Jump to content

יהיה חם ומגניב: נושא מלפפונים אירופיים ע"ש פס"ז

Recommended Posts

לדעתי ליברפול הולכת ליפול בעונה הבאה אם היא תמכור את סוארז ולא תביא תחליף הולם.

לדעתי ליברפול בנפילה עשור או שניים כבר..

לדעתי ליברפול בנפילה עשור או שניים כבר..

סוארז סחב את הקבוצה הזאת בעונה האחרונה על הגב שלו.

יש להם שלד יחסית טוב של ריינה, ג?ראד,קוטיניו,סטרידג?...חייבים להשאיר את סוארז ולנסות לצרף עוד כמה שחקנים טובים(לא בינוניים כמו קרול)

סוארז סחב את הקבוצה הזאת בעונה האחרונה על הגב שלו.

יש להם שלד יחסית טוב של ריינה, ג?ראד,קוטיניו,סטרידג?...חייבים להשאיר את סוארז ולנסות לצרף עוד כמה שחקנים טובים(לא בינוניים כמו קרול)

שלד למקום 5

מי שמעוניין לצפות בניימאר,כעת יש ברזיל-אנגליה.

נייאמר פשוט עושה ככל העולה על רוחו,ג'ו הארט היחיד שמונע ממנו גול.

משהו שאני לא מבין,

למה ארסנל וליברפול קונים שחקנים כאלה גרועים שנה אחרי שנה?

חוץ מסוארס מליברפול (שגם כנראה הולך הבית שלו), לא זכור לי כוכב אמיתי חותם באחת הקבוצות האלה בשנים האחרונות.

ארסנל קונה כל שנה את "הכוכב" הצרפתי התורן ( ע"ש ג'ירו) , וליברפול קונה שחקנים כמו אנדי קארול (35 מליון!!!), אז יש כסף, למה הוא הולך על שחקני פח אשפה?

צ?מברליין של ארסנל זה אחת הרכישות הכי טובות של ונגר, הוא הפוטנציאל האנגלי הכי טוב כיום ועוד שנתיים ככה הוא יהיה השחקן המוביל של הנבחרת האנגלית.

צ?מברליין של ארסנל זה אחת הרכישות הכי טובות של ונגר, הוא הפוטנציאל האנגלי הכי טוב כיום ועוד שנתיים ככה הוא יהיה השחקן המוביל של הנבחרת האנגלית.

ואם למדנו משהו על ארסנל, זה שבדיוק אז הוא יעזוב!

על זה בדיוק אני מדבר, ונגר קונה 200 שחקנים צעירים בשנה, ובמקרה אם אחד מהם ניהיה שחקן - הוא עוזב שנה אחרי.

לא מובן בכלל, היא פשוט המכבי נתניה של הפריימר-ליג.

זאת בדיוק הבעיה, וזה גם הסיבה שפברגאס,נאסרי וואן פרסי רצו לעזוב, הם הבינו שונגר לא הולך לחזק את הקבוצה ואין להם בעצם סיכוי להילחם על תארים.

אם לונגר היה שכל והוא לא היה קמצן, אז בתקופה של ואן פרסי,נאסרי ופברגאס הוא היה קונה עוד 3 שחקנים מצויינים וארסנל הייתה רצה עכשיו חזק לכל התארים/

משהו שאני לא מבין,

למה ארסנל וליברפול קונים שחקנים כאלה גרועים שנה אחרי שנה?

חוץ מסוארס מליברפול (שגם כנראה הולך הבית שלו), לא זכור לי כוכב אמיתי חותם באחת הקבוצות האלה בשנים האחרונות.

ארסנל קונה כל שנה את "הכוכב" הצרפתי התורן ( ע"ש ג'ירו) , וליברפול קונה שחקנים כמו אנדי קארול (35 מליון!!!), אז יש כסף, למה הוא הולך על שחקני פח אשפה?

הן פשוט 2 קבוצות בינוניות ותו לא.

זאת בדיוק הבעיה, וזה גם הסיבה שפברגאס,נאסרי וואן פרסי רצו לעזוב, הם הבינו שונגר לא הולך לחזק את הקבוצה ואין להם בעצם סיכוי להילחם על תארים.

אם לונגר היה שכל והוא לא היה קמצן, אז בתקופה של ואן פרסי,נאסרי ופברגאס הוא היה קונה עוד 3 שחקנים מצויינים וארסנל הייתה רצה עכשיו חזק לכל התארים/

בדיעבד, 2008 היתה השנה שפירקה את ארסנל. בתחילת אותה עונה הנרי עזב אחרי עונה די גרועה. כולם חשבו שזה יפרק אותם, אבל אני זוכר שאמרתי לכמה חברים שארסנל הולכת להפתיע ולזכות באליפות, כי יהיה שם מעין "אפקט יואינג". הכוכב עוזב, אחרים נכנסים למקומו וכל הקבוצה משתפרת. ומה תגידו, זה קרה. ארסנל הובילה את הליגה רוב העונה, אדבאיור נראה כמו רונאלדו, פברגאס כמו פלאטיני. בשמינית האלופות הם עברו את מילאן (אז אלופת אירופה) עם 2-0 מדהים בסן סירו. ואז באפריל הם התפרקו, הפסידו איזה 6-7 פעמים בעשרה משחקים וסיימו מקום שני.

בסיום אותה עונה וונגר היה צריך להכניס תיד לכיס, להביא 2 שחקנים קילרים (דיברו על כך שהיה חסר אז איזה פטריק ויירה, קילר במרכז שדה) ולזכות באליפות שנה אחרי (נניח, כמו באיירן שהלכה על חאבי מרטינז ב40 מיליון יורו), הוא נתן לאדבאיור ללכת ובטח קנה איזה פרימפונג או משהו כזה.

לליברפול הייתה את העונה שהיא כמעט זכתה באליפות שהגיעה אחרי שנים שהיא הייתה קבוע בליגת האלופות ואפילו הפסידה כמובן בגמר ב2007 לאותה מילאן.

מאז ... פשוט עצוב .. שחקנים בינוניים, מאמנים עוד יותר ,והרבה אוהדים אומללים .

טורס ,סוארז ,אלונסו,ארבלואה , מסצ'ראנו.. אם רק כל אלו היו נשארים בליברפול .