Jump to content

סיום עונה צורם, ולא רק על הדשא: שריקות, ריבים ומאבקים

דורון

Recommended Posts

היום היה נטו דווקא של הפנטיקס נגד הקהל הרחב

כנראה שכשאלירן אמר הכל יתפוצץ לכם בפרצוף הוא ידע למה הוא מתכוון

הכל היה מתוכנן מראש

השירה לנמני זה ביזיון מאין כמוהו

אני עומד בשער 4 שומע תשירה לנמני וכשה?מנהיגים? על הגדר עם אצבעות משולשות לעבר אוהדי מכבי

ומצד שני אוהדי מכבי הצודקים שורקים בוז כי באמת שזה לא הזמן

אני עומד שם וחושב לעצמי פאק הרגע חוויתם את אחת העונות הכי יפות אי פעם וככה אתם גומרים אותה? טפיייי

לצערי זה לא ישתנה

יש אוהדי מכבי שקודם כל טובת מכבי לפני הכל (לשיר לאהבת מכבי נטו ולהמנע מפגיעה בשחקניה)

ומנגד יש אוהדי אירגונים שמרימים אצבע לכל הקהל ואומרים אנחנו שולטים

אנחנו נשיר לנמני במקום להודות לקבוצה בדקות האחרונות של עונה כה מתוקה

אנחנו נשיר אין אדומים אין פיגועים בדיוק כשראדי נכנס בשביל שהוא ישמע את זה ושיבכה שוב

אנחנו נשיר מה סלים עושה פה ואני שונא את כל הערבים כדי שדאבור ראדי ואבו זייד יבינו שמקומם לא במכבי

אנחנו נקבע לכם הקהל הרחב (האפסים,ארורים,מזדיינים) מה יהיה במגרש של מכבי

אז כן חברים וחברות שנה הבאה לראשונה אני לא ב11 כי אם עד לא מזמן התחברתי אליו בצורה נפלאה הכל התפוצץ לי בפנים

אני ישב עם 13 שם לפחות כן מנסים להשתיק אותם

תחסכו לי את כל הלך מי צריך אותך בלה בלה בלה אתם לא מזיזים לי תשערה

צח , תן לי סיבה אחת הגיונית לשיר לנמני בדקה ה88?

ואגב , דרבי שבוע שעבר אף אחד לא שר לנמני בדקה ה88.

והשירה היום לנמני מעליב את השחקנים.

שוב אני מדגיש , אני לא יודע למה היו המכות ויכול להיות שזה לא קשור לשירה לנמני.

אני רוצה תשובות מראשי היציע והמובילים שלו.

אז ככה, אני חושב שהיום ספציפית השירה לנימני לא הייתה נכונה כי נראלי ששרו בכוונה לעצבן את יושבי שאר השערים.

ביום רגיל זה נראלי נכון כי הוא סמל וזה פשוט לא מזיק לאף אחד כמו שאם ייני ישאר במכבי עוד 10 שנים ויהיה סמל כנראה שישירו לו כל משחק גם שהוא לא יהיה במכבי.. זה פשוט ככה ולפי דעתי זה טוב.

בקשר לשירה לטועמה, גם אפשר להגיד שהיום זה היה בכוונה אז זה לא היה במקום.. אבל במשחק רגיל זה לגיטימי לשיר כי 99% מהקהל של מכבי שונא אותו, לכן ששרים לו מחבל זה כי שונאים אותו ולא שונאים את כל הערבים, וכמו שאני שר לראדי אני לא אוהב את כל הערבים. ואת זה הקהל של מכבי צריך להפנים לא הכל גזענות..

לא קשור לה פמילה. כל יהודי צריך לשנוא ערבי זה שאתה אכיםת לך מטובת מכבי וכן ואללה אני אוהב את מכבי מאשר יום אחד יקומו ישמעלים ויהרגו אותנו זה משו אחר.. או שאתה שמלאני אז מקומך לא פה חמוד

תתפלא, מקומו פה, וגם מקומן של תגובות מפגרות כמו שלך. חלק מהקטע בפורום

צריך להוקיע את החלק בקהל של מכבי שהתחיל את השירה לנמני ואת השירים הגזעניים, אתם אפסים.

אין ספק שנמני היה לסמל במכבי והיה שחקן גדול, אין עוררין על כך אבל הוא כבר לא במועדון, הוא בכלל לא במערכת! אז על מה שרים לו?!

אין בעיה שישירו לו לפני משחק(אם כי אני נגד), אבל מה זה אמור להביע השירה לנמני בזמן המשחק? ועוד בדקות הסיום שבמקום להודות לקבוצה על עונה נפלאה מחליטים לשיר למישהו שכבר לא במועדון?!

ומה זה היה אמור להביע השירים על טועמה? הרעות החולות שחשבנו שנפטרנו מהם בקהל של מכבי, הנה הן מתגלות שוב. צריך לתפוס את אותם אוהדים ולזרוק אותם מהיציע.

ביזיון.

היום היה נטו דווקא של הפנטיקס נגד הקהל הרחב

כנראה שכשאלירן אמר הכל יתפוצץ לכם בפרצוף הוא ידע למה הוא מתכוון

הכל היה מתוכנן מראש

השירה לנמני זה ביזיון מאין כמוהו

אני עומד בשער 4 שומע תשירה לנמני וכשה?מנהיגים? על הגדר עם אצבעות משולשות לעבר אוהדי מכבי

ומצד שני אוהדי מכבי הצודקים שורקים בוז כי באמת שזה לא הזמן

אני עומד שם וחושב לעצמי פאק הרגע חוויתם את אחת העונות הכי יפות אי פעם וככה אתם גומרים אותה? טפיייי

לצערי זה לא ישתנה

יש אוהדי מכבי שקודם כל טובת מכבי לפני הכל (לשיר לאהבת מכבי נטו ולהמנע מפגיעה בשחקניה)

ומנגד יש אוהדי אירגונים שמרימים אצבע לכל הקהל ואומרים אנחנו שולטים

אנחנו נשיר לנמני במקום להודות לקבוצה בדקות האחרונות של עונה כה מתוקה

אנחנו נשיר אין אדומים אין פיגועים בדיוק כשראדי נכנס בשביל שהוא ישמע את זה ושיבכה שוב

אנחנו נשיר מה סלים עושה פה ואני שונא את כל הערבים כדי שדאבור ראדי ואבו זייד יבינו שמקומם לא במכבי

אנחנו נקבע לכם הקהל הרחב (האפסים,ארורים,מזדיינים) מה יהיה במגרש של מכבי

אז כן חברים וחברות שנה הבאה לראשונה אני לא ב11 כי אם עד לא מזמן התחברתי אליו בצורה נפלאה הכל התפוצץ לי בפנים

אני ישב עם 13 שם לפחות כן מנסים להשתיק אותם

תחסכו לי את כל הלך מי צריך אותך בלה בלה בלה אתם לא מזיזים לי תשערה

זה חמור מאוד מה שאתה כותב פה

אבל סתם שתדע לך שאלה ששונאים ערבים ואלה שמעודדים את נמני בכוונה, הם קומץ קטן

והקהל הרחב לא יתן לזה לעבור בשקט, אנחנו נשב כל המשחק בשקט אבל שזה יקרה נשרוק את הבוז הכי צורם שיש

אני מעדיף עידוד חרא ושנהיה קהל של קונצרטים מאשר שנגרום לשחקן שלנו שנותן את הנשמה שלו לרדת עם דמעות מהמגרש

פתחתי נושא תודה לפאנטיקס אבל היום פשוט אכזב לראות את אנשי הגדר זורקים שירים גזעניים אחד אחרי השני על מנת להתסיס. אמי לא בעד לשנות מילים משירים קיימים אבל לבוא ולשיר ?מה סלים עושה פה לא יודע?? פשוט הגעיל אותי.

לא רואה פסול בלשיר לנימני. להפך, הצטרפתי לשירה ונהנתי מכל מילה בשיר

סמל לא שוכחים

ולוואלה ראדי לא טוב לך השירים שלנו תעזוב את מכבי תפסיק לעשות מריבות בין הקהל זה הקהל של מכבי

ותפסיק

ולהיות נציג המגזר

סמלים לא שוכחים?!

למה אתה לא שר לגדי ברומר??????? אתה נולדת בכלל שהוא שיחק?? טמבל

צריך להוקיע את החלק בקהל של מכבי שהתחיל את השירה לנמני ואת השירים הגזעניים, אתם אפסים.

בהצלחה להוקיע אנשי גדר.

אין ספק שנמני היה לסמל במכבי והיה שחקן גדול, אין עוררין על כך אבל הוא כבר לא במועדון, הוא בכלל לא במערכת! אז על מה שרים לו?!

אין בעיה שישירו לו לפני משחק(אם כי אני נגד), אבל מה זה אמור להביע השירה לנמני בזמן המשחק? ועוד בדקות הסיום שבמקום להודות לקבוצה על עונה נפלאה מחליטים לשיר למישהו שכבר לא במועדון?!

ומה זה היה אמור להביע השירים על טועמה? הרעות החולות שחשבנו שנפטרנו מהם בקהל של מכבי, הנה הן מתגלות שוב. צריך לתפוס את אותם אוהדים ולזרוק אותם מהיציע.

ביזיון.

נזרוק אותך מהיציע.

הגיע הזמן שתבינו שכנראה הפורום הוא לא רוב בשער 11.

ועוד מילה אחת - כל אלה שהתחילו את השירה "מה סלים עושה פה" בכוונה כלפי ראדי - אתם הביזיון הכי גדול שיש.

לי זה הרגיש כאילו קיללו את ראדי, הרי היה ברור שהשירה הזאת הייתה כדי להתסיס,כדי "לחמם" את שאר הקהל, אז בשביל מה?

במקום להודות לאחד מהשחקנים המובילים של הקבוצה הזאת גורמים לו להרגיש לא שייך ומעבר לכך, גורמים לפילוג בין הקהל הרחב לבין הארגון.

זה חמור מאוד מה שאתה כותב פה

אבל סתם שתדע לך שאלה ששונאים ערבים ואלה שמעודדים את נמני בכוונה, הם קומץ קטן

והקהל הרחב לא יתן לזה לעבור בשקט, אנחנו נשב כל המשחק בשקט אבל שזה יקרה נשרוק את הבוז הכי צורם שיש

אני מעדיף עידוד חרא ושנהיה קהל של קונצרטים מאשר שנגרום לשחקן שלנו שנותן את הנשמה שלו לרדת עם דמעות מהמגרש

+מיליון

אלו ששורקים בוז, חושבים שהם עושים טוב לקבוצה. כל מה שעושים זה רק לפגוע בשחקנים, הרבה יותר משירה כאת או אחרת לאבי נמני, אפילו שהשירה לאבי נמני לא מתאימה. שחקנים לא באמת מתעמקים במילים של השירים אבל כשהם שומעים בוז זה לא משהו שאפשר לפספס, וזה משפיע.

ההיתממות הזאת פשוט מעצבנת. הבוז הזה כל כך מגעיל ולא תורם לאף אחד חוץ מלפתוח ריבים. 

הארגון התנהג היום בצורה מביכה, אני הראשון שנותן מילים טובות שצריך אבל היום אין לי מילים טובות על מה שקרה מהדקה ה-80. מה הקטע? להתסיס את הקהל? לסמן להם זין כאילו שהם יריבים שלנו. בואו נשכח מזה ולא ניתן לזה להרוס

גם האלו ששרו לנימני טמבלים ואלו ששרקו בוז בני זונות

אני שרתי לנימני רק בגלל הבוז המסריח שלכם ימזדיינים בתחת יכפויי טובה במיוחד יושבי שער 2 שטרחו דקה 80 כבר לצאת

טועמה מחבל ראדי שחקן שלנו אבל עדיין ערבי ואין מה לעשותתת

8 זה בשל

תמשיכו לשרוק בוז תמשיכו רק טוב יצא לכם מי זה תמשיכו

גם האלו ששרו לנימני טמבלים ואלו ששרקו בוז בני זונות

אני שרתי לנימני רק בגלל הבוז המסריח שלכם ימזדיינים בתחת יכפויי טובה במיוחד יושבי שער 2 שטרחו דקה 80 כבר לצאת

טועמה מחבל ראדי שחקן שלנו אבל עדיין ערבי ואין מה לעשותתת

8 זה בשל

תמשיכו לשרוק בוז תמשיכו רק טוב יצא לכם מי זה תמשיכו

ראדי הערבי הרבה יותר בן אדם ממך.

איזה זבל נהיה עם ישראל, הכל מתחיל מחינוך לקוי של אנשים כמוך.

בנוס12 אתה לא חייב להתסיס את הרוחות בפורום.

קצת כואב קצת מעצבן,אבל אין מה לעשות.

רק תראו איזה כוח יש לפורום.פתחתם נושא על נימני או גזענות או וואטאבר וקיבלתם בדיוק ההפך ממה שרציתם,

ושאמרו לכם שזה מה שיקרה,התכוונו לכל מילה.

האמת זה באמת לא היה במקום אבל אני מאמין שזה באמת היה ברוח ה?עונה התסיימה בוא נתחרפן? או איך שתרצו לקרוא לרגעים האלה.

שירה לאבי זה סבבה.מי שלא רוצה לשיר לא חייב,אבל לשרוק בוז זה מגעיל.

השירים של מה סלים עושה פה דפוקים.

אבל אין אדומים לא צריך לצאת הסברנו כבר 50 פעם למה ראדי לא צריך להעלב.

וכבר היו אצלנו שחקנים מהמגזר..

בעיה של ראדי.

אם הוא לא היה שחקן כזה מוביל זה לא היה מזיז לאפחד.

אלו ששורקים בוז, חושבים שהם עושים טוב לקבוצה. כל מה שעושים זה רק לפגוע בשחקנים, הרבה יותר משירה כאת או אחרת לאבי נמני, אפילו שהשירה לאבי נמני לא מתאימה. שחקנים לא באמת מתעמקים במילים של השירים אבל כשהם שומעים בוז זה לא משהו שאפשר לפספס, וזה משפיע.

ההיתממות הזאת פשוט מעצבנת. הבוז הזה כל כך מגעיל ולא תורם לאף אחד חוץ מלפתוח ריבים.

אני מסכים איתך שהבוז מפריע לשחקנים וזה פוגע בהם אבל לאורך זמן הבוז הזה רק יפעל לטובת מכבי.

אי אפשר לשבת בשקט, לשמוע ארגון שמוביל יציע שלם מאחוריו לשיר לנמני, שחקן גדול אבל שחקן שכבר לא נמצא במערכת, שלא מקיים תפקיד במועדון!

צריך למגר את התופעה הזאת, ואם לא תהיה תגובה מצד הקהל הרחב, התופעה הזאת לא תפסיק לעולם.

כל הכבוד למי ששרק בוז, רק ככה נעצור את מי שפוגע לנו בקבוצה.

אני מסכים איתך שהבוז מפריע לשחקנים וזה פוגע בהם אבל לאורך זמן הבוז הזה רק יפעל לטובת מכבי.

אי אפשר לשבת בשקט, לשמוע ארגון שמוביל יציע שלם מאחורי לשיר לנמני, שחקן גדול אבל שחקן שכבר לא נמצא במערכת, שלא מקיים תפקיד במועדון!

צריך למגר את התופעה הזאת, ואם לא תהיה תגובה מצד הקהל הרחב, התופעה הזאת לא תפסיק לעולם.

כל הכבוד למי ששרק בוז, רק ככה נעצור את מי שפוגע לנו בקבוצה.

אתה לא מאיים ואתה לא תזרוק אף אחד.

ההודעה הנ"ל מכוונת לכלל הקהל של מכבי, וזה מבורך אם יש מעט מאוד אוהדים שהיו שותפים לביזיון הזה היום.

אתה זה שאמרת שתזרוק אוהדים מהיציע