Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

רק להזכיר לכם שטבע האדם הוא לטעות. ההפוך מהטבע שלו זה לסלוח.

אם הפאנטיקס יצאו בהודעה שהם מבינים שאתמול זה היה ביזיון ולא תרם בכלום, ליבי איתם

איפה ההודעה?

וואלה קראתי פה איזה 2-3 עמודים ויש פה כמה ילדים שאני מתבייש שאנחנו בני אותו לאום.

אם תשאלו אותי, ואני מקווה שאף אחד לא יתעצבן עלי באופן אישי בגלל זה, הבעיה נמצאת אצל לא יותר מ- 5 - 6 אנשים עקשנים במיוחד. אנשי גדר ואלה שמוגדרים כ"מנהיגים" או בתור ה"בכירים" של הארגון. שהם או אפילו חלק מהם יתעשתו, העניין הזה יפתר.

יופי, הדרך הכי טובה להתמודד. בראבו.

אם אין לכם מה להוסיף לדיון הזה שגם ככה רחוק מלהיגמר פשוט אל.

זאת לא הדרך להתמודד, הנושא הזה גם לי כואב מאד

אבל בכל הנושאים האלה אף אחד לא משנה את דעתו ולא מגיעים לשום פיתרון, כל אחד נותן פה את דעתו, מחלק לייקים להודעות שמתאימות לאג'נדה שלו , ובסופו של יום המצב הרע נותר בעינו.

כמה שהפורום הזה הוא נהדר, בנושאים האלו לא נולדים פתרונות אלא יותר ריבים ומחלוקות בין משתמשים.

הנושא הזה רק הולך מדחי אל דחי, לכן פיהקתי, סליחה שזה הפריע לך

לא חסרים אשמים..

שכל בן אדם יעשה חושבים עם עצמו מה הוא עשה לא נכון

כי מה שהיה אתמול עבר כל גבול , ולא משנה על מי מדובר..

רק תזכרו שכולנו אוהדי מכבי ...

לא חסרים אשמים..

שכל בן אדם יעשה חושבים עם עצמו מה הוא עשה לא נכון

כי מה שהיה אתמול עבר כל גבול , ולא משנה על מי מדובר..

רק תזכרו שכולנו אוהדי מכבי ...

יומיים לפני חגגתם עם השחקנים, הם מכירים את הפרצופים שלכם, אבל הם נפגעו מאוד אחרי אתמול. הסתכלתי אתמול לקווים וגם לעמדה של סידי הכרוז וראיתי אותו ועוד אנשים תופסים את הראש בהלם. אני עדיין לא יצאתי מההלם של אתמול.

סלח לי כן? אבל יש מצב גדול מאוד שהחלק המודגש שלך יותר מתאר את הרצח המזעזע בבנק ולא את אירועי בלומפילד.

סלח לי כן? אבל יש מצב גדול מאוד שהחלק המודגש שלך יותר מתאר את הרצח המזעזע בבנק ולא את אירועי בלומפילד.

חחחחחחח כל כך!

ספר את זה לכל החברה שעמדו על הגדר וסימנו מוות לראדי ודאבור וקיללו אותם.

נערך על ידי MaorMTA

ספר את זה לכל החברה שעמדו על הגדר וסימנו מוות לראדי ודאבור וקיללו אותם, כולל אנשי הגדר שמייצגים את הארגון והם הפנים שלו.

יש לי הרגשה שהוא אחד מהם

יש לי הרגשה שהוא אחד מהם

הוא לא. אז די כבר עם הדה-לגיטימיציה לאנשים שאין לך מושג מי הם. אם יש לך מושג מי האנשים שמאחורי היוזרים, אתה מוזמן לשפוך חמתך. אם לא, אז לא. וכפי שמסתמן, אין לך מושג.

הוא לא. אז די כבר עם הדה-לגיטימיציה לאנשים שאין לך מושג מי הם. אם יש לך מושג מי האנשים שמאחורי היוזרים, אתה מוזמן לשפוך חמתך. אם לא, אז לא. וכפי שמסתמן, אין לך מושג.

"לשפוך חמתך״ חתיכת דביל מה כולה אמרתי? שיש לי הרגשה שהוא אחד מהם?

הוא ניסה ליפייף תמצב ומי שמנסה ליפייף תמצב בדרך כלל הם אלה שאשמים זה הכל

"לשפוך חמתך? חתיכת דביל מה כולה אמרתי? שיש לי הרגשה שהוא אחד מהם?

מי אתה בכלל יא אידיוט? אתה שם לב איך אתה מדבר לאנשים שאין לך מושג מי הם בכלל?

שני האנשים האלה שהם חלק מהדיון הזה וסביר להניח שגם עוד הרבה אחרים שומרים על המצב הרבה יותר "מיופיף" ממה שאי פעם תנסה בכלל,אז שב בצד וסתום ת'פה.

"לשפוך חמתך? חתיכת דביל מה כולה אמרתי? שיש לי הרגשה שהוא אחד מהם?

אופס.. כנראה שאתה לא כל כך חכם כמו שחשבת

אני לא מדבר על השנה אם כל ההיסטוריה שלנו היתה מתחילה ונגמרת השנה המצב היה טוב אני מדבר על האוהדים ששורקים בוז כשלא טוב לקבוצה. עכשיו טוב לקבוצה אז מוצאים למי לשרוק

העיקר לשרוק למישהו

המשחק הראשון שלי בבלומפילד היה ב-2002. 7 מתוך 11 העונות האחרונות הייתי מנוי, באחת שלא הייתי עדיין הגעתי לכל משחק בית. בשאר העונות הגעתי פחות, אבל הגעתי. בחיים שלי לא שרקתי בוז לקבוצה. אתמול שרקתי בוז לשירים הגזעניים.

היום היה נטו דווקא של הפנטיקס נגד הקהל הרחב

כנראה שכשאלירן אמר הכל יתפוצץ לכם בפרצוף הוא ידע למה הוא מתכוון

הכל היה מתוכנן מראש

השירה לנמני זה ביזיון מאין כמוהו

אני עומד בשער 4 שומע תשירה לנמני וכשה?מנהיגים? על הגדר עם אצבעות משולשות לעבר אוהדי מכבי

ומצד שני אוהדי מכבי הצודקים שורקים בוז כי באמת שזה לא הזמן

אני עומד שם וחושב לעצמי פאק הרגע חוויתם את אחת העונות הכי יפות אי פעם וככה אתם גומרים אותה? טפיייי

לצערי זה לא ישתנה

יש אוהדי מכבי שקודם כל טובת מכבי לפני הכל (לשיר לאהבת מכבי נטו ולהמנע מפגיעה בשחקניה)

ומנגד יש אוהדי אירגונים שמרימים אצבע לכל הקהל ואומרים אנחנו שולטים

אנחנו נשיר לנמני במקום להודות לקבוצה בדקות האחרונות של עונה כה מתוקה

אנחנו נשיר אין אדומים אין פיגועים בדיוק כשראדי נכנס בשביל שהוא ישמע את זה ושיבכה שוב

אנחנו נשיר מה סלים עושה פה ואני שונא את כל הערבים כדי שדאבור ראדי ואבו זייד יבינו שמקומם לא במכבי

אנחנו נקבע לכם הקהל הרחב (האפסים,ארורים,מזדיינים) מה יהיה במגרש של מכבי

אז כן חברים וחברות שנה הבאה לראשונה אני לא ב11 כי אם עד לא מזמן התחברתי אליו בצורה נפלאה הכל התפוצץ לי בפנים

אני ישב עם 13 שם לפחות כן מנסים להשתיק אותם

תחסכו לי את כל הלך מי צריך אותך בלה בלה בלה אתם לא מזיזים לי תשערה

כמוך כמוני, אחרי הרבה מאוד שנים בשער 11 כנראה אעבור לשער 7... כבר נמאס מהמריבות ומכל החארטות ובכלל מהאלימות שכנראה לא תיפסק אף פעם בשער הזה

כמוך כמוני, אחרי הרבה מאוד שנים בשער 11 כנראה אעבור לשער 7... כבר נמאס מהמריבות ומכל החארטות ובכלל מהאלימות שכנראה לא תיפסק אף פעם בשער הזה

איזה כיף גם קיבלתי כמה פרטיות של כאלה שסיימו עם 11

במצב הזה נקווה שלא ישאר שם יותר מדי אנשים

למרות שמשחק לטובתם הקטע שזה המנוי הכי זול אצלנו ואז אנשים קונים בלי ברירה

כולי תקווה שראשי הארגון נמצאים פה ורואים לאיזה כיוון הם הולכים

איזה כיף גם קיבלתי כמה פרטיות של כאלה שסיימו עם 11

במצב הזה נקווה שלא ישאר שם יותר מדי אנשים

למרות שמשחק לטובתם הקטע שזה המנוי הכי זול אצלנו ואז אנשים קונים בלי ברירה

כולי תקווה שראשי הארגון נמצאים פה ורואים לאיזה כיוון הם הולכים

------------------------

את המקום שלהם יתפסו אחרים אחי זה לא משנה

------------------------

את המקום שלהם יתפסו אחרים אחי זה לא משנה

אבל זה ייתן הרבה הרבה יותר כוח לקהל הרחב אם יצטרפו אליו יוצאי 11

ראיתם בעצמכם איזה מרגש 13 היה העונה וחלק משמעותי מהגוש שם זה מנויי 11 בדימוס שהחליטו שדי, עכשיו בדיעבד, אפשר להבין למה.

זה יכול להיות ככה גם ביציעים האחרים, וזה יהיה ככה אם לא ינקו את הרעל הזה מתוכנו.

פשוט בגידה מה שהארגון עשה אתמול.. וכן אתם כן צריכים את הקהל הרחב.

א. לבוא ולשים זין (לסמן לקהל של מכבי שהוא על הזין שלכם) זה הדבר הכי מבזה שאתם יכולים לעשות. ולא לא כיוונתם את הזין לאלה בשער 7 שהלכו.

ב. לקרוא לנו (קהל רחב) צבועים כי שרנו פעם שירים על טועמה והיום לא כי יש לנו ערבים בקבוצה זאת טעות, כי אחרי השיר "הכל בשביל מכבי" לשיר טועמה מחבל זה פשוט לא הגיוני.

ג. לשיר לאבי נמני בלי קשר ובידיעה שזה מעצבן את הקהל הרחב ולדעת שישרקו בוז למעשה אתם מחרבנים על אבי וגורמים לשנאה מוגברת אליו עוד יותר. והכי גרוע שאם מישהו שורק בוז

אתם מתנפלים על הבן אדם כאילו חס וחלילה הרג מישהו, פשטו לא זכור לי שהגנתם על זיו או שרן או רוברטו או כל שחקן אחר פעיל שקיללו אותו בלי הכרה ביציעים.

ד. אומנם אתם חזקים ומוערכים מאוד על כל הדברים הטובים שהבאתם ועשיתם בשביל מכבי, טעיתם בגדול אתמול כי פגעתם בקבוצה, בשחקנים, בנו הקהל, והכי חשוב בעצמכם.

תעשו מה שתרצו, תגידו מה שתגידו, ושוב למרות כל הטוב שעשיתם בשביל הקבוצה פשוט חירבנתם הכל ב20 דקות של מלחמה ולא נגד הצד הנכון.