Jump to content

בועטים את הגזענות

שורה

Recommended Posts

אם כל מה שאנחנו נותנים ליציע לטעמך זה תפאורה וקונטרה....

מה נגיד.....

וואלה זה לא נעים שארגון מתעלם ממה ש-95% מהקהל מרגיש.

הרי הקהל הרחב בעד שירה לשחקנים, גם אם הם ערבים, ובגלל גחמות אלו או אחרות של מספר חברי ארגון (בחייאת, יש לכם יותר מ-20 איש בארגון שחושבים שלא צריך לשיר להם?) אנחנו פוגעים בשחקנים שלנו.

להגיד "אנחנו לא רוצים לפגוע בחברי ארגון אז אנחנו לא מתופפים לערבים" זו היתממות, אתם עדיין נכנעים פה לגזענות מגעילה.

שיבוא הבנאדם שלא קפץ עד השמיים בגולים של ראדי בדרבים או בצמד של מואנס מול חיפה.

שיבוא הבנאדם שיכול להגיד בפה מלא שהוא מעדיף לוותר על האליפות ועל עונה כ"כ חלומית רק בגלל טמטום טהור.

יש לנו כמה אידיוטים שפשוט הורסים את היציע.

ולאושרי: מה שיפה אצל אנשים כמוך זה שהמקסימום שאני יכול להגיד עליך זה שאתה מטנף את הפורום, הרי ברור שאתה לא אמיתי ובטח שלא מגיע למשחקים.

לא מבין על מה כל הויכוח פה לראדי יש פוטנציאל אפילו גבוה אבל לא כדורגל נגיד אתם באים כזה לחומוסיה ביפו אומרים חומוס מסבחה

טחינה ואז הוא דופק צעקה כזאת ויורד על הברכיים עם שתי הידיים לצדדים כמו אחרי גול(ואז כאילו יודעים שיצא מנה למטבח ) אפילו לא

צריך להוציא בון...ישר מונאס שומע מתקתק קערה שואל אותו "ראדי עם בנדורה??" (בנדורה זה עגבניה בערבית) ואז ראדי בשביל להגיד לו

כן עושה אותו תנועה עם הנפילה על הברכיים....ואז יוצא שכל כמה שניות זה קורה ראדי הולך 3-4 צעדים בום צלילה 3-4 צעדים בום

צלילה ...

זה יכול להיות דווקא מגניב באמת הכי מפרגן להם בעולם שיצליחו בחומוסיה שלהם באהבה פשוט הם לא קשורים לכדורגל היחיד שאיכשהו יש

מושג זה אבו זייד הוא פוטנציאל לשנים שאם לא נממש אותו הוא בטוח יעוף לנו לאחת מ4 הליגות הבכירות באירופה....

לסיכום...באוירת החג הקדוש הזה אני מאחל לכל בית ישראל חג שמח השם יברך אתכם בשפע הצלחה אל תגזימו עם הגבינות עם כל האוירה

החלבית תשמרו על עצמכם זה מלא כולסטרול...

באזז מכבי את חשמל..

אני בא מאהבה...

זאת ההודעה הכי הזויה שראיתי בחיים שלי.

לא בקטע רע. אבל קראתי אותה 3 פעמים כבר ואני פשוט עומד פה פעור פה וחסר תגובה.

לא מבין על מה כל הויכוח פה לראדי יש פוטנציאל אפילו גבוה אבל לא כדורגל נגיד אתם באים כזה לחומוסיה ביפו אומרים חומוס מסבחה

טחינה ואז הוא דופק צעקה כזאת ויורד על הברכיים עם שתי הידיים לצדדים כמו אחרי גול(ואז כאילו יודעים שיצא מנה למטבח ) אפילו לא

צריך להוציא בון...ישר מונאס שומע מתקתק קערה שואל אותו "ראדי עם בנדורה??" (בנדורה זה עגבניה בערבית) ואז ראדי בשביל להגיד לו

כן עושה אותו תנועה עם הנפילה על הברכיים....ואז יוצא שכל כמה שניות זה קורה ראדי הולך 3-4 צעדים בום צלילה 3-4 צעדים בום

צלילה ...

זה יכול להיות דווקא מגניב באמת הכי מפרגן להם בעולם שיצליחו בחומוסיה שלהם באהבה פשוט הם לא קשורים לכדורגל היחיד שאיכשהו יש

מושג זה אבו זייד הוא פוטנציאל לשנים שאם לא נממש אותו הוא בטוח יעוף לנו לאחת מ4 הליגות הבכירות באירופה....

לסיכום...באוירת החג הקדוש הזה אני מאחל לכל בית ישראל חג שמח השם יברך אתכם בשפע הצלחה אל תגזימו עם הגבינות עם כל האוירה

באזז מכבי את חשמל..

אני בא מאהבה...

אוווו מה אתה רוצההה, מה אתה רוצההה, מה אתה רוצהההה

מה הכי הזוי בהודעה של אושרי?

1. משל הערבי והחומוס

2. רק לאבו זייד יש מושג (ציניות?)

3. שהסיכום למשל הערבי והחומוס הוא אל תגזימו עם הכולסטרול

4. באז על מכבי

5. אני בא מאהבה

6. פיסוק ואינטור (מהמילה אנטר)

7. שהוא יודע מזה בנדורה

8. זה בדם

9. ראדיייייייי ראדייייייייייי ראדיייייייייייייייי

די כבר חבורת בכיינים !

הוא לא שחקן דומיננטי חברתית ובגלל זה אין לו מפגן תמיכה גדול ושירים

תראו את טיבי ואלברמן.. מתי פעם אחרונה שרו להם שירים והרימו אותם על הכתפיים? (כן לדעתי טיבי הביא עונה טובה מראדי המצוין)

די כבר חבורת בכיינים !

הוא לא שחקן דומיננטי חברתית ובגלל זה אין לו מפגן תמיכה גדול ושירים

תראו את טיבי ואלברמן.. מתי פעם אחרונה שרו להם שירים והרימו אותם על הכתפיים? (כן לדעתי טיבי הביא עונה טובה מראדי המצוין)

לטיבי יש שיר

לאלברמן יש שיר

אף אחד לא מבקש שיכניסו אותו למגרש עם ריקשה בכל משחק

כולה לשיר גם לו את שיר השחקן שלו וזהו

לטיבי יש שיר

לאלברמן יש שיר

אף אחד לא מבקש שיכניסו אותו למגרש עם ריקשה בכל משחק

כולה לשיר גם לו את שיר השחקן שלו וזהו

זה אפילו לא זה. מבקשים להתייחס לראדי בדיוק כמו לכל שחקן אחר. זה לא קורה, וזה לא קורה באופן מוצהר בגלל המוצא שלו.

איכס.

אם כל מה שאנחנו נותנים ליציע לטעמך זה תפאורה וקונטרה....

מה נגיד.....

אני לא יכול לחשוב ולו על דבר אחד ששווה לי את הגזענות הזו, ואפשר לסובב את זה כמה שתרצה, זו גזענות פר אקסלנס. לא ליד, לא במקרה, ממש.

אני יודע שהרגע כתבתי את זה, אבל בכל פעם שאני חושב על זה מחדש:

איכס.

איך הייתם מרגישים אם היו אומרים לכם שאתם שייכים לשער 5?!

מוסלמי.

אוהב את ראדי וגם שר לו. ממש לא שונא ערבים ושר את השירים שהם "גזעניים"(למרות שגם אני חושב ככה על שורה או שתיים). אולי אם אפשר להסביר לו שזה לא נגד ערבים. אני ראיתי ערבים בשער 11 והם לא נראו נפגעים כל כך...

לא מבין על מה כל הויכוח חומוס ראדי מילה בערבית אהבה גבינות

נשבע שאתה מצביע בל"ד, מפגין בבילעין גם באמצע שבוע וחי עם בן זוגך וויסאם בפאתי רמאללה, וכל מטרתך ביוזר הפיקטיבי הזה להביך את הגזענים

אחרת אין לי הסבר

זאת ההודעה הכי הזויה שראיתי בחיים שלי.

לא בקטע רע. אבל קראתי אותה 3 פעמים כבר ואני פשוט עומד פה פעור פה וחסר תגובה.

האמת שכאילו בפעם הראשונה זה היה באמת אחד הדברים ההזויים והמטומטמים שקראתי אבל בפעם השניה הבנתי שזה בעצם ממש מצחיק!

בולטת במיוחד הצורה בה הוא עושה אנטר באמצע המשפט בלי קשר לכלום.

בואו נבעט את הגזענות מהיציע

אבל לא סתם נבעט

וולה אחול מניוקי לחיבור

הגיע הזמן שאנחנו כקהל של קבוצה שמתיימרת להיות הגדולה והייצוגית בארץ בשנים הקרובות, שצריכה לבנות לעצמה בסיס אוהדים רחב ככל הניתן כדי להצליח, נקבל החלטה אמיצה וניקח את כל השירים הגזעניים ונעיף אותם מהיציע עד שלא יהיו שחקנים ערבים במכבי, ואז נוכל להחזיר אותם.

הגיע הזמן שאנחנו כקהל של קבוצה שמתיימרת להיות הגדולה והייצוגית בארץ בשנים הקרובות, שצריכה לבנות לעצמה בסיס אוהדים רחב ככל הניתן כדי להצליח, נקבל החלטה אמיצה וניקח את כל השירים הגזעניים ונעיף אותם מהיציע עד שלא יהיו שחקנים ערבים במכבי, ואז נוכל להחזיר אותם.

נעיף. בלי להחזיר.

גזענות זה למבולבלים מינית

אני חושב שמה שפוגע בו יותר זה שער 5 הם מוסלמים

כי הוא מוסלמי מאשר סלים טועמה מחבל

אפשר לשנות את זה פשוט לשער 5 הם מחבלים

או משהו כזה

אבל בכל זאת אני לא חושב שצריך לשנות את סלים טועמה מחבל רק את שער 5 הם מוסלמים

תקנו אותי אם אני טועה

ברור שהחלק על שער הם מוסלמים פוגע בו...פאקינג השוונו את המוסלמים לאוהדי הפועל,זה עלבון למוסלמים.

וברצינות,זה כאילו אנחנו ''מזלזלים\מצא מילה מתאימה אחרת" במוסלמים ואני יכול להבין למה הוא נעלב.

צלילה ...

באזז מכבי את חשמל..

אני בא מאהבה...

אדון בא מאהבה,תפסיק לבוא.

באלוהים לאנשים כמוך מגיע את ניבאלדו בלם ואורי שטרית מגן ימין.

טיפש.

כתבתי לראדי בפייסבוק חפירה די גדולה..

החזיר לי הודעה מרגש נשמה..

תותח האיש אין דברים כאלה

לא מגיע לו היחס הזה

כתבתי לראדי בפייסבוק חפירה די גדולה..

החזיר לי הודעה מרגש נשמה..

תותח האיש אין דברים כאלה

לא מגיע לו היחס הזה

מה הפייסבוק שלו?

שומע אח שלי נראה לי עדיף שתתמקד בלטפס מ7 ל8.

וואלה אין מה להתמקד בסוף ישבתי ב11 כמו גדול ושרתי אין אדומים אין פיגועים שער 5 של מוסלמים והם בכלל. לא מייצגים את ישראל וסלים טועמה מחבל

וככה זה יישאר וימשיך וכולכם יכולים לפתוח נושאים מהיום ועד מחר

אתמול ששרו לא זכור לי שהיה בוז כמו במשחקי הביתה למעט 20 איש אולי או 30

אני באופן אישי ימשיך לשיר את זה ולא ישנה את זה בישבילו אם הוא בוכה בגלל שיר כזה אין לי מה להגיד לו למרות שאני מעריך אותו בתור בן אדם לפני שהוא שחקן שהוא מקצוען והכל

לשיר מוות לערבים שיש לי שחקן ערבי בקבוצה אני לא ישיר

אבל שירים כאלה אני ישיר ואם הוא בוכה בגלל זה שיבכה

שהוא מקבל תצק שלו ממכבי ב10 לחודש לא ניראלי הוא בוכה

זה העבודה שלו לפני שזה תחביב שלו כדאי שתבינו את זה

מילא לאוהדי מכבי היו הרבה ערבים בקהל אז בסדר הייתי מקבל תטיעון

ראדי בישבילי הוא סך הכל עוד שחקן במכבי מתוך אלפים ששיחקו בכל ה107 שנים שאנחנו קיימים

כמו שאני רואה לנכון לעודד אותו לפני משחקים ובגולים שלו,אני רואה לנכון לשיר תשירים הגזעניים שבעיניכם

לגבי ההוא עם השם משתמש הלא מובן algiealsk

זדיין מהיציע?לא ניראלי אני ישאר פה ויימשיך לשיר

ולא ימכור עקרונות יצבועים מסריחים איפה הייתם לפני שהוא בא למכבי והתחיל לבכות על זה

תמשיכו עם הבוז תמשיכו לפתוח נושאים השירים יישארו ביציע ושהוא יעזוב את מכבי עוד שנתיים שלוש כבר לא יהיה לכם מה כי לא יהיה אכפת לכם באמת מערבים

לא רציתי להתערב אבל אני חייב בגלל אחת ההודעות האחרונות

נניח שהכול נכון ועד היום שרנו בלי לחשוב פעמיים אין "אדומים אין פיגועים" אז הכל טוב ויפה אבל בא השחקן מבקש להפסיק לשיר,הקפטן מבקש שנפסיק לשיר,הכוכב של הקבוצה מבקש שנפסיק אז אני לא מבין,צריך ללכת ראש בקיר ולשיר דווקא?

יש המון דברים שאני לא מסכים כמו לדוג' במורי הזקן,אני אמשיך לשיר כמה שורות אחרי זה טועמה מחבל מפני שאני חושב שזה לא גזענות ומי שחושב שכן גזען בעצמו.

בשיר ה"מפורסם" שראדי נפגע ממנו משייכים את הדת שלו למשהו רע והוא נפגע מזה אז לכן צריך להפסיק עם זה!!

ויש עוד כמה אנשים שנסחפו פה בתגובות שלהם בקשר לגזענות.

לא צריך לערב גזענות ופוליטיקה בכדורגל, נקודה! אנחנו לא אוהדי בית"ר. אידיאולוגים בשקל עלאק.

מי שחשובה לו המדינה, שיתנדב לשמור בגבול, או שיעבור לגור ביישובים של מתנחלים. שלא יגיע לבלומפילד.

אפשר לאהוב את הארץ ולהיות ציוני גם בלי לשיר מוות לערבים או טועמה מחבל.

זה פשוט גועל נפש. כל כך כאב לי אתמול על ראדי, כי הוא באמת שימח אותנו כל כך הרבה העונה.

כל אותם קומץ קטן שצעקו לו קריאות גנאי, מבחינתי אתם לא אוהדי מכבי.

אנחנו לא קרובים לאוהדי ביתר בגזענות וטוב שכך

בזה שאתם שורקים בוז לטועמה מחבל ורק מזיינים תמוח על זה

גורם לאנשים לעשות לכם דווקא

כמו שאמרתי שער 5 של מוסלמים יש בזה משהו גזעני למרות שגם אם היה חוק נגד גזענות זה לא היה נחשב כעבירה על החוק אבל בסדר נניח

אבל לשיר טועמה מחבל המורי הזקן כמו שקבלה אמר אני לא מבין למה שורקים בוז

עוד פעם אתם חוזרים לשירים!, זה לא השירים עשו את כל הבאלגן אתמול!!!!!!!!!!!

ראדי בכה/התבאס בגלל שהוא בא לחגוג עם הקהל בסוף המשחק כמו כל השחקנים והיו שם כמה חבר'ה שצעקו עליו, קיללו אותו ואמרו לו לעוף מפה!.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.