Jump to content

מכבי לא תעמוד בדרכו של בלאט,פסקוואל מועמד

Recommended Posts

המתיחות בין המאמן להנהלה עשויה להוביל לפרידה בסיום העונה. בלאט הוזכר כמועמד לצסק"א או ל-NBA, גורם במכבי תל אביב: "לא נעמוד על הרגליים האחוריות כדי למנוע את עזיבתו". מאמן ברצלונה מוביל את רשימת המועמדים להחליפו, גם זליקו אוברדוביץ' הוזכר

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2641746

בלאט מאמן טוב,הסגל שנבנה פשוט לא מספיק טוב לצערי.

חוץ מ3-4 שחקנים שאפשר להגיד שהביאו עונה טובה,אין מישהו שסיפק את הסחורה כמו שצריך.

(לדעתי עונה גדולה של היקמן,למשל.)יש יותר מידי מתיחות ולחץ,בגלל מה שנגרם לנו באירופה בעניין ההפסדים והכל,ואחרי שכבר עלינו וחשבנו שאפשרי-התבזינו מול ריאל וזה פגע לנו בכושר.

בקיצור,יילך או יישאר - תודה דיוויד,על הכל.

דיוויד בלאט המאמן הכי טוב באירופה וחבל שההנהלה (פדרמן) לא עושה הכל כדי לשמור עליו ויותר מזה רק מלכלכים עליו בתשקורת(פדרמן)

אני לא אומר שאין בין מכבי לבלאט מחלוקות וחילוקי דעות ואולי אפילו איזה שהו פגיעה מכל צד שהו (בלאט או השחקנים או ההנהלה)

אבל בואו נרגע, זה אחרי הכל, בסופו של דבר, וואללה. וכידוע הם כותבים על פטריות הזיה......

אם לוקחים אליפות הוא חייב להישאר. אם מפסידים בגמר אני עדיין חושב שהוא צריך להישאר אבל אני אבין אם הוא ילך.

המחליף שלו, בהנחה שאוברדוביץ' לא ריאלי, צריך להיות פיאנג'יאני. הוא מתאים מאוד למכבי לדעתי.

הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות היום זה להעיף את בלאט.

אני אומר את זה עכשיו ואני אגיד את זה גם אם נפסיד השנה את האליפות.

אומנם יש מתחיות מסויימת,אבל רוב הכתבה חארטה ואני בטוח שבלאט יהיה פה גם בשנה הבאה.

לצערי הרב אני ממש לא בטוח, אם חס וחלילה נפסיד את האליפות מכבי יבעטו אותו מכל המדרגות.

לצערי הרב אני ממש לא בטוח, אם חס וחלילה נפסיד את האליפות מכבי יבעטו אותו מכל המדרגות.

על סמך מה אתה אומר את זה?

בלאט מאמן מצויין, אין מצב שאליפות זה קריטריון.

על סמך מה אתה אומר את זה?

בלאט מאמן מצויין, אין מצב שאליפות זה קריטריון.

אני לא מקורב או משהו כזה.

אבל מכבי זה מועדון לחוץ אין מה לעשות עם זה, לטוב ולרע.

מבחינת הנהלת מכבי אין דבר כזה לא לקחת אליפות בישראל ואין נסיבות מקלות.

בלאט מאמן מצוין ואני מקווה מאוד שגם אם נפסיד את האליפות הוא יישאר, אבל אני לא אפול מהכיסא אם זה לא יקרה.

אליפות זה ה-קריטריון

לא מסכים, לא מאמין שגורל של מאמן מוכח יוכרע ע"י אליפות(לצביקה ופיני היו סיבות אחרות).

הקהל של מכבי לא באמת כל כך לחוץ על אליפות ואף אחד לא ישתולל אם נאבד אותה. בטח לא כשהכל מוכרע במשחק אחד.

אני לא מקורב או משהו כזה.

אבל מכבי זה מועדון לחוץ אין מה לעשות עם זה, לטוב ולרע.

מבחינת הנהלת מכבי אין דבר כזה לא לקחת אליפות בישראל ואין נסיבות מקלות.

בלאט מאמן מצוין ואני מקווה מאוד שגם אם נפסיד את האליפות הוא יישאר, אבל אני לא אפול מהכיסא אם זה לא יקרה.

גם אני מקווה.

לא מסכים, לא מאמין שגורל של מאמן מוכח יוכרע ע"י אליפות(לצביקה ופיני היו סיבות אחרות).

הקהל של מכבי לא באמת כל כך לחוץ על אליפות ואף אחד לא ישתולל אם נאבד אותה. בטח לא כשהכל מוכרע במשחק אחד.

גם אני מקווה.

לא אמרתי שאליפות זה הקריטריון היחיד. אמרתי שזה הקריטריון הכי חשוב. אם נפלת באליפות ועמדת בכל שאר הקריטריונים- כנראה שהמאמן יישאר. זה לא המקרה במכבי העונה. הקבוצה נראית כמו פח אשפה לאורך חלק גדול מהעונה, בחירת הזרים לא הייתה טובה וכו'.