Jump to content

שער 8

Recommended Posts

איך התגברתם אבל על השרמוטות בקופות של לאן ב4-5? מדבר על כאלה שהזמינו עם כרטיס עם היסטוריה של הזמנות למכבי.. כי שעה ומשהו של צעקות לא עזרו שם..

חחחח אתה ההוא שצעק רבע שעה על המוכר שזה אח שלך שקנה ומה אתה אשם שקנית לפני שנתיים לפנתנייקוס?

אחרי שראיתי שלא מביאים למלא אוהדים בגלל ההיסטוריית הזמנות, שגם לי הייתה הייתי בטוח שאת הדרבי הזה אני רואה מהבית.

לקחתי מנוי של חבר משער 5, לקחתי לו את הצעיף(טפו), והראתי למוכר ת.ז ואת הכרטיס אשראי. אחרי כחצי דקה של דפיקות לב מואצות, הוא שיחרר לי ולחבר את הכרטיסים... איזה הקלה זו הייתה..

מבצע חדירה לשורות האויב: ג'יימס בונד - הדרבי

הגעתי לאיצטדיון לבוש חולצה אדומה (היחידה שיש לי בארון משום מה, וגם אותה לקח לי זמן למצוא), וצעיף אדום של מנצ'סטר (אהבת חיי השניה). בקופה בצד של אוהדי הפועל נתקלתי במכשול הראשון - דרישה להצגת מנוי הפועל בשביל לקבל את הכרטיסים. אין. מסתבר שהם אפילו בודקים הסטוריה של רכישות מהכרטיס לוודא שאתה לא אוהד מכבי (ולי יש המון כאלה חח). עוד שניה ראיתי אותו מזכה לי את הכרטיס על הרכישה אבל שכנעתי אותו שאני באמת אוהד הפועל (כאילו איזה אוהד מכבי משוגע ילך עם חולצה אדומה וצעיף אדום רק בשביל להכנס למשחק?). הוא אמר לי שאני אנסה להשיג מנוי מאחד מאוהדי הפועל ואחזור אליו. כמובן שלא חזרתי. הלכתי לקופות בצד של אוהדי מכבי, חיכיתי שם לחברים בזמן שכולם מסתכלים עלי כמו על מצורע. שכחתי שאני נראה כמו אוהד הפועל. אחחח הגועל. כמה אוהדים מהמכבי פנאטיקס באו אלי לברר מה אני עושה שם באזור, הייתי צריך לשכנע אותם שאני אוהד מכבי בתחפושת אחרת זה לא היה נגמר בטוב חח... בסוף הגעתי לקופה עם המעיל סגור והצעיף בכיס שלא יראו. הסברתי לקופאי שאני אוהד הפועל ואני חייב את הכרטיסים ואין לי מנוי ושיוותר לי. כראיה פתחתי קצת את המעיל והצגתי את החולצה האדומה והצעיף האדום כאילו אני מנסה להסתיר אותם משאר אוהדי מכבי שנמצאים שם - הצלחה! הכרטיסים ביד. עכשיו לחלק הקשה - לשבת משחק שלם ביציע של הפועל מבלי להראות אף סימן של אהדה למכבי. כל אוהד שנחשד לאוהד מכבי נגרר מחוץ לאיצטדיון ע"י חיילי האויב. רבים נפלו. הפועל מבקיעה. "יש". ואז עוד אחד. עוד "יש". מוכרח לציין אחת המשימות הקשות שנפלו עלי בחיי. לפעמים מצאתי את עצמי צועק "פאול" כששחקן מכבי הוכשל ומיד מוסיף, "איזה פאול הוא רצה פה בדיוק?!". אוהדי הפועל התחילו לשיר קצת, מצטרף לשירה. אחים רבים מסביבי ממשיכים ליפול ולהגרר מחוץ לאיצטדיון אך אני מחזיק מעמד. מכבי מצמקת. אנחת רווחה חרישית ואז ישר "לאאאא כוס עמק ערס!!". אחרי שמכבי משווה אחיי בשער 8 כבר לא עמדו בפיתוי ופצחו בשירה. חיילי האויב הבינו שבמלחמה הזאת הם הפסידו והפסיקו לגרור אנשים. אני עדיין שומר על זהות בדויה. אחרי שמכבי סיימו עם המהפך ועלו ליתרון התרוממתי. הורדת את הכובע, הורדתי את הצעיף האדום, הורדתי את החולצה האדומה. השרירים בגוף מכווצים, האגרוף מתרומם וזעקת "יששששששש" ענקית בקעה מגרוני. כל אוהדי מכבי מסביבי היו בשוק, לא האמינו שאני באמת אוהד מכבי. בצד השני האוהדים האדומים היו בשוק משלהם מההשתלטות של אוהדי מכבי ביציע. כל השאר הסטוריה. ת"א צהובה. יש אליפות. מכבי אימפריה.

חח אתה זה שבסוף המשחק אמרתי לו ? יאאלה מנצסטררר ? ?

חחחח אתה ההוא שצעק רבע שעה על המוכר שזה אח שלך שקנה ומאתה אשם שקנית לפני שנתיים לפנתנייקוס?

אחרי שראיתי שלא מביאים למלא אוהדים בגלל ההיסטוריית הזמנות, שגם לי הייתה הייתי בטוח שאת הדרבי הזה אני רואה מהבית.

לקחתי מנוי של חבר משער 5, לקחתי לו את הצעיף(טפו), והראתי למוכר ת.ז ואת הכרטיס אשראי. אחרי כחצי דקה של דפיקות לב מואצות, הוא שיחרר לי ולחבר את הכרטיסים... איזה הקלה זו הייתה..

כן זה אני בני זונות אני צועק הם מסתכלים עליי המומים ולא משחררים המוכר עושה לי אני אוהד מכבי אבל מה אני אשם יש מעליי אחראים אני לא יכול לשחרר לך..

הכי הזוי אני יושב בשער 8 פתאום במחצית הכרוז מבקש מאיזו אדווה לעלות למגרש ואז חבר שלה מציע לה נישואין ואני מסתכל במסך אני כזה: "פאק! אני לא מאמין! זאת הבוסית שלי!" וכל אוהדי מכבי מסביבי צוחקים. אחרי זה דיברתי איתה אמרתי לה הנה סידרנו לך פור במחצית שתהיי שמחה בהצעת הנישואין, ואז החזרנו אותך לקרקע...

הגעתי לאיצטדיון לבוש חולצה אדומה (היחידה שיש לי בארון משום מה, וגם אותה לקח לי זמן למצוא), וצעיף אדום של מנצ'סטר (אהבת חיי השניה). בקופה בצד של אוהדי הפועל נתקלתי במכשול הראשון - דרישה להצגת מנוי הפועל בשביל לקבל את הכרטיסים. אין. מסתבר שהם אפילו בודקים הסטוריה של רכישות מהכרטיס לוודא שאתה לא אוהד מכבי (ולי יש המון כאלה חח). עוד שניה ראיתי אותו מזכה לי את הכרטיס על הרכישה אבל שכנעתי אותו שאני באמת אוהד הפועל (כאילו איזה אוהד מכבי משוגע ילך עם חולצה אדומה וצעיף אדום רק בשביל להכנס למשחק?). הוא אמר לי שאני אנסה להשיג מנוי מאחד מאוהדי הפועל ואחזור אליו. כמובן שלא חזרתי. הלכתי לקופות בצד של אוהדי מכבי, חיכיתי שם לחברים בזמן שכולם מסתכלים עלי כמו על מצורע. שכחתי שאני נראה כמו אוהד הפועל. אחחח הגועל. כמה אוהדים מהמכבי פנאטיקס באו אלי לברר מה אני עושה שם באזור, הייתי צריך לשכנע אותם שאני אוהד מכבי בתחפושת אחרת זה לא היה נגמר בטוב חח... בסוף הגעתי לקופה עם המעיל סגור והצעיף בכיס שלא יראו. הסברתי לקופאי שאני אוהד הפועל ואני חייב את הכרטיסים ואין לי מנוי ושיוותר לי. כראיה פתחתי קצת את המעיל והצגתי את החולצה האדומה והצעיף האדום כאילו אני מנסה להסתיר אותם משאר אוהדי מכבי שנמצאים שם - הצלחה! הכרטיסים ביד. עכשיו לחלק הקשה - לשבת משחק שלם ביציע של הפועל מבלי להראות אף סימן של אהדה למכבי. כל אוהד שנחשד לאוהד מכבי נגרר מחוץ לאיצטדיון ע"י חיילי האויב. רבים נפלו. הפועל מבקיעה. "יש". ואז עוד אחד. עוד "יש". מוכרח לציין אחת המשימות הקשות שנפלו עלי בחיי. לפעמים מצאתי את עצמי צועק "פאול" כששחקן מכבי הוכשל ומיד מוסיף, "איזה פאול הוא רצה פה בדיוק?!". אוהדי הפועל התחילו לשיר קצת, מצטרף לשירה. אחים רבים מסביבי ממשיכים ליפול ולהגרר מחוץ לאיצטדיון אך אני מחזיק מעמד. מכבי מצמקת. אנחת רווחה חרישית ואז ישר "לאאאא כוס עמק ערס!!". אחרי שמכבי משווה אחיי בשער 8 כבר לא עמדו בפיתוי ופצחו בשירה. חיילי האויב הבינו שבמלחמה הזאת הם הפסידו והפסיקו לגרור אנשים. אני עדיין שומר על זהות בדויה. אחרי שמכבי סיימו עם המהפך ועלו ליתרון התרוממתי. הורדת את הכובע, הורדתי את הצעיף האדום, הורדתי את החולצה האדומה. השרירים בגוף מכווצים, האגרוף מתרומם וזעקת "יששששששש" ענקית בקעה מגרוני. כל אוהדי מכבי מסביבי היו בשוק, לא האמינו שאני באמת אוהד מכבי. בצד השני האוהדים האדומים היו בשוק משלהם מההשתלטות של אוהדי מכבי ביציע. כל השאר הסטוריה. ת"א צהובה. יש אליפות. מכבי אימפריה.

מרגש!!! :wubyellow3:

איי היה מטורף!! קניתי באשראי אחר אחרי שמישהוא פה עידכן שלאן מסתכלים על ההיסטוריה של ההזמנות. בקופות לקח קצת זמן למצוא אוהד הפועל שיוציא לנו הכרטיסים, אז הלבשתי את חברה שלי בחולצה אדומה (למקרה הנ"ל) . תוך כמה דק הסתדרנו. והינו ביציע. אני לא יודעת מה עם השאר אבל אני והחברה לא הצלחנו לסתום יותר מידי הגולים שלהם ובהחמצות שלנו, אפילו הגענו לויכוחים עם כמה אדומים "נחמדים" - לא מסגירים ( כי עדיין הם מובילים) . במחצית הם כבר נעלמו מלידינו  . הרגע הזה ב2-2. ההתפוצצות של האנשים מסביבנו , על להשים זין על המאבטחים היה שווה הכל ומאותו רגע, באמת המשחק הכי כייפי שהיה לי בחיים. תודה מכבי!!!

זה אתם שניסיתם בקופות של11 ושלא נתן לך שלפת חולצה אדומה מהתיק?

חח ממני בכלל לא ביקשו מנוי ואני עוד הייתי עם חולצה בצבע תכלת ועוד הכנתי לפני רקע של הפועל בפלאפון קיצר יצא לי טוב..

בהתחלה באתי עם מנוי אחד של הפועל למשוך 4 כרטיסים והקופאי שאל אותי איפה עוד 3 מנויים והאחראית שמה מעליו הבטטה המסריחה בדקת תהיסטוריה ושואלת אם נהנתי במשחק אליפות של מכבי חח

לקחתי עוד מנוי של הפועל ועברתי לקופאי שבלי וויכוח ובלי כלום הוציא לי 4 כרטיסים

ריגשת:wubyellow3:

ב2 הדרבי חוץ האחרונים ( השנה וב5.3.12) לא הצלחתי להשיג כרטיס ל11 קניתי ל2 ובשניהם אני וחברים עברנו בדשא בלי לשאול אף אחד, הגענו ראשונים אתמול עוד פעם ל2 עם אותה תכנית רק הפעם היו שם את הסרטים האלה במדרגות למטה ופשוט אי אפשר היה לעבור קיצור המאבטחים שם עלו עלינו (היינו 4 :wubyellow3: ) בדיוק מנהל אירוע היה שם המזדיין הזה אמר להוצא אותנו והביאו צוות התערבות והוציאו אותנו. בקיצור ההרגשה הייתה חרבנה הלכנו לקופות של 11 זה היה חצי שעה לפני הפתיחה נראה וספסר הכניס אותנו ל11 ולקח 100 שקל לכרטיס. הייתי מתאבד אם לא הייתי בדרבי הזה.

:wubyellow3:

לא יודע מה זה היה יותר, הזוי או מטומטם, אבל לקראת הסוף - כשכבר היה גוש ב-8 וכולם הבינו את מי הם אוהדים - המאבטחים יצרו חיץ בין אוהדי מכבי בשער 8 לבין... שער 11, כשבשער 8 עצמו אין חציצה. אין מילים.

אחרי ה2-2 כולם הלכו לכיוון 11 אני נישארתי למעטה בא אוהד מכבי ושאל אותי למה אני לא עולה אמרתי לו שאני רוצה לחגוג את המהפך עם אוהדי הפועל

זה עלה לי בכמה איומי מוות ובכוס קולה הכי טעימה ששתיתי אפילו שרובה היתה על הבגדים שלי

איזה רגע ענק