Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

איך אמרו פה?

הקהל התבגר. היללו טור של פז חסדאי שאומר שהשינוי התחיל בקהל.

אז לא!

הקהל הוא אותו הקהל. ואם מכבי הייתה מסיימת מקום ארבע ונראית רע כל העונה אז היו קללות והיו נזרקים דברים לדשא כל משחק.

רק דבר אחד יש לי לומר, ועל הזין שלי איך זה יראה - אנחנו מקבלים ליד ילדים צעירים - חלקם באים עם בעיות במשפחה ומנסים לברוח מהצרות עם החברים מהכדורגל, חלקם השני רוצים ליצור חברויות ולהכיר עוד אנשים, אבל מכנה משותף יש לכולם: הם יעשו הכל, כולל הכל, כולל הכל, כדי להיות שם. להיות מוכרים. להיות מובילים. להיות בפרונט. שיכירו אותם. שיכבדו אותם - ובשביל זה, הם יעשו הכל. יעשו הכל זה אומר ללכת מכות, לקלל ערבים, לשיר על תאי גזים, לשרוף רכבים ומה לא. אנחנו היותר מבוגרים יכולים לעצב אותם איך שבא לנו. אם בא לנו להרוס להם את החיים, לתפור להם תיקים במשטרה על פארש ולהקשות עליהם את ההשתלבות בחיים האזרחיים - אהלן וסהלן. אבל יש גם דרך אחרת. הם מסתכלים עלינו כאל דוגמה, לא עוד אוהדים, אלא כאלה עם סמכות. אז לפני שאתם שרים לראדי שמראדי, או מקללים אותו, או כל דבר אחר, תראו שהילדים האלה, שרצו היום באמוק לשער 2, לא יגיעו לחיים האזרחיים שלהם עם תיקים פלילים על פארש. יבוא היום וכולם מרימים את הראש ומבינים כמה לא שווה להסתבך בגלל שטויות. לא בא בקטע מחנך, שכל אחד יעשה מה שבא לו, אבל מי שמסרב להסתכל על זה ככה אז הוא בן אלף זונות ולא אכפת לו משום דבר, גם לא ממכבי. מכבי מעבר לכדורגל זו דרך חיים. זו דרך נכונה. זה להוביל את הילדים למקום טוב, לא לפוזות ודאווינים על אוהדים מבוגרים מהם. וזה כמובן בלי שום קשר לאף ארגון ביציע, אלא נטו לאותם המבוגרים שנמצאים ביציעים של מכבי ויש להם השפעה על הילד שעומד לידם. תתעוררו, כי זה קורה בכל השערים, בכל הענפים ואין סיבה שזה יימשך נקודה.

מלך

תגידו לי ברצינות....מה למען השם אתם עושים!?!??!?!!?!?!?!?!?

מה אתם עושים?! מה? מה?, ברגע אחד חזרנו 10 שנים אחורה, ברגע אחד חזרנו למחנאות! לכל הדווקא הזה!, להראות למי יש יותר גדול,"לכם אין כבוד!" " לא, לכם אין כבוד!", מה זה הגנון זה?!

מה שקרה היום, שהתחיל בתחילת העונה, התעצם בהמשך הגיע היום לשיא! מכות בקהל? באמת? מתי החולצות השחורות חוזרות? שישי ב4 באימון סיכום הולכים לזרוק ביצים ולתת כמה יריקות על השחקנים? ולא לשכוח לשבור להם את השמשות של הרכב, באמת לשם חזרנו?!

רק לפני כמה ימים כולם פה היו מאושרים שסוף סוף טוויטו הלך הביתה, המוהיקני האחרון, זכר לבינוניות, למלחמות, לבעלים עלובים ולכל ההתנהלות המסריחה של העשור החשוך הקודם!

האנשים שבאו מבחוץ הצליחו לשנות הכל! רק הקהל עדיין לא הבין שהוא צריך, סליחה לא צריך אלא חייב! להשתנות כדי שזה ימשיך ויתעצם ונהפוך להיות האימפריה שכולנו מפנטזים עליה!

מה חסר לנו? בעלים מספר 1 בעולם(ואני לא מגזים) מנהל מקצועי שעושה הכל כדי שהקבוצה תצליח, מאמן מברצולנה(כנראה שזה הסוף), שחקנים שהביאו סוף סוף אליפות! ומה אנחנו בתור קהל עושים? זורקים הכל לפח!, בועטים בדלי, יורקים על עצמנו, כאילו לא למדנו כלום, זה לא היה כל כך שקוף שהעשור הנוראי האחרון הזה היה לו חלק גדול באשמת הקהל?! שפיטר מאמנים וקבע הרכבים וזרק להנהלה שמות של שחקנים! ולפני הכל שם אדם אחד לפני כולם! קהל שהפך את אבי נמני למציאות שאין יותר סמלים ויש רק אחד! קוראים לו אבי נמני, אז נכון נמני הוא סמל! הוא גאוות המועדון, הצלחנו לגדל ווינר אמיתי שהביא אליפויות ותארים והחזיק תקופה לא קצרה את הקבוצה הענקית הזאת על הכתפיים שלו,(ובאותה נשימה חרא של מאמן שהוציא 120 מליון שקל על רכש ובקושי השיג אירופה) אבל מה הקשר שלו לקבוצה של עטר, ייני, גארסיה, אניימה, זהבי וכו' חוץ מלשבת ביציע העיתונות מדי פעם ולבקר בצורה "אוביקטיבית" את מכבי? יש אנשים בקהל שמבחינתם שפיגל ואבי כהן הם סמלים גדולים הרבה יותר מאבי נמני.

אנשים פותחים פה נושאים על אצטדיון חדש, על כמה שההנהלה עשתה כיף לבוא למשחקים עם התמיכה, הפעילות והאיבזור(מה שלא היה מעולם), למה אנחנו מובלים? לפילוג שיביא לפסדים ולתבוסות שיגררו את האנשים הטובים שמשקעים כל כך הרבה כסף לקום וללכת!

בקיצור חבר'ה ואני מתחנן פה לכולם! בבקשה תפסיקו לעשות דווקא!, תתאפסו על עצמכם ותבינו שזאת בדיוק הדרך במקרה הטוב לחזור 10 שנים אחורה ובמקרה הרע להפוך להפועל תל אביב/ביתר ירושלים!

רק דבר אחד יש לי לומר, ועל הזין שלי איך זה יראה - אנחנו מקבלים ליד ילדים צעירים - חלקם באים עם בעיות במשפחה ומנסים לברוח מהצרות עם החברים מהכדורגל, חלקם השני רוצים ליצור חברויות ולהכיר עוד אנשים, אבל מכנה משותף יש לכולם: הם יעשו הכל, כולל הכל, כולל הכל, כדי להיות שם. להיות מוכרים. להיות מובילים. להיות בפרונט. שיכירו אותם. שיכבדו אותם - ובשביל זה, הם יעשו הכל. יעשו הכל זה אומר ללכת מכות, לקלל ערבים, לשיר על תאי גזים, לשרוף רכבים ומה לא. אנחנו היותר מבוגרים יכולים לעצב אותם איך שבא לנו. אם בא לנו להרוס להם את החיים, לתפור להם תיקים במשטרה על פארש ולהקשות עליהם את ההשתלבות בחיים האזרחיים - אהלן וסהלן. אבל יש גם דרך אחרת. הם מסתכלים עלינו כאל דוגמה, לא עוד אוהדים, אלא כאלה עם סמכות. אז לפני שאתם שרים לראדי שמראדי, או מקללים אותו, או כל דבר אחר, תראו שהילדים האלה, שרצו היום באמוק לשער 2, לא יגיעו לחיים האזרחיים שלהם עם תיקים פלילים על פארש. יבוא היום וכולם מרימים את הראש ומבינים כמה לא שווה להסתבך בגלל שטויות. לא בא בקטע מחנך, שכל אחד יעשה מה שבא לו, אבל מי שמסרב להסתכל על זה ככה אז הוא בן אלף זונות ולא אכפת לו משום דבר, גם לא ממכבי. מכבי מעבר לכדורגל זו דרך חיים. זו דרך נכונה. זה להוביל את הילדים למקום טוב, לא לפוזות ודאווינים על אוהדים מבוגרים מהם. וזה כמובן בלי שום קשר לאף ארגון ביציע, אלא נטו לאותם המבוגרים שנמצאים ביציעים של מכבי ויש להם השפעה על הילד שעומד לידם. תתעוררו, כי זה קורה בכל השערים, בכל הענפים ואין סיבה שזה יימשך נקודה.

מלך אתה :king:

סטטוס מהראן ראדי

"כל משחק שעובר אני מתגאה שאני שחקן של מכבי שמקבל אהבה והערכה שכל שחקן חולם עליה...ומי שמכיר אותי יודע שאני לא חנפן וזה יוצא מהלב!!!!יודע שיש בעיה עם אנשים גזענים שהם אוהדי הקבוצה שהקול שלהם נשמע הכי הרבה...שחוסר בטחון עצמי גורם להם לשנוא את האחר וגם אם הם אוהבים אותי כשחקן אני לא אקבל את האהבה שלהם כל עוד מקללים את הדת שלי והגזע שלי!!!! היום בהפסד הלא נעים שהיה הרגשתי כמה אתם קהל אוהב תומך ומעריך שחקנים על יכולתם....מעריך ומכבד ומתרגש מכל הודעת עידוד בתקופה האחרונה מאלפי אוהדים!!!כן אלפים וכן קראתי את כולם ותסלחו לי שעוד לא חזרתי לכולם אבל בטוח אחזור!!!!אוהב אותכם ושמתי יעד בפניי להיות חלק אתכם הרוב השפוי במלחמה בגזענות שיש בקומץ החסרי תרבות וכבוד לבני אדם!!!!"

תמותו איך אתם מסוגלים לפגוע בשחקן מכבי ואלק טפי עליכם

כל מי שמקלל אותו ושר שירים גזעניים שיתבייש! שחקן העונה שלנו עמוד התווך שלנו באליפות וככה אתם גומלים לו? תתביישו מגיע לכם אליפות פעם בעשור.

אם כל האנשים ביציע שלנו היו פלג

נשבר לי כבר הצבעות, ועוד מעט נגמר הסוללה באיפון, אז אני לא יתייחס יותר מדי למה שהיה היום ביציע

רק מקווה שהאנשים שצריכים יעשו חושבים, וששנה הבאה תהיה יותר טובה

ההערכה שיש לי לפאנטיק היא פשוט מטורפת. באמת. בכל דבר שהם עשו עד היום גיביתי אותם- אם זה מלנופף בדגל ולהסתיר לאוהדים את המגרש (היה על זה דיון לא קטן בפורום) ועד כן, לצערי, לשירה "טועמה מחבל".

אבל היום באמת שאכזבתם. בגלל הערכה העצומה אליכם לשינוי המרענן שהבאתם- ציפיתי שתתנהגו אחרת. הארגון עכשיו במלחמת אגו מול הקהל הרחב, שגם הוא לא חף מטעויות (חוסר עידוד, לרוץ הביתה אחרי הגול השני במשחק של פאקינג עונת אליפות ולא רק), מלחמת אגו שאני מקווה שהם יבינו, שאם הם כביכול "התקפלו" אף אחד לא יגיד שהם חלשים, שאין להם עקרונות, שהקהל הרחב ניצח אותכם. ממש לא. ממש ההפך. האהדה והתמיכה אליכם תגדל מתוך הבנה שלנו שהתבגרתם.

אז בבקשה, חאלס. הפכתם לי את העונה בשער 11 לחלומית, הכל בידיים שלכם ואני מקווה שתקבלו את ההחלטה הנכונה.

מי ששר נגד ראדי צריך להתבייש.

מי ששורק בוז לאבי נמני גם צריך להתבייש. מי שמתחיל את השירה לאבי - גם לא לעניין. אבל אם מחליטים לשיר אז למה בוז?

בקיצור, שני הצדדים צריכים להתבייש, גם שער 11 וגם הקהל הרחב, תבינו, אין שחור ולבן. אין צד שצודק וצד שטועה. כולם טועים בדרך כזו או אחרת. למה לשיר לאבי? מה הקשר? הוא על המגרש?! ונניח שכבר יש שירה, למה לשרוק בוז בחיאת?!

אנחנו קהל מגעיל כוסעמק איזה יום שחור

הפולחן הזה שנוצר, תרבות העידוד הזאת שמעמידה את הארגון לפני הקבוצה היא הזויה.

אנשי הגדר, המנהיגים ביציע הפכו שיכורים מכוח וטועים לחשוב שהם גדולים יותר מאיתנו הקהל וגדולים יותר ממכבי.

אז לא - אתם לא. איך יכול להיות שאיש גדר עושה זין לקהל? ששרים שירים דווקא נגד הקהל שלנו? איך יכול להיות ששחקן יורד בדמעות בגלל שיר מסריח, שבטח לא עליו בנוי העידוד של מכבי ואף אחד אפילו לא ירגיש אם ייחסר? מה שווה שיר אם הוא מפריע לשחקן בקבוצה שלנו? אתם לא מבינים שזה מתנגש עם כל מה שאנחנו מנסים לעשות?

תזכרו שאנחנו באים מתוך אהבה למכבי, מתוך רצון לתמוך בה, לעזור לה. מחוץ ליציע תשירו, תשנאו ערבים, לכו תעשו תג מחיר מצידי. אבל תשאירו את זה בצד ביציע, למען מכבי. בבקשה.

אני לא רוצה לשיר מצד אחד כי אני לא רוצה לא רדיוסים ולא ששחקנים במכבי יפגעו, ואני מת לשיר, אבל בכל זאת זה כדורגל וזה שאני ישיר או לא ישיר זה לא יפיל פצצת אטום על עזה.

אני גם לא אשרוק בוז מצד שני כי אני יודע שזה לא יעזור, זה רק יעשה את המצב יותר גרוע

אני כל כך התרגזתי שלא הייתי מוכן לשיר אחרי הסיטואציה העצובה הזו, כל כך התרגזתי שלא עודדתי בחצי שעה האחרונה, אני פגעתי במכבי בגללכם.

כל מי שפוגע במכבי בידיעה שהוא עושה נזק למכבי רק בגלל אגו וכבוד עצמי שיסתכל לעצמו בעיניים בראי ויעשה חשבון נפש

מי שצריך להתבייש לפני אלו ששרים שירי טועמה מחבל ושירים לאבי

זה כל השרמוטות שקמו והלכו הבית ב2-0 בזיון !

זה אוהדי סושי היו בודדים

השעות האחרונות היו מהעצובות ביותר בחיים שלי. יש אליפות ובמקום לצעוד קדימה החזרנו את עצמנו אחורה בבום(ופתאום אוסקר דפק יציאה שבכלל בא לי למות ממנה)..למה אני עם פרצוף יום כיפור במחזור האחרון של עונה חלומית שכזו?למה אנחנו מכניסים את עצמנו למצבים האלה??

בקיצור, שני הצדדים צריכים להתבייש, גם שער 11 וגם הקהל הרחב, תבינו, אין שחור ולבן. אין צד שצודק וצד שטועה. כולם טועים בדרך כזו או אחרת. למה לשיר לאבי? מה הקשר? הוא על המגרש?! ונניח שכבר יש שירה, למה לשרוק בוז בחיאת?!

מסכים מאה אחוז וקשה כבר להגיד את זה בעשרות דרכים שונות. כל מה שהיה שם זה ריבים של אגו בין שער 5 ל2, לא שום דבר שקשור לקבוצה. הפנאטיקס שרו על נמני אחרי שחצי שער 2 הלך כדי כביכול להראות שהם אוהדים יותר טובים שלא עוזבים בפיגור. ?שער 2 לקפל? היה יכול לעשות את העבודה.

הקהל הרחב ששמע את השירה לנמני ראה בזאת כוחניות והחליטו להשתמש בעוד כוחניות, מה שפתח תיבת פנדורה ענקית. אין פה שום הגנה על הקבוצה, זה חרטא. רק פגיעה בקבוצה והפגנת כוחניות.

מסכים מאה אחוז וקשה כבר להגיד את זה בעשרות דרכים שונות. כל מה שהיה שם זה ריבים של אגו בין שער 5 ל2, לא שום דבר שקשור לקבוצה. הפנאטיקס שרו על נמני אחרי שחצי שער 2 הלך כדי כביכול להראות שהם אוהדים יותר טובים שלא עוזבים בפיגור. ?שער 2 לקפל? היה יכול לעשות את העבודה.

הקהל הרחב ששמע את השירה לנמני ראה בזאת כוחניות והחליטו להשתמש בעוד כוחניות, מה שפתח תיבת פנדורה ענקית. אין פה שום הגנה על הקבוצה, זה חרטא. רק פגיעה בקבוצה והפגנת כוחניות.

אין צד שפעל היום נטו כתוצאה מאהבה למכבי. שני הצדדים פעלו רק מתוך האגו שיש להם. להראות מי יותר חזק..

קיבינמט, לכו צעד אחורה, תיהיו רגע זבוב על הקיר. זה ניראה נורא.

צריך שכל אחד ירכוש שק חבטות , שכל אוהד יוציא על השק את העצבים שלו לפני המשחק בבית ורק אז יגיע למשחק. לא הגיוני לפגוע במכבי כשהמטרה היא בדיוק הפוכה.

תבינו, 10,000 אוהדים. לגטימי שלכל אחד תיהיה דעה שונה, בואו נכבד את הדעות השונות וננסה כמה שפחות ללבות את האש.

מי ששר נגד ראדי צריך להתבייש.

מי ששורק בוז לאבי נמני גם צריך להתבייש. מי שמתחיל את השירה לאבי - גם לא לעניין. אבל אם מחליטים לשיר אז למה בוז?

אנחנו קהל מגעיל כוסעמק איזה יום שחור

הבוז לנמני היה בושה, חזרנו כל כך לאחור.

מי שלא יודע את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוטה בערפל.

טועמה לא מייצג את כלל הערבים, הוא ראוי לתואר מחבל וזו לא אמירה גזענית.

אני בכלל הייתי רוצה שראדי יסיים אצלנו את הקריירה ואפילו ימשיך לקבוצת הנוער.

כדאי שכל הגורמים יפיקו לקחים ולא יפוצצו שוב הכל.

פיצוץ נוסף יעקור אוהדים רבים ממכבי לעד ואנחנו נוכל לשכח מחגיגות של 100 אלף אוהדים בכיכר או 40 אלף ביציעים.

כל הקטע זה הצד המתחיל הרי שריקות בוז לשירי נמני זה כבר משהו בטאבו 3 שנים, אז בשביל מה להתחיל לשיר?!

בשביל מה לשרוק בוז אם זה רק מדרבן אותם? למטבע יש שני צדדים. תמיד.

בשביל מה לשרוק בוז אם זה רק מדרבן אותם? למטבע יש שני צדדים. תמיד.

ברור שזה מדרבן אותם אבל למה להיות ילד ולהתחיל בכוונה? מישהו ציפה שלא יהיה שריקות בוז? סתם מתחילים לעשות פילוג בקהל בלי סיבה.

מחזור סיום של עונת הפנטזיה - אוסקר עוזב, מכבי מפסידה, הקהל חושף את פרצופו המכוער.

אתמול חלמנו על צ'מפיונס, מחר נדבר על חולצות שחורות.

משתדל לשמור על פרופורציות, לנשום עמוק עמוק, אבל הפחד כבר כאן.

מאניה - דיפרסיה במכבי לעולם ?