Jump to content

שער 8

Recommended Posts

רגע מה היה הסיפור אמרו להם שיעבירו אותם מבחוץ והם יצאו החוצה איתם? או שאמרו להם מבפנים ואז הם הזדהו והעיפו אותם?

קיצור ככה או ככה הייתם מרגשים ברמות מטורפות :wubyellow3:

בהתחלה התמקם גוש של 20 איש, באו 10 מאבטחים שואלים אותם "רוצים לעבור ל11?" אומרים להם "כן למה לא" הם מתלווים למאבטחים, בגלל שכאילו לא מופעל עליהם כוח והם הולכים אחריהם אין להם במה לחשוד, עד שהם מבינים שהם מובלים החוצה ולא לשער 11 זה כבר מאחור מדי בשבילם כי כל מי שעושה צעד אחד אחורה בחזרה ליציע, ישר מאבטח קופץ עליו ומראה לו את הדרך החוצה.

ככה עשו עוד פעם אחת אחרי איזה 20 דקות

בהתחלה התמקם גוש של 20 איש, באו 10 מאבטחים שואלים אותם "רוצים לעבור ל11?" אומרים להם "כן למה לא" הם מתלווים למאבטחים, בגלל שכאילו לא מופעל עליהם כוח והם הולכים אחריהם אין להם במה לחשוד, עד שהם מבינים שהם מובלים החוצה ולא לשער 11 זה כבר מאחור מדי בשבילם כי כל מי שעושה צעד אחד אחורה בחזרה ליציע, ישר מאבטח קופץ עליו ומראה לו את הדרך החוצה.

בערך שעה לפני המשחק הם עשו משהו אחר, ישבנו צמוד לגדר 20 אנשים בערך והמאבטחים באו ואמרו שסה שער 9 ולא 8 ובוא ניקח אותכם החוצה ותלכו ל8( רוסים מפגרים) כמובן שאף אוהד לא האמין להם אבל הם לקחו שני אנשים בכוח החוצה

וגם באמצע המשחק אני קולט מאבטח בן זוונה שר שירים של הפועל. כל ה70 דקות שהיינו בשקט היו שווים בשביל ה20 דקות טירוף שהיינו בהם, ואין כמו לשיר יש אליפות למכבי משער לשער שלידי אוהדי הפועל

7

מבצע חדירה לשורות האויב: ג'יימס בונד - הדרבי

הגעתי לאיצטדיון לבוש חולצה אדומה (היחידה שיש לי בארון משום מה, וגם אותה לקח לי זמן למצוא), וצעיף אדום של מנצ'סטר (אהבת חיי השניה). בקופה בצד של אוהדי הפועל נתקלתי במכשול הראשון - דרישה להצגת מנוי הפועל בשביל לקבל את הכרטיסים. אין. מסתבר שהם אפילו בודקים הסטוריה של רכישות מהכרטיס לוודא שאתה לא אוהד מכבי (ולי יש המון כאלה חח). עוד שניה ראיתי אותו מזכה לי את הכרטיס על הרכישה אבל שכנעתי אותו שאני באמת אוהד הפועל (כאילו איזה אוהד מכבי משוגע ילך עם חולצה אדומה וצעיף אדום רק בשביל להכנס למשחק?). הוא אמר לי שאני אנסה להשיג מנוי מאחד מאוהדי הפועל ואחזור אליו. כמובן שלא חזרתי. הלכתי לקופות בצד של אוהדי מכבי, חיכיתי שם לחברים בזמן שכולם מסתכלים עלי כמו על מצורע. שכחתי שאני נראה כמו אוהד הפועל. אחחח הגועל. כמה אוהדים מהמכבי פנאטיקס באו אלי לברר מה אני עושה שם באזור, הייתי צריך לשכנע אותם שאני אוהד מכבי בתחפושת אחרת זה לא היה נגמר בטוב חח... בסוף הגעתי לקופה עם המעיל סגור והצעיף בכיס שלא יראו. הסברתי לקופאי שאני אוהד הפועל ואני חייב את הכרטיסים ואין לי מנוי ושיוותר לי. כראיה פתחתי קצת את המעיל והצגתי את החולצה האדומה והצעיף האדום כאילו אני מנסה להסתיר אותם משאר אוהדי מכבי שנמצאים שם - הצלחה! הכרטיסים ביד. עכשיו לחלק הקשה - לשבת משחק שלם ביציע של הפועל מבלי להראות אף סימן של אהדה למכבי. כל אוהד שנחשד לאוהד מכבי נגרר מחוץ לאיצטדיון ע"י חיילי האויב. רבים נפלו. הפועל מבקיעה. "יש". ואז עוד אחד. עוד "יש". מוכרח לציין אחת המשימות הקשות שנפלו עלי בחיי. לפעמים מצאתי את עצמי צועק "פאול" כששחקן מכבי הוכשל ומיד מוסיף, "איזה פאול הוא רצה פה בדיוק?!". אוהדי הפועל התחילו לשיר קצת, מצטרף לשירה. אחים רבים מסביבי ממשיכים ליפול ולהגרר מחוץ לאיצטדיון אך אני מחזיק מעמד. מכבי מצמקת. אנחת רווחה חרישית ואז ישר "לאאאא כוס עמק ערס!!". אחרי שמכבי משווה אחיי בשער 8 כבר לא עמדו בפיתוי ופצחו בשירה. חיילי האויב הבינו שבמלחמה הזאת הם הפסידו והפסיקו לגרור אנשים. אני עדיין שומר על זהות בדויה. אחרי שמכבי סיימו עם המהפך ועלו ליתרון התרוממתי. הורדת את הכובע, הורדתי את הצעיף האדום, הורדתי את החולצה האדומה. השרירים בגוף מכווצים, האגרוף מתרומם וזעקת "יששששששש" ענקית בקעה מגרוני. כל אוהדי מכבי מסביבי היו בשוק, לא האמינו שאני באמת אוהד מכבי. בצד השני האוהדים האדומים היו בשוק משלהם מההשתלטות של אוהדי מכבי ביציע. כל השאר הסטוריה. ת"א צהובה. יש אליפות. מכבי אימפריה.

כל הקטע שבמחצית ראשונה כשהיינו גוש בשער 9 הרי המאבטחים ידעו שכולם שם אוהדי מכבי אז בוא נראה אותם גברים אם הם היו מצליחים להוציא את כל ה400, אבל לא הם יענו עשו פרנציפ להסתכל כמו גסטפו ומי שקופץ כשיש משהו לטובת מכבי להעיף אותו(ייאמר לזכות שרוב הגוש שמר על איפוק ובקושי הם העיפו באמצע המשחק מקסימום 5)

מחצית שנייה כמובן הייתה אופרה אחרת המאבטחים הבינו שהם טמבלים שעדיף לעשות הפרדה בינינו לאוהדי הפועל ולא להתעסק בלהעיף אותנו.

פפפףף על מה אתם מדברים

ישבנו למטה איזה 7 חברה כל הזקנים שמסביב ושתי צעירים מתחתינו

רק שרים שירים, לא בעמידה ובצרחות אבל בכיף שלנו וואלה לא עשו כלום

עד שראינו תהתארגנות דפקנו ספרינט שלא יוציאו בדרך וההמשך ידוע....

אח שלי החמור הזה שכח שהוא בא עם כפכפים של מכבי ורק בכניסה שמנו לב לזה

מזל מצאנו איזה נשמה טובה החליף איתו כרטיסים בא איתנו ל8 ואחי הלך ל11

חחח אני צעקתי להוריד חולצות ראשון !!!!

וואלק זה הסיפור שלי:

באתי לקופות של הפועל עם עוד 2 חברים בלי מנוי.

איכשהוא ראו בהסטוריה שאנחנו אוהדי מכבי אפילו שהשתמשתי בכרטיס אשראי שונה ( ניראלי שזה בגלל שהזמנתי דרך המשתמש שלי בלאן וככה עלו עליי )

בקיצור רצו לבטל לי את הכרטיסים אז ברחתי לו משם וניסיתי להתקשר לקרובי משפחה שיעזרו.

בסוף סיפרנו לו שבאנו מאילת וזה אבא שלי אוהד מכבי זיינו לו תשכל ועדיין לא רצה להוציא תכרטיסים הבן זונה.

בסוף היה לידי אוהד הפועל הביא לי תמנוי שלו והוצאנו תכרטיסים.

נכנסנו מוקדם רצח וזאת הייתה הטעות שלנו, ראיתי גוש של מכבי של איזה 20 איש וחשבתי שזה מספיק הלכנו והמאבטחים ניסו לעבוד עלינו אבל לא האמנו אבל הוציאו אותנו בכוח, זיינו אותנו.

כמה דקות לפני המשחק בא אליי איזה אוהד הפועל רצה למכור לי כרטיס אמרתי לו שאני פה עם חברים אז אני לא מפקיר אותם... טוב הוא הלך חזר אחרי דקה והביא לי תכרטיס בחינם !!! חחחח הזוי ניראלי הוא חשב שאנחנו אוהדי הפועל.

אחרי עוד כמה דקות איזה ילד אוהד הפועל זרק לי מלמעלה מהיציע כרטיס! הזוי!! טוב אנחנו מחפשים רק עוד כרטיס אחד והתחיל כבר המשחק, מצאנו מישו אוהד מכבי מכר לי ב50 שקל ויאאלה למשחק.

היה לי עוד חבר בחוץ שחשבתי שהוא הסתדר בסוף הוא נשאר בחוץ עד שמצאתי תאוהד מכבי שמכר לי תכרטיס ונשאר לו עוד כרטיס אז הוא נתן לי אותו בחינם חחח הלכתי זרקתי לו מלמעלה תכרטיס וישבנו בשקט.

מסכן הבחור שמכר לי תכרטיס לא הצליח להתאפק צעק ישש והוציאו אותו הבני זונות.

בגול השני כבר היינו בטירוף ושמנו זין.

החוויה הכי הזויה וחזקה שלי בתור אוהד מכבי.

וגם תודה לאוהדי הפועל הסאחים על הכרטיסים חח יא תמימים אתם אחים בדם.

למען האמת, הם טפשים. מכבי עשו את התרגיל הזה בדרבי הקודם (ב 4-0 ליתר דיוק); כתבו על התרגיל הזה בעיתון; הזהירו פה בפורום כבר מלפני שבועיים ויותר; לא צריך להיות גאון הדור כדי להבין שמרגע שנכנסת לאצטדיון - אל תצא.

חחח אני צעקתי להוריד חולצות ראשון !!!!

וואלק זה הסיפור שלי:

באתי לקופות של הפועל עם עוד 2 חברים בלי מנוי.

איכשהוא ראו בהסטוריה שאנחנו אוהדי מכבי אפילו שהשתמשתי בכרטיס אשראי שונה ( ניראלי שזה בגלל שהזמנתי דרך המשתמש שלי בלאן וככה עלו עליי )

בקיצור רצו לבטל לי את הכרטיסים אז ברחתי לו משם וניסיתי להתקשר לקרובי משפחה שיעזרו.

בסוף סיפרנו לו שבאנו מאילת וזה אבא שלי אוהד מכבי זיינו לו תשכל ועדיין לא רצה להוציא תכרטיסים הבן זונה.

בסוף היה לידי אוהד הפועל הביא לי תמנוי שלו והוצאנו תכרטיסים.

נכנסנו מוקדם רצח וזאת הייתה הטעות שלנו, ראיתי גוש של מכבי של איזה 20 איש וחשבתי שזה מספיק הלכנו והמאבטחים ניסו לעבוד עלינו אבל לא האמנו אבל הוציאו אותנו בכוח, זיינו אותנו.

כמה דקות לפני המשחק בא אליי איזה אוהד הפועל רצה למכור לי כרטיס אמרתי לו שאני פה עם חברים אז אני לא מפקיר אותם... טוב הוא הלך חזר אחרי דקה והביא לי תכרטיס בחינם !!! חחחח הזוי ניראלי הוא חשב שאנחנו אוהדי הפועל.

אחרי עוד כמה דקות איזה ילד אוהד הפועל זרק לי מלמעלה מהיציע כרטיס! הזוי!! טוב אנחנו מחפשים רק עוד כרטיס אחד והתחיל כבר המשחק, מצאנו מישו אוהד מכבי מכר לי ב50 שקל ויאאלה למשחק.

היה לי עוד חבר בחוץ שחשבתי שהוא הסתדר בסוף הוא נשאר בחוץ עד שמצאתי תאוהד מכבי שמכר לי תכרטיס ונשאר לו עוד כרטיס אז הוא נתן לי אותו בחינם חחח הלכתי זרקתי לו מלמעלה תכרטיס וישבנו בשקט.

מסכן הבחור שמכר לי תכרטיס לא הצליח להתאפק צעק ישש והוציאו אותו הבני זונות.

בגול השני כבר היינו בטירוף ושמנו זין.

החוויה הכי הזויה וחזקה שלי בתור אוהד מכבי.

וגם תודה לאוהדי הפועל הסאחים על הכרטיסים חח יא תמימים אתם אחים בדם.

שמח שהסתדרת בסוף למרות שהוציאו אותך

זה לא שהיינו תמימים פשוט הוציאו אותנו בכוח!

תלמדו לפעם הבאה או להיכנס דקה לפני המשחק וללכת לגוש של אוהדי מכבי אבל לשבת בשקט ולחכות לרגע שיהיה טירוף וכולם יעודדו,

או להיכנס ולשבת באמצע של השער! לא ללכת ולהתמקם ליד הגדר!

ובשריקה ללכת ולשבת בשקט בגוש עד שיהיה רגע של טירוף ויעודדו.

זה לא שהיינו תמימים פשוט הוציאו אותנו בכוח!

תלמדו לפעם הבאה או להיכנס דקה לפני המשחק וללכת לגוש של אוהדי מכבי אבל לשבת בשקט ולחכות לרגע שיהיה טירוף וכולם יעודדו,

או להיכנס ולשבת באמצע של השער! לא ללכת ולהתמקם ליד הגדר!

ובשריקה ללכת ולשבת בשקט בגוש עד שיהיה רגע של טירוף ויעודדו.

תשמע אבל אם היית יושב שם בגוש בשער 9 בשקט לא היו אומרים לך כלום וגם אם כן היית אומר להם מה אתם רוצים ממני אני אוהד הפועל והיו עוזבים אותך.

הם לקחו אותכם בכח כי אמרתם להם שאתם אוהדי מכבי רוצים לעבור ל11 לא הייתם צריכים להזדהות זה הכל.

לא הזדהתי נשמה מה אני נראלך מפגר?

אמרנו להם שאנחנו רוצים להישאר ידענו שהם משקרים אבל הוציאו אותנו בכוח

היית צריך להיות בפרופיל שקט, עדיין להצטרף לגוש 20 זה קצת, היית נשאר בשער 9 תופס מקום לא קשור ואף מאבטח לא היה מתקרב אליך.

איך התגברתם אבל על השרמוטות בקופות של לאן ב4-5? מדבר על כאלה שהזמינו עם כרטיס עם היסטוריה של הזמנות למכבי.. כי שעה ומשהו של צעקות לא עזרו שם..

איך התגברתם אבל על השרמוטות בקופות של לאן ב4-5? מדבר על כאלה שהזמינו עם כרטיס עם היסטוריה של הזמנות למכבי.. כי שעה ומשהו של צעקות לא עזרו שם..

אצלי בכרטיס אשראי יש היסטוריית הזמנות של מכבי והצלחתי להוציא ביקשו רק מנוי של הפועל.

אולי הזמנת עם משתמש באתר לאן בגלל זה הם ראו

אצלי בכרטיס אשראי יש היסטוריית הזמנות של מכבי והצלחתי להוציא ביקשו רק מנוי של הפועל.

אולי הזמנת עם משתמש באתר לאן בגלל זה הם ראו

באתי להם עם מנוי של אוהד הפועל שכבר הוציא כרטיס איתו ונרשם אז עשו לי בעיות רצו הוכחה שאני אוהד הפועל השרמוטה השמנה שם אמרה לי תראה לי קעקוע של הפועל או תמונה שלך עם חולצה עליך ואני יביא לך אם לא אתה מבזבז את הזמן.. בסוף יצא הכל לטובה הם זיכו אותי וקניתי לשער 8 ב50 שקל בחוץ(יותר זול מלאן) ונכנסתי איתו מבחוץ לשער 11 בזכות עזרה של אנשים יקרים..

100 אוהדים חייבים תודה לאוהד שהוציאו אותו בפנדל וכל המאבטחים ירדו להתעסק איתו, ולא ראו את החגיגות בפנדל

בהתחלה התבאסתי ועוד ישבתי באמצע שמונה כי המאבטח ראה על הכרטיס שער שמונה, ובטון רוסי ?שער שמונה זה שם? והמאבטח האהבל שבא אליי בתחילת המשחק והציב לי עובדה שאני אוהד מכבי .

ואווו כן אז אחרי הפנדל קפצתי לשניה וחזרתי לשבת.

אבל אחרי ה שוייון, לא החזקתי את עצמי ו לקפוץ באמצע כל האדומים והםם בשוק מכמות האוהדים הסמויים שהיו בינהם ... כיף כיף כיף

באתי להם עם מנוי של אוהד הפועל שכבר הוציא כרטיס איתו ונרשם אז עשו לי בעיות רצו הוכחה שאני אוהד הפועל השרמוטה השמנה שם אמרה לי תראה לי קעקוע של הפועל או תמונה שלך עם חולצה עליך ואני יביא לך אם לא אתה מבזבז את הזמן.. בסוף יצא הכל לטובה הם זיכו אותי וקניתי לשער 8 ב50 שקל בחוץ(יותר זול מלאן) ונכנסתי איתו מבחוץ לשער 11 בזכות עזרה של אנשים יקרים..

אצלי סתם עשו שרירים רק כמה דקות אחרי זה ויתרו הראתי להם רקע הפועל באייפון ושיחררו לי כרטיסים.

איי היה מטורף!! קניתי באשראי אחר אחרי שמישהוא פה עידכן שלאן מסתכלים על ההיסטוריה של ההזמנות. בקופות לקח קצת זמן למצוא אוהד הפועל שיוציא לנו הכרטיסים, אז הלבשתי את חברה שלי בחולצה אדומה (למקרה הנ"ל) . תוך כמה דק הסתדרנו. והינו ביציע. אני לא יודעת מה עם השאר אבל אני והחברה לא הצלחנו לסתום יותר מידי הגולים שלהם ובהחמצות שלנו, אפילו הגענו לויכוחים עם כמה אדומים "נחמדים" - לא מסגירים ( כי עדיין הם מובילים) . במחצית הם כבר נעלמו מלידינו . הרגע הזה ב2-2. ההתפוצצות של האנשים מסביבנו , על להשים זין על המאבטחים היה שווה הכל ומאותו רגע, באמת המשחק הכי כייפי שהיה לי בחיים. תודה מכבי!!!