Jump to content

יהיה חם ומגניב: נושא מלפפונים אירופיים ע"ש פס"ז

Recommended Posts

שאלה עוד יותר גדולה היא האם יובנטוס תסתפק בחלוצים שיש לה כעת (מאטרי, ווצ'יניץ' וג'יובינקו) או שתחתים את יובטיץ' או היגוואין.

אגב, זה רק אני או שמילאן תהיה אחת הקבוצות המפחידות בעונה הבאה אם תחתים בלם וקשר וורלד-קלאס ?

יובה - אתה צריך לקחת בחשבון שמאטרי, ווציניץ' וג'יובינקו יהיו לספסל/רוטציה, כי בהרכב יש את יורנטה וטבז. שכחת את קווריארלה או שהוא עזב? בכל מקרה, לא רואה מצב שכל אלה יישארו. כנראה (לפחות) אחד יעזוב.

מילאן - אם ואם ואם. עם המצב של ברלוסקוני אני לא רואה איך הם מתחזקים, בטח לא ברמה שאתה מצפה.

יובה - אתה צריך לקחת בחשבון שמאטרי, ווציניץ' וג'יובינקו יהיו לספסל/רוטציה, כי בהרכב יש את יורנטה וטבז. שכחת את קווריארלה או שהוא עזב? בכל מקרה, לא רואה מצב שכל אלה יישארו. כנראה (לפחות) אחד יעזוב.

מילאן - אם ואם ואם. עם המצב של ברלוסקוני אני לא רואה איך הם מתחזקים, בטח לא ברמה שאתה מצפה.

צודק, באמת שכחתי את קוואליארלה. הוא מסיים חוזה רק בעונה הבאה. כך שליובנטוס יש ארבעה חלוצים (בלי טבס ויורנטה) בסגל.

יובנטוס לא תוותר על ג'יובינקו בקלות. ובנוסף קשה לי להאמין שהקבוצה תרצה חמישה חלוצים בסגל שלה. אז אני חושב ששניים יעזבו מבין קוואליארלה / מאטרי / ווצ'יניץ'.

למילאן יש את הכלים להתחזק. באלוטלי ואל שעראווי יכולים לתת עונה מדהימה.

השאלה היא מה קורה מבחינה ניהולית? האם לברלוסקוני יש את הזכות להמשיך להיות הבעלים של הקבוצה או שמא הבעלות עוברת לידיים אחרות?

מה מתבשל שם כרגע?

מאחד כמוך אי מצפה שידייק בעובדות.

1. קודם כל רוני בן 27 וקבאני בן 26. העונה האחרונה שלו הייתה חלשה אבל זה קרה מכמה סיבות ואחת מהן היא ואן פרסי שגנב את הפוקוס.(אל תשכח שעונה לפני רוני נתן עונה מטורפת והיה שני רק לואן פרסי במלכות השערים).

2. סוארס בעייתי זה נכון אבל אתה שופט אותו מקצועית עפ"י העונה בליברפול?אני מוכן להתערב שאם קבאני היה בליברפול במקום סוארז , גם אז הם לא היו לוקחים שום תואר כי הקבוצה כמכלול היא פח.

3.אל תשווה בין לקחת תואר עם נאפולי בליגה האיטלקית(שזה הישג , אין ספק) לבין לקחת תואר עם ליברפול של השנים האחרונות בליגה עם סיטי,יונייטד,ארסנל,צ'לסי וטוטנהאם.

בשורה התחתונה לדעתי קבאני שווה מקסימום 45 מיליון יורו וגם אז אני ממש אבל ממש מפרגן לו.

אם יש טיפשים שמוכנים לשלם עליו סכום של 63 מיליון יורו אז שיבושם להם.

אל תבין לא נכון - אני חושב שויין רוני שחקן הרבה הרבה יותר טוב מקבאני ולדעתי גם יותר טוב מואן פרסי, סוארס ופלקאו. ואתה גם צודק לגבי הגיל שלו. אני רק ניסיתי להסביר למה יש כאלה שמוכנים לשים עליו כל כך הרבה כסף. כנראה כי איפשהו בתודעה, העונה האחרונה פגעה בתדמית של ויין רוני, ואילו קבאני היה בשיאו בנאפולי.

אז איפה בדיוק רוני שיחק?"אפילו לא משהו קרוב לחלוץ"....הוא שיחק שוער ולא ידעתי?

מה אתה מבלבל ת'מוח...שיחק חלוץ שני/מתחת לצ'יצ'ריטו.

כבר שנתיים בערך שרוני נע בין השחקן החופשי בהתקפה לבין קשר אמצע...

לא אומר שהוא לא חלוץ,כמובן שבבסיס שלו הוא חלוץ וגם אחד הטובים בעולם, אבל הוא פשוט לא משחק כחלוץ כבר שנתיים בערך.

רוני משחק חלוץ שני מתחת לואן פרסי ב 4231/4411 של יונייטד (תלוי איך אתה מסתכל על זה).

הוא רחוק פלאים מלהיות קשר אמצע.

כבר שנתיים בערך שרוני נע בין השחקן החופשי בהתקפה לבין קשר אמצע...

לא אומר שהוא לא חלוץ,כמובן שבבסיס שלו הוא חלוץ וגם אחד הטובים בעולם, אבל הוא פשוט לא משחק כחלוץ כבר שנתיים בערך.

בדיוק כמו שלופו מעלי כתב, הוא משחק מתחת לחלוץ וזה מה שאתה מגדיר "שחקן חופשי" ואני מגדיר חלוץ שני.

קשר אמצע?תיכף תגיד לי הוא משחק עם קאריק סקולס וקלברלי על אותה משבצת.

בדיוק כמו שלופו מעלי כתב, הוא משחק מתחת לחלוץ וזה מה שאתה מגדיר "שחקן חופשי" ואני מגדיר חלוץ שני.

קשר אמצע?תיכף תגיד לי הוא משחק עם קאריק סקולס וקלברלי על אותה משבצת.

אז גם אוזיל משחק בריאל חלוץ שני?

ולרוני יצא לשחק כמה פעמים כקשר אמצע בשנתיים האחרונות.

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2655183

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.4227.145104.html

לאחר הרבה זיבולי שכל בין ריאל לסיטי לבסוף איסקו יעבור לריאל,שחקן אדיר עם כישרון עצום,חיזוק משמעותי עבור ריאל.

מה יהיה עם קאקא עכשיו?

אז גם אוזיל משחק בריאל חלוץ שני?

ולרוני יצא לשחק כמה פעמים כקשר אמצע בשנתיים האחרונות.

לא. אוזיל משחק בריאל קשר התקפי.

ביום שרוני ישחק קשר אמצע, אני חותך.

חוץ מזה סתם לידיעתך הכללית יונייטד משחקת עם שני קשרים אחוריים.

הוא יצטרף לקבוצה בעונה הבאה.

בנוסף בעסקה (שערכה כ-20 מיליון יורו) כלול בלם בשם טין ידבאי, בן 17. שהבנתי שהוא יהלום לא קטן גם כן.

וואלה, מצטער שהוספתי לו 4 שנים.

משום מה הייתי בטוח שהוא מבוגר.

אולי הוא יצטרף למושבת ה29-31 של קרויף? :)

חוזר לאכזב בליון!

דווקא לפי מה שזכור לי הוא לא היה כזאת אכזבה...

בנושא אחר,

סאו פאולו מציעה על קאקה 15 מיליון יורו, פלורנטינו מסכים, בעיקר בגלל השכר הגבוה של קאקה אבל השחקן עצמו כנראה ימנע את המעבר.

דווקא לפי מה שזכור לי הוא לא היה כזאת אכזבה...

בנושא אחר,

סאו פאולו מציעה על קאקה 15 מיליון יורו, פלורנטינו מסכים, בעיקר בגלל השכר הגבוה של קאקה אבל השחקן עצמו כנראה ימנע את המעבר.

למה שקאקה יימנע את המעבר? הוא הצהיר לא פעם שהוא רוצה לחזור למילאן, ועוד לפני שקיבל את ההצעה מריאל הוא הוסיף שכסף אף פעם לא הגורם שקובע בשבילו.