Jump to content

דור מיכה וגיא לוזון, מה הסיפור?

Sawyer

Recommended Posts

וואלה אני יושב לי בקריית שלום (אתם יודעים, יום שישי) פתאום מישו זורק לי "שמעת ניפו את דור מהסגל ליורו?"

חשבתי זה בדיחה על זה שגיא לוזון לא אוהב אותו אז עניתי "כן, הבנתי ששוקלים גם לשלול לו את האזרחות הישראלית". מהר מאוד הבנתי שרק אני צחקתי.

אז כן,

אמנם עוד לא הצלחתי לקבל תשובה מדור (/משפחתו) על האם זה נכון, אבל לפי מה שהבנתי הוא אכן נופה מהסגל.

עכשיו לכל מי שמבין בכדורגל (אפילו קצת) אין ספק שדור בגילו ובתפקיד שלו השחקן הכי מוכשר בארץ, וצריך לפתוח בלי שום שאלה בכלל.

ואם עוד איכשהו היה אפשר לקבל את זה שהוא לא פותח והוא בספסל (גם לא נתפס) - עכשיו גם בספסל הוא לא נמצא.

יש פה משהו מכוון של אחד מהראשים המסריחים ביותר במשפחת לוזון (גיא) שמלבד זה שהוא מקדם שחקנים של מכבי פ"ת בלי קשר למציאות (ראה מרוואן "מי?" קבהא)

הוא גם נותן פה ברקסים לא הגיוניים לשחקן מכבי ת"א דור מיכה.

מצד אחד, טוב למכבי, דור לא ייפצע ולא יחוזר באירפה.

אבל מצד שני, אני כל כך אוהב את השחקן הזה, וכל כך רוצה שהוא יצליח! רוצה שישחק, רוצה שיתלהבו ממנו,

רוצה שיממש את הפוטנציאל, ושיגיע לקבוצה גדולה בחו"ל.. ושנוכל להגיד בגאווה שהוא התחיל פה! שגדל במכבי!

אז כוסאמאמא של הלוזונים המושחתים האלה, הכל שם מלא באינטרסים..איכס.

זה לא חדש שגיא לוזון לא מת עליו בלשון המעטה , אבל אחרי עונה כזאת אפילו לא להיות בסגל?(ולדעתי הוא צריך להיות ב11)

משהו פה מסריח ובאמת צריך לבדוק אם היה בין מיכה ללוזון תאקל מתישהוא , כי נגד מכבי בוודאות אין לו כלום.(דאבור באנקר אצלו)

עוד באים ללוזון אומרים לו "מה זה איך ככה דור לא משחק? אצל גארסיה הוא שחקן מוביל, פותח כל משחק, בורג חשוב באליפות!"

הוא אומר "גארסיה אין לו מושג, זה הכל המאמן כושר."

שמעו, הבן אדם בדיחה.

צריך לאנוס את לוזון.

ואתה עוד אומר לי שהוא יפתח.

אתה יודע ההיגיון הבריא אומר ששחקן מפתח שמשחק באלופת המדינה צריך לפתוח בנבחרת הצעירה

אבל במדינה שמשה פרימו מקבל במה הכל אפשרי

זה לא חדש שגיא לוזון לא מת עליו בלשון המעטה , אבל אחרי עונה כזאת אפילו לא להיות בסגל?(ולדעתי הוא צריך להיות ב11)

משהו פה מסריח ובאמת צריך לבדוק אם היה בין מיכה ללוזון תאקל מתישהוא , כי נגד מכבי בוודאות אין לו כלום.(דאבור באנקר אצלו)

נגד מכבי אין לו כלום בוודאות?!

בנוסף לניפוי של דור מיכה עכשיו גיליתי (חם חם מהתנור, אבל לא אני המצאתי) שגם מושיקו לוגסי ועומר ורד נופו מהנבחרת!

וואלה אני יושב לי בקריית שלום (אתם יודעים, יום שישי) פתאום מישו זורק לי "שמעת ניפו את דור מהסגל ליורו?"

חשבתי זה בדיחה על זה שגיא לוזון לא אוהב אותו אז עניתי "כן, הבנתי ששוקלים גם לשלול לו את האזרחות הישראלית". מהר מאוד הבנתי שרק אני צחקתי.

אז כן,

אמנם עוד לא הצלחתי לקבל תשובה מדור (/משפחתו) על האם זה נכון, אבל לפי מה שהבנתי הוא אכן נופה מהסגל.

עכשיו לכל מי שמבין בכדורגל (אפילו קצת) אין ספק שדור בגילו ובתפקיד שלו השחקן הכי מוכשר בארץ, וצריך לפתוח בלי שום שאלה בכלל.

ואם עוד איכשהו היה אפשר לקבל את זה שהוא לא פותח והוא בספסל (גם לא נתפס) - עכשיו גם בספסל הוא לא נמצא.

יש פה משהו מכוון של אחד מהראשים המסריחים ביותר במשפחת לוזון (גיא) שמלבד זה שהוא מקדם שחקנים של מכבי פ"ת בלי קשר למציאות (ראה מרוואן "מי?" קבהא)

הוא גם נותן פה ברקסים לא הגיוניים לשחקן מכבי ת"א דור מיכה.

חייב להודות שאני ממש מבסוט שעוד לא קיבלת תשובה מדור(/משפחתו). מקצוענות, פורום וזה...

דווקא אני חושב שזה טוב לנו...

נכון שלוזון בנזונה בלה בלה בלה

אבל אם דור נותן הצגה ביורו וזה בהחלט אפשרי הוא יקבל הצעות מאירופה שמכבי בחיים לא יכולה להשוות.

ואם הוא יצא עכשיו לאירופה זה בהחלט טעות

הוא עדיין שחקן צעיר,שנמצא בחממה מצוינת,אהוב על הקהל ועוד...

הוא צריך לחכות עוד שנתיים ורק אז ללכת לאירופה.

קודם כל צריך לעודד אותו חזק חזק במשחק הקרוב ובמשחק שלאחריו.

החלטה שערורייתית של מאמן הנבחרת. העיקר מרוואן קבהה נשאר, שחקן בליגה נמוכה יותר

וישראל זגורי שחוץ מפנדל ניצחון בגמר גביע לא עשה כלום השנה.

מאמן בדיחה

השחקן הכי מוכשר בפער בהתקפה

אבל מצד שני לנו כאוהדים של מכבי זה עדיף שלא יהיה עייף לקראת העונה הבאה+שלא יעזוב לאירופה ונוכל להינות ממנו עוד כמה עונות

אם ימשיך ככה בסוף יגיע לאירופה