Jump to content

השירה לנמני

devil

Recommended Posts

צריך לפתוח את זה פעם אחת ולתמיד. הסיפור הזה מצליח לייאש את כולנו.

אני אתחיל בזה שאבי הוא הסמל הגדול ביותר שלנו, אין בכלל צל של ספק. אני לא חושב שיושב מישהו בקהל שאינו מוכיר לו תודה ענקית על כל התרומה העצומה שלו למועדון ולקהל.

לנושא השירה והבוז.

הכל התחיל ביום שבו אבי הפך למאמן הקבוצה.

השירה אליו באותם ימים הייתה מהחזקות ששמעתי בחיי. האמת, הגיע לו.

נקודת המפנה הגיעה כשהחלו הכישלונות. כשהיה ברור לכולם שאבי איבד את זה. השחקנים עולים למגרש חסרי מוטיבציה. אין שיטה. אין טקטיקה. חטפנו הפסדים משפילים.

הפיטורים שלו היו הדבר הצפוי והנכון ביותר באותה תקופה.

כאן נכנסו לתמונה "אוהדי נמני" נקרא להם. לא מוצא לזה שם אחר. באמת.

אותם אוהדים שמבחינתם אבי היה נשאר לאמן עד היום.

"8 זה בדם, אבי נמני במכבי לעולם."

לא אכפת לכם שהקבוצה שלכם נראת כמו פח אשפה? אין סדר, אין משמעת. רק שמישהו בטעות לא יאשים את אבי.

השירה שגרמה לי ולאותם אוהדים בשערים 8 ו-13 להרגיש שאתם שמים את אבי לפני המועדון. זה דבר שלא יכול לקרות בשום מצב בעולם.

שלא תתבלבלו לרגע.

הבוז, מכוון אליכם! לא לאבי.

אותם אוהדים פנאטיים שלא הסכימו לקבל את העובדה שהוא לא מצליח בתור מאמן.

מאז ועד היום. הכעס הוא עליכם. שחקן/דמות לעולם לא תהיה מעל טובת הקבוצה. אתם לא באמת חושבים שיש להם משהו נגד אבי. אתם מנסים לגרום לזה להראות ככה. וחבל.

שלא תעזו לחשוב שהשריקות בוז הן נגדו.

אבי הוא סמל, אבל טובת המועדון היא מעל הכל.

יום מעולה לכולם.

"הכל בשביל מכבי, לעולם לא תצעדי לבד"

לדעתי אין שום דבר פסול בלשיר לאבי , אבל, לשיר לנמני רק בשביל להרגיז ולהרתיח אוהדים במצב שאנחנו בפיגור במשחק שעל הזין שהוא לא חשוב זה מביך וזה מוריד הרבה מהכבוד והאהבה לאבי

מיום ליום אני שונא את נמני והפנאטיקס יותר ויותר, יש תחושה שהם יוצרים לעצמם יותר מדי אויבים ובסוף זה יתפוצץ להם בפנים.

אגב יש פה מישהו שיכול לארגן את השם של האיש גדר שעשה זין לקהל?

המועדון מעל הכל, השירה הפטתית לנמני מזכירה לי את כל העשור המחורבן הזה, אז בכל שירת נמני אני אמשיך לשרוק בוז כמו הרבה בשער 7.

זה רק כי אתם בוחרים להתעצבן מזה ששרים לנמני , אתם יכולים לבחור גם לא

אבל חלאס אין כח להכנס לזה עוד פעם

מיום ליום אני שונא את נמני והפנאטיקס יותר ויותר, יש תחושה שהם יוצרים לעצמם יותר מדי אויבים ובסוף זה יתפוצץ להם בפנים.

בלי הפאנטיקס הקהל היה נראה כמו פח אשפה .. אז בגלל מעידה חד פעמית אתה שונא את הארגון של הקבוצה שלך?

כמה חברה טובים מהשערים הנורמאליים (לא 11-מתבייש שאי פעם ישבתי שם) מתחילים להרים פרוייקט שלעודד עוד סמלי עבר (גדי ברומר,אלי דריקס,ניר קלינגר,ונעם שוהם וכדומה).

מי שרוצה להצטרף מוזמן!

אני חושב שאין פה ויכוח שהשריקות הן לקהל ולא לאבי.

אני חושב אבל שבנקודה מסוימת שורקי הבוז עשו טעות פטאלית. כי בשנה אחרי שנמני התפטר, השירה לאבי הייתה בעיקר בשביל להגיד שאנחנו סולחים לו על הכישלון שלו כמאמן, בדיוק כמו שאוהדי חיפה שרו לעטר ואף אחד לא שרק בוז.

אבל הקהל הרחב לא הצליח לעשות את ההפרדה בין שירה של ?אבי יותר גדול מהמועדון? לשירה של ?אנחנו סולחים לך אבי?, והחליט להראות לקהל בשער 11 שהוא לא אוהב אותו. באותה מידה הקהל הרחב כנראה לא יכל להראות בגרות ולסלוח לאבי על הכישלון, אז הבוז בא באופן אוטומטי אחרי שאותם אנשים שרקו לו בוז במחזור ה10 מול קריית שמונה.

משם זה נהיה פשוט קרב של אגו בין הקהל הרחב לקהל בשער 11. גם במשחק האחרון מול קריית שמונה הקהל הרחב היה צריך להראות בגרות ולהבליג, ולא לעשות משירה לנמני שהייתה אמורה להיות באמת כמו טיפה בים אם הם היו מתעלמים להפוך לריב ענק.

עד שהקהל הרחב (שאני חלק ממנו) לא יראה בגרות זה לא ישתנה. והאמת שאני לא רואה את זה קורה בקרוב.

בלי הפאנטיקס הקהל היה נראה כמו פח אשפה .. אז בגלל מעידה חד פעמית אתה שונא את הארגון של הקבוצה שלך?

עדיף עידוד פח אשפה מאשר ילדים שיכורים מכוח! כל פעם שיש לנו ארגון יחסית חזק זה מוביל לבעיות ופילוג. אז עדיף כבר בלי ארגונים, בלי ילדים בני 14 שבאים לשחרר אגרסיות על חשבון הקבוצה.

ככל שהארגון הזה יגדל הוא יעשה יותר צרות, צריך להרוג אותו כשהוא קטן.

http://www.youtube.com/watch?v=A2glGHFo6cQ

קודם כל תפרידו לא כל האנשים ששרים לנמני תומכים בשירים גזעניים

ותראו קהל שאנחנו מנסים ללמוד ממנו תראו איך מכבדים סמל שרים לו וכן בזמן משחק מה קרה אי אפשר להקדיש דקה לשיר לסמל הכי גדול בכל הזמנים

מעניין שלאנשים מפריע ששרים לנמני בזמן המשחק בטענה שהשחקנים זקוקים לעידוד ורוב אלה ששורקים בוז לשירה לנמני שותקים רוב המשחק.

אני בעד להפסיק תשירה לנמני כי לא מגיע לו תבוז שאנשים עם זכרון קצר עושים לו

אתם יורדים על ארגונים ש"עומדים על שלהם" אבל כל כך קשה לתת לשיר דקה את השיר של נמני כאילו שרים ליוסי אבוקסיס

כפיים לפדרו גלבאן אפשר לתת אבל לשיר לנמני אוי ואבויי מה פתאום אוייב המדינה!!!

קל לרדת על הארגונים שעומדים על שלהם אבל תסתכלו על עצמכם מי מתעקש לעשות בוז שאם לא אותו בוז השיר נגמר אחרי חצי דקה אבל אנחנו בישראל שכל אחד הוא הכי צודק ולכל אחד יש טענות לכל דבר

עדיף עידוד פח אשפה מאשר ילדים שיכורים מכוח! כל פעם שיש לנו ארגון יחסית חזק זה מוביל לבעיות ופילוג. אז עדיף כבר בלי ארגונים, בלי ילדים בני 14 שבאים לשחרר אגרסיות על חשבון הקבוצה.

אני חושב שאתה טועה פה בגדול.

הם אומנם, לדעתי, עשו טעות גדולה במשחק האחרון. מפה ועד לפרק את הארגון שכל אחד מהאנשים שם נותן את החיים שלו לקבוצה. מוגזם.

מה הקשר?? הפילוג לא קשור לארגון אולי הוא הוביל אותו אבל היו יש ויהיו אוהדים בשער11 שהם לא משום ארגון (בדכ הגברים שעומדים על הגדר ולבושים כאילו באו לחתונה של אלפרון) והם מקללים ושרים.. וההפך ההארגון פעמים רבות גינה והפסיק שירה שהקהל הרחב ב11 התחיל נגד ערבים.. ובנגע לפח אשפה נראה אותך אומר את זה באיזה דרבי שלא יהיה אפילו דגל.

מה תעשה תרביץ לו? נו באמת...

אבי נמני הוא הסמל. גדלתי עליו, הוא אגדה. הוא הכדורגלן הכי כשרוני שראיתי במו עיניי במכבי.

אבל הוא פרש. צריך להוקיר אותו במוזיאונים, בחדרי תארים, באתר הרשמי, ב- HALL OF FAME, בוואטאבר. שורה תחתונה - הוא לא שחקן מכבי.

מי שלא מבין את הנזק שבלעודד את אבי אחרי שהוא פרש, אני מצטער בשבילו ובשביל השיקול דעת שלו בחיים בכלל.

אני בטוח שהוא קורא פה בפורום

למה אתה צריך בוא תגיד

הגזמת. אפילו מאוד.

אתמול הם טעו (בענק!) עם כל ההתנהגות וה"דווקא" הזה.

אבל מפה, ועד "להרוג אותו כשהוא קטן"? בוא ניכנס לפרופורציות.

הגזמת. אפילו מאוד.

אתמול הם טעו (בענק!) עם כל ההתנהגות וה"דווקא" הזה.

אבל מפה, ועד "להרוג אותו כשהוא קטן"...בוא ניכנס לפרופורציות.

הוא אולי קיצוני בתגובה, אבל יש צדק בדבריו.

10 שנים נכווינו מפילוג בקהל, מדעות חשוכות, ממשחקי אגו ועקרונות סתמיים. די, פשוט די. אחרי העונה המכוננת הזאת אנחנו צריכים לדעת לעשות שינוי. אם ארגון האוהדים עושה נזק לקבוצה, צריך ליישר אותו. לא יכול להיות שבגלל כמות מצומצמת של אנשים הקהל המדהים הזה יסבול.

הוא אולי קיצוני בתגובה, אבל יש צדק בדבריו.

10 שנים נכווינו מפילוג בקהל, מדעות חשוכות, ממשחקי אגו ועקרונות סתמיים. די, פשוט די. אחרי העונה המכוננת הזאת אנחנו צריכים לדעת לעשות שינוי. אם ארגון האוהדים עושה נזק לקבוצה, צריך ליישר אותו. לא יכול להיות שבגלל כמות מצומצמת של אנשים הקהל המדהים הזה יסבול.

צודק.

זה בדיוק מה שאנחנו מנסים לעשות עם כל הנושאים פה - ליישר אותו.

הם טעו, אנחנו מנסים להסביר להם שאי אפשר להמשיך ככה.

אבל בוא נזכור שזו פעם ראשונה שהם טועים בגדול, אז כבר "לסגור את הארגון"?

בוא נמצא פתרון יותר הגיוני שיביא למה שכולנו רוצים- הצלחת מכבי.

ההבדל בין כל הסמלים פה שאתם נותנים כדוגמא לכאלה שעדיין שרים להם לאבי זה שהם נשארו מחוייבים למועדון גם אחרי שעזבו/פרשו ונימני לא נקודה.

הור גם לא כל כך שם עלינו כמו למשל שאחרי הדרבי 4-2 שרו לו אחרי שהסתיים השידור והוא פשוט התעלם.