Jump to content

מהראן ראדי עם תגובה פשוטה לגזענות

התשובה

Recommended Posts

הבנו שאתה שונא את נמני ולא שר ומעבר לזה גם שורק בוז (גבר) אבל לקשר זה לזה זה לצאת טמבל כי אני מכיר לפחות 5 חברים שלי שורקים בוז לשירים על טועמה ועדיין לא חלו באלצהיימר וזוכרים לתת כבוד למלך הזה שכל פעם ששם גול רץ אלייך ואמר לך שזה בזכותך

אני מקשר את זה כי הגיע הזמן שאוהדים יבינו שמכבי מעל הכל, אנחנו קרובים לנקודת האל חזור שיהיה כאוס ביציעים בגלל משחקי אגו מטופשים, אחרי עשור שלא זכינו באליפות צריך להודות לקבוצה ולתמוך בה ולא להתחיל להצית את הקהל.

אני מקשר את זה כי הגיע הזמן שאוהדים יבינו שמכבי מעל הכל, אנחנו קרובים לנקודת האל חזור שיהיה כאוס ביציעים בגלל משחקי אגו מטופשים, אחרי עשור שלא זכינו באליפות צריך להודות לקבוצה ולתמוך בה ולא להתחיל להצית את הקהל.

מכבי מעל הכול וזה ברור לכל אוהד גם ששר וגם שלא שר למלך אבל אם אתה זוכר 10 שנים שלא זכינו באליפות אז אני מקווה שאתה זוכר גם שנה לפני זה שכן זכינו באליפות אז אולי תזכור גם להגיד תודה למי שהיה האחראי הכי גדול לאליפות הזאת

מכבי מעל הכול וזה ברור לכל אוהד גם ששר וגם שלא שר למלך אבל אם אתה זוכר 10 שנים שלא זכינו באליפות אז אני מקווה שאתה זוכר גם שנה לפני זה שכן זכינו באליפות אז אולי תזכור גם להגיד תודה למי שהיה האחראי הכי גדול לאליפות הזאת

זה נושא על ראדי והגזענות אז אני לא אכנס כאן לענייני אבי נמני דיברתי על זה כבר בנושא השני.

אני תמיד חוזר לדוגמה המתבקשת: אם יוסי בניון היה מקבל בכל משחק קללות נגד יהודים, כשהוא שחקן שהוביל קבוצה לאליפות, והאוהדים היו מתעקשים, והיה חשוב להם לשיר בעד היטלר למרות שזה מפריע ליוסי, ולשאר השחקנים, ולהנהלה, ולרוב האוהדים - היית מתלונן כשיוסי היה מפרסם לינק לקליפ נגד גזענות? הבנאדם ממשיך לכתוב שהוא אוהב את הקהל, אוהב את מכבי, מודע לזה שזה קומץ, ואתם אשכרה באים אליו בטענות שהוא לא מכיל את הגזענות? מאיפה החוצפה והתעוזה הזאת, לדרוש מבנאדם להיות סובלני כלפי החרא הזה, רק כי זו שורה שמתחרזת לכם מגניב? מה המטרה בעידוד בכלל? למי הוא מכוון לעזאזל?

ראדי לא מתערב בעניינים של הקהל ביציע, זה הקהל שהכניס את ראדי ליציע. הוא לא ביקש את זה, להיפך, הוא מתחנן שזה ייפסק. אבל עזוב, איך נעליב את הפועל בלי לקרוא להם מוסלמים? חייבים להמשיך.

לדוגמה שנתת אין שום קשר למציאות, עצם זה שקיבלת עלייה בכלל לייקים מראה גם כמה היא חמורה,

אם הייתה פה גזענות נגד שחורים, שוודים, קנדים וכו' אפשר היה להשוות אותה לגזענות כלפי יהודים באירופה,

מהראן :wubyellow3:

השחקן האהוב עליי היום במכבי

שיתעסק יותר בכדורגל כל יומיים שומעים משהו חדש ממנו יאללה נמאס כמה שאני אוהד ומעריך אותו כשחקן זה כבר נמאס. מונאס ואבו זייד לא מוציאים מילה. (אני אוהב אותו אבל באמת דיי כבר)

ברור!!! מי הוא בכלל???

איזה ערבי מכפר בצפון. איך בכלל המדינה

הרשתה שהוא יפתח פייסבוק, מי בכלל מרשה שהוא

יפצה פה? שישחק טוב, טוב מאוד אפילו וישתוק,

ושלא יוציא הגה.

אנחנו נהיה גזענים, בורים, נקלל את הדת שלו

והגזע שלו והוא ישחק למעננו וישתוק.

ואוי אבוי לו אם לא!

למה מי הוא בכלל???

נמני המלך!!!

ההנהלה צריכה ללמד לקח את ארגוני האוהדים ולעשות להם את המוות עונה הבאה , נמאס מארגוני אוהדים שמנסים להשתלט על מכבי .... ולכל הגזענים ראדי יהיה במכבי תרצו או לא תרצו .

אה כן? להתעסק בלעודד נקודה?

תזכיר תזכיר לי רגע זה לא אתה היית ביום שבת לידי במסיבת אוהדים בדרום ת"א שרקדת ושרת שמה?

אל תהיה צבוע ודמגוג בשביל עוד כמה לייקים בפורום.

לא צבוע ולא דמגוג.

במגרש תעודדו, אל תקללו שחקנים ואל תנסו לעשות דווקא לקהל.

המסיבה/דיסקים/חולצות/צעיפים אלה דברים שלא קשורים למהלך המשחק ואני לא מתייחס אליהם כי בתחום הזה אתם מצויינים, סה"כ אתם צריכים להבין שלעשות לקהל דווקא ולשיר את כל השירים הללו תוך כדי שאתם עושים זין לקהל רק מזיק לכולנו.

כמו שלראדי יש את התפקיד שלו, ככה גם לנו, אנחנו רק צריכים להגיע לבלומפילד ולעודד.

ברור!!! מי הוא בכלל???

איזה ערבי מכפר בצפון. איך בכלל המדינה

הרשתה שהוא יפתח פייסבוק, מי בכלל מרשה שהוא

יפצה פה? שישחק טוב, טוב מאוד אפילו וישתוק,

ושלא יוציא הגה.

אנחנו נהיה גזענים, בורים, נקלל את הדת שלו

והגזע שלו והוא ישחק למעננו וישתוק.

ואוי אבוי לו אם לא!

למה מי הוא בכלל???

נמני המלך!!!

לקחת תגובה נורמלית שלי שרק אומרת שיתעסק בכדורגל ותראה מה עשית חתיכת אידיוט

לקחת תגובה נורמלית שלי שרק אומרת שיתעסק בכדורגל ותראה מה עשית חתיכת אידיוט

מה ראדי עשה העונה אם לא התעסק הכדורגל?

(ותשתדל בלי לזרוק איזה קללה הא?)

מהפייסבוק של ראדי:

כל משחק שעובר אני מתגאה שאני שחקן של מכבי שמקבל אהבה והערכה שכל שחקן חולם עליה...ומי שמכיר אותי יודע שאני לא חנפן וזה יוצא מהלב!!!!יודע שיש בעיה עם אנשים גזענים שהם אוהדי הקבוצה שהקול שלהם נשמע הכי הרבה...שחוסר בטחון עצמי גורם להם לשנוא את האחר וגם אם הם אוהבים אותי כשחקן אני לא אקבל את האהבה שלהם כל עוד מקללים את הדת שלי והגזע שלי!!!! היום בהפסד הלא נעים שהיה הרגשתי כמה אתם קהל אוהב תומך ומעריך שחקנים על יכולתם....מעריך ומכבד ומתרגש מכל הודעת עידוד בתקופה האחרונה מאלפי אוהדים!!!כן אלפים וכן קראתי את כולם ותסלחו לי שעוד לא חזרתי לכולם אבל בטוח אחזור!!!!אוהב אותכם ושמתי יעד בפניי להיות חלק אתכם הרוב השפוי במלחמה בגזענות שיש בקומץ החסרי תרבות וכבוד לבני אדם!!!!

ראדי לא שמע על פסיקים? לא הבנתי כלום.

בכל אופן...אני נגד הקריאות האלה, אבל גזענים ודבילים יש בכל קהל אוהדים, אין מה לעשות נגד זה.

רק דבר אחד לכל אלה שאומרים שראדי לא פוליטיקאי ויתעסק בכדורגל -

אתם לא פוליטיקאים אז תתעסקו במקצוע שלכם או בלעודד את הקבוצה (לעודד - את - הקבוצה, יודעים מה זה לא?)..

תפסיקו להיות אנשים צבועים ועיוורים, בחיי שאתם הבדיחה הכי גדולה שראיתי מימי.

שישב בשקט אם הוא היה נותן עונה גרועה גם הייתם בעדו ?

התפקיד שלו לשחק כדורגל, אף אחד לא מקלל אותו.

אנחנו נמשיך לשים טועמה מחבל ואין אדומים אין פיגועים וכל הסיסמאות ששרים 15 שנה אם ירצה ואם אתם תרצו או לא.

אנחנו נמשיך לשים טועמה מחבל ואין אדומים אין פיגועים וכל הסיסמאות ששרים 15 שנה אם ירצה ואם אתם תרצו או לא.

ואנחנו נעשה כל שביכולתינו כדי שכף רגלך לא תדרוך בבלומפילד יותר.

בעצם, יש פיתרון יותר מעניין. אולי נתחיל לבוא עם דגלי פלסטין ליציע, ושלטי תמיכה להקמת מדינה פלסטינאית. מעניין מה כל חסידי חופש הביטוי מהגושים יגידו אז...

ערכתי את ההודעה כי אמרתי דברים לא ראויים בלהט הרגע.

מתנצל בפני מי שראה את ההודעה המקורית ונפגע

אנחנו *ניצור פילוג ביציעים, נוריד על הברכיים שחקן שלנו, נרחיק משפחות מבלומפילד, נגרום לאבות לשלוח את הילדים שלהם להפועל במקום למכבי, ניתן לשחקנים עוד ספק האם להאריך חוזה או לחתום בקבוצה, נדאג שיהיו פה עוד 10 שנים שחורות והכי חשוב- נגרום למיץ', הדבר הכי טוב שקרה לקבוצה הזאת מאז שאני אוהד הקבוצה, לעזוב* ואם אתם תרצו או לא.

אותי איבדתם

תמשיכו המלחמה לא תיפסק יהיה בוז כל משחק עד שננצח את הגזענים.

עד אתמול לא שרקתי בוז ולא הייתי בעדו. אחרי הביזיון של אתמול והתגובות שאני קורא פה היום,אני מתחיל להבין שאין ברירה...

מ

אתה חתיכת יצור....

בטח כשרשמו לבניון בטוויטר הערות אנטישמיות זה הפריע לך נכון?

אז תבין שאתה עושה אותו דבר.

אחרי שמכבי העלו את הסרטון של מאחורי הקלעים נלחמים בגזענות התחלתי להבין משהו. עד עכשיו חשבתי שהגזענים ואלה שעושים רע ביציע זה האולטראס. תמיד הערכתי את הפנאטיקס והעומדים בראשה(מכיוון שאני לא מחובר אני נותן את הקרדיט לשני אנשי הגדר במקרה הזה).

במסיבת אליפות אחד מהאנשי גדר היה על הבמה וכל השחקנים סביבו. למה הם באו? מקווה שכל עוד הגזענות והזריקת זין מצד הפנאטיקס על הקהל הרחב ועל השחקנים תימשך(כמו אתמול) השחקנים אפילו לא יילכו להגיד להם תודה. כרגע, כל עוד הגזענות וההתעלמות מהקהל הרחב נמשכת, זה לא משנה כמה שירים חדשים ייצאו ואיזה תפאורות ענקיות יהיו - זה לא שווה כלום.

עד אתמול לא שרקתי בוז ולא הייתי בעדו. אחרי הביזיון של אתמול והתגובות שאני קורא פה היום,אני מתחיל להבין שאין ברירה...

כנ"ל. מעולם לא שרקתי בוז, לא לשירה על נמני ולא ל"אין אדומים", אני מבין מהתגובות האינפנטיליות של חברי הארגון (שי דבוש, שאני חושב שהיה מוכר יחסית בשחקן ה-12 ומעניין מה קוסמן היה אומר על זה) שהגיע הזמן.

בעונה הבאה אשרוק בוז בנמני, ב"ללב נכנסת" (לפני הפזמון). אגב זה יעשה שירות יותר טוב לנמני מהשירה בעדו, ואני מחכה לרגע שמישהו יראיין את נמני וישאל אותו מה הוא חושב על השירה בעדו.

די להיות תמים, אני אישית שמעתי איך מקללים אותו, ואני די בטוח שיש פה עוד עדי ראייה,שמיעה.

די לגזענות

מה אתה מזיין תמוח לפי הכינוי שלך אתה ביכלל אוהד הפועל מה אתה מתערב בדברים שלא קשורים אלייך יאאלה דלג דלג לשדים בקיצור

מה אתה מזיין תמוח לפי הכינוי שלך אתה ביכלל אוהד הפועל מה אתה מתערב בדברים שלא קשורים אלייך יאאלה דלג דלג לשדים בקיצור

סתום ת'פה ותדבר בכבוד לאנשים שהיו פה לפניך.

תקרא את החתימה, ואז לך תבדוק במילון את הפירוש של הכינוי.