Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

איזה כיף גם קיבלתי כמה פרטיות של כאלה שסיימו עם 11

במצב הזה נקווה שלא ישאר שם יותר מדי אנשים

למרות שמשחק לטובתם הקטע שזה המנוי הכי זול אצלנו ואז אנשים קונים בלי ברירה

כולי תקווה שראשי הארגון נמצאים פה ורואים לאיזה כיוון הם הולכים

כיף זה לא אחי, לא פשוט לי לעזוב את 11 אחרי כל הרבה שנים אבל פשוט הגעתי למסקנה שלא כיף להיות בחברה כזאת של אנשים, ראשי הארגון של השחקן ה12 היו שונים מאלו של הפאנטיקס לדעתי.

אין לי מושג מה יהיה העתיד, מה שבטוח הם כבר הפסידו הרבה מאוד אוהדים והם ימשיכו להפסיד אם לא יתחילו לעשות חושבים במקום לצאת למלחמות כבוד.

כיף זה לא אחי, לא פשוט לי לעזוב את 11 אחרי כל הרבה שנים אבל פשוט הגעתי למסקנה שלא כיף להיות בחברה כזאת של אנשים, ראשי הארגון של השחקן ה12 היו שונים מאלו של הפאנטיקס לדעתי.

אין לי מושג מה יהיה העתיד, מה שבטוח הם כבר הפסידו הרבה מאוד אוהדים והם ימשיכו להפסיד אם לא יתחילו לעשות חושבים במקום לצאת למלחמות כבוד.

כבר מהתחלה ראיתי מה הולך שם עם השיר שהכניסו "לא כידונים לא חניתות" חבל שהגענו למצב הזה..

כיף לכוונה שעוד ועוד אנשים רואים את הדרך הנכונה וזה פשוט להתנתק מהם

אני תרמתי המון המון מזומנים לארגון כי האמנתי שהם השינוי שייחלתי לו וכל זה התפוצץ לי בפנים

כמוני כמוך אני מאוהב בשער 11 שער מרגש ואנשים בעלי אגו נטו הרגו לי אותו.. אז כבר לא כיף

שער 11 כבר לא שגעת

אנשים נגעלים ממה שהולך שם

כל משחק מכות

כל משחק בוז

כל משחק גזענות

די מספיק

שישארו לבד

לא ניראה שכתבו על זה

כמה מטומטמים בשער 4 מצד ימין למעטה קיללו את זהבי

חבורת פטאטים שחושבים שהם מגניבים לפני שמטפלים בעניין שירה

צריך לטפל באפסים שמקללים שחקני מכבי

אני גם בטוח שהצבועים האלה גם חגגו בגולים שלו בדרבים

לא ניראה שכתבו על זה

כמה מטומטמים בשער 4 מצד ימין למעטה קיללו את זהבי

חבורת פטאטים שחושבים שהם מגניבים לפני שמטפלים בעניין שירה

צריך לטפל באפסים שמקללים שחקני מכבי

אני גם בטוח שהצבועים האלה גם חגגו בגולים שלו בדרבים

אהבתי כשזהבי הסתכל עליהם ועשה להם שששש עם היד שששש יופי כלב טוב

ואז הרים ידיים כולם מחאו לו כפיים והוא עם חיוך שם אלף זין על המטומטם שהתנהג כמו ברברי

?לך להפועל יא בן זונה? התגעגעת לקבל בתחת בדרבי אהה?

אהבתי כשזהבי הסתכל עליהם ועשה להם שששש עם היד שששש יופי כלב טוב

ואז הרים ידיים כולם מחאו לו כפיים והוא עם חיוך שם אלף זין על המטומטם שהתנהג כמו ברברי

?לך להפועל יא בן זונה? התגעגעת לקבל בתחת בדרבי אהה?

אותם אפסים גם קיללו את איניימה במשחק מול נתניה

לא מבין איך יש לנו אוהדים מסריחים כאלה

נשבע לכם שעוד מעט יש נושא בשדים ?הנה הם באים, הציטוטים מהשחקן?. חלאס עם כל הרעל הזה. תסתכלו על הפורום לפני שבוע והיום. :thumbdown:

נשבע לכם שעוד מעט יש נושא בשדים ״הנה הם באים, הציטוטים מהשחקן״. חלאס עם כל הרעל הזה. תסתכלו על הפורום לפני שבוע והיום. :thumbdown:

למי אכפת מפורום השדים או מאתר הארץ? שהם והם יחפשו מי ינענע אותם. עוד יום-יומיים הכל פה יירגע, כולם ישכחו מהכל, הארגון החדש לא יתנצל ורק בעונה הבאה נגלה מה הם החליטו. (מי שבאמת יזיז לו מהארגון הזה)

כל מי שהשתתף אתמול בקרנבל ההרס העצמי ובזריקת הזין כלפי כל מי שהוא לא חבר ארגון "מכבי פנטיקס" צריך לעשות חשבון נפש מאוד גדול עם עצמו.

עד אתמול, בכל משחק חוץ חיפשתי לשבת איתכם בגוש, לתרום בכל משחק, להצטרף לכל דבר שארגנתם.

אתמול תקעתם סכין בכל אוהד מכבי מהקהל הרחב שתמך בכם, עד אתמול ראיתי בכם ממשיכי הדרך של "השחקן ה-12", היום אתם לא שונים בהרבה מהאולטרס, ששמים את עצמם ואת העקרונות המטופשים לפני הקבוצה.

אתמול אנשים, שמנויים שנים ל11, הרבה לפני רוב חברי הארגון יצאו מהמגרש ואמרו שזאת השנה האחרונה שהם עושים מנוי ל11 וקיבלו דעה די חותכת לגבי הארגון בכללותו.

עם כל הכבוד, לאף אחד אין זכות לשיר שירים שמעבר לזה שהם גוזרים עונש רדיוס וקנסות כספיים, הם פוגעים בשחקנים ובקבוצה. אף אחד לא יעשה לי זין במהלך משחק, על זה שאני בא לתמוך בקבוצה ובשחקנים ולא שר שירים גזעניים. פה זה לא לה פמיליה.

כל מי שמתכוון לעבור ל13 בגלל האירועים רק יעזור לכך שבעונה הבאה שער 11 יראה כמו היציע המזרחי בטדי.

אם יש לכם ביקורת על ההתנהלות תישארו ותשמיעו את הקול שלכם, אל תברחו ליציע אחר כדי לברוח מהבעיות ולצעוק בוז מרחוק.

מסכים עם כל הכעס על הפנאטיקס על מה שהיה אתמול.

אבל קצת נסחפתם.. אולי לפני שאתם חורצים גורלות, ומפילים את האירגון, ועושים בלאגן. חכו יום-יומיים לתגובה רשמית של הפנאטיקס (בתקווה שהיא אכן תגיע).

אחרי כל מה שהם עשו למען מכבי, מגיע להם קצת יותר קרדיט וימי חסד.

אתמול אנשים, שמנויים שנים ל11, הרבה לפני רוב חברי הארגון יצאו מהמגרש ואמרו שזאת השנה האחרונה שהם עושים מנוי ל11 וקיבלו דעה די חותכת לגבי הארגון בכללותו.

מה שאתה כותב פה חמור מאוד. סימן שהאנשים שאתה מדבר עליהם נכנעו לגזענות, לתרבות הנמני ולזה שהקבוצה מקום שני אחרי מה שחשוב לארגונים. מהלך כזה של נטישה רק יביא את 11 להיות הקיצוניים וככה כל הקהל יצטייר. אסור לתת לזה לקרות

בחייאת יא רבאק. מי שלא מסכים עם הדעה של הצד השני. קצת כבוד. דברו בלי לקלל כל שנייה.

זה דיון מהרציניים שידע הפורום הזה שיקבע הרבה לעתיד. תנסו לנהל אותו עם טיפת כבוד אחד לשני (בטח שבטח כבוד לאנשים שאתם אפילו לא יודעים מי הם)

כל מי שמתכוון לעבור ל13 בגלל האירועים רק יעזור לכך שבעונה הבאה שער 11 יראה כמו היציע המזרחי בטדי.

אם יש לכם ביקורת על ההתנהלות תישארו ותשמיעו את הקול שלכם, אל תברחו ליציע אחר כדי לברוח מהבעיות ולצעוק בוז מרחוק.

אבל זה הכי קל. :flowers:

אף אחד לא יעשה לי זין במהלך משחק, על זה שאני בא לתמוך בקבוצה ובשחקנים ולא שר שירים גזעניים. פה זה לא לה פמיליה.

+100

התאכזבתי מהאנשים של הפנאטיקס, אנשים נחמדים ום לב אחד אחד ואתמול בעשר דקות הפכו את התדמית ואחרי שראיתי אנשים על הגדר עם רעל בעיניים שרים טועמה אנחנו אותך נחסל. רגעי שפל של הארגון בין הטובים בארץ אם לא הכי

אנשים, אני מסכים עם כל התגובות פה ששוללות גזענות \ אגו \ עקרונות אפלים אחרים.

אבל עברו כבר יותר מ- 24 שעות. בואו נרגיע הכל, ניתן לדברים לשקוע קצת. אני בטוח שהאנשים שצריכים להבין את הדברים האלה, חושבים על זה עכשיו.

בואו לא ניגרר למחאות כאלה ואחרות. כרגע סיימנו את העונה הכי מופלאה של המועדון הזה מאז ומעולם. בשביל מיטש, ג'ורדי, השחקנים וכל הצוות, צריך פשוט להירגע ולנסות לא לעשות דברים קיצוניים כרגע.

מי שהיה ב- 11, שישתדל להישאר ב- 11. גם אם קצת לא נעים שם לפעמים. העיקר לשדר קצת שקט, התקשורת צדה כל חולשה שלנו.

זה רק בשביל מכבי בסופו של דבר.

שיר שלא שרים אותו לא תופס

אתמול שהתחיל השיר הגיע הזמן לא שרו הרבה אנשים

איך שהתחיל הבוז קפצו עשרה אנשים והתחילו להצתרף לשירה

אנשים לא אוהבים שמתנשאים עליהם או מנסים לחנך אותם

אני בטח שלא שר ומכבד כל בקשה של שחקן מכבי

לא בגלל שאני אוהב או שונא ערבים

אלה רק בגלל שהאינטרס שלי כאוהד היא הצלחת הקבוצה

המושל ראדי הגיע למכבי, הפך את השיר האהוב ביותר על הקהל לשנוא ביותר, שריקות בוז הפכו לדבר נורמלי ביציעים. רק אל תשכחו שאותם שורקי בוז, הם אלו שגם שורקים בוז בזמן שהארגונים מעודדים בעונה חלשה. הרגתם את כולם, חיסלתם את הארגונים קברתם את הכל. מזל טוב!!!!! זכיתם בקהל הכי תסביכן וחופר בליגה ויש מצב באירופה בכלל. שמועות אומרות שלאור השריקות הבוז, אוהדי אייאקס מפסיקים לשיר לקרויף בזמן משחק (דקה של שירה) מחשש שריקות הבוז וחפירות בפורום.

אז מה עוד נשאר לעשות? אם לא שרים את השירים האלה מקבלים קללות, אם שורקים בוז מקבלים זין לפנים, אני לא אחכה עד שהשיכורים מכוח האלה יעברו למכות וראינו אתמול כמה זה היה קרוב לזה. את הקול השמענו אתמול ובצורה הכי ברורה שיכולה להיות. מעבר לזה כבר אין לי עוד רעיונות... נעבור ל13 נמשיך את הדבר היפה שהתחילו שם העונה, ואני אישית גם אנסה להכניס שברגע ששיר כזה מתחיל שאר הקהל יתחיל אוטומטית שיר אחר כדי לא לתת לגזענות במה.