Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

עצוב עצוב עצוב.

וכל כך מיותר. שנייה לסוף עונה חלומית וכל הפלאשבקים של העונות הקודמות מתפוצצים לנו בפרצוף.

בדיוק... רק אתמול החמאתי מאוד לארגון, היום אני לוקח את זה בחזרה.

לגבי נמני - במשחק נגד חיפה אני גם שרתי לנמני, כי זה היה קונטרה לשיר נגד נמני של אוהדי חיפה.

אבל מאז כבר לפחות פעמיים שהתחילו שירה לנמני, בלי שום סיבה, בלי שום קשר למשחק. אני לא שורק בוז, כי אני לא תומך בזה, אבל הבוז שקיבלתם הוא רק עליכם. המעשה שלכם מתוכנן, הבוז הוא התגובה אליו.

הכי אכזב אותי שאחנו בדקה ה-88 במשחק האחרון, שתי דקות לסיום העונה.

הייתם יכולים לשיר לכל צוות המנהלה, צוות האימון, כל השחקנים, להודות להם על עונה נפלאה.

זה היה בדיוק הזמן לכך.

אבל עשיתם דווקא, רציתם "להחזיר" לאנשים למרות שכולנו באנו למען אותה מטרה וחרבנתם את סוף המשחק.

לדעתי גם השער השלישי הוא עליכם, השחקנים לא הבינו מה פתאום שורקים בוז בהתקפה שלהם כשהם בפיגור, האם הקהל שורק להם בוז?

כל מילה. פשוט כל מילה.

רק במכבי דבר כזה יכול לקרות בסיום עונת אליפות חחח

מצחיק כמה שזה עצוב

נורת אזהרה לעתיד, מקווה שארגון פנאטיקס יעשה חושבים ולא יגרר לשירת נמני של הבבונים.

אתם מטומטמים שאתם עושים מנימני סמל איזה סמל יבדיחה מהלכת חגג נגדנו גול שהיה בביתר ירושלים כמו מטורף לזה קוראים סמל יסמרטוטים חסרי מושג...היה ענק כשחקן ואחד הטובים המרחק בין זה לבין סמל רחוק שנות אןר מה לעשות שאתם ילדודס וחבורה של עדר שהולכים אחרי טיפשים שעושים את נימני כיותר גדול מסמלים אמיתיים כמו אבי כהן..אלי דריק..שפיגל וכו וכו....

עצוב עצוב עצוב.

וכל כך מיותר. שנייה לסוף עונה חלומית וכל הפלאשבקים של העונות הקודמות מתפוצצים לנו בפרצוף.

לא מפתיע במיוחד, כשאתה מטאטא דברים מתחת לשטיח הם לא נעלמים, הבעיות האלה מעולם לא נעלמו ולכן לא ממש מפתיע שהן התפוצצו... הטיימינג פשוט מסריח ביותר ופשוט סיים את העונה הזאת עם טעם מר ביותר.

למה לפני שנה, ולפני שנתיים אחרי שנמני עזב לא שרקו בוז בשירה לו? במשחק של מכבי נגד סכנין עם מוטי איווניר עוד, בזמנו שמכבי שיחקו נגד בני יהודה והקהל קילל במשך כל המשחק ונמני פרשן במקרה את המשחק גם אז שרו לו ושאר הקהל שרק בוז, זאת לא בעיה שצפה השנה... בואו לא ניתמם

מה זה השטויות האלו תקביל לגביע הטוטו??

לא רוצה הקבלות זאת הליגה בכדורסל והקהל שמגיע לשם הוא מועט מאוד .

ולא התחלתי לדבר על מחירים אה ועל העסקנים שנוקיה מפוצץ בהם בתאים בין היציעים עם הסושי

אז תפסיקו לבלבל את המוח. מכבי סל הייתה מכבי רגל שליד אליהו קראו יד אליהו בזמנים שאבא שלי היה ילד שקנה כרטיס ליורוליג ב50 שקל .

אתה יכול לא לרצות. מכבי-סל מעולם לא הביאה למשחקי הליגה הרגילים (נעזוב בצד משחקים נגד הפועל ת"א/י-ם/ר"ג וכאלה) הרבה קהל.

מ-ע-ו-ל-ם.

זה מעולם לא עניין את הקהל במיוחד, מהסיבה הפשוטה שאתה לא יכול להביא אנשים עם רעל בעיניים כמו שתביא למשחק ליגה בכדורגל כשאתה לוקח 50 אליפויות מתוך 58 עונות . אם כבר,היום מגיעים למשחקי הליגה הרבה הרבה הרבה יותר צופים ממה שהגיעו בימים עליהם אתה מתרפק.

הכי עצוב שזה ארגון שנראה שכן יש בו שכל והגיון ישר. ואני מבסוט שהם מנהיגים את הקהל. כל התרומות, התרמות לקהילה, דבקות, שירים, פרוייקטים הכל באמת מעולה.

אבל היום, חבל...

חשוב לי להבהיר, ולא כל כך אכפת לי אם זה יעלה לי בכמה לייקים או בתגובות 'לך תזדיין יא מוצץ איפה היית בטבריה בגשם'. זה לא איזה נושא 'אוף, למה לא כולם יכולים פשוט להסתדר?' ואני לא מדבר פה על הקהל של מכבי. אני מדבר על מכבי פנאטיקס.

בוז מוצדק.

למה לא שרו לאבי בדקה 87 בדרבי?

זו לא הדרך לכבד את אבי!לא זו הדרך!

צודק, אבל לשרוק בוז זאת גם ממש לא הדרך להגן על הקבוצה. להיפך, זה רק פוגע בשחקנים ופותח מאבקים לא קשורים. הכי חכם היה להתעלם. אבל אנשים רוצים להראות שהם הכי צודקים אז קשה להם להישאר בשקט.

הוריד אותי לקרקע מה שקרה היום.

כבר חודשים שאני באופוריה, ובעננים, והכל טוב בקהל במגרש, הכל מצויין.

היום גם מבחינת קהל, וגם מבחינת שחקנים עלה טעם רע של העשור האחרון. יש לנו חודשיים לשנות פה משהו, אם לא- חבל על עונה הבאה..

מרגוליס יא תחת מי ייתן לך כבוד ודאלה בוקה זה הסמל של השירותים שם אתה רוצה למצוץ לי???

בעיניי הבוז שלכם הרס את המשחק והעידוד ולא האנשי גדר כי אתם הבאתם אותם למצב הזה. מתגרים בהם בבוז מה אתם חושבים הם ישתקו לכם? ברור שיש להם יותר כוח והם יראו לכם את זה .

ואני באמת אין לי בעיה עם ערבים ואני גם שר לראדי ומעריך אותו . וצועק יש בגולים של מונאס כאילו ויקטור בלקין כובש אבל הבוז המכוער שלכם זה לא הדרך להפסיק את התופעה של השירים הלא רצויים בעיניכם ואם אתם חושבים שבוז זה כן התשובה ? אז בואו תנסו ונראה באמת בשטח מה קורה .

ובלי קשר דאלה בוקה ומרגוליס יא שני קוקסינלים תמיד אני יזכור שאתם על הזין שלי

הרסתם עונה שלמה במחצית אחת של גועל נפש.

שום שלט ושום תפאורה לא שווים את הגועל נפש שקיבלנו ממכם היום, לקהל של מכבי מגיע יותר טוב מזה.

בשנים שלא לקחנו אליפות אף אחד לא דיבר והיו ערבים במכבי..פתאום עכשיו שמכבי רצים ולוקחים אליפות כולם יוצאים מהחורים שלהם מתחילים לדבר..הרי מגבולות תל אביב הם לא יצאו בשביל מכבי..שלא נדבר על להגיע למגרש שקצת קשה ולא הולך..בקיצר תמשיכו לזיין פה את המוח ולקלל את כל העולם מי שיש לו בעיה יודע איפה אנחנו יכול לבוא ולדבר אנחנו לא נושכים

אני לא מבין מה הבעיה לשיר לאבי נימני (בכללי לא שאנחנו בפיגור ) הוא סמל

וזה נכון שצריך לשיר לו.

אבל יש גבול היום באמת היה אפשר לוותר על זה כשהקבוצה שלך בפיגור

אתה יכול לא לרצות. מכבי-סל מעולם לא הביאה למשחקי הליגה הרגילים (נעזוב בצד משחקים נגד הפועל ת"א/י-ם/ר"ג וכאלה) הרבה קהל.

מ-ע-ו-ל-ם.

זה מעולם לא עניין את הקהל במיוחד, מהסיבה הפשוטה שאתה לא יכול להביא אנשים עם רעל בעיניים כמו שתביא למשחק ליגה בכדורגל כשאתה לוקח 50 אליפויות מתוך 58 עונות . אם כבר,היום מגיעים למשחקי הליגה הרבה הרבה הרבה יותר צופים ממה שהגיעו בימים עליהם אתה מתרפק.

לא דיברת על המחירים ... רק תגיד לי אם הם מוצדקים ? מחירים לעשירים .

ולא תודה לא רוצה שמתוך 10,000 אוהדים 2500 מהם יהיו בר אנשי עסקים שהולכים ברבע האחרון שמפסידים. ממש לא ..

והימים שעליהם אני מתרפק אלו ימים אחרים ימים שמכבי סל הייתה עממית (מה שהיום מכבי רגל בשבילי )

היום היא קבוצה לא מרגשת בכלל .. הפועל חולון למשל מרגשת הרבה יותר.

ומה זה קשור איפה כל האוהדים במשחק ליגה ? צריכים לבוא לכל משחק גם אם האליפות מובטחת.

בטח יותר מ2500 איש.

לפני חצי שנה הופיע לו נושא,שעוד נמצא פה בנעוץ לגבי סגירת השחקן ה 12.

נכתב שדרך השחקן ה 12 לעולם לא תמות,שהיא תשמר.

אמנם אני עוד ממש צעיר ולא חוויתי את השחקן ה 12 בשנותיו היפות ביותר,אבל אני כן יודע שלשים זין על הקהל זה לא השחקן ה 12,וזה לא לשמר את דרך השחקן ה 12.

לא מעניין אותי שירים גזעניים/שירה לאבי ומגוון הדעות שאנשים מציגים,מעניין אותי שהארגון שקיבל כל כך הרבה מחמאות (ובצדק!),שם זין על הקהל הרחב,על אוהדי מכבי עשרות שנים שנמצאים אי שם בשער 13 או כל שער אחר.

מכבי פנאטיקס הארגון מספר 1 בארץ,בפער גדול,ארגון אירופאי לכל דבר,ואני מקווה שייעשה חשבון פנימי בתוך הארגון,כי בדרך הזאת,הכל,כל מה שנבנה פה מתחילת שנות האלפיים בגזרת הקהל,הולך להיחרב.

ואני באמת אין לי בעיה עם ערבים ואני גם שר לראדי ומעריך אותו . וצועק יש בגולים של מונאס כאילו ויקטור בלקין כובש אבל הבוז המכוער שלכם זה לא הדרך להפסיק את התופעה של השירים הלא רצויים בעיניכם ואם אתם חושבים שבוז זה כן התשובה ? אז בואו תנסו ונראה באמת בשטח מה קורה .

נפתחו עשרות נושאים בפורום ואפילו השחקנים ביקשו בעצמם, שום דבר לא השתנה והשיר הזה כל הזמן חוזר, לקהל נמאס.

מרגוליס יא תחת מי ייתן לך כבוד ודאלה בוקה זה הסמל של השירותים שם אתה רוצה למצוץ לי???

בעיניי הבוז שלכם הרס את המשחק והעידוד ולא האנשי גדר כי אתם הבאתם אותם למצב הזה. מתגרים בהם בבוז מה אתם חושבים הם ישתקו לכם? ברור שיש להם יותר כוח והם יראו לכם את זה .

ובלי קשר דאלה בוקה ומרגוליס יא שני קוקסינלים תמיד אני יזכור שאתם על הזין שלי

אתה מביך אחי תתבגר קצת

אני רואה בשני הנושאים כ"כ הרבה משתמשים שבד"כ עומדים מאחוריכם כל הזמן ותומכים בכם (אני אחד מהם), ועכשיו אומרים לכם מפורשות שאתם טועים ופוגעים במכבי.

אולי הגיע הזמן להכניס את הבולבול חזרה למכנסיים ולהקשיב קצת לאחרים?

אני בכל מקרה הבנתי עכשיו משהו לגבי התרומות לארגון החדש, שרק לפני כמה שבועות פתחו פה נושא וביקשו מאוד יפה קצת כסף לפתוח ברגל ימין את הפעילות (ונתתי, ועקב הדגלים לא התחרטתי על זה לרגע, אבל עכשיו אני מבין כמה הדגלים הם לא הכל).

אתם מטומטמים שאתם עושים מנימני סמל איזה סמל יבדיחה מהלכת חגג נגדנו גול שהיה בביתר ירושלים כמו מטורף לזה קוראים סמל יסמרטוטים חסרי מושג...היה ענק כשחקן ואחד הטובים המרחק בין זה לבין סמל רחוק שנות אןר מה לעשות שאתם ילדודס וחבורה של עדר שהולכים אחרי טיפשים שעושים את נימני כיותר גדול מסמלים אמיתיים כמו אבי כהן..אלי דריק..שפיגל וכו וכו....

שכנעת אותי.................נמני לא סמל.................... :g: