Jump to content

שער 8

Recommended Posts

למישהו מכם היה עימות עם אוהד הפועל ב-3-2?

באופן כללי לא אחי , אבל ראיתי בסוף המשחק, כשאוהדי הפועל יצאו, איזה 2 אוהדי הפועל ניסו ללכת מכות למטה עם כמה אוהדי מכבי. היס"מ ישר הפריד.

וואו וואו , איזה כיף היה בשער 8

אחד המרגשים :wubyellow3: :wubyellow3:

ההתפרצות אחרי ה2 -2 :wubyellow3:

פעם ראשונה בחיים שלי שאני יושב אשכרה על כסא בדרבי ולידי יושב אוהד הפועל עם הבן שלו חחחחחחחחח

אחרי הגול של ראדי ההתפוצצות הייתה בשיאה

מבצע חדירה לשורות האויב: ג'יימס בונד - הדרבי

הגעתי לאיצטדיון לבוש חולצה אדומה (היחידה שיש לי בארון משום מה, וגם אותה לקח לי זמן למצוא), וצעיף אדום של מנצ'סטר (אהבת חיי השניה). בקופה בצד של אוהדי הפועל נתקלתי במכשול הראשון - דרישה להצגת מנוי הפועל בשביל לקבל את הכרטיסים. אין. מסתבר שהם אפילו בודקים הסטוריה של רכישות מהכרטיס לוודא שאתה לא אוהד מכבי (ולי יש המון כאלה חח). עוד שניה ראיתי אותו מזכה לי את הכרטיס על הרכישה אבל שכנעתי אותו שאני באמת אוהד הפועל (כאילו איזה אוהד מכבי משוגע ילך עם חולצה אדומה וצעיף אדום רק בשביל להכנס למשחק?). הוא אמר לי שאני אנסה להשיג מנוי מאחד מאוהדי הפועל ואחזור אליו. כמובן שלא חזרתי. הלכתי לקופות בצד של אוהדי מכבי, חיכיתי שם לחברים בזמן שכולם מסתכלים עלי כמו על מצורע. שכחתי שאני נראה כמו אוהד הפועל. אחחח הגועל. כמה אוהדים מהמכבי פנאטיקס באו אלי לברר מה אני עושה שם באזור, הייתי צריך לשכנע אותם שאני אוהד מכבי בתחפושת אחרת זה לא היה נגמר בטוב חח... בסוף הגעתי לקופה עם המעיל סגור והצעיף בכיס שלא יראו. הסברתי לקופאי שאני אוהד הפועל ואני חייב את הכרטיסים ואין לי מנוי ושיוותר לי. כראיה פתחתי קצת את המעיל והצגתי את החולצה האדומה והצעיף האדום כאילו אני מנסה להסתיר אותם משאר אוהדי מכבי שנמצאים שם - הצלחה! הכרטיסים ביד. עכשיו לחלק הקשה - לשבת משחק שלם ביציע של הפועל מבלי להראות אף סימן של אהדה למכבי. כל אוהד שנחשד לאוהד מכבי נגרר מחוץ לאיצטדיון ע"י חיילי האויב. רבים נפלו. הפועל מבקיעה. "יש". ואז עוד אחד. עוד "יש". מוכרח לציין אחת המשימות הקשות שנפלו עלי בחיי. לפעמים מצאתי את עצמי צועק "פאול" כששחקן מכבי הוכשל ומיד מוסיף, "איזה פאול הוא רצה פה בדיוק?!". אוהדי הפועל התחילו לשיר קצת, מצטרף לשירה. אחים רבים מסביבי ממשיכים ליפול ולהגרר מחוץ לאיצטדיון אך אני מחזיק מעמד. מכבי מצמקת. אנחת רווחה חרישית ואז ישר "לאאאא כוס עמק ערס!!". אחרי שמכבי משווה אחיי בשער 8 כבר לא עמדו בפיתוי ופצחו בשירה. חיילי האויב הבינו שבמלחמה הזאת הם הפסידו והפסיקו לגרור אנשים. אני עדיין שומר על זהות בדויה. אחרי שמכבי סיימו עם המהפך ועלו ליתרון התרוממתי. הורדת את הכובע, הורדתי את הצעיף האדום, הורדתי את החולצה האדומה. השרירים בגוף מכווצים, האגרוף מתרומם וזעקת "יששששששש" ענקית בקעה מגרוני. כל אוהדי מכבי מסביבי היו בשוק, לא האמינו שאני באמת אוהד מכבי. בצד השני האוהדים האדומים היו בשוק משלהם מההשתלטות של אוהדי מכבי ביציע. כל השאר הסטוריה. ת"א צהובה. יש אליפות. מכבי אימפריה.

חחחח יא גבר,איך לא ידעת מי המגן הימני של יונייטד?! רפאל................

למישהו מכם היה עימות עם אוהד הפועל ב-3-2?

ב2-2 גם אוהדי הפועל חיכו לשלישי שלנו. וכשזה בדיוק בא, 2 מהם התפוצצו ורצו בריצת אמוק לכיווננו . בשניות המאבטחים העיפו אותם אחוצה

מבצע חדירה לשורות האויב: ג'יימס בונד - הדרבי

הגעתי לאיצטדיון לבוש חולצה אדומה (היחידה שיש לי בארון משום מה, וגם אותה לקח לי זמן למצוא), וצעיף אדום של מנצ'סטר (אהבת חיי השניה). בקופה בצד של אוהדי הפועל נתקלתי במכשול הראשון - דרישה להצגת מנוי הפועל בשביל לקבל את הכרטיסים. אין. מסתבר שהם אפילו בודקים הסטוריה של רכישות מהכרטיס לוודא שאתה לא אוהד מכבי (ולי יש המון כאלה חח). עוד שניה ראיתי אותו מזכה לי את הכרטיס על הרכישה אבל שכנעתי אותו שאני באמת אוהד הפועל (כאילו איזה אוהד מכבי משוגע ילך עם חולצה אדומה וצעיף אדום רק בשביל להכנס למשחק?). הוא אמר לי שאני אנסה להשיג מנוי מאחד מאוהדי הפועל ואחזור אליו. כמובן שלא חזרתי. הלכתי לקופות בצד של אוהדי מכבי, חיכיתי שם לחברים בזמן שכולם מסתכלים עלי כמו על מצורע. שכחתי שאני נראה כמו אוהד הפועל. אחחח הגועל. כמה אוהדים מהמכבי פנאטיקס באו אלי לברר מה אני עושה שם באזור, הייתי צריך לשכנע אותם שאני אוהד מכבי בתחפושת אחרת זה לא היה נגמר בטוב חח... בסוף הגעתי לקופה עם המעיל סגור והצעיף בכיס שלא יראו. הסברתי לקופאי שאני אוהד הפועל ואני חייב את הכרטיסים ואין לי מנוי ושיוותר לי. כראיה פתחתי קצת את המעיל והצגתי את החולצה האדומה והצעיף האדום כאילו אני מנסה להסתיר אותם משאר אוהדי מכבי שנמצאים שם - הצלחה! הכרטיסים ביד. עכשיו לחלק הקשה - לשבת משחק שלם ביציע של הפועל מבלי להראות אף סימן של אהדה למכבי. כל אוהד שנחשד לאוהד מכבי נגרר מחוץ לאיצטדיון ע"י חיילי האויב. רבים נפלו. הפועל מבקיעה. "יש". ואז עוד אחד. עוד "יש". מוכרח לציין אחת המשימות הקשות שנפלו עלי בחיי. לפעמים מצאתי את עצמי צועק "פאול" כששחקן מכבי הוכשל ומיד מוסיף, "איזה פאול הוא רצה פה בדיוק?!". אוהדי הפועל התחילו לשיר קצת, מצטרף לשירה. אחים רבים מסביבי ממשיכים ליפול ולהגרר מחוץ לאיצטדיון אך אני מחזיק מעמד. מכבי מצמקת. אנחת רווחה חרישית ואז ישר "לאאאא כוס עמק ערס!!". אחרי שמכבי משווה אחיי בשער 8 כבר לא עמדו בפיתוי ופצחו בשירה. חיילי האויב הבינו שבמלחמה הזאת הם הפסידו והפסיקו לגרור אנשים. אני עדיין שומר על זהות בדויה. אחרי שמכבי סיימו עם המהפך ועלו ליתרון התרוממתי. הורדת את הכובע, הורדתי את הצעיף האדום, הורדתי את החולצה האדומה. השרירים בגוף מכווצים, האגרוף מתרומם וזעקת "יששששששש" ענקית בקעה מגרוני. כל אוהדי מכבי מסביבי היו בשוק, לא האמינו שאני באמת אוהד מכבי. בצד השני האוהדים האדומים היו בשוק משלהם מההשתלטות של אוהדי מכבי ביציע. כל השאר הסטוריה. ת"א צהובה. יש אליפות. מכבי אימפריה.

אז בשורה התחתונה באת לדרבי עם חולצה אדומה , צעיף אדום והצטרפת לאוהדי הפועל בשירה...ואתה אומר שזה מרגש ומתלהב מזה.

טפי עליך, הייתי מעדיף לראות ת'דרבי מהירח ולא להזדהם כמוך.

באופן כללי לא אחי , אבל ראיתי בסוף המשחק, כשאוהדי הפועל יצאו, איזה 2 אוהדי הפועל ניסו ללכת מכות למטה עם כמה אוהדי מכבי. היס"מ ישר הפריד.

השרמוטות לא ניסו ללכת מכות הם פשוט באו מכיוון שער 5

תוך כדאי שהם עושים תססס תסססס לכיוון שלנו ואז קלטתי את זה וישר אמרתי לזונות שאם

הם גברים שישמיעו את הקול הזה של התסססס כולם שתקו חוץ מאחד שוואלה שיחק אותה גבר

אבל הגבר הזה קיבל מיטריה בראש ומכות שהוא והחברים שלו לא ישכחו.

למרות שהיס"מ עצרו אותי היה שווה את זה

אז בשורה התחתונה באת לדרבי עם חולצה אדומה , צעיף אדום והצטרפת לאוהדי הפועל בשירה...ואתה אומר שזה מרגש ומתלהב מזה.

טפי עליך, הייתי מעדיף לראות ת'דרבי מהירח ולא להזדהם כמוך.

זה נקרא הקרבה למען האהבה.

היה מרגש בטירוף . אין מילים , רק חבל שהתעוררנו מאוחר מידיי , תכלס אם היינו שרים ככה מההתחלה , אם לא היו מוציאים 400 איש אחד אחד .

מה קשור להזדהם עם הוא שם צעיף אדום..הלואי כל אחד היה עושה כמוהו כדי להכנס לראות דרבי אתה מדבר כאילו הייתה לו ברירה אחרת??

כן ועוד איך הייתה לו ברירה.. אני ועוד שני חברים באנו עם צבעים נייטרלים ושמרנו על פרופיל נמוך ולא נגעו בנו... לא היה צריך את כל הסיפור הזה על הפריטים האדומים בשביל להיכנס לדרבי.

כן ועוד איך הייתה לו ברירה.. אני ועוד שני חברים באנו עם צבעים נייטרלים ושמרנו על פרופיל נמוך ולא נגעו בנו... לא היה צריך את כל הסיפור הזה על הפריטים האדומים בשביל להיכנס לדרבי.

בשביל להגיע לדרבי הייתי מוכן להגיע לקופה עם טועמה על הכתפיים ותוך כדי שרים שירים של עברי לידר (או מה שאוהדי הפועל שרים)

אל מול כמה אנשים שלא פצו פה והעיפו במהלך המחצית הראשונה. לכל אחד סיפור משלו-הוא ניסה להשתלב בכל מצב ובסוף הוא הרוויח וואחד משחק להיות שותף לו.

אין דברים כאלה מה שהלך בשער שמונה.

המחצית הראשונה הייתה הדבר הכי הזוי שהיה לי בחיים, אשכרה אף אחד לא קפץ בגול של זהבי.

מחצית שנייה הייתה אחד הדברים המרגשים שחוויתי, מה שהלך מהגול של ראדי ועד הסוף פשוט עידוד מרגש.

חחחח יא גבר,איך לא ידעת מי המגן הימני של יונייטד?! רפאל................

נו אני יודע את זה פשוט באותו רגע זה ברח לי מהראש חחח... וכל מה שבסך הכל רציתי זה לקנות את הדיסק חח

ולכל מי שאומר שיכולתי להמנע מללבוש אדום אני רק רוצה לציין:

א. אם היה צריך הייתי הולך גם ערום, עם נוצות של תרנגולת תקועות לי בתחת ושר את ה-לה קו קה ראצ'ה אם זה מה שהיה צריך כדי להכנס לדרבי.

ב. אין לי הרבה ניסיון בלהסתנן ליציעים של קבוצות אחרות (במיוחד עם כל הסיפור שעשו סביב זה הפעם). ובניגוד להרבה אנשים אחרים לי לא היה דרך להוציא להשיג מנוי של הפועל. על אחת כמה וכמה שכל ההסטוריה שלי ברכישות של "לאן" זה משחקים של מכבי. לכן זאת הדרך היחידה שחשבתי שתעבוד (ועובדה שזה עבד). כולל החשש שלי שיוציאו אותי באמצע המשחק. (כמו שבאמת הוציאו רבים אחרים).

ג. בסופו של דבר אני גם אוהד גדול של יונייטד, ומה לעשות הם אדומים. זה קצת הקל על כל הסיפור :)