Jump to content

בועטים את הגזענות

שורה

Recommended Posts

אמנם לא קראתי את כל הדיון, אבל אם יש משהו שבאמת לא הבנתי זה מה הסיבות של אלו שכן רוצים להמשיך לשיר את השיר שפוגע בראדי ובעוד אנשים מהקהל שלנו?

אמנם לא קראתי את כל הדיון, אבל אם יש משהו שבאמת לא הבנתי זה מה הסיבות של אלו שכן רוצים להמשיך לשיר את השיר שפוגע בראדי ובעוד אנשים מהקהל שלנו?

מכיוון שזה לא שירים שבאים לפגוע בדת המוסלמית ובמאהרן,אלא להקניט את אוהדי הפועל ויושבי שער 5 בפרט.

מכיוון שזה לא שירים שבאים לפגוע בדת המוסלמית ובמאהרן,אלא להקניט את אוהדי הפועל ויושבי שער 5 בפרט.

לא באים לפגוע- אבל פוגעים. אז מה הקטע? להקטין ראש?

מאמין שהשיר ייעלם בסופו של דבר.

אולי ייקח לתהליך הדעיכה שלו עוד קצת זמן, אולי אפילו הרבה - בסוף הוא ייעלם.

הרבה שירים ביציע נעלמו לאורך השנים.

אוטופית, השינוי צריך להגיע מבפנים, ובהכרה בכך שהשיר פשוט לא עושה טוב לאף אחד.

לשם אני מניח שפותח הנושא כיוון במחשבותיו.

מעשית, הדעיכה תבוא לא מפני שאנשים ישנו את דעתם, אלה מהסיבה הפשוטה שבהפעלת התנגדות קבועה, גם העקרונות החזקים ביותר, סופם להשחק. זה אנושי.

השיר כיום כבר לא סוחף קהל ביציעים פרט ל 11, והדם החדש שהולך למלא את בלומפילד בשנים הקרובות, רובו ייגדל לתוך מציאות שבה השיר הזה פשוט לא כייפי.

גם ילד צעיר, שנמצא בתחילת דרכו כאוהד במגרשים, יכול להרגיש את משב האנרגיה המוזר והלא נעים ביציע כששרים אותו.

אני רואה את זה קורה ממש מול עיניי מדי שבוע. בדיוק מאחורי, בשער 8 ,יושב ילד חמוד ומרגש שמעודד כמו מטורף כל משחק.

בתחילת העונה, ריברס אוף בבילון היה אחד הפייבוריטים שלו. כיום, אלו הרגעים הבודדים בהם הוא לא צורח לי לתוך האוזן :wubyellow3:

שיר לא כייפי = שיר שלא תופס = שיר שגורלו לדעוך ולהעלם.

חג שמח לכולם.

לא אגיב לשום דבר חוץ מהשינוי שיר של ראדי.

כל עוד אין תופים השיר של ראדי לא ישתנה, לא כדעה או עצה.. כעובדה.

לא פרקטי, לא אפשרי, לא יצליח.

כל עוד אין תופים (ולא מדבר בכלל על למה, איך, אם יהיו וכמה - לא מעניין ולא על גבי הפורום) זה השיר של ראדי.

לא באים לפגוע- אבל פוגעים. אז מה הקטע? להקטין ראש?

אני לא רואה פה שום הקטנת ראש.

אני אישית,לא מסוגל להפסיק לשיר תשירים האלה ולשנות תשירים האלה מבחינה שמגיל 6 שהתחלתי לבוא למשחקים של מכבי שמעתי שירים כאלו,גדלתי על שנאה להפועל וזה פשוט נשמע לי מפגר

להפסיק לשיר תשירים האלה כי הוא בוכה

אנחנו היינו פה לפניו ונהייה גם אחריו,זה לא שאנחנו מקללים אותו

הכוונה שלנו זה לשיר על אוהדי הפועל וכדאי שיבין שאנחנו לא שרים כנגד הערבים .

אני לא רואה פה שום הקטנת ראש.

אני אישית,לא מסוגל להפסיק לשיר תשירים האלה ולשנות תשירים האלה מבחינה שמגיל 6 שהתחלתי לבוא למשחקים של מכבי שמעתי שירים כאלו,גדלתי על שנאה להפועל וזה פשוט נשמע לי מפגר

להפסיק לשיר תשירים האלה כי הוא בוכה

אנחנו היינו פה לפניו ונהייה גם אחריו,זה לא שאנחנו מקללים אותו

הכוונה שלנו זה לשיר על אוהדי הפועל וכדאי שיבין שאנחנו לא שרים כנגד הערבים .

אתה יודע כמה שירים נעלמו מהיציעים מאז שהיית בן 6? וגם, לא מדובר על להעלים את השיר, אלא פשוט לשנות בו כמה מילים.

זה שהיינו לפניו, נהיה אחריו וכל זה לא תופס בשיט, הרי מה שחשוב הרי זה ההווה, לא? כרגע אנחנו רוצים להצליח, ביחד עם ראדי ועם כל הקבוצה הזאת.

אם תצליח לגרום לו להבין שזה לא שיר נגד הערבים (למרות שזה ממש לא נכון, כאשר אתה משתמש ב"מוסלמים" כקללה) אז אני אבין למה צריך להמשיך לשיר.

כרגע, כל עוד הוא נפגע מהשיר הזה, הקבוצה נפגעת מהשיר הזה, והקהל נפגע מהשיר הזה, אני באמת לא רואה סיבה הגיונית להמשיך לשיר אותו, לפחות לא במילים האלו.

יש לך סיבה כזאת?

אתה יודע כמה שירים נעלמו מהיציעים מאז שהיית בן 6? וגם, לא מדובר על להעלים את השיר, אלא פשוט לשנות בו כמה מילים.

זה שהיינו לפניו, נהיה אחריו וכל זה לא תופס בשיט, הרי מה שחשוב הרי זה ההווה, לא? כרגע אנחנו רוצים להצליח, ביחד עם ראדי ועם כל הקבוצה הזאת.

אם תצליח לגרום לו להבין שזה לא שיר נגד הערבים (למרות שזה ממש לא נכון, כאשר אתה משתמש ב"מוסלמים" כקללה) אז אני אבין למה צריך להמשיך לשיר.

כרגע, כל עוד הוא נפגע מהשיר הזה, הקבוצה נפגעת מהשיר הזה, והקהל נפגע מהשיר הזה, אני באמת לא רואה סיבה הגיונית להמשיך לשיר אותו, לפחות לא במילים האלו.

יש לך סיבה כזאת?

שאני אומר שער 5 של מוסלמים הכוונה שלי שאני והם לא קשורים אחד לשני לא תחת אותה דת ומגזר

יש אוהדי מכבי ערבים?אין לי בעיה שישירו שער 5 של יהודים

שאני אומר שער 5 של מוסלמים הכוונה שלי שאני והם לא קשורים אחד לשני לא תחת אותה דת ומגזר

מה?

עם כמה שמה שכתבת זה שטויות, נזרום איתך. אז שחלק מהקהל ישירו מילים כאלה, וחלק מילים אחרות? למה לא פשוט לשנות למילים שיתאימו לכולם?

ואם תצליח לשכנע את מהארן שהשיר לא גזעני, או לא נגד ערבים, צלם ת'שיחה, ונסגור את הדיון.

חח הכי מצחיק ועצוב ביחד אם זה יקרה

חח הכי מצחיק ועצוב ביחד אם זה יקרה

היו פה כמה הודעות לפנתיאון, אבל אין ספק, לקחת עם זאת בענק.

לפני שנה-שנה וחצי שהיו נפתחים נושאים כאלו על מונאס הם היו מגיעים גג ל5-6 עמודים

ואף אחד ביציעים לא היה שר לו

כעבור שנה הרבה אוהדים שרים גם לראדי וגם לו.

לא מספק אותכם?

עכשיו אתם בועטים את הגזענות... מנסים לעורר את המתים

בדיעבד הגזענות פחתה משמעותית מאז,

אבל כמו אוהד ממוצע כלום לא מספק אותכם

ועכשיו אתם מפנים אצבע מאשימה כלפי אנשים שמחזיקים את היציע הזה,שזאת בכלל בדיחה עצובה

אני אישית מכבד כל שחקן במכבי ובחיים לא אקלל את מי שלובש את החולצה שלי.

מדום מה אתם מתעלמים מכך שהרבה תומכים בראדי, 0.0005 אחוז באיצטדיון מקלל אותו ואתם מכלילים על ארגון/יציע שלם.

לפי מה שנכתב כאן,במקום אנשי הארגון הייתי מודאג כבר מזמן...

העניין הוא שהפורום הזה מזמן הוא פיקציה ולא מדד לכלום.

לפני שנה-שנה וחצי שהיו נפתחים נושאים כאלו על מונאס הם היו מגיעים גג ל5-6 עמודים

ואף אחד ביציעים לא היה שר לו

כעבור שנה הרבה אוהדים שרים גם לראדי וגם לו.

לא מספק אותכם?

עכשיו אתם בועטים את הגזענות... מנסים לעורר את המתים

בדיעבד הגזענות פחתה משמעותית מאז,

אבל כמו אוהד ממוצע כלום לא מספק אותכם

ועכשיו אתם מפנים אצבע מאשימה כלפי אנשים שמחזיקים את היציע הזה,שזאת בכלל בדיחה עצובה

אני אישית מכבד כל שחקן במכבי ובחיים לא אקלל את מי שלובש את החולצה שלי.

מדום מה אתם מתעלמים מכך שהרבה תומכים בראדי, 0.0005 אחוז באיצטדיון מקלל אותו ואתם מכלילים על ארגון/יציע שלם.

לפי מה שנכתב כאן,במקום אנשי הארגון הייתי מודאג כבר מזמן...

העניין הוא שהפורום הזה מזמן הוא פיקציה ולא מדד לכלום.

אין ספק שעכשיו זה הרבה יותר בתודעה בגלל שראדי, וחצי קבוצה ביקשה שנפסיק עם זה.. חוץ מזה שלשיר לראדי ולדאבור התחילו עוד לפני שנהיה מיינסטרים לדבר על גזענות.

שוב אני חוזר ואומר, זה לא שאני "לא מסופק" מההפחתה של הגזענות, ורוצה עוד יותר ויותר. זה פשוט שראדי נפגע מזה, וכל הקבוצה נפגעת מזה.

ואני אישית לא מאשים אף אחד, אבל בתור אירגון שהמטרה העיקרית שלו היא ההצלחה של מכבי, הייתי מצפה לשנות דברים לטובת הקבוצה. וזה לא משהו כל כך קשה או נוראי. כולה כמה מילים בשיר שכבר מזמן לא מה שהיה פעם.

בתור אירגון הייתי מצפה שיקשיבו לדעה של הקהל הרחב, ולא יילכו נגדו וייצרו עוד פילוג.

לפי דעתי שני הצדדים צריכים להפסיק ללכת עם הראש בקיר. שאלה יפסיקו לשרוק בוז על כל דבר, ושאלה יפסיקו עם השירים שרק עושים רע.

תרשו לי לשאול שאלה..

לפני חודש בערך התחתנת עם אהבת חייך, זאת שבכיתה א' התאהבת בה ממבט ראשון. נכון שבהתחלה היא לא שמה עליך, והיה לקשר עליות ומורדות, אבל השנה סוף סוף מיסדתם את הקשר.

עכשיו אתם בירח דבש, ואתה בתום לב מפוקק את האצבעות, הרי זה משהו שאתה רגיל לעשות מאז שאתה ילד, ואז אהבת חייך אומרת לך: "אני לא יכולה לשמוע את הקול הזה, הוא עושה לי צמרמורת". ואתה מסביר לה שאתה לא מתכוון לפגוע בה אתה פשוט רגיל לזה, תמיד עשית את זה. והיא עונה לך: "הייתי מעדיפה שתפסיק את זה לתמיד, אבל אם אתה חייב לעשות את זה, לפחות אל תעשה את זה לידי".

הייתם ממשיכים לעשות את זה?

תרשו לי לשאול שאלה..

לפני חודש בערך התחתנת עם אהבת חייך, זאת שבכיתה א' התאהבת בה ממבט ראשון. נכון שבהתחלה היא לא שמה עליך, והיה לקשר עליות ומורדות, אבל השנה סוף סוף מיסדתם את הקשר.

עכשיו אתם בירח דבש, ואתה בתום לב מפוקק את האצבעות, הרי זה משהו שאתה רגיל לעשות מאז שאתה ילד, ואז אהבת חייך אומרת לך: "אני לא יכולה לשמוע את הקול הזה, הוא עושה לי צמרמורת". ואתה מסביר לה שאתה לא מתכוון לפגוע בה אתה פשוט רגיל לזה, תמיד עשית את זה. והיא עונה לך: "הייתי מעדיפה שתפסיק את זה לתמיד, אבל אם אתה חייב לעשות את זה, לפחות אל תעשה את זה לידי".

הייתם ממשיכים לעשות את זה?

לא יודע מה זה מפוקפק אבל סביר להניח שהייתי ממשיך ומסביר לה בצורה יפה שאני רגיל לזה וסבבה לי עם זה. אם טוב לה בכיף, אם לא אז כנראה שאנחנו לא מתאימים. אם על דבר כזה דבילי אני צריך לוותר מה יהיה עם דברים משמעותיים יותר?

עכשיו תהפוך את זה על ראדי או על כל שחקן אחר. מחר ישחק פה אתיופי ולא יאהב/ יעלב שמקללים את דגו. אז אני אפסיק? לא.

רוצה דוגמא יותר מעשית? השיר אמא שלכם זונה, מחר מיכה יעלב בשם כל האימהות כי הוא אוהב את אמא שלו נורא, אז תפסיק? דחיל אמא באמת איזה נושא מעיק. 21 עמודים של זיוני מוח.

נעזוב את הסיפור בצד. יש הבדל אם שחקן אתיופי יעלב מברוך דגו בן זונה, מאשר אם תנהם לדגו כשהוא נוגע בכדור, אתה מסכים איתי?

לא יודע מה זה מפוקפק אבל סביר להניח שהייתי ממשיך ומסביר לה בצורה יפה שאני רגיל לזה וסבבה לי עם זה. אם טוב לה בכיף, אם לא אז כנראה שאנחנו לא מתאימים. אם על דבר כזה דבילי אני צריך לוותר מה יהיה עם דברים משמעותיים יותר?

נגיד אתה נוסע לבורגס אחי

וואלה אתה בבורגס אחי ויש שם ים צוצות אבל מה ים אחי משהו ים אטלנטי כזה שקט לא כמו אצלנו תיכון כזה

קיצור אתה בבורגס פתאום צוצה באה אליך היי מאמי בוא איתי וזה נכון שתבוא איתה?

אז תחשוב יעני כמו בקטע כזה אבל לא צוצה אחת אלא יםםםםםם חחחחחחחחחחחחחחח כפייםםם יםםםםםםםם

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.