Jump to content

מחלקת הנוער

itan17

Recommended Posts

על חשבון מי הביאו אותו?

אין לי מושג, רשמתי את זה בכללי שאם הביאו דמות כזו שאוהדים מתחילת שנות ה2000 לא כל כך אוהבים בלשון המעטה אז כדאי שהמהלך יצדיק את עצמו.

ולא, לא מעניין אותי הדעה הפוליטית שלו או של אחותו הפסיכית.

אליעזר בן אהרון יאמן את הנוער.

במקומו ייכנס אורי דוד, אחד המאמנים המצויינים במחלקת נוער.

אליעזר בן אהרון, שאימן את נערים א', מונה למאמן הנוער. בהצלחה

אליעזר המאמן נוער ונערים הכי טוב בארץ.

אורי דוד בהחלט מקצועי ויש לו שיטה אבל אישיות על הפנים וחרטטן מספר אחד

אליעזר המאמן נוער ונערים הכי טוב בארץ.

אורי דוד בהחלט מקצועי ויש לו שיטה אבל אישיות על הפנים וחרטטן מספר אחד

לא יודע על סמך מה אתה אומר את זה, אורי אחד האנשים הטובים שאני מכיר. לא מדבר כדורגל, אישיות נטו.

לא יודע על סמך מה אתה אומר את זה, אורי אחד האנשים הטובים שאני מכיר. לא מדבר כדורגל, אישיות נטו.

יש לא אישיות טובה זה לא סותר מה שאני רשמתי - ההתנהלות שלו מול הורים זה בחרטטנות. מבחינת כדורגל אגב אין כמו האימונים שלו (אימונים בקצב מהיר גם באימון האחרון של העונה) ושיטת המשחק ההתקפית שלו. זה אני אומר מניסיון של שנתיים איתו.

ממש מפריע לי כל הדיבורים האלה מתוך קריית שלום, גם אם מדובר במחלקת הנוער ולא על הקבוצה הבוגרת. לא סתם מתחם האימונים סגור לתקשורת ולא יוצאת כביסה מלוכלכת בכלל. זה שאתם עובדים במועדון ויודעים קצת יותר מהאוהד הממוצע לא אומר שאתם צריכים לבוא לפורום ולשפוך את זה, תהיו בטוחים שזה לא עושה אותכם גברים יותר בעיניי אף אחד...

ממש מפריע לי כל הדיבורים האלה מתוך קריית שלום, גם אם מדובר במחלקת הנוער ולא על הקבוצה הבוגרת. לא סתם מתחם האימונים סגור לתקשורת ולא יוצאת כביסה מלוכלכת בכלל. זה שאתם עובדים במועדון ויודעים קצת יותר מהאוהד הממוצע לא אומר שאתם צריכים לבוא לפורום ולשפוך את זה, תהיו בטוחים שזה לא עושה אותכם גברים יותר בעיניי אף אחד...

אם התכוונת אלי אז חשוב לי לציין שאני לא עובד מועדון - אני כן כבן משפחה חלק ממי שבמחלקת הנוער. אין פה אף סיפור על אף אחד רק חוות דעת. שיהיה ברור - אקדמית הנוער של מכבי תל אביב זה לא אקדמיה גדולה במונחים ישראליים, זאת מפלצת. אין שום מילה רעה לגבי המקצוענות של מי מהצוות שם. כאוהד אני די רגוע ממה שהולך שם באקדמיה.

• 1 year later...

אני מחייה פה נושא ישן אבל לא מצאתי מקום נכון יותר לכתוב את זה בו.

היום היה משחק גמר ״מונדיאליטו״(טורניר הכנה לקיץ) לנערים א׳ ששודר בערוץ הספורט. 

מכבי הפסידו להפועל בפנדלים אחרי 1:1 ב 60 דק׳ . אני התרשמתי לטובה מאוסקר גלוך ואוראל באיה , שני שחקנים שכבר מסומנים הרבה שנים ובכללי נראה שדווקא יש לא מעט כשרון בקבוצה הזו

מצרף פה תקציר של הגולים  https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=2791&docID=346529

• 3 months later...
3 דקות לפני, דקסטר said:

איזה חמודים כולם

20201123_233252.jpg

20201123_233237.jpg

ממש. נראה שהוא ממש אהוב, מרגש לראות איך הבוגרים תומכים בילדים ומכוונים אותם גבוה. 

בן חיים הגדיל לעשות וגם העלה סטורי על זה.