העמדות של הגולשים פה בפורום על הדרך של הארגונים ואיך ממשיכים, מאמין שזה מדגם מייצג בהחלט.

ככה נוכל לראות מי תומך בשירה על נמני, מי בעד שירים גזעניים ומי חושב שצריך בכל מחיר לאחד את השורות ולהביא דברים שאף קבוצה בארץ לא יכולה לעשות. אם רק נבין את הכוח העצום שיש לנו, נוכיח גם כמה אנחנו יכולים לתרום - גם על המגרש.

הכדור אצלם זה ברור.האמת היה אפשר לראות את העבודה בשטח,את מה שהקהל חווה העונה בין אם מהם או בין מהשחקן,אי אפשר לקחת.והאמת?לא זוכר מי כתב אבל מישהו אמר שזו ניראת כמו החלטה של כמה ימים ולא של רגע.גם אם זה נכון-החלטה של רגע זה לא מה שבאתי להבהיר.גם אם כמה ימים לפני כבר ידעו,זה עדיין היה בלי הפעלת שיקול הדעת ואין ספק שאחרי מאורעות אתמול זה כבר לא יקרה יותר.

בטח לא העונה ( :thumbs:)

האמת אני אגיד לכם,לדעתי ברגע שהם ראו מה הולך בבלומפילד הם הבינו מה הם עשו.

אגב,

תמיד אמרו ''ממשיך דרך השחקן'' אז האידיאולוגיה שונה מאוד מאולטראס ואין מקום להשוואה אז תפסיקו להשוות.''אתם לא פחות גרועים מהם"

בגלל 10 דק' מחורבנות לא אומרים דברים שיוצאים מעצבים,צריך לשמור על איפוק.

24 שעות אחרי, ואני כבר הרבה יותר רגוע

ומצד שני עדיין מאוד פגוע מהתנהגות "ראשי הקהל".

מהאולטראס אני לא מצפה לכלום, כלום ושום דבר, גורנישט.

אנשים שחושבים שהם יותר טובים ויותר אוהדים מאחרים ולכן מגיע להם יותר.

בעיניי הם אפסים אינטרסנטים שרוצים להתערבב ולערבב במועדון,

וכל מי שמונע מהם את זה - קהל רחב, אנשים במועדון ועוד - פסול.

מהפנאטיקס ציפיתי להרבה-הרבה יותר, ומה קיבלנו, מה??

כאוס ובלגן, אנרכיה ביציעים, התלהטות יצרים.

אנשים הולכים מכות בגלל השיר המטופש כל כך לנמני.

פשוט לא ייאמן שכל פעם שמתחילים לשיר את השיר הזה אנשים מתקוטטים.

מי אלה אותם טיפשים שהשתן כל כך עלה להם לראש?

הם ממשיכי דרכו של איציק קוסמן? של ראשי הארגון שהוקם לפני 13 שנים?

נראה כי כל מה שהשחקן בנה בעמל רב מתמסמס, כמה מצער, כמה חבל.

שיעשו חשבון נפש ובדק בית, שינסחו אולי תקנון, שיתאפסו על עצמם

כי העונה הבאה קרובה והיא יכולה בקלות לחמוק לנו מבין הידיים.

אף אחד לא רוצה לחפש אשמים. אם הם טעו, רק שנדע שהם מבינים את הטעות. תאמין לי שאין אחד שלא מעריך את העבודה המצוינת שלהם ובגלל זה כולם נפגעו. רק רוצים לדעת את עמדתם על מה שקרה אתמול זה הכל.

מה נראה לך שאחרי מה שהולך פה בפורום הם לא הסיקו מסקנות ?

הם עושים חושבים עם עצמם והפגרה באה בטוב.

אבל תלך לכמה נושאים בפורום ואפילו בנושא הזה זה מחליא כבר איך אנשים מדברים לארגון שחבריו נותנים את הנשמה .. הכי מגעיל זה כפיות טובה.

והבנו את הבלה בלה שבלי הקהל הרחב אין ארגון אני תומך בזה ואני חלק מהקהל הרחב.

אבל בסופו של דבר אם נחשוב על זה מה זה לבוא למשחק שמתחיל ב9 ב6וחצי ולתלות שלטים ושכולם הולכים לחגוג בצומת להוריד אותם עד 12 וחצי בלילה .. ובסוף לקבל כאלו תגובות של זריקת זין זה מגעיל.

נמאס כבר מהקלישאה של.. ''עם כל ההערכה שלי לארגון ''

אנשים פה לא מבינים איך חברים בארגוני אוהדים נותנים מהחיים שלהם בשביל הקהל.

24 שעות אחרי, ואני כבר הרבה יותר רגוע

ומצד שני עדיין מאוד פגוע מהתנהגות "ראשי הקהל".

מהאולטראס אני לא מצפה לכולם, כלום ושום דבר, גורנישט.

אנשים שחושבים שהם יותר טובים ויותר אוהדים מאחרים ולכן מגיע להם יותר.

בעיניי הם אפסים אינטרסנטים שרוצים להתערבב ולערבב במועדון,

וכל מי שמונע מהם את זה - קהל רחב, אנשים במועדון ועוד - פסול.

מהפנאטיקס ציפיתי להרבה-הרבה יותר, ומה קיבלנו, מה??

כאוס ובלגן, אנרכיה ביציעים, התלהטות יצרים.

אנשים הולכים מכות בגלל השיר המטופש כל כך לנמני.

פשוט לא ייאמן שכל פעם שמתחילים לשיר את השיר הזה אנשים מתקוטטים.

מי אלה אותם טיפשים שהשתן כל כך עלה להם לראש?

הם ממשיכי דרכו של איציק קוסמן? של ראשי הארגון שהוקם לפני 13 שנים?

נראה כי כל מה שהשחקן בנה בעמל רב מתמסמס, כמה מצער, כמה חבל.

שיעשו חשבון נפש ובדק בית, שינסחו אולי תקנון, שיתאפסו על עצמם

כי העונה הבאה קרובה והיא יכולה בקלות לחמוק לנו מבין הידיים.

סתם שתדע,

כמה שאני יודע,

האנשים שהלכו מכות היו מהאולטראס.

הפאנטיקס חייבים להבין, הם מנהיגים את הקהל הכי גדול בישראל. זה לא קבוצה קטנה משכונה קטנה שכולם חושבים אותו דבר. מה הבעיה , לבוא מאהבה לקבוצה ושנאה להפועל , וזהו? יש לנו המון אוהדים, המון דעות,שחקנים מכל השכבות- ערבים יהודים,אשכנזים מזרחים,צפונים ודרומים, כל כניסה לפוליטיקה תסבך. לא רוצה מחנכים- לא בכדורגל ולא הפאנטיקס יחנכו ילדים נגד גזענות או בעד,נגד ערבים או בעד. עזבו את זה,זה לא יקרה. אבל שלא יכנסו לזה.רוצה להיות גזען-אחרי המשחק לך תחגוג עם ברוך מרזל.עזבו אותנו בשלוש שעות של המשחק עם כל המסביב.לא רוצה לחנך ולא שיחנכו אותי.רוצה לשיר ולעודד ולקחת חופש מהחיים ולהנות.תנו את המרחב לכל אחד להגיע לעודד ולהנות,אל תהרסו את זה, ותקבלו מהקהל את כל התמיכה בעולם.

מה נראה לך שאחרי מה שהולך פה בפורום הם לא הסיקו מסקנות ?

הם עושים חושבים עם עצמם והפגרה באה בטוב.

אבל תלך לכמה נושאים בפורום ואפילו בנושא הזה זה מחליא כבר איך אנשים מדברים לארגון שחבריו נותנים את הנשמה .. הכי מגעיל זה כפיות טובה.

והבנו את הבלה בלה שבלי הקהל הרחב אין ארגון אני תומך בזה ואני חלק מהקהל הרחב.

אבל בסופו של דבר אם נחשוב על זה מה זה לבוא למשחק שמתחיל ב9 ב6וחצי ולתלות שלטים ושכולם הולכים לחגוג בצומת להוריד אותם עד 12 וחצי בלילה .. ובסוף לקבל כאלו תגובות של זריקת זין זה מגעיל.

נמאס כבר מהקלישאה של.. ''עם כל ההערכה שלי לארגון ''

אנשים פה לא מבינים איך חברים בארגוני אוהדים נותנים מהחיים שלהם בשביל הקהל.

אז בגלל שהם עצבניים וכועסים על כפיות הטובה של הקהל הרחב

ועל אי הכרת התודה המלאה, הם שרים לנמני, הם גזענים, הם נגד ערבים, הם נגד מהראן?

למי בדיוק אתם עושים דווקא???

סתם שתדע,

כמה שאני יודע,

האנשים שהלכו מכות היו מהאולטראס.

הלכו מכות בכל השערים!

לידי בשער 8, גבר בן 45 ונער בן 15 התקוטטו

ואף אחד מהם לא שייך לשום ארגון.

השירים הללו מבעירים את כל היציעים!!

גם אני רוצה תשובה מהפנאטיקס באשר לביזיון שהם חוללו אמש.

למה הם נאלמו דום פתאום?

תפציצו את הפייסבוק שלהם, שיספקו מענה לביזיון שקרה גם ובעיקר בגללם.

כמו שהם קוצרים את כל המחמאות על התפאורות, העידוד ודברים אחרים

שידעו גם לעמוד "כמו גברים" ולהתנצל, להגיד שהם טעו.

ולא חלילה כי אני רוצה התנצלות מהם, אלא כדי שכולנו נדע

ש"כראשי הקהל" הם הבינו והפנימו את הלקח ולא יחזרו על אותה טעות מטופשת.

לא הגבתי בנושא הזה עדיין,רק קראתי והקשבתי לקולות.

דעתי האישית היא שנכנסנו אתמול לכדור שלג,והאגו מכל הצדדים ניצח,ניצח אותנו וזה הפסד יותר גרוע מ5-0 בדרבי.

אני בטוח שיש מקום לארגון אוהדים שאכפת לו מהמועדון,שרואה אנשים יוצאים מהאצטדיון לפני הסיום כי ההרכב השני קיבל 3,וגם ככה לקחנו אליפות,אז יאלה שניתקע בפקקים? הרי הם לא יתנו עכשיו 4.

זה ביזיון מאין כמותו,זה רגע מפחיד שלי כאוהד שאלו יהיו פני הקהל שלנו,שנהפוך מאוהדים לסתם לקוחות(ראה ערך מכביסל),אני באמת מפחד שהיום הזה יקרה והקטע הזה מעיד הרבה על אנשים.

אני כאדם אישי הייתי רואה אחד כזה ויוצא עליו,מעצבים אולי גם מקלל ועושה אצבע משולשת.

הטעות של הצד השני נעשתה כשהם שכחו שהם גם מייצגים עוד אנשים ולא רק את עצמם.והדרך שבא הם בחרו להוציא את הכעס על אותם סמרטוטים שעזבו בגלל הסיבות הנ?ל.הרי לצעוק משער 11 לשערים אחרים לא רלוונטי,אז שרים לנימני,ניחה(אני נגד שירה לנימני בזמן שהקבוצה משחקת/אם הוא לא נוכח באצטדיון).

לשיר סט של שירים על ערבים בכוונה זאת הבעיה העיקרית שאיתה אני לא מסכים ואני חושב שבתוך הארגון עצמו יש שלא הסכימו ם המהלך ובטח שבגוש שיושב איתו קבוע.

הכי קל זה להפנות את הגב,לזרום עם הקונצנזוס והעליהום בפורום ומחוץ לו.על הגזענות רצוי לעשות רעש ולא להבליג,אבל להפנות כזה גב ולהשליך על כל הארגון בגלל מעשה אחד שלילי אל מול כל כך הרבה חיוביים זה גועל נפש.

אני מקווה שכל מי שקרא את זה יקח את זה כביקורת גם אם זה אחד מהארגון שלקח חלק בכל העניין וגם אם זה אוהד מסריח שלא רצה לעמוד בפקקים.

אני מקווה שאגו וכבוד לא ינצחו אותנו כי ההפסד יהיה עצום.

אני מתפלל שגם הארגון ילמד מהטעויות שלו,ובעיקר שהקהל שלנו יתעשת ולא יהפוך ללקוחות כי זה הכי קל והכי נורא למועדון הכדורגל שנישאר יום אחד עם שער 11 מעודד ושאר השערים דופקים סושי ומחכים שיראו אותם במסך כדי לקפוץ ולרקוד(גם אם זה לצלילי שיר של הפועל,יא בן זונה)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.