Jump to content

יהיה חם ומגניב: נושא מלפפונים אירופיים ע"ש פס"ז

Recommended Posts

אני לא מאמין שאשכרה שילמו על בייל כמעט כפול מאוזיל/ניימאר.

ריאל כ"כ פראיירים, אוזיל שחקן בטופ 5, פשוט שחקן מדהים שהולך לשדרג את ארסנל בעשר רמות.

זיינו תפיפא.

אני לא מאמין שאשכרה שילמו על בייל כמעט כפול מאוזיל/ניימאר.

ריאל כ"כ פראיירים, אוזיל שחקן בטופ 5, פשוט שחקן מדהים שהולך לשדרג את ארסנל בעשר רמות.

הוא ממש לא בטופ 5,בשאר אני מסכים..

לא חושב שהוא בטופ 10 גם, אני שם לפניו את(לא לפי הסדר):

מסי

כריסטיאנו

בייל

ריברי

נויר

פירלו

אינייסטה

זלאטן

ואן פרסי

רויס

לנוייר אין מקום בטופ 10 כל עוד בופון בחוץ.

מה ההיגיון להשוות בין שחקנים כמו אוזיל ומסי או אוזיל ופירלו?

בעמדה שבה הוא משחק, אוזיל הוא בטופ 3 בעולם

https://www.youtube.com/watch?v=ZgSz1nfjc6c#t=243

גארי נוויל מנתח את הקישור של ארסנל. זה אמנם מהעונה הקודמת, אבל עדיין רלוונטי.

התכנית היא Monday Night Football, נחשפתי אליה לאחרונה, תענוג לצפות. רמת ההבנה והפרשנות של גארי נוויל וג'יימי קראגר מדהימה, נשאר רק לקנא בתקשורת הספורט באנגליה שמגישה תוכן אינטלקטואלי כזה לצופים, ולא מזלזלת באינטיליגנציה שלהם כמו התקשורת בארץ, שבה דני נוימן נחשב פרשן בכיר.

http://www.youtube.com/watch?v=2uSmiEDHp3U

הוא בהחלט בטופ 5.

בוא נגיד שאינייסטה סילבה מאטה איסקו אוזיל הם הטופ 5 של הפלימייקרים התקפיים ויכול מאוד להיות שאוזיל נכנס גם ל3.

(לא החשבתי פליימייקרים אחורי סטייל פירלו)

אוזיל נותן תרומה במגרש מעבר למספרים, הוא יודע לקחת כדור ולבנות מהלך. אני מאוד מקווה שאיסקו יתן עונה דומיננטית + בייל בכושר כדי שבריאל לא יצטערו על המהלך.

https://www.youtube.com/watch?v=ZgSz1nfjc6c#t=243

גארי נוויל מנתח את הקישור של ארסנל. זה אמנם מהעונה הקודמת, אבל עדיין רלוונטי.

התכנית היא Monday Night Football, נחשפתי אליה לאחרונה, תענוג לצפות. רמת ההבנה והפרשנות של גארי נוויל וג'יימי קראגר מדהימה, נשאר רק לקנא בתקשורת הספורט באנגליה שמגישה תוכן אינטלקטואלי כזה לצופים, ולא מזלזלת באינטיליגנציה שלהם כמו התקשורת בארץ, שבה דני נוימן נחשב פרשן בכיר.

http://www.youtube.com/watch?v=2uSmiEDHp3U

סוף סוף הגיע נתון החזקת הכדור למחוזותינו, אולי עוד 10 שנים גם נזכה לראות כמה כל שחקן רץ, ואשכרה יהיו פרשנים נורמלים בטלוויזיה.

אתם יודעים שמבחינת מספרים אוזיל לוקח את כל מי ששמתם פה חוץ ממסי, כריסטיאנו ואולי ואן פרסי/זלאטן?

אם מתייחסים לנתונים סטטיסטיים יבשים בלבד, גם לשבחון ובוזגלו יש מקום בהרכב של ארסנל.

ריאל מכרה את אוזיל ב-50 מיליון והביאה את איסקו ב-27 - אחלה של מדיניות רכש, ואת זה אני אומר בתור אוהד בארסה.

איסקו הוא הכלאה של צ'אבי ואינייסטה. מעבר ליכולת המקצועית שלו (שכבר כיום עדיפה על זו של אוזיל, לטעמי), הוא מפוצץ בכריזמה וביכולת להנהיג ולסחוף קבוצה, בניגוד לאוזיל (ראה נבחרת ספרד הצעירה). הוא ווינר, כזה שלא היה בריאל מאז ימי ראול והיירו.

תוך שנה-שנתיים הוא שחקן הרכב קבוע בנבחרת ספרד.

אם מתייחסים לנתונים סטטיסטיים יבשים בלבד, גם לשבחון ובוזגלו יש מקום בהרכב של ארסנל.

ריאל מכרה את אוזיל ב-50 מיליון והביאה את איסקו ב-27 - אחלה של מדיניות רכש, ואת זה אני אומר בתור אוהד בארסה.

איסקו הוא הכלאה של צ'אבי ואינייסטה. מעבר ליכולת המקצועית שלו (שכבר כיום עדיפה על זו של אוזיל, לטעמי), הוא מפוצץ בכריזמה וביכולת להנהיג ולסחוף קבוצה, בניגוד לאוזיל (ראה נבחרת ספרד הצעירה). הוא ווינר, כזה שלא היה בריאל מאז ימי ראול והיירו.

תוך שנה-שנתיים הוא שחקן הרכב קבוע בנבחרת ספרד.

איסקו באמת תותח, אבל איך בדיוק זה גורע מאוזיל? איסקו יהיה בנבחרת ספרד, אבל אוזיל מככב בינתיים בנבחרת גרמניה, שהיא מוכשרת לא פחות.

ויפה לספור את שתי העסקאות האלה, תוך כדי התעלמות מההבאה של בייל ב 100 מיליון, או יארמנדי ב 39 מיליון.

איסקו באמת תותח, אבל איך בדיוק זה גורע מאוזיל? איסקו יהיה בנבחרת ספרד, אבל אוזיל מככב בינתיים בנבחרת גרמניה, שהיא מוכשרת לא פחות.

ויפה לספור את שתי העסקאות האלה, תוך כדי התעלמות מההבאה של בייל ב 100 מיליון, או יארמנדי ב 39 מיליון.

ישנם הרבה פרסומים שהמחיר הוא 91 מיליון.

אייראמנדי נקנה ב37.

אבל כמו שאמרת יפה לספור את העסקאות האלה כאשר אתה מתעלם ממכירה של היגואין ב40 מיליון אלביול ב14 וקאייחון בסביבות ה10.

ישנם הרבה פרסומים שהמחיר הוא 91 מיליון.

אייראמנדי נקנה ב37.

אבל כמו שאמרת יפה לספור את העסקאות האלה כאשר אתה מתעלם ממכירה של היגואין ב40 מיליון אלביול ב14 וקאייחון בסביבות ה10.

כן, עסקאות מעולות של ריאל הקיץ

*קונים את קאקה ב 65 מיליון ומשחררים בחינם*

• 2 weeks later...

סוגיה מעניינת:

איקר קסיאס או דייגו לופז?

הלב והאהבה עם סאן איקר, אך מקצועית לופז נותן תצוגות יפות בשער ועם כל הכבוד יש לו מקום כשוער ראשון.

מה דעתכם?

סוגיה מעניינת:

הלב והאהבה עם סאן איקר, אך מקצועית לופז נותן תצוגות יפות בשער ועם כל הכבוד יש לו מקום כשוער ראשון.

מה דעתכם?

מוריניו בן של אלף זונה על מה שעשה לקסיאס, אני בכלל לא אוהד ריאל אבל אין הרבה שחקנים שאני מעררך כמו שאני מעריך אותו.

סוגיה מעניינת:

מה דעתכם?

תראה..

לא סתם קוראים לקסיאס סאן איקר, אבל אין שום סיבה הוריד את דייגו לופז לספסל, כי הוא בכושר מפחיד ובכיף נכנס היום לרשימת השוערים הגדולים בעולם (בה כלול גם קסיאס, כמובן). הסידור הזה של דייגו לופז לליגה וקסיאס לצ'מפיונס הוא זמני לדעתי, ותלוי בכושר של כל אחד ובמה שהם מציגים באימונים - אני לא אתפלא אם אחרי ירידה ביכולת של דייגו לופז פתאום קסיאס יפתח גם בליגה, הוא לחילופין דייגו לופז יתפוס לקסיאס דקות גם בצ'מפיונס.

לא אידאלי, אבל זו דוגמה קלאסית לצרות של עשירים.