Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

זו לא הגזענות .. זה החרא שמכל קללה עושים בלגן שהוציאו תפירו שכל שער 11 מאבטחים בתוך הגוש

שהעידוד היום לא כמו פעם , שמכבי רוצה להפוך למכבי כדורסל.

הלוואי ונהפוך לכדורסל ..

זו לא הגזענות .. זה החרא שמכל קללה עושים בלגן שהוציאו תפירו שכל שער 11 מאבטחים בתוך הגוש

שהעידוד היום לא כמו פעם , שמכבי רוצה להפוך למכבי כדורסל.

חביבי, אני מאחל למכבי אווירה במשחקים שלה כמו במשחקים של מכבי-סל ביורוליג.

וכן, איזה כיף היה פעם. אז מה אם פה ושם אוהדים חטפו כוויות מאבוקות וכאלה. או שפוצצו את כל היציע בעשן. או סתם פוצצו לנו את האזניים בחזיזים.

אם אתה כזה קיצוני, אני חושב שאתה צריך להיות גבר אמיתי בעל עקרונות ולא לאהוד את מכבי כל עוד מוסלמים משחקים בקבוצה. הרי ראדי, אבו זייד ומואנס הם ערבושים שמזהמים את הקבוצה שלך לא?

לא קשור

אני אוהד מכבי ולא אפסיק להמשיך להגיע למשחקים ולעודד אותה בגלל שיש ערבים בקבוצה וגם לא אקלל אותם שהם בקבוצה

אני לא שר אני שונא אותך סלים טועמה אני שונא את כל הערבים,בגלל שאנחנו יכולים לקבל על זה עונש

אבל רק ורק בגלל הבוז שלכם לנימני ולאין אדומים אין פיגועים אני ישיר כל שיר נגד ערבים לעשות לכם דווקא שתחינקו

דווקא הבוז שלכם היה חלש היום רוב שורקי הבוז יצאו בדקה 80 לא להתקע בפקקים

אתם בכלל לא מבינים. תמשיכו להתווכח כאן על גזענות או על נמני, וזה בכלל לא העניין. מה שיש פה זה מלחמת כבוד נקודה, אין שום דבר מאחורי זה. ובמלחמה הזאת כולנו נפסיד, ובעיקר מכבי.

+1

זה בדיוק העניין ואף אחד אפילו לא רואה את זה.

צריך להוקיע את החלק בקהל של מכבי שהתחיל את השירה לנמני ואת השירים הגזעניים, אתם אפסים.

בדיוק... רק אתמול החמאתי מאוד לארגון, היום אני לוקח את זה בחזרה.

לגבי נמני - במשחק נגד חיפה אני גם שרתי לנמני, כי זה היה קונטרה לשיר נגד נמני של אוהדי חיפה.

אבל מאז כבר לפחות פעמיים שהתחילו שירה לנמני, בלי שום סיבה, בלי שום קשר למשחק. אני לא שורק בוז, כי אני לא תומך בזה, אבל הבוז שקיבלתם הוא רק עליכם. המעשה שלכם מתוכנן, הבוז הוא התגובה אליו.

הכי אכזב אותי שאחנו בדקה ה-88 במשחק האחרון, שתי דקות לסיום העונה.

הייתם יכולים לשיר לכל צוות המנהלה, צוות האימון, כל השחקנים, להודות להם על עונה נפלאה.

זה היה בדיוק הזמן לכך.

אבל עשיתם דווקא, רציתם "להחזיר" לאנשים למרות שכולנו באנו למען אותה מטרה וחרבנתם את סוף המשחק.

לדעתי גם השער השלישי הוא עליכם, השחקנים לא הבינו מה פתאום שורקים בוז בהתקפה שלהם כשהם בפיגור, האם הקהל שורק להם בוז?

מי ששר שירים גזעניים - מביך.

מי שעוזב את המגרש לפני הסיום במשחק האחרון של עונת האליפות - מביך.

מי ששורק בוז בשירה לאבי נמני - מביך.

מי ששר שירים גזעניים בכוונה, מתוך רצון לעשות "דווקא" לשאר האוהדים - מביך.

מביך.

הויכוח כאן בין גזענים ולא גזענים עקר

שורש העניין הוא שבלומפילד הוא לא המקום להביע את הגזענות

בפרט שבימים אלה כוכב הקבוצה הוא ערבי!!!!!! ( תחייו עם זה גזענים! )

אני בטוח שגמרתם לעצמכם על העין בשווין בדרבי אה?!?

צבועים!!!! מכרתם את העקרונות שלכם בשקל תשעים

מי שגזען שיהיה גזען עד הסוף

מי שגזען שיקלל גם את ראדי אחרי השויוון שבוע שעבר

אלה גזענים אמיתיים ( כמה שמגעיל להגיד את זה- לקומץ שקילל את ראדי אחרי הניצחון יש עוד זכות להתווכח הם עם האמת שלהם הלכו עד הסוף )

גזען אמיתי לא שמח בשמחתו של ערבי

כל השאר?

תופסים טרמפ

סתם נהנים מהמשחק של להתסיס ולהראות שהזין שלהם הכי גדול

(למרות שהוא קטן מאחורי כל הרעש)

לא קשור

אני אוהד מכבי ולא אפסיק להמשיך להגיע למשחקים ולעודד אותה בגלל שיש ערבים בקבוצה וגם לא אקלל אותם שהם בקבוצה

אני לא שר אני שונא אותך סלים טועמה אני שונא את כל הערבים,בגלל שאנחנו יכולים לקבל על זה עונש

אבל רק ורק בגלל הבוז שלכם לנימני ולאין אדומים אין פיגועים אני ישיר כל שיר נגד ערבים לעשות לכם דווקא שתחינקו

דווקא הבוז שלכם היה חלש היום רוב שורקי הבוז יצאו בדקה 80 לא להתקע בפקקים

בגלל שכמות ענקית מהקהל לא אוהבת שאתה שר על נמני ועל טועמה, אתה מוכן להסתכן שמכבי תקבל עונש (שאתה מעודד אותה!).

במילים אחרות: הקטע שלך עם נמני ועם השירה לערבים גוברת מבחינתך על האינטרס של מכבי ת"א- הקבוצה שאתה מעודד.

רוצים להתייחס למה שקרה ביציע? זה המקום. אל תדחפו לפה עכשיו דיבורים על שתי מדינות, עוצמה לישראל, מרצ ואוסלו. נחנקנו, ואלוהים יודע שיש מספיק נושאים כאלה בבוטקה. הודעות לא קשורות יימחקו מעכשיו.

אתם בכלל לא מבינים. תמשיכו להתווכח כאן על גזענות או על נמני, וזה בכלל לא העניין. מה שיש פה זה מלחמת כבוד נקודה, אין שום דבר מאחורי זה. ובמלחמה הזאת כולנו נפסיד, ובעיקר מכבי.

תסביר.

על מה?

רוצה להבין את מהות המאבק.

אני רוצה להבין למה יש מכות בתוך הקהל של מכבי?זה מטריף אותי.

למה עשו דווקא הערב?

אין ספק שהשירה על טועמה\ערבים לא במקום. במקרה הזה הבוז מוצדק כי בסופו של דבר סתם מקבלים רדיוסים ומשחקים ללא קבל.

לגבי אבי, כל שורקי הבוז צריכים להתבייש. גועל נפש. איך מישהו כיסא לידי אמר? "לאנשים יש זיכרון של דג זהב נכה"

בא להם לשיר לאבי. מה אכפת לכם? איפה בידיוק זה פוגע בקהל לשיר לשחקן עבר, הכי ענק שהיה במועדון, ואולי הכי גדול שיהיה אי פעם.

קצת כבוד. לא מתאים לכם אל תשירו.

איזה נסחפים אתם אז היה קצת אגו בין היציעים בואו נסגור תמועודון.

ומי שכל כך שונא ערבים ולא רוצה אותם במכבי

טדי פנוי .

אוסקררר עוזבב פפאקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

הצעה לסדר:

כל פלג בקהל ישלח נציג, ובורר מוסכם על כולם יבצע מדידה מהבסיס עד הכיפה, וכן היקף אשכים.

הפלג שלנציגו הזין הגדול ביותר יוכרז כשליט בלומפילד עד לעונה הבאה ועל פינו יישק דבר

אם נתעלם אף אחד לא יפסיק, ה10 בבונים השולטים באולטראס ימשיכו לשיר לנמני אני אמשיך לשרוק בוז.

האנשי גדר של הפנאטיקס התחילו את השירה לנמני ואת כל השירים לטועמה

רק אהבתי שאתם דורשים הסברים מאנשי הגדר, מהראשי ארגונים.

כן, שנייה הם יגיעו הביתה מבלומפילד ויענו לכם על הכל- נעשה פורום מיוחד לשאלות לראשי הארגונים.

נו באמת, במקום לכתוב פה, תעשו כמוני ולכו להתקלח ולישון כי מחר יום חדש וחודשיים בערך של חופש.

נתראה ביולי, או שלא אם תחליטו שלא לבוא (פחות סטייקים וטרמפיסטים יותר טוב)