Jump to content

קניית כרטיסים לשערים של הפועל

benswissa

Recommended Posts

חחחחחחח בטח זה יקרה מה ציפת שיקרה? מוצאים רק ביום המשחק אז הם לא יבטלו למאות הזמנות כי לא יהיה להם איך להיפטר מהכרטיסים

בסדר אחי רק הזהרתי אוהדי מכבי כדי שלא יקרה להם מה שקרה לי אם יש לך בעיה אם זה אז אל תגיב וגם אל תזלזל

בסדר אחי רק הזהרתי אוהדי מכבי כדי שלא יקרה להם מה שקרה לי אם יש לך בעיה אם זה אז אל תגיב וגם אל תזלזל

בטח שאני אזלזל כי אתה כותב דברים לא רלוונטים

קניתי עכשיו 2 ל-8.

קניתי בכרטיס אשראי שכבר קניתי ממנו למשחקים של מכבי. תהיה עם זה בעיה?

נראה לי שכן אני מכיר משהו שקנה לשער 8 עם כרטיס אשראי שהוא קנה איתו כבר למשחקים של מכבי והם בדקו את זה ולא מכרו לו

אני גם עם אשראי שהזמנתי למכבי אבל זה דרך האתר, השאלה אם כל עוד אני לא מגיע לשם לאסוף הם לא מתעסקים עם זה ומבטלים הזמנה ? שלא יגיע ליום משחק ויגלה שביטלו לי בלי שידעתי..

וכן יודע שזה נשמע קלוש אבל כוסאמא של דרבי חוץ כל פעם פרנויות וסרטים עם הכרטיסים..

יאלה אש +2 :)

זה מה שהם כותבים בסוף ההזמנה : במידה וציינת בהזמנה כי ברצונך לקבל את הכרטיסים בקופה ביום המופע/ משחק, יש להציג כרטיס אשראי שבו בוצעה ההזמנה ותעודה מזהה.

שיזדיינו אם הם ידרשו מנוי..

יאלה אש +2 :)

זה מה שהם כותבים בסוף ההזמנה : במידה וציינת בהזמנה כי ברצונך לקבל את הכרטיסים בקופה ביום המופע/ משחק, יש להציג כרטיס אשראי שבו בוצעה ההזמנה ותעודה מזהה.

שיזדיינו אם הם ידרשו מנוי..

כן ולפני ההזמנה רשמו לך במודגש שקבלת הכרטיסים זה בהצגת מנוי של הפועל בלבד.

בטח שאני אזלזל כי אתה כותב דברים לא רלוונטים

אמן ודרבי אחד זה יקרה לך ואתה תאכל כזה זין גדול על הזלזול שלך עאלק דברים לא רלוונטיים וזה קרה אגב לעוד 3 חברים שלי מאז שזה קרה לי

בסדר לא רשמו ראש קטן.

תתעלמו מהכל ואחרי זה תקללו את לאן (לא שאני בעדם - שישרפו).

אין מה לקלל, ואין מה להתעלם, מי שמספיק עם ניסיון ולמי שזה מספיק חשוב גם הסיכון שווה למרות שמבחינתי הכרטיסים בטוחים. האינטרס של לאן להיפטר מהסחורה והם לא יתחילו עם הביטולים דקה לפני המשחק.

שאלה שקצת חפרנו עליה בממשחקים קודמים, קיבלתם אישור רכישה במייל??

לא משנה קיבלתי אישור

נערך על ידי roei p

בהמשך להודעה של זיגפלד:

לאן בדיזינגוף כן בודקים בכרטיס אשראי את בהיסטוריית הזמנות שלך ולא משחררים כרטיסים.

אז להזמין מכ.א שלא הזמנתם ממנו למכבי

אמן ודרבי אחד זה יקרה לך ואתה תאכל כזה זין גדול על הזלזול שלך עאלק דברים לא רלוונטיים וזה קרה אגב לעוד 3 חברים שלי מאז שזה קרה לי

בטח שיקרה אמרתי שלא? זה קרה גם לי עד שהחכמתי קצת והבנתי איך השיטה פועלת. בקיצור אין חשש גם עם היסטוריה של מכבי זה אוכל העיקר תוציאו ביום המשחק, כמוכם יהיו עוד מאות ולאן לא יהיו מסוגלים להתמודד איתנו חוץ מלשחרר את הכרטיסים.