Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

אני כבר לא יודע מה יותר מאכזב אותי.

העובדה שלפחות לדעתי אתם עושים נזק ואבל לנמני כשאתם מתחילים שיר כזה בתזמון כזה כשאתם יודעים שכל מיני אוהדים ישרקו בוז (שהם כמובן גועל נפש בפני עצמם). זה פשוט מבזה את מי שאבי היה והאבסורד הוא שאתם מובילים את הביזיון הזה.

או השלב הזה שאתם נותנים תחושה שכלום לא מעניין אותכם ושכל הקהל על הזין שלכם.

בשורה התחתונה כואב להתאכזב ממכם.

חבל שככה זה נגמר. לדעתי אתם עושים לעצמכם בעיקר שירות רע.

לילה טוב.

הקהל שלנו הוא כמו גונזאלו גארסיה.

פוטניציאל עצום ובסוף רק מזיק ומעצבן.

אחרי שבישלנו את השער השלישי לאמיר עגייב , חשבתי לעצמי ,

מי יותר מביך ? הקבוצה שהתפרקה לרסיסים או הקהל. אחרי שניה

הגעתי למסקנה שהקהל הרבה יותר מביך.

מהמשחקים היותר בזויים של הקבוצה והקהל בהסטוריה .

ככה סיימנו את העונה הכי מדהימה שחווינו.

תודה לשער 11 , תודה לשער 13 , תודה לטועמה , תודה לנמני ותודה לאוהדי הצלחות .

יום שחור.

ולקהל הרחב, הגיע הזמן להבין שכשמתחיל השיר של "ללב נכנסת מהילדות", צריך פשוט לא לשתף פעולה מההתחלה (מהשלבים של צהוב עולה-צהוב עולה) במקום לשיר את הכל ואז לשרוק בוז או לשתוק בבית אחד.

מחזק. לדעתי חלק גדול מהקהל לא קולט בכלל שזה חלק מאותו שיר עד שזה מגיע ל"אין אדומים".

וכל מילה של פותח הנושא.

אני כבר לא יודע מה יותר מאכזב אותי.

העובדה שלפחות לדעתי אתם עושים נזק ואבל לנמני כשאתם מתחילים שיר כזה בתזמון כזה כשאתם יודעים שכל מיני אוהדים ישרקו בוז (שהם כמובן גועל נפש בפני עצמם). זה פשוט מבזה את מי שאבי היה והאבסורד הוא שאתם מובילים את הביזיון הזה.

או השלב הזה שאתם נותנים תחושה שכלום לא מעניין אותכם ושכל הקהל על הזין שלכם.

בשורה התחתונה כואב להתאכזב ממכם.

חבל שככה זה נגמר. לדעתי אתם עושים לעצמכם בעיקר שירות רע.

לילה טוב.

מהארן פרסם עכשיו בפייסבוק סרטון "מנצחים תגזענות"

איזה מלך הוא!

הבעיה שהקומץ ימשיך להתנכל לו ביתר שאת,

עד שהוא יפלג את הקבוצה.

אבל לא ניתן להם, נילחם בהם תמיד.

חחחחחח הרגע הזה שאתה קולט שהיציע מנוהל ע"י ילדים בני 14 שעוד יש להם ביצה אחת...

תבינו, תפנימו, תקלטו שאנחנו רחוקים מרחק החלטה אחת של גולדהאר מלהפוך לבית"ר 2.0

אז עם כל הכבוד נמני על הזין,כל הגזענים על הזין, הפנאטיקס על הזין(ואם אני תופס את הבן זונה שעשה זין לקהל אני שובר לו את האצבע הזאת) מכבי מעל הכל!

לא מגיעה לכם האליפות הזו, לא מגיע לכם לשמוח מהקבוצה הזו, אתם גזענים אפסים וכאלה תישארו.

עזבו אותנו, תארזו ותעברו לירושלים, גם הם אוהבים למצוץ לנמני.

גועל נפש של קהל, במקום להתעסק בלעודד את מכבי ולהודות לשחקנים על העונה הזו, עסוקים בלעשות דווקא ולשיר נגד ערבים , אני ימני מאוד בדעות הפוליטיות שלי אבל והאמת שגם אני שרתי נגד טועמה הרבה מאוד פעמים.

אבל היום שיש לנו שלושה ערבים בקבוצה אין מקום יותר לשירים האלה בעיקר בגלל השחקנים ביקשו כמה וכמה פעמים להפסיק עם השירים האלה, מעניין מה היה קורה העונה בלי דאבור וראדי ,אליפות לא היינו לוקחים בחיים.

הגיע הזמן שאנשים יתבגרו כבר ויפסיקו עם זה , גם אם זה כדי להראות למי יש יותר גדול , ויבינו שזה פוגע בשחקנים שלנו ושזה פוגע בשחקנים שלנו זה פוגע במכבי והרי אנחנו פה בשביל מכבי ,לא?!

והשירה לנמני , אוהב את אבי מאוד אפילו, אבל די חלאס משחק סיום עונה של אליפות הקבוצה בפיגור ואתם שרים לאבי?! אם כל הכבוד לאבי,לא הוא רץ המגרש ולא הוא הביא לכם את האליפות ועד כמה שאני זוכר אבי כבר כמה שנים לא במכבי, אין לזה מקום , זה לא מכבד אותו בשום דרך וזה רק מזלל בחבר'ה שיורקים דם בשבילכם על המגרש. (לא שר לו וגם לא שורק בוז)

אנחנו מובילים המשחק גמור תשירו לו וואלה אני יצטרף ,אבל יש לזה זמן מתאים ומקום מתאים והיום זה לא היה הזמן ולא המקום.

נ.ב

לפני שיגיבו פה איפה היית פה ואיפה היית שם, לא היה מגרש בארץ שלא הייתי בו עם מכבי גם בשנים הכי קשות , ועם רזומה של 4 שנים בשחקן.

הכי גמר אותי שלידי היום היו ארבעה ילדים בני עשר ששרים בטירוף נגד ערבים וטועמה. אבל אני לא יכול להאשים אותם על הטמטום, כי הם לומדים את הגזענות הזאת ממכם. אז לא רק שיש פה אנשים שהם גזענים דבילים, אלה אנשים שמרעילים גם את הדור הצעיר, ורק על זה מגיע לכם לעוף לכלא.

הבאתם את ביטר ליציע, תודה רבה. ועם כל הכבוד לארגונים השונים, שאני מעריך כל יום את העבודה וההשקעה שלהם, צריך לזכור שלאף ארגון אין זכות קיום בלי הקהל.

באופן אישי אני עומד לפנות להנהלה ולבקש שיטפלו בכל מי שמביא גזענות ומסיט לגזענות ביציע.

* מחנה נימני - * מחנה נגד נימני *אולטראס - * השחקן ה12\פנאטיקס

* גזענות - *נגד גזענות *שריקות בוז - * עידוד

*נטישה בפיגור- * עידוד בפיגור

10 שנים ב10 דקות, אח יא רבי זאת מכבי...

מה פוגע בו בשירה טועמה מחבל ? תסביר לי

פיגועים------>מוסלמים----->מחבלים

תקשיב אתה גזען? סבבה תהיה גזען עד הסוף אבל בחיאת אל תשחק אותה טמבל

הכי גמר אותי שלידי היום היו ארבעה ילדים בני עשר ששרים בטירוף נגד ערבים וטועמה. אבל אני לא יכול להאשים אותם על הטמטום, כי הם לומדים את הגזענות הזאת ממכם. אז לא רק שיש פה אנשים שהם גזענים דבילים, אלה אנשים שמרעילים גם את הדור הצעיר, ורק על זה מגיע לכם לעוף לכלא.

הבאתם את ביטר ליציע, תודה רבה. ועם כל הכבוד לארגונים השונים, שאני מעריך כל יום את העבודה וההשקעה שלהם, צריך לזכור שלאף ארגון אין זכות קיום בלי הקהל.

באופן אישי אני עומד לפנות להנהלה ולבקש שיטפלו בכל מי שמביא גזענות ומסיט לגזענות ביציע.

אני לא מאשים אותם הם בסך הכל ילדים שמושפעים מקומץ גם אני הייתי כמוהם פעם מקלל ערבים כל משחק התבגרתי והבנתי שזה לא נותן כלום וסתם פוגע בקבוצה.

פיגועים------>מוסלמים----->מחבלים

תקשיב אתה גזען? סבבה תהיה גזען עד הסוף אבל בחיאת אל תשחק אותה טמבל

[

וטעמה נוצרי אבל לא משנה

גזענות זה גם שאתה מקשר מוסלמים לפיגועים.

אתם כל כך טיפשים... ישבתי בשער 8 והיה מכות כי אנשים התחילו לריב על נמני .

אני מניח שזה מה שרציתם להשיג, הצלחתם , תמשיכו לשיר.

לא גזען.

אני ימני אבל לא גזען , אין לי בעיה להיות בחברת ערבים.

מעולה אז קיבלת תשובה

זה מפריע לו

זה מפריע לקבוצה

אנחנו מבקשים ממכם

אלירן ביקש ממכם

שירן ביקש ממכם

ראדי ביקש ממכם

מיץ גולדהאר מבקש ממכם

מכבי מבקשת ממכם

תמשיכו בשלכם

עצוב במה אנחנו מתעסקים אחרי חגיגות של חודש אנחנו מגיעים לקללות אחד לשני בלאגן במגרש..איפו השמחה שהייתה במגרש ובפורום ואיך תוך שנייה זה התחלףףף פשוט לא יאמן..