Jump to content

קריאה לראשי הארגון לקחת אחריות

Recommended Posts

אני בן 24. מחר יהיו לי ילדים. אין סיכוי שאני מביא אותם למשחק של מכבי. נקודה.

איך אתם יכולים להסתכל בעיניים של הילדים שהתרגשו אתמול שעשו הקפות במחצית ולדעת שאתם מחנכים אותם לגזענות ולשנאה? איך?!

יש לכם אחריות כל כך גדולה שכנראה אתם לא מבינים את המשמעות שלה, ילדים מסתכלים עליכם ורואים בכם גיבורים שמנהיגים את הקהל ומרגישים שייכים למשהו גדול שהם מעודדים ביחד אתכם את הקבוצה. אתם הגאווה שלהם! מחר בבית ספר הם יתגאו איך הם עודדו עם הארגון ושהם שייכים למשהו גדול מכל דבר שהילד האחר בכיתה בכלל מבין.

אני כלום ושום דבר, לכם יש את הכח להשפיע! מכביזם זה המון דברים, אבל זה לא לשנוא ערבים וזה לא להיות אלים.

תעקרו את כל הדבר הזה מהשורש אנחנו מתחננים בפניכם! בואו נעיף את הפוליטיקה החוצה ונתמקד רק במכבי!

:flowers:

לגבי הפאנטיקס

לגבי זה שהם התחילו לעשות דווקא ולשיר לנמני הם לא צודקים

לגבי זה שהם התחילו לעשות דווקא ולשיר שירי טועמה מחבל הם גם לא צודקים

לגבי זה שאחרי השער השני התחילו ללכת אנשים הביתה מכל השערים ובגלל זה כל הבלאגן התחיל, כשהתחילו צעקות משער 5 פה זה לא יד אליהו פה זה לא כדורסל וכדומה הם צודקים באלף אחוז!!!

אחי הקטן, זה שחגג בר-מצווה, ביקש ממני לדאוג שהDJ ישים שנים רבות באירוע כי הוא הזמין רק חברים אוהדי מכבי. שמתי אותו בלפטופ וחיברתי אותו למערכת כשכולם היו ברחבה, השמחה שהייתה לילדים האלו(ולמבוגרים כמובן כי יש רוב אצלנו) ואיך שהם ידעו כלללל מילהההההה, חבר'ה אסור לכם לאכזב את הילדים האלה...

+24

איך אתם יכולים להסתכל בעיניים של הילדים שהתרגשו אתמול שעשו הקפות במחצית ולדעת שאתם מחנכים אותם לגזענות ולשנאה? איך?!

יש לכם אחריות כל כך גדולה שכנראה אתם לא מבינים את המשמעות שלה, ילדים מסתכלים עליכם ורואים בכם גיבורים שמנהיגים את הקהל ומרגישים שייכים למשהו גדול שהם מעודדים ביחד אתכם את הקבוצה. אתם הגאווה שלהם! מחר בבית ספר הם יתגאו איך הם עודדו עם הארגון ושהם שייכים למשהו גדול מכל דבר שהילד האחר בכיתה בכלל מבין.

אני כלום ושום דבר, לכם יש את הכח להשפיע! מכביזם זה המון דברים, אבל זה לא לשנוא ערבים וזה לא להיות אלים.

תעקרו את כל הדבר הזה מהשורש אנחנו מתחננים בפניכם! בואו נעיף את הפוליטיקה החוצה ונתמקד רק במכבי!

+

יש חודשיים להרגע לחשוב אם זה יימשך ככה אני רואה רק החמרה במצב,מקווה שמי שצריך יקח אחריות ויגיע לפתרון שישרת את כולם

בדרבי האחרון ישבתי בשער 8. הדברים שראיתי שם זיעזעו אותי.

ילדים בני 8, מקסימום 10, מקללים ?נאצים? וקללות נוראיות אחרות כלפי הקהל שלנו. וממי הם למדו את זה? מהמבוגרים שם, ובעיקר מהארגון סדינים של הפועל.

עומר פתח פה נושא לפני כמה ימים על (בתמצות, לדעתי) העובדה שהוא שמח שהילדים הקטנים מסתובבים עם צהוב וגאים שהם אוהדי מכבי. גם הילדים הללו של הפועל אוהדים הפועל ומתגאים בזה, כי הם ילדים.

אני מקווה שאנשים יתפסו את עצמם בידיים, ויבינו שכארגון, וכאנשים שילדים מעריצים אותם כי הם יושבים בשער 11, יבינו, שהם השפעה אדירה על הילדים שלנו, הילדים האלה שהחלום שלהם ללכת למשחקים של מכבי. ואם הילדים האלה ילמדו לקלל את ראדי, לקלל אנשים אחרים ביציע, קללות גזעניות וכיוצא בזה, המצב שלנו ביציעים יהיה פשוט כמו הקהל של ביתר או של הפועל, או אפילו יותר גרוע.

מקווה שאנשים יקראו את ההודעה הזאת ויחשבו גם קצת על הילדים.

אני בן 24. מחר יהיו לי ילדים.

מאוד מתחבר.

אני מקווה שדווקא יצא לי לספר לעובר שלי איך הוא בעט בבטן של אמא שלו במהפך של לוגסי ובמשחק האליפות, ושכן נוביל את השינוי כדי שהילדים של כולנו יוכלו להמשיך לבוא למגרש. ושלא אצטרך לספר לו שדווקא בעונה הזאת הרמתי ידיים.

צריך ללמד אותם מגיל קטן לשנוא את הפועל...

הם אפילו לא יודעים מה זה , ואני מקווה שלא ידעו גם, אם אתה רוצה לדעת למה תקרא את התגובה שלי באמצע פנ איפשהו.

הפנאטיקס זה אירגון שאני מאמין שרוב האנשים כאן בפורום העריצו עד אתמול, באמת אין לכם מושג כמה שהערכתי את הארגון הזה... בתור אחד שהתאכזב רצח ממה שהיה אתמול אני מקווה שהארגון יוציא הודעת הסבר (לפי דעתי זאת צריכה להיות הודעת התנצלות) למה שהיה אתמול..

חבל שהאירגון הכי טוב בארץ נכנס למלחמות כאלה מיותרות,אל תיכנסו לשטויות האלה, כי עם כמה שאתם שונאים את הקהל הרחב אתם צריכים אותו יותר מהכל.

הפנאטיקס זה אירגון שאני מאמין שרוב האנשים כאן בפורום העריצו עד אתמול, באמת אין לכם מושג כמה שהערכתי את הארגון הזה... בתור אחד שהתאכזב רצח ממה שהיה אתמול אני מקווה שהארגון יוציא הודעת הסבר (לפי דעתי זאת צריכה להיות הודעת התנצלות) למה שהיה אתמול..

חבל שהאירגון הכי טוב בארץ נכנס למלחמות כאלה מיותרות,אל תיכנסו לשטויות האלה, כי עם כמה שאתם שונאים את הקהל הרחב אתם צריכים אותו יותר מהכל.

מחכה בקוצר רוח להודעה.

לא מצפה להתנצלות. שיודיעו מה הם מתכוונים לעשות לכאן או לכאן. אבל שנדע לאן פניהם.

ברור שאשמח אם תצא הודעה שהם רואים את עצמם כארגון שמטרתו לעודד ולכן יעשו פעולות כדי לקרב.

אבל גם הודעה כמו הארגון דבק בשיריו ומעשיו מי שרוצה להצטרף מוזמן, היא הודעה אם כי טעות חמורה לדעתי.

המכבי פאנטיקס אתמול איבדו את כל הערכה שלי אליהם, אחרי אתמול הם לא שונים יותר מידי מהאולטראס

עד שהם לא יוציאו הודעת הסבר הגיונית למה שקרה אתמול הם איבדו הרבה אנשים בקהל.

אני רוצה לדעת למה הם סימנו זין לקהל.

למה הם שרו לנמני, אם תתנו לי הסבר הגיוני מה זה היה קשור שמכבי בדיוק קיבלה את הגול השני אני מבטיח לא לשרוק לו בוז לעולם.

ולמה בכוונה היה את הרצף שירים גזענים, מה ניסתם להעביר פה? שאתם לא רוצים את ראדי עונה הבאה במכבי?

אם אתם כל כך רוצים לחזור ל-10 שנים השחורות שעברנו

בואו נתחיל שוב במלחמות ביציעים ונחזיר את אבי נמני למערכת

בשנייה חוזרים לשם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.