Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

כמה מצחיק וכמה עצוב. שנים בשחקן ניסו ליצור דה-לגיטימציה של האולטראס. לקח זמן, אבל הקהל בסופו של דבר התרחק מהם עד שהם הפכו ל30 חבר'ה עם חולצות ותוף.

אז בפנאטיקס קינאו, והם רוצים גם. הם כבר לא יכולים לחכות ליום שבכל מקום בו יתמקמו יווצר רדיוס של כיסאות ריקים...

מי אתם בלי 10,000 איש מאחוריכם? אתם 30 חברה עם תוף.

אז מה שאתה אומר שמעכשיו כל שיר שלא מתאים יותר לאוהדים האחרים אז שישרקו בוז וככה האנשי גדר יבינו שהם טעו בבחירת השיר ויעיפו אותו מהיציע?

איפה אתה חי בנאדם? עם כל ההבנה של נגד שירים על ערבים כי זה פןגע בשחקנים במכבי, כי זה מביא רדיוסים ואוכל את הלב ליושבי שער 2 שבאים פעם בחודש למשחק, למה שאחרי כל שריקת בוז נעביר את השיר מהעולם?

מה שאתה אומר פה זה בול אותו דבר, צד שיש לו כול מסוים והוא משתמש בו, במקרה אתמול שער 11 הראו את הכוח לכומת שריקות הבוז שהם סופגים כבר שנים על האהבה לנמני.

כל אחד מיושבי האיצטדיון אהב את נמני עד אותה עונה שהוא אימן- ואז כל הטייקים הרגילים שלנו התחילו לשנוא אותו כי פתאום נמני לא מצליח, אז לצערם יש כאלה שזוכרים לו את השנים היפות ומודים לו.

עם כל הכבוד - כן. הכל בשביל מכבי, לא?

יש פאקינג שיר וחצי שפחות מתאים עכשיו, שפוגע בקבוצה ואפשר להסתדר בלעדיו. להתעקש עליו זה משחקי אגו מטופשים.

אהבה לאבי נמני? תעשה לי טובה. לא הייתה אתמול שום אהבה לאבי נמני. אף אחד לא נזכר פתאום בשנים היפות שלו. היה לעשות דווקא לשאר הקהל תוך כדי השימוש בשם הזה, כי יודעים שהוא מתסיס.

הכל בשביל מכבי, פחח.

פשוט בושה.....

לא מגיעה לכם קבוצה כזאת....

למה להרוס את התמיכה הגדולה מהקהל ? אותו קהל רחב שנתן לכם גב כל העונה ובנה אתכם

למה לצאת נגדו ולעשות דווקא? בגלל משחקי אגו ?

רציתם להראות שיש לכם יותר גדול ?

הרוב המוחץ של התגובות כאן נגד גזענות,

נגד שירים לנמני בסיום, ונשמע כמו קהל שפוי,

מה שאומר שאו שהקומץ הבעייתי לא כאן בכלל

או שהוא כן כאן ובכל זאת שם על כולם

זין כזה גדול, אחרת אין לי הסבר.

ואגב הכתבה בוואלה זו רק הסנונית הראשונה

ודעו לכם שהיא מגיעה לאור שלל הדיונים על כך בפורום.

הכתבים שואבים מכאן את מירב האינפורמציה.

לא קשור לה פמילה. כל יהודי צריך לשנוא ערבי זה שאתה אכיםת לך מטובת מכבי וכן ואללה אני אוהב את מכבי מאשר יום אחד יקומו ישמעלים ויהרגו אותנו זה משו אחר.. או שאתה שמלאני אז מקומך לא פה חמוד

תשמע אתה אידיוט שאין דברים כאלה.

אני קורא את הדברים שלך ומתבייש.

בעעע!!

בוקר מגעיל.

אני מלווה את מכבי משנת 95.

את כל התקופות הגרועות של מכבי מאז חוויתי.

ימי גרנט, לוני,מחנאות,חולצות שחורות ומה לא בעצם.

כל כך קיוויתי ורציתי להאמין שאחרי 10 השנים השחורות שעברנו,

יצאנו סוף סוף לדרך חדשה.

לצערי,אתמול הוכחנו(ואני מדבר על כל הקהל), שהכל בעצם נשאר אותו הדבר.

הכל התפוצץ לנו בפנים.

כנראה שניסינו לטאטא דברים מתחת לשטיח,להתכחש למציאות,

רק בזכות העונה הגדולה שמכבי עברה.

מה שהכי כואב לי,

זו היריקה בפנים שגולדהאר,השחקנים, הצוות- ובכלל, כל מכבי,קיבלה מאיתנו אתמול.

אנחנו לא ראויים לקבוצה הזו ולמעשה כל האליפות הזו פשוט לא שווה כלום אם ככה אנחנו נראים.

מקווה שכולם , ללא יוצא מהכלל, ייקחו את עצמם בידיים,יסתכלו במראה,

ויתחילו לשנות דברים,

כי אחרת נחזור לאותן תקופות אפלות, שכבר חשבנו שעברנו.

המשחק אתמול, הבוז לגזענות, לשירה הלא קשורה לנמני שבאה אך ורק כדי להתריס, ההחלטה לא לתת לאף אחד לקחת בעלות על מכבי, כל ההרגשה שהגיעו מים עד נפש - מראה שהקהל כן התבגר. ובחיים לא הייתי כל כך גאה בו.

לא מתבייש בכמה שיכורים מכח ובילדים שחושבים שזה מגניב כי זה מה שרואים. שהם יתביישו.

אתמול יצאתי עם הרגשה נוראית. היום אני מבין שמה שקרה טוב, כשמבין את התגובות במגרש, ומה שכתוב כאן.

מה שהארגון עשה אתמול זה ביזיון. אבל ההתנגדות של הקהל, העמידה לצד ראדי והשחקנים, על חשבון התרפסות ולהגיד שזה מה יש, ואנשי גדר חייבים להוביל, מעוררת הערכה. זאת היתה החלטה אמיצה. תראו באיזו הרגשה חרא יצא כל מי ששרק. הוא שרק כדי להגיד שנגעל. וזה עבד. רק ככה הנושא עולה.

אני אוהב את הקהל של מכבי אחרי אתמול כמו שלא אהבתי אותו אי פעם.

יפה שנתפסתם לכמה שקיללו על ההפסד. הם לא קשורים. מי שהתנגד לשירה של הארגון שר הכל בשביל מכבי כדי שלא ישמעו את השירה שלהם. הקהל אמר אתמול שאם הארגון ימשיך במשחקי כח זאת התמיכה שיקבל.

זה יפה שאתה מוצא נקודות אור אבל האמן לי שאם היינו עכשיו בעיצומה של הליגה רוב הסיכויים שזה הייתה יריית הפתיחה במירוץ לגיהינום. במלחמה הזאת אין מנצחים, אפילו לא תיקו. הקהל הרחב פשוט היה מתחיל להדיר את רגליו, אנחנו החלק שמגיע לכל משחק ומתנגד למה שהיה אתמול היינו ממשיכים להיאלם דום כפי שקרה לרובנו אתמול, הארגונים היו ממשיכים להראות שלהם אף אחד לא יקבע.

ומכבי?

הייתה חוזרת לימי החושך, לחוסר ביטחון, לעצבנות כי האנרגיה הרעה שהייתה אתמול חלחלה לכר הדשא אם נרצה או לא. כמו שאנחנו דוחפים אנחנו גם מסוגלים לגרור לתהום ואתמול הייתה דוגמא פשוטה לכך.

אתמול מהרגע שהחל השיר 'אין אדומים' (בתזמון נהדר עם כניסתו של מהארן) הפסקתי לעודד, ככה באופן אוטומטי, לא בוז ולא כלום. שקט ואז החלה המחרוזת הנהדרת ומאותו רגע שמתי לב שגם שאר היציעים כבר לא ממש מעודדים. הבנתי, הם מרגישים אותו דבר, ולא זו לא הייתה תחילתה של ידידות מופלאה אלא סימן שנמאס, ורוב הקהל שנמאס לו לדעתי יפסיק להגיע או פשוט לא יעודד יותר. כמוני.

כמו שנאמר לפני הייתי שמח אם אנשים כמו שיש באחים לסמל היו מובילי דעת הקהל אצלנו, כרגע? אין פה נחמה או תקווה בעיני, רק צער עמוק.

חבורת מפגרים! די כבר להיות ראש בקיר ולשחק אותה "יאללה כל שיר שהקהל לא אוהב נעיף?! ומחר שנשיר למישהו בן זונה אז הקהל ישרוק בוז?!" חלאס, אתם יוצאים כאלה טיפשים בתשובות שלכם, כי אם שניה תתעמקו במה שאתם כותבים, תבינו, שאתם משחקים משחקי כבוד עם עצמכם נטו! לקהל הרחב לא אכפת מכם, הם לא אוהדי ארגון, הם אוהדי קבוצה שרוצים בטובת הקבוצה (וכן, זה שיש משפחות ב2 וב7 ששרים מדי פעם לא הופך אותם לפחות אוהדים מאף אחד אחר, בטוח שאותו אבא בצעירותו היה עומד על הגדר ושר בקול. וגם בטוח שאותו אבא מתבייש שהביא את הילדים שלו למקום שפעם היה כל עולמו, והיום? היום הוא צריך לחשוב פעמיים אם זה שווה את זה). בשביל מה המלחמה לשיר את השירים האלה בכוח? בשביל מכבי? כי זה "פוגע" בקבוצה אחרת לצורך העניין? על מי אתם עובדים?! שמישהו מכם יסביר לי מה זה נותן חוץ מאגו, פגיעה בשחקנים, במועדון, בקהל ובסופו של דבר גם בכם. אין קבוצה בלי אוהדים, אם אתם זוכרים את השלט, בטח רוב הילדים הגיבורים בארגון לא היו עוד מנויים אז, אז שיחשבו על זה ככה- אין ארגון אוהדים בלי אוהדים. והאוהדים ימשיכו להגיע, וימשיכו לשים את מכבי למעלה, ויפילו את כל מי שינסה לפגוע בה בצורה כזאת או אחרת. כי ל10,000 יש יותר כוח מל50. ולאהבה יש הרבה יותר כוח מלשנאה.

זה יפה שאתה מוצא נקודות אור אבל האמן לי שאם היינו עכשיו בעיצומה של הליגה רוב הסיכויים שזה הייתה יריית הפתיחה במירוץ לגיהינום. במלחמה הזאת אין מנצחים, אפילו לא תיקו. הקהל הרחב פשוט היה מתחיל להדיר את רגליו, אנחנו החלק שמגיע לכל משחק ומתנגד למה שהיה אתמול היינו ממשיכים להיאלם דום כפי שקרה לרובנו אתמול, הארגונים היו ממשיכים להראות שלהם אף אחד לא יקבע.

ומכבי?

הייתה חוזרת לימי החושך, לחוסר ביטחון, לעצבנות כי האנרגיה הרעה שהייתה אתמול חלחלה לכר הדשא אם נרצה או לא. כמו שאנחנו דוחפים אנחנו גם מסוגלים לגרור לתהום ואתמול הייתה דוגמא פשוטה לכך.

אתמול מהרגע שהחל השיר 'אין אדומים' (בתזמון נהדר עם כניסתו של מהארן) הפסקתי לעודד, ככה באופן אוטומטי, לא בוז ולא כלום. שקט ואז החלה המחרוזת הנהדרת ומאותו רגע שמתי לב שגם שאר היציעים כבר לא ממש מעודדים. הבנתי, הם מרגישים אותו דבר, ולא זו לא הייתה תחילתה של ידידות מופלאה אלא סימן שנמאס, ורוב הקהל שנמאס לו לדעתי יפסיק להגיע או פשוט לא יעודד יותר. כמוני.

כמו שנאמר לפני הייתי שמח אם אנשים כמו שיש באחים לסמל היו מובילי דעת הקהל אצלנו, כרגע? אין פה נחמה או תקווה בעיני, רק צער עמוק.

כן. אבל לא היה שקט, היתה צעקה אמיתית שנמאס. גם מה שהולך פה עכשיו זה צעקה. תגידו רק פורום, אבל תראו שאין תמיכה למה שעשו אתמול. גם בבלומפילד ראינו את זה. אותי זה מעודד.

כן. אבל לא היה שקט, היתה צעקה אמיתית שנמאס. גם מה שהולך פה עכשיו זה צעקה. תגידו רק פורום, אבל תראו שאין תמיכה למה שעשו אתמול. גם בבלומפילד ראינו את זה. אותי זה מעודד.

אפשר הסבר בתור אחד שלא מעורב בעניינים, איך זה נראה שבפורום כל "מובילי דעת הקהל" או "הפרצופים המוכרים" של אוהדי מכבי (כולל המנהלים בפורום) מתנגדים למה שהיה, אבל הארגון עדיין תומך בהתנהגות שלו?

מי מנהיג את הארגון החדש?

אפשר הסבר בתור אחד שלא מעורב בעניינים, איך זה נראה שבפורום כל "מובילי דעת הקהל" או "הפרצופים המוכרים" של אוהדי מכבי (כולל המנהלים בפורום) מתנגדים למה שהיה, אבל הארגון עדיין תומך בהתנהגות שלו?

מי מנהיג את הארגון החדש?

לי אישית נראה כאילו מי שעומד על הגדר פשוט עושה מה שהוא רואה לנכון.

השקט היה בעידוד, רוב הקהל לא רצה להצטרף אפילו לשירים הכי חזקים ביציע. שער שבע שהצטרף כל המשחק פתאום נראה כמו צל.

לזה התכוונתי, אוהדים ינתקו את עצמם מהמגרש, אם זה להפסיק להגיע או להפסיק לעודד.

אתמול אנשים היו במגרש ואף אחד לא ציפה לתרחיש, אם זה יחזור על עצמו הקהל לא ילחם. הוא יזוז הצידה.

השקט היה בעידוד, רוב הקהל לא רצה להצטרף אפילו לשירים הכי חזקים ביציע. שער שבע שהצטרף כל המשחק פתאום נראה כמו צל.

אתמול אנשים היו במגרש ואף אחד לא ציפה לתרחיש, אם זה יחזור על עצמו הקהל לא ילחם. הוא יזוז הצידה.

כל המנויים יפסיקו להגיע בתחילת העונה לדעתך? לדעתי לא. ודווקא אם מצב הקבוצה יהיה טוב הבוז יחזור, בגלל ההרגשה המרתיחה שהורסים בכוונה.

לא לא חבוב! מכבי זו לא בית"ר, וזו בדיוק הסיבה

שבגללה "הפאנאטיקס" לא יעשה מה שבזין שלו כמו ה"לה פמילה"

התלות של הארגונים (כל ארגון, ולא משנה באיזו מסגרת הוא פועל)

בלגטימציה שהוא מקבל מהמעטפת שלו הוא קריטי לקיומו.

אחרת הוא פשוט יחדל מלהתקיים.

מה שכן, קטע לא רע לעשות את זה במשחק האחרון של העונה

אחרי שכל כך הרבה כבר שילשלו מאות שקלים לצנצנות

שלהם, מקווה שלאף אחד לא יהיה זיכרון קצר מדי.

אתמול מה שהיה זה לא גזענות, זה היה נסיון להעביר פואנטה...

אם ככה השאלה היחידה היא אם הבנתם את הפואנטה או שאפשר לקפל ?

כשהקבוצה היתה בשנים הפחות הטובות שלה , ולא חסר , כל אלה ששורקים בוז עכשיו לנמני ולריברס אוף בבילון או לא היו במשחקים ואלה שהיו זה אותם אנשים של התתפטר תתפטר והלחץ על הקבוצה והציקצוקים מכל טעות והעצבים והקללות והבוז .

פתאום יש עונה טובה אז הם משחקים אותה יפי נפש ותמימים ובוז לקהל המגעיל שאותו קהל שאתם שורקים לו בוז הוא זה שבימים הכי קשים ומגעילים עודד את השחקנים הכי מגעילים שדרכו במועדון רק בגלל שהם לובשים צהוב ובתבוסות הכי כואבות לא נשבר

מעניין אותי מתי תגיעו להבנה שלזיין תשכל בנושאים של 20 עמודים בפורום לא עוזר

מעניין אותי מתי תגיעו להבנה שלזיין תשכל בנושאים של 20 עמודים בפורום לא עוזר

מה קשור אוהבים את סלים? תגיד לי שנייה, סלים טועמה מחבל? כן? התפוצץ? התאבד? הרג אנשים? עודד מעשים כאלו? רצח מישהו? על סמך מה אנשים אומרים לראדי ששרים על טועמה שהוא מחבל ושלא ייפגע? איך טועמה הפך מכדורגלן למחבל מתאבד?

ואני שונא את סלים טועמה ולא נכנס לכל מילה בשיר בכובד ראש אבל הורג אותי מצחוק שאנשים אומרים שזה רק שירים לטועמה המחבל. כדורגלן ערבי.. לך תבין

היה ביזיון עצוב ושערורייתי

שריקות בוז צורמות באין אדומים אז עשו מחרוזת גזענות

אוהדים יוצאים בגול השני, ביזיון של אנשים שלא יודעים לתת כבוד למי שעשה להם כלכך טוב כל השנה

ובתגובה? שרים לאבי נמני? מה הקשר? תעשו להם מסדר בושה תשירו להם תשירו עליהם מה קשור אבי? למה לגרום לקרע הזה? למה לשים את מי שאוהב את אבי אבל לא מעוניין במלחמות המיותרות האל במצבים לא נעימים?

תחושות רעות מאד מהמשחק הזה. משחקי כבוד ואגו שיכולות לחרב את היציע ורק מזל שהם הגיעו במחזור האחרון ולא באמצע העונה.

אתם בכלל לא מבינים. תמשיכו להתווכח כאן על גזענות או על נמני, וזה בכלל לא העניין. מה שיש פה זה מלחמת כבוד נקודה, אין שום דבר מאחורי זה. ובמלחמה הזאת כולנו נפסיד, ובעיקר מכבי.

לא שוכח לרגע את התרומה העצומה של הארגון לקבוצה.

בלעדיכם הקהל שלנו לא מגיע לחצי ממה שהוא עכשיו.

תפאורות, דגלים, תופים, שירים, בכל משחק, בכל מגרש.

אל תהרסו את זה.

תוותרו על הגזענות.

תוותרו על ה"לעשות דווקא".

תוותרו על העצבים.

תתרכזו באהבה למכבי, בתמיכה ובעידוד ללא תנאים, הסיבה שלשמה האירגון קיים.

רק דבר אחד יש לי לומר, ועל הזין שלי איך זה יראה - אנחנו מקבלים ליד ילדים צעירים - חלקם באים עם בעיות במשפחה ומנסים לברוח מהצרות עם החברים מהכדורגל, חלקם השני רוצים ליצור חברויות ולהכיר עוד אנשים, אבל מכנה משותף יש לכולם: הם יעשו הכל, כולל הכל, כולל הכל, כדי להיות שם. להיות מוכרים. להיות מובילים. להיות בפרונט. שיכירו אותם. שיכבדו אותם - ובשביל זה, הם יעשו הכל. יעשו הכל זה אומר ללכת מכות, לקלל ערבים, לשיר על תאי גזים, לשרוף רכבים ומה לא. אנחנו היותר מבוגרים יכולים לעצב אותם איך שבא לנו. אם בא לנו להרוס להם את החיים, לתפור להם תיקים במשטרה על פארש ולהקשות עליהם את ההשתלבות בחיים האזרחיים - אהלן וסהלן. אבל יש גם דרך אחרת. הם מסתכלים עלינו כאל דוגמה, לא עוד אוהדים, אלא כאלה עם סמכות. אז לפני שאתם שרים לראדי שמראדי, או מקללים אותו, או כל דבר אחר, תראו שהילדים האלה, שרצו היום באמוק לשער 2, לא יגיעו לחיים האזרחיים שלהם עם תיקים פלילים על פארש. יבוא היום וכולם מרימים את הראש ומבינים כמה לא שווה להסתבך בגלל שטויות. לא בא בקטע מחנך, שכל אחד יעשה מה שבא לו, אבל מי שמסרב להסתכל על זה ככה אז הוא בן אלף זונות ולא אכפת לו משום דבר, גם לא ממכבי. מכבי מעבר לכדורגל זו דרך חיים. זו דרך נכונה. זה להוביל את הילדים למקום טוב, לא לפוזות ודאווינים על אוהדים מבוגרים מהם. וזה כמובן בלי שום קשר לאף ארגון ביציע, אלא נטו לאותם המבוגרים שנמצאים ביציעים של מכבי ויש להם השפעה על הילד שעומד לידם. תתעוררו, כי זה קורה בכל השערים, בכל הענפים ואין סיבה שזה יימשך נקודה.

אתה באמת מאמין בשטות הזאת ?

בלי הקהל הרחב אנשי הגדר והאירגונים מאחריהם הם כלום ושום דבר.

הקהל הרחב תומך בהם מתוך כבוד לעשייה ומתוך אמונה בכוונות שלכם ובמקצועיות שלכם.

עוד פעם עוד פעמיים של מפגני עליבות כאלה וזריקת זין על הקהל ואתם תרגישו למה אומרים בצבא שזין זה כמו בומרנג.

מי ישיר אחרי איש גדר ששם עליו זין בכוונה ?

אתם משחקים עם עצמכם למי יש יותר גדול, הקהל הרחב ממש לא מתעניין בשטויות שלכם.

תשימו עליהם זין, הם ישימו עלכם חזרה רק שלהם לא ממש איכפת, ולכם(לנו) הלכה השקעה של שנים.

לבנות שם/קרדיט וליצור אמון לוקח שנים, להרוס אפשר ביום.

( זה בכלל בלי להתייחס לאפשרות שמכבי תיתן לכם cut על מפגן הגזענות הזה )

כמה הודעות שמסכמות את הדעה שלי (ולדעתי גם את דעת הרוב).

הקהל הרחב בשאר השערים כולל גם אנשים שגדלו בשער 11 ואפילו בארגונים. הקהל הרחב אוהב, מעריך ותומך בפעילות שלכם, אבל אמר את דברו בנוגע למספר סוגיות (שאולי נראות מהותיות אבל בסופו של דבר מדובר על שניים-שלושה שירים, וכן אני יודע שעומד הרבה יותר מאחורי זה ותחסכו ממני - תכל'ס - שני שירים שאם הגוש יפסיק לשיר אותם כל הבלאגן הזה לא יקרה). עכשיו אפשר להתעלם מהעמדה של הקהל הרחב ולהמשיך עם תחרות ה"למי יש יותר גדול / עודד בגשם ברמת-השרון", או שאפשר להיות חכמים.

אני רוצה רק להזכיר שורה אחת שהיא קונצזנוס בקרב הקהל שלנו (או לפחות רובו המוחץ) - הכל בשביל מכבי -

האם "הכל" לא אמור לכלול גם ויתור על שירים שפוגעים בקבוצה או מפלגים את הקהל? האם "הכל" כולל גם הבנה שהשירה לסמל הכי גדול של המועדון מבזה אותו ואת המועדון, ושצריך להפסיק עם זה?

האם "הכל" לא אומר לשים את טובת מכבי מעל לעמדות פוליטיות? האם "הכל" לא אומר להפסיק לעשות דווקא?

תחשבו על זה.

כשהקבוצה היתה בשנים הפחות הטובות שלה , ולא חסר , כל אלה ששורקים בוז עכשיו לנמני ולריברס אוף בבילון או לא היו במשחקים ואלה שהיו זה אותם אנשים של התתפטר תתפטר והלחץ על הקבוצה והציקצוקים מכל טעות והעצבים והקללות והבוז .

פתאום יש עונה טובה אז הם משחקים אותה יפי נפש ותמימים ובוז לקהל המגעיל שאותו קהל שאתם שורקים לו בוז הוא זה שבימים הכי קשים ומגעילים עודד את השחקנים הכי מגעילים שדרכו במועדון רק בגלל שהם לובשים צהוב ובתבוסות הכי כואבות לא נשבר

זה היה נכון אולי עד אתמול אחי.

אתמול כמעט כל האצטדיון שרק בוז להתנהגות של יחלקים משער 5.

תמיד קל להגיד ?אנחנו היינו שם כשהיה קשה והם לא?,אחרי אתמול זה כבר לא קיים יותר.

אני חושב שבחיים לא יצאתי בתחושה קשה ממשחק כמו אתמול. לראות את הריצה לשער 2,את מחרוזת הגזענות,את השירה לנמני שכולה נועדה לדווקא לשאר הקהל,בחיים לא נגעלתי ככה מהקהל.

אנשים פה כותבים על האגו של שער 2,על איזה אגו מדובר?! מי שפועל מאגוו הוא אך ורק הארגונים.

מישהו פה כתב ששנים מנסים לעשות דה לגיטימציה לאולטראס והארגון התנהג אתמול כמוהו,זה בדיוק איך שאני מרגיש.