Jump to content

דור מיכה וגיא לוזון, מה הסיפור?

Sawyer

Recommended Posts

מצוין בעבור דור ובעבורנו.

זה רק עניין של זמן עד שדור ירכוש את הניסיון במסגרות האירופיות, בגיל הזה שחקן צריך שיהיה לו את המרווח המסוים הזה לעבוד קצת על הנקודות החלשות במשחק שלו. שחקנים צעירים, חרוצים שמקבלים הכוונה נכונה, מסוגלים בתוך פגרה אחת לשפר אספקט מסוים במשחק שלהם ולהקפיץ אותו בכמה רמות. זה עדיף מאשר יתחיל את אימוני הנבחרת בסגל ארוך שכל כולו מכוון לאיזו טקטיקה ואליפות שהכינו בכלל בשביל המאמן.

גיא לוזון בן זונה גדול

דור השחקן הכי מוכשר בארץ בפער(מבין השחקנים הצעירים) , לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להבין את זה ..

היה ידוע שלוזון לא בונה עליו, אבל עדיין, חשבתי שהוא יעלה אותו בדקה 89 כחילוף שלישי/או שייבש אותו בחימום מבלי שייכנס בכלל, אבל בהחלט מפתיע שהוא אפילו לא בסגל.

זה ידוע כבר שנתיים שלוזון לא אוהב את דור אם תשימו לב אף פעם הוא לא שם עליו ולא נתן לו לשחק כמו גולסה והאחרים.

כואב לי בשביל דור שסבל כל התקופה הזאת שם כי קשה לשחק תחת מאמן ששונא אותך ולא נותן לך גיבוי

מפה דור יכול רק לצאת מחושל אבל לוזון לא רוצה לאחל לך דברים כי אני רוצה שישראל תצליח ביורו אבל אתה כזה קטן חתיכת אפס

Guest איל סובארו

חתיכת מאמן אשפה..העיקר למרוואן כבהא הכוכב הוא נותן לפתוח בכל משחק..עזבו אבל חבל על העצבים שיזדיינו כל הלוזונים עם כמה שזה מתסכל עדיף שמושיקו ודור לא ישחקו בנבחרת הצעירה ושיישארו בריאים ושיהיה להם יותר זמן לנוח..

עד מתי המאפיה הזאת תשלוט לנו בכדורגל ?

וכוס אמא שלכם , " יותר טוב " עלק , זה שחקן שלנו , אנחנו רוצים וצריכים שהוא יצליח בנבחרת , שייצג את מכבי , שיראו איזה מועדון גדול אנחנו ואיזה שחקנים פורחים אצלנו ..

ותאמינו לי שדור לא ממהר לצאת לאירופה , ולא יהיה לא קל לעזוב אותנו ..

אז חאלס עם התגובות המפגרות של " טוב לנו שינוח " !

אתם יודעים איך הוא מרגיש עכשיו ? הוא בנה על זה , שיראו אותו ויתרשמו ממנו .. עכשיו הכל מתנפץ לו בפנים ..

מילה שלי אני בא לכל המשחקים של הצעירה ויושב לגיא לוזון הזין הזה על הראש וצועק לו " דור מיכה עולה , יאלה יאלה דור מיכה " כל המשחק ..

מבורך מי שמצטרף

דור אמור להיות על גבול הנבחרת הבוגרת.

הוא היה אמור להיות אחד היחידים בנבחרת הצעירה שעומד ברמה עם השחקנים של היריבה.

סתם בדיחה.

זה לא חדש שגיא לוזון לא מת עליו בלשון המעטה , אבל אחרי עונה כזאת אפילו לא להיות בסגל?(ולדעתי הוא צריך להיות ב11)

משהו פה מסריח ובאמת צריך לבדוק אם היה בין מיכה ללוזון תאקל מתישהוא , כי נגד מכבי בוודאות אין לו כלום.(דאבור באנקר אצלו)

הסיבה היחידה שדאבור משחק זה בגלל שפשוט אין חלוצים אחרים שיודעים להכניס גולים חוץ ממנו ואור ברוך..

כואב הלב על דור.נכון אולי אנחנו יותר רגועים שיש לו זמן לנוח ולפתוח את מחנה האימונים ביחד עם כולם..אבל אני מאמין שכל אחד היה רוצה לפחות להיות בסגל ליורו אפילו שזה צעירה

חתיכת בן של זונה אפס מאופס , מאמן בתחת שלי.

השחקן הכי טוב שלו בנבחרת וואלה לא צריך שיעלו אותו לבוגרת.

אפס

עד מתי המאפיה הזאת תשלוט לנו בכדורגל ?

וכוס אמא שלכם , " יותר טוב " עלק , זה שחקן שלנו , אנחנו רוצים וצריכים שהוא יצליח בנבחרת , שייצג את מכבי , שיראו איזה מועדון גדול אנחנו ואיזה שחקנים פורחים אצלנו ..

ותאמינו לי שדור לא ממהר לצאת לאירופה , ולא יהיה לא קל לעזוב אותנו ..

אז חאלס עם התגובות המפגרות של " טוב לנו שינוח " !

אתם יודעים איך הוא מרגיש עכשיו ? הוא בנה על זה , שיראו אותו ויתרשמו ממנו .. עכשיו הכל מתנפץ לו בפנים ..

מילה שלי אני בא לכל המשחקים של הצעירה ויושב לגיא לוזון הזין הזה על הראש וצועק לו " דור מיכה עולה , יאלה יאלה דור מיכה " כל המשחק ..

מבורך מי שמצטרף

גיא לוזון לא יושב אצלך בבית כל שבת?

למה זה טוב לנו? אפשר לחשוב שריאל ומנצ'סטר מחכות לו.

דור יפספס הזדמנות נדירה לשחק בטורניר יוקרתי כמו יורו(גם אם זה רק לנבחרות צעירות).

מי יודע מתי תהיה לו הזדמנות נוספת. פשוט מגעיל מה שהולך שם.

גיא לוזון בן זונה כזה כל המשפחה המסריחה הזאת מאפיה אחת גדולה

וכל האלה ששמחים פה מזה שהוא לא ישחק כדי שסקאוטים לא יראו אותו כוס אמא שלכם

זה שחקן שלנו והלוואי שיצליח בנבחרת וגם במכבי וגם בעתיד שיצליח בחול

חחחחחח

אם דור מיכה לא בסגל, אז מי כן?

השחקן הכי מוכשר בארץ בשנתון שלו.

לפי דעתי תוך 4 שנים הוא יכול להיות שחקן מוביל בבוגרת.

עוד באים ללוזון אומרים לו "מה זה איך ככה דור לא משחק? אצל גארסיה הוא שחקן מוביל, פותח כל משחק, בורג חשוב באליפות!"

הוא אומר "גארסיה אין לו מושג, זה הכל המאמן כושר."

שמעו, הבן אדם בדיחה.

צריך לאנוס את לוזון.

זה בדוק?

דור מיכה שחקן שיכול היה לשדרג את הנבחרת החלשה של לוזון אבל אגו וכל הסירחון מסביב למשפחת לוזון גורמים להחלטה שאם היא מקצועית מראה כמה לגיא לוזון אין מושג.

גיא לוזון חושב שהוא המציא את הכדורגל, מאמן שמעדיף את גולסה, זגורי, קבהא, סולליך וכליבאת על פני אחד השחקנים הטובים של האלופה אינו מבין שום דבר ועתידו להיכשל.

שהמשפחה הזאת תצא לנו כבר מהכדורגל.

ולדור, שינוח בקיץ, יטען מצברים, ישפר את משחקו כדי לתת עונה טובה יותר מהעונה הנוכחית.

מרואן קבאהה החלש הזה לפני לוגסי?

כליבאת לפני מיכה?

באמת?

אפילו לא מקום בסגל?!

אם הוא לא פותח עדיף שלא יהיה בסגל.