Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

הייצוג של הארגון בפורום כארגון זה רק המשתמש שלו, כל השאר זה אנשים עם דעות אינדבידואליות.

חלקם בארגון, חלקם לא.

אז מה דעתך?

נכון. אבל תסכים איתי שכאשר הפנים של הארגון אומר משהו זה גורם לכולנו לתהות?

אם אתה תוהה לגבי משהו, אתה יכול לשלוח הודעה פרטית, וכנראה גם יענו לך ברצינות עליה.

אם תרצו לחפש בכח להכנס לקטנות ולריב עם אנשים בגלל ש"הם מהארגון" אז תצליחו גם את זה(לאו דווקא אתה זה מופנה לכולם פה.)

אז מה דעתך?

שמהפורום הזה לא יבוא הפתרון.

נכון. אבל תסכים איתי שכאשר הפנים של הארגון אומר משהו זה גורם לכולנו לתהות?

מי זה הפנים של הארגון? במדינת ישראל יש 7 מליון אנשים, אז אם פלוני אלמוני אומר משהו, אז זה בשם המדינה וזה אמור לגרום לאנשים ממדינות אחרות לתהות?

מי זה הפנים של הארגון? במדינת ישראל יש 7 מליון אנשים, אז אם פלוני אלמוני אומר משהו, אז זה בשם המדינה וזה אמור לגרום לאנשים ממדינות אחרות לתהות?

קח כזה סרט מדידה. תקיף את הראש, ותחזיר תשובה מה ההיקף.

אם אתה תוהה לגבי משהו, אתה יכול לשלוח הודעה פרטית, וכנראה גם יענו לך ברצינות עליה.

אם תרצו לחפש בכח להכנס לקטנות ולריב עם אנשים בגלל ש"הם מהארגון" אז תצליחו גם את זה(לאו דווקא אתה זה מופנה לכולם פה.)

שמהפורום הזה לא יבוא הפתרון.

אני לא מסכים איתך.

למה אתה מתייחס בתור הפתרון? אולי במבנה הזה של פורום יש בעיה לסיים את העניין

או לפתח את הדיון בצורה הכירורגית הראויה, אבל הוא ללא ספק חלק מהפתרון (שלב חשוב בדרך אליו).

עבור הרבה אנשים שיצאו בהרגשה מחורבנת בשני, ההימצאות שלך ושל חברי ארגון כאן והאפשרות

להתכתב בעניין היא מעודדת, גם אם הדברים נשמעים רע לפעמיםץ יש פה מספיק דעות חיוביות

רגישות וחכמות שלא היה להם שום סיכוי להישמע אלמלא הפורום.

להגיד שהפורום לא יוליד את הפתרון הוא בחזקת להשאיר את הכדור בידיהם של מתי מעט

שרבים פה מרגישים שכבר לא מייצגים אותם.

ועדיין, מה דעתך לגבי מה שהיה בשני? (וסלח לי אם כבר הגבת עניינית לכל מה שהיה ופיספסתי את התגובה של. אם כן אז אשמח אם תפנה אותי אל התגובות האלו)

הבעיה היא שמה שעושים פה זה לא מעוניינים לדבר.

אנשים פה חורצים גורלות, לי אישית אין בעיה עם זה שזה מה שעושים כי כבר למדתי שהפורום לא שווה לה שקורה במגרש. לא בעניין של זלזול אלא שהרבה פעמים נכתבים פה דברים בלהט הרגע שבמקרה לא קורים (יש גם מקרים שכן).

בכל מקרה, זה נכתב כבר פעם אחת. אם הארגון, בתור הארגון ירצה להגיב תאמינו לי שפספס את זה לא יהיה קשה. להעביר ביקורת לגיטימית זה בסדר וטוב (וחבל שזה קורה פחות במגרש כי זה הרבה יותר יעיל)אבל יש דרך ויש צורה, והרבה אנשים פה עברו את זה בהרבה.

ורטיקל עם זה שאני בדעתך שביום שלמחרת אנשים היו צריכים להוריד הילוך ולא להוסיף שמן למדורה ולהתסיס נגד הארגון ובטח ובטח שלא היום.

יחד עם זאת אני בטוח שאתה ושאר החברים מהארגון שלוקחים חלק בדיונים(שחייבים להפסיק לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם כי כמה נושאים צריך???) יכולים להבין למה אנשים שהיו כ"כ גאים בכם, שמחו לתרום לכם, הרגישו חלק ממכם ונתנו מכוחם ושמו אותכם בקדמת הבמה(מנצח בלי מקהלה לא שווה כלום וזה חייב להיות מובן לכולם) הרגישו כ"כ נבגדים באותם רגעים מקוללים...כל זמן שהארגון פעל נכון לדעת הרוב לא הייתה בעייה עם כך שאתם מעדיפים לפעול מתחת לראדר(אני מוצא בזה הרבה יותר יתרונות מחסרונות) אבל כעת נכנסנו למערבולת וצריך לקיים דיון על מה עושים הלאה ע"מ שהמצב הקיים ישאר בעבר ולא ח"ו יחזור על עצמו.

הדיון לכל אלה שחמים אש פתאום על הפנאטיקס ממש לא צריך להיות דיון פתוח אלא שיורכב מנציגים בכירים משני צידי המתרס.

אני חבר ארגון אף יגידו שמאלן-נלוז-מתנשא-תומך-התנתקות-פטור-ממילואים-מעריץ-מושבע-של-המקלדת-של-בועזקלדרון

אבל הגזמתם בתגובות שלכם

ההתנהגות של הקהל הייתה השנה יכולה לקבל מקום אחרון מדד גזענות אז בוא נכנס לפרופורציה

בכל מקרה, זה נכתב כבר פעם אחת. אם הארגון, בתור הארגון ירצה להגיב תאמינו לי שפספס את זה לא יהיה קשה. להעביר ביקורת לגיטימית זה בסדר וטוב (וחבל שזה קורה פחות במגרש כי זה הרבה יותר יעיל)אבל יש דרך ויש צורה, והרבה אנשים פה עברו את זה בהרבה.

הפוך אחינו. נראה לך שבמגרש אנשים ישפכו את הלב ויגידו "עדיף שלא תשיר את זה, בואו לא נריב" וכו'?

אין סרט כזה.

דווקא פה אתה מקבל את התגובות הכי בונות שיש. אנשים שכותבים מבחינתי מייצגים אנשים שמכבי חשובה להם מעבר לפעם בשבוע בבלומפילד, אנשים שכן רוצים לשמוע ולהישמע.

בבלומפילד יש הרבה אנשים שלא הייתי רוצה כל כך לשמוע.