Jump to content

קניית כרטיסים לשערים של הפועל

benswissa

Recommended Posts

למה נראה לך שמישהו ימכור לך, אלא אם אתה בונה על מחיר של ספסר. קנה בלאן נשארו 17 כרטיסים, חבל אחרי זה יגמר תתבאס

אני מת להזמין מלאן ועוד שהמקומות הכחולים הפנויים נוצצים ואני מת להזמין לשער 8

אבל מי אמר שיביאו לי את הכרטיסים בלי מנוי זה סיכון אני בטוח 90 % שיביאו

אבל בכל זאת מעדיף לא לקחת סיכון ולקנות מאיזה ספסר שתי כרטיסים ב400 :thumbdown:

אני מת להזמין מלאן ועוד שהמקומות הכחולים הפנויים נוצצים ואני מת להזמין לשער 8

אבל מי אמר שיביאו לי את הכרטיסים בלי מנוי זה סיכון אני בטוח 90 % שיביאו

אבל בכל זאת מעדיף לא לקחת סיכון ולקנות מאיזה ספסר שתי כרטיסים ב400 :thumbdown:

מה יש לקחת סיכון? מה אתה גר רחוק או משהו? השער הולך להיצבע צהוב מאות קנו לשער הזה, לאן לא יוכלו להתמודד עם מסה כזו.

כל הנכנסים לשערים 8\13\2 :hooligan: :hooligan:

הסדרנים יחפשו אותנו המסתננים וממילא אנו באים בלי חולצה\צעיף אדומים אז כבר יש חשד.

תוסיפו לכך את מימד החשש הטבעי שלך שיעיפו אותך החוצה

והופ לשאלה הפשוטה "אתה אוהד מכבי?" אתה יכול למצוא עצמך מגמגם איזו תשובה לא ברורה.

הפתרון

לשים על הטלפון איזה שומר מסך\צילום\משהו שקשור לאדום או הפועל כך שתוכלו להראותו מיד לשומר ולומר לו

"מה אתה מז**ן ת'שכל, הנה, תראה, אפילו הטלפון שלי אדום"

נכון, יש כאן בעייתיות, ואני אחד שאין לו חולצות אדומות בארון, אבל המטרה מקדשת את האמצעים וגם כל עוד

מדובר במשהו דיגיטלי ולא בגד\נעל שנוגע לך בגוף ישירות אז אין עם זה בעיה. :whistling:

אני מניח שעצם העובדה שאני בא עם חבר שהוא אוהד הפועל תקל עליי את הקטע של "האם אתה אוהד מכבי?" כשהוא הולך עם צעיף אדום :P

אני מניח שעצם העובדה שאני בא עם חבר שהוא אוהד הפועל תקל עליי את הקטע של "האם אתה אוהד מכבי?" כשהוא הולך עם צעיף אדום :P

אם לא מכניסים אותך, קח לו ת?צעיף ונגב איתו ת?תחת... :thumbs:

כל הנכנסים לשערים 8\13\2 :hooligan: :hooligan:

הסדרנים יחפשו אותנו המסתננים וממילא אנו באים בלי חולצה\צעיף אדומים אז כבר יש חשד.

תוסיפו לכך את מימד החשש הטבעי שלך שיעיפו אותך החוצה

והופ לשאלה הפשוטה "אתה אוהד מכבי?" אתה יכול למצוא עצמך מגמגם איזו תשובה לא ברורה.

הפתרון

לשים על הטלפון איזה שומר מסך\צילום\משהו שקשור לאדום או הפועל כך שתוכלו להראותו מיד לשומר ולומר לו

"מה אתה מז**ן ת'שכל, הנה, תראה, אפילו הטלפון שלי אדום"

נכון, יש כאן בעייתיות, ואני אחד שאין לו חולצות אדומות בארון, אבל המטרה מקדשת את האמצעים וגם כל עוד

מדובר במשהו דיגיטלי ולא בגד\נעל שנוגע לך בגוף ישירות אז אין עם זה בעיה. :whistling:

אפשר לפתור את זה עם צעקה אחת

בכניסה לצעוק מכבי זונה לא יעבוד ? :hooligan:

קצת קללות בערבית, "שואה למכבי" כמובן עם "מכבי נאצים" כדי להוכיח שאתה אידיוט אמיתי ואז אתה משתלב בקלות באווירה

עצה לכל מי שקנה ל8\13 ולא רוצה לקחת שום סיכון

להגיע עם חולצה אדומה ישנה ובלויה (ולמי שאין ,יש לו שלושה ימים להתארגן על אחת ממישהו שלא צריך אותה),להגיע עם חולצה צהובה בשקית או משהו כזה ,ולבקש מחבר\מישהו שיושב ב11 שיכנס איתה עליו,להיכנס ל8 (לדוגמא) עם החולצה האדומה (מאיזה כניסה שבא לכם ,לא ישאלו אתכם שאלות) ,ברגע שאתם בפנים עם חולצה אדומה תתקרבו ל11,תיצרו קשר עם מי שהבאתם לו את הצהובה,להוריד את החולצה האדומה,לזרוק על הרצפה,לדרוך עליה,לקבל את הצהובה שלכם מעבר לגדר,ללבוש,ושלום על ישראל .

*ההודעה לא מתייחסת לכל אלו שלא לבשו אדום מימי חייהם,לא מתכוונים ללבוש אדום,וחושבים שזה סתם סרט מיותר.