Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

הפנטיקס צריכים להתבייש. מקרה קלאסי של שיעון גדלות. תראו את האולטראס בלי תמיכה של הקהל הרחב - קונים מהם הרבה פחות מוצרים, יושבים שם 10 אנשים, ואף אחד לא מצטרף לשירים שלהם. אז דבר ראשון, אתם לא יכולים לשים זין על הקהל הרחב, כי עשרת אלפים שביציעי בלומפילד, עם כמה שהם לא שרים 90 דקות, עדיין יכולים להיות חזקים יותר מכמה שיש בארגון עצמו. כי בקרוב גם אלה שלא בארגון אבל יושבים בגוש - יעזבו. ואז ישארו ה100, 200 לא יודע כמה שאומנם עושים תפאורות, מדגלים וכותבים שירים, אבל אם הם עושים בכוונה לקהל הרחב, ופוגעים בקבוצה - לא צריך אותם.

ארגון אוהדים קם כדי לעודד את הקבוצה ולתמוך בה, לגרום לה לשחק יותר טוב, להבין שעומדים מאחוריה. בשירת אין אדומים, טועמה מחבל, והיום במפגן המגעיל של טועמה שהאיד ואנחנו אותך נחס,ל אתם מקבלים את בדיוק ההפך - הקבוצה משחקת פחות טוב בהרבה - היום זה עלה לנו בגול, בדרבי כמעט קיבלנו גול מקרן בגלל זה. תוצאה הפוכה.

עצוב הוא שאפילו אין פה אחד מפנטיקס שיסביר למה לשיר את זה חוץ מ"זה מסורת". מי המציא את זה שאי אפשר לשנות מסורת?! במקום להסביר פה - על פתוח, בפורום הכי גדול של אוהדי מכבי בארץ אומרים "בוא ליציע", הרי אתם יודעים שאין אף אחד שיבוא ליציע ויתחיל לדבר על זה עם האנשי גדר מול כל הארגון.

ראיתם פה 100 לייקים על תגובה נגז גזענות שבוע שעבר, והיום התחלתם עם רצף דוחה, מגעיל ומבחיל של "אין אדומים, טועמה שהאיד, המורי הזקן, אנחנו אותך נחסל, מה סלים עושה פה". כאילו מה חשבתם לעצמכם? "בואו נראה להם שמה שהתגובה דיברה עליו לא הייתה גזענות - עכשיו נראה להם מה זה גזענות! חהחהחה"

הכי כואב הוא שעד אתמול חשבתי שמכבי באמת הולכת לשלוט פה בליגה. אחרי אתמול? אם זה ימשך ככה? אין סיכוי.

הפנטיקס צריכים להתבייש. מקרה קלאסי של שיעון גדלות. תראו את האולטראס בלי תמיכה של הקהל הרחב - קונים מהם הרבה פחות מוצרים, יושבים שם 10 אנשים, ואף אחד לא מצטרף לשירים שלהם. אז דבר ראשון, אתם לא יכולים לשים זין על הקהל הרחב, כי עשרת אלפים שביציעי בלומפילד, עם כמה שהם לא שרים 90 דקות, עדיין יכולים להיות חזקים יותר מכמה שיש בארגון עצמו. כי בקרוב גם אלה שלא בארגון אבל יושבים בגוש - יעזבו. ואז ישארו ה100, 200 לא יודע כמה שאומנם עושים תפאורות, מדגלים וכותבים שירים, אבל אם הם עושים בכוונה לקהל הרחב, ופוגעים בקבוצה - לא צריך אותם.

ארגון אוהדים קם כדי לעודד את הקבוצה ולתמוך בה, לגרום לה לשחק יותר טוב, להבין שעומדים מאחוריה. בשירת אין אדומים, טועמה מחבל, והיום במפגן המגעיל של טועמה שהאיד ואנחנו אותך נחס,ל אתם מקבלים את בדיוק ההפך - הקבוצה משחקת פחות טוב בהרבה - היום זה עלה לנו בגול, בדרבי כמעט קיבלנו גול מקרן בגלל זה. תוצאה הפוכה.

עצוב הוא שאפילו אין פה אחד מפנטיקס שיסביר למה לשיר את זה חוץ מ"זה מסורת". מי המציא את זה שאי אפשר לשנות מסורת?! במקום להסביר פה - על פתוח, בפורום הכי גדול של אוהדי מכבי בארץ אומרים "בוא ליציע", הרי אתם יודעים שאין אף אחד שיבוא ליציע ויתחיל לדבר על זה עם האנשי גדר מול כל הארגון.

ראיתם פה 100 לייקים על תגובה נגז גזענות שבוע שעבר, והיום התחלתם עם רצף דוחה, מגעיל ומבחיל של "אין אדומים, טועמה שהאיד, המורי הזקן, אנחנו אותך נחסל, מה סלים עושה פה". כאילו מה חשבתם לעצמכם? "בואו נראה להם שמה שהתגובה דיברה עליו לא הייתה גזענות - עכשיו נראה להם מה זה גזענות! חהחהחה"

הכי כואב הוא שעד אתמול חשבתי שמכבי באמת הולכת לשלוט פה בליגה. אחרי אתמול? אם זה ימשך ככה? אין סיכוי.

תשאל את המשתמש tomkovacsi מה הוא חושב על מה שמודגש כאן.

כתבתי אתמול בבוקר נושא ;מה נעשה חודשיים בלי מכבי!!!ואמרתי שאני גוזר עלי שתיקה עד יולי.אכן אין בכוונתי לעלות אף נושא עד יולי.אבל ....בעקבות ארועי אתמול התביישתי!!!!עשר שנים לא לקחנו אליפות והנה השנה זה קרה!!!!אבל יש קומץ שלא מעריך !!!שלוקח את זה כמובן מאליו!!!אתמול בערב במקום שנצא מיפו עם הרגשת עילוי יצאתי מבוייש(לתוצאה יש חלק קטן ).שוב מחנות???שוב מריבות ??קללות ??זה מה שחסר לנו???לחזור שוב אחורה???שלא לדבר על הגזענות ?????הרי יש לנו מספר שחקנים מהמגזר !!!!איפה הכבוד ???אין בושה???אני יודע שזה לא מייצג את הרוב להפיך הם מיעוט .אבל תראו מה מיעוט עשה בהיתר!!!!שכל אחד יעשה חשבון נפש עם עצמו ואותו קומץ תתחילו להתבגר כי הקבוצה היא מעל לכל!!!!אל תהפכו את מכבי למגדל קלפים !!!!שיבוא איזה נגע רע ויפיל את הכל !!!התחלנו השנה לבנות מגדל מוצק עם פיגום עם שיניים!!!אל תהרסו את זה בהנף יד.הנה הוזהרתם אם נמשיך בדרך הרעה לא נגיע לכלום !להפך רק נחזור לשנים הרעות !!!יש לכם עכשיו חומר למחשבה !!!תעצרו תספרו עד עשר ותחשבו על הקבוצה !!!

אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שאלו ששרו לנימני,ואלו ששרים טועמה מחבל הם 30 איש רק

הם הרבה יותר

זה שהם לא נמצאים פה בפורום לא אומר כלום

אתם לא תיהיו מאחורי הפאנטיקס?מי אתם בכלל?כמה אנשים יש פה בפורום?400 מחוברים שגם לא כל המחוברים נגדם

זדיינו יש עוד הרבה שתומכים וימשיכו לתמוך בהם ולתרום כסף ולעמוד מאחוריהם

ומי אתה בכלל תגיד לי?

תן כבוד לאנשים שהיו בשביל מכבי הרבה יותר ממך.

אתה גבר גדול בפורום,בסכנין היית?

וואלה קראתי פה איזה 2-3 עמודים ויש פה כמה ילדים שאני מתבייש שאנחנו אוהדים אותה קבוצה.

ומי אתה בכלל תגיד לי?

תן כבוד לאנשים שהיו בשביל מכבי הרבה יותר ממך.

אתה גבר גדול בפורום,בסכנין היית?

אני לא קשור לשום ארגון

לא בא לי לתת כבוד למי שלא ניראה לי שמגיע לו הכבוד הזה

בסכנין לא הייתי,מכיון שאין לי כסף ללכת לכל משחק חוץ

וזה לא בגלל שזה משחק שכיביכול משעמם או משהו

גם נגד חיפה זכיתי בהגרלה ולא הלכתי בשל שיקולים כספיים

הכי עצוב לי מעבר לכל החרא שצף ולמופע האימים הזה ביציעים זה שגרמתם לי (11 שנים מנוי) ולאחי (16 שנים מנוי) לצאת בפעם הראשונה בחיים לפני השריקה. בחיים לא כאב לי ככה בלב. זה יום שחור לקהל שלנו, לא פחות.

אגב, אם מישהו מכם חושב שזה לא משפיע על המועדון, דוגמא קטנה ששכחתי לציין, אתמול ברגע הארור הזה, ביציאה, ראיתי בחוץ את תורג'מן עם פרצוף של מוות תופס את הבן שלו ועוזב. לא חיכה לסיום כי הביזיון הזה הכאיב גם לו, אולי אפילו יותר מלנו, ראו את זה בעיניים שלו. עכשיו תשאלו את עצמכם, כל אחד מכם, ובמיוחד הארגון, מה המטרה שלכם במשחקים, מה המטרה שלכם בתור אוהדי מכבי. אם השגתם את המטרה אתמול צריך לקפל את הבאסטה ומהר. אם לא, כמו שזה נראה ומרגיש וחייב להיות, תנסו לחשוב איך משיגים אותה.

הארגון צריך לבחור באיזה דרך הוא הולך.

או בדרך שיילכו בה רק 50 איש- "על עקרונות לא מתפשרים", בסגנון של בית"ר ונהיה קבוצת תחתית ואף אחד לא יתמוך בארגון.

או בדרך שתקרב אליכם את הקהל הרחב, שאכל ממכם אתמול סיבוב אחושרמוטה, להרבה אנשים יהיה קשה להתקרב לארגון אחרי אתמול.

יומיים לפני חגגתם עם השחקנים, הם מכירים את הפרצופים שלכם, אבל הם נפגעו מאוד אחרי אתמול. הסתכלתי אתמול לקווים וגם לעמדה של סידי הכרוז וראיתי אותו ועוד אנשים תופסים את הראש בהלם. אני עדיין לא יצאתי מההלם של אתמול.

מתחיל להרגיש כמו המסלול שבית"ר עשו השנה. והפעם לא צריך אפילו גורמים מבחוץ שיעשו בלאגן, הורסים את עצמנו.

ברקן פה הטעות שלכם

זה לא 50 איש

אתם חיים בסרט שאתם לוקחים תרוב שיהיה פה בפורום נגד השירים האלה לעומת הרוב שיש במגרש

זה הרבה יותר מ2000 גם

ברקן פה הטעות שלכם

זה לא 50 איש

אתם חיים בסרט שאתם לוקחים תרוב שיהיה פה בפורום נגד השירים האלה לעומת הרוב שיש במגרש

זה הרבה יותר מ2000 גם

נניח שבאולטראס והפאנטיקס יש ביחד 1000 איש (ברור שאין) מתוך ה1000 יש לפחות 400 שהתאכזבו אתמול מההתנהלות של הארגון, אני מכיר אנשים בגוש שהורידו ראש במחרוזת לטועמה. ונניח שהקהל הרחב שבא למשחקים מונה 9000 מתוכם אולי (ואני מגזים) אולי 1500 תומכים בארגונים.

תעשה את החשבון לבד אחי.

ברקן פה הטעות שלכם

זה לא 50 איש

זה הרבה יותר מ2000 גם

אתמול לא ראיתי יותר מ200 איש משתפים פעולה.

אבל זה לא הקטע, המטרה היא לא להתחיל בכלל עם המלחמות אגו האלו, המטרה היא שהארגון ייבחר באפשרות השנייה שברקן כתב.

אני לא קשור לשום ארגון

לא בא לי לתת כבוד למי שלא ניראה לי שמגיע לו הכבוד הזה

בסכנין לא הייתי,מכיון שאין לי כסף ללכת לכל משחק חוץ

וזה לא בגלל שזה משחק שכיביכול משעמם או משהו

גם נגד חיפה זכיתי בהגרלה ולא הלכתי בשל שיקולים כספיים

אז אני אחד מתחוך ה-400 שרשמת בתגובה הקודמת שלך

שהיה בסכנין וק"ש בגשם ומשחקי טוטו למיניהם אבל גם שיצא אתמול בהרגשה הכי מגעילה שיכולה להיות

ובגלל זה אני ישב שנה הבאה ב-13 אז אולי אני לא אבדה גדולה ואולי 11 יהיה מלא בכל זאת, אבל באופן אישי לא רוצה להיות באותו שער עם אנשים כאלה.

לגבי השירים הגזעניים, אני מודה שאת כל מחרוזות הטועמה מחבל הייתי שר עוד מלפני עשור, ברגע שהשירים האלה פוגעים באופן ישיר בשחקנים שמשחקים על הדשא, השנה הפסקתי לשיר הכול. לא מצביעות, לא משמאלנות, נטו כדי לא לפגוע בקבוצה שלי ובשחקנים (גם לא ערבים) שמשחקים בה.

כל כך מזדהה.

מכבי מעל הכל.

רק להזכיר לכם שטבע האדם הוא לטעות. ההפוך מהטבע שלו זה לסלוח.

אם הפאנטיקס יצאו בהודעה שהם מבינים שאתמול זה היה ביזיון ולא תרם בכלום, ליבי איתם

ברקן פה הטעות שלכם

זה לא 50 איש

זה הרבה יותר מ2000 גם

שיהיה גם 100.000

אתה כאינדבידואל ראית מה קרה השנה כשהקהל מתאחד תחת כיפה אחת שקוראים לה "מכבי תל אביב", ההצלחות של לחזור הבייתה עם 3 נקודות במשחקים גמורים, הקנאה של כל שאר הליגה, הפיכת בלומםילד למבצר, הרוגע של השחקנים גם כשלא הולך,המושג "כדור שלג" הפך לנחלת העבר, המספר 4 הפך משנוא לאהוב עד אין קץ ועוד מליון דברים אחרים.

אתה באמת מוכן לקחת החלטה שבגינה העשור האחרון יחזור על עצמו????ועוד על מה????כי נימני חייב שתשירו לו(למרות שהשירה הזו רק הופכת אותו לשנוא בגלל ההשלכות של השירה אליו בזמן משחק)???כי אי-אפשר לשנות שיר שפוגע בקבוצה????אתה מבין איזה אבסורד זה?

עד לפני יומיים כל הקהלים והקבוצות בליגה ידעו ואף אמרו שהם לא יוכלו להתמודד איתנו. במקום להתענג על זה ולהמשיך כך אנחנו מוחליטים לחזור אחורה. "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" כבר נאמר פה..

רק עוד הערב קטנה אחת ואחרונה שלי אישית: כל מי שכותב לקהל הרחב על בנושא השירה לנמני (כן זה לא קשור אני יודע) שהם לא מכבדים סמלים - שרן ביקש עשרות פעמים להפסיק עם השירים האלה. הוא סמל היום. מה עם לכבד אותו?!

רק להזכיר לכם שטבע האדם הוא לטעות. ההפוך מהטבע שלו זה לסלוח.

אם הפאנטיקס יצאו בהודעה שהם מבינים שאתמול זה היה ביזיון ולא תרם בכלום, ליבי איתם

ומה גרם לך לחשוב שמישהו שם בכלל מבין שהוא טיפס על עץ שצריך לרדת ממנו?

מי שמתנגד לגזענות בקהל, לא יכול לעשות מעבר למה שעושים היום.

שריקות בוז לשירים הגזענים והפוגעניים, ולמי ששר אותם , זה המקסימום שניתן לעשות.

אני לא יודע אם זה יעזור, או יסלים את המצב...

מה שבטוח, ההתנגדות שרוב הקהל מראה בשריקות הבוז, היא חשובה, והיא זו שמצילה את הכבוד של מכבי.

מכאן והלאה, ההנהלה וההתאחדות צריכות להתערב. שיחשבו טוב טוב איך לפעול, ולא ירו מהמותן, אבל הבעיה הזו לא תעלם לבד, ולא תיפתר על ידי הקהל עצמו.