Jump to content

קניית כרטיסים לשערים של הפועל

benswissa

Recommended Posts

עוד שאלה, ובבקשה רק מי שיודע תשובה וודאית שיענה.

נגיד ואני בא למשוך כרטיס ל-8 ומביא איתי מנוי של הפועל, הם מזינים במחשב את המספר מנוי כדי למנוע מצב שמושכים איתו שוב? או שרק צריך להציג אותו דרך השמשה?

זה בדוק ? יענו אין מצב להראות מנוי ולמשוך 2-3 כרטיסים ?

אם תלך עכשיו להוציא את הכרטיסים אז ניראלי שיחמירו איתך ויגידו לך מנוי אחד-כרטיס אחד.

אבל אני מעריך שביום המשחק מנוי אחד יספיק ולפי הסיפורים פה גם בלי מנוי תוציא.

מי שקנה ל8 לבוא בלי סממן צהוב להכנס ולסתום.. מאמין שישימו את כולם ליד הגדר של 11 ואולי יעבירו.. אבל בקצב הזה נראה לי שלפחות חצי מ8 צהוב.

אחרי שקניתי את ה4 כרטיסים לשער 8 אני רק מפחד שיהיה לי בעיות בגלל שאין לי אף מנוי

תאמין לי לאף אחד אין מנוי יוציאו כרטיסים גם בלי מנויים סתם חרטא

אל תזמינו עם כרטיס אשראי שהזמנתם איתו בעבר כרטיסים למכבי. זה מופיע להם והם מבטלים את ההזמנה במקום. ואל תגידו את השם שלכם ואל תציגו ת.ז הם יודעים הכול שם וזה מופיע להם על המחשב

אל תזמינו עם כרטיס אשראי שהזמנתם איתו בעבר כרטיסים למכבי. זה מופיע להם והם מבטלים את ההזמנה במקום. ואל תגידו את השם שלכם ואל תציגו ת.ז הם יודעים הכול שם וזה מופיע להם על המחשב

זה קרה לך?

ביטלו לך הזמנה? תפרט..

זה קרה לך?

ביטלו לך הזמנה? תפרט..

זה קרה לחבר שלי. הבאתי לו מנוי ל-7 והוא עשה הזמנה באינטרנט והגיע ללאן עם המנוי והכרטיס אשראי שהוא הזמין והם ראו שהוא קנה פעם כרטיסים למכבי עם אותו הכרטיס והם ביטלו לו את ההזמנה במקום. לאחר מכן הוא ביקש שאני אקנה לו והלכתי עם אותו המנוי ועם מזומן. ביקשו תעודת זהות אמרתי שאין לי ואז שאלו את השם. אמרתי את השם הוא ראה את ההזמנות האחרונות שלי ולא אפשר לי לקנות

חחחחח מה זאת החארטה הזו בטח שאם תבוא עכשיו להוציא להם בפנים יבטלו לך, עושים בשכל ומוציאים רק ביום המשחק

חחחחח מה זאת החארטה הזו בטח שאם תבוא עכשיו להוציא להם בפנים יבטלו לך, עושים בשכל ומוציאים רק ביום המשחק

טוב אחי חרטא זה קרה לי לפני שעה בוא נראה מה תגיד כשזה יקרה לך

אני בטוח שרוב האנשים פה שקנו ליציעים של הפועל, מתישהו השתמשו בכרטיס אשראי שלהם לקנות כרטיסים לשער של מכבי בעבר.

אז עכשיו הם יבטלו את הכל? לא הגיוני

אני בטוח שרוב האנשים פה שקנו ליציעים של הפועל, מתישהו השתמשו בכרטיס אשראי שלהם לקנות כרטיסים לשער של מכבי בעבר.

לא יבטלו כלום לאן סתם קוקסינלים, קנו כולם לשער 8 חצי שער צהוב כבר לא יוציאו אף אחד

לא יודע אם הכול אבל לפני שעה ביטלו לי בדיזינגוף. ביום המשחק יהיה יותר לחץ ולכן לא נראה לי שיבטלו אז. אבל אין סיבה לקחת סיכון פשוט תקנו מכרטיס אשראי של דוד או חבר ותמציאו שם או משהו

טוב אחי חרטא זה קרה לי לפני שעה בוא נראה מה תגיד כשזה יקרה לך

חחחחחחח בטח זה יקרה מה ציפת שיקרה? מוצאים רק ביום המשחק אז הם לא יבטלו למאות הזמנות כי לא יהיה להם איך להיפטר מהכרטיסים

אני אגיד לך מה ההבדל. ביום המשחק כשאתה בא למשוך את הכרטיסים, הם פשוט רואים את השם על הכרטיס אשראי ומחפשים את המעטפה. וכנראה כשאתה בא למשוך את הכרטיסים מהמשרדים הם בודקים במחשב.

אני אגיד לך מה ההבדל. ביום המשחק כשאתה בא למשוך את הכרטיסים, הם פשוט רואים את השם על הכרטיס אשראי ומחפשים את המעטפה. וכנראה כשאתה בא למשוך את הכרטיסים מהמשרדים הם בודקים במחשב.

הם לא מוציאים מעטפה וגם אם תבוא להם עם צעיף מכבי ועם היסטוריית הזמנות בכרטיס אשראי הם יוציאו לך את הכרטיס כמו זונה ביום טוב שנותנת, כל זה כמובן רק ביום המשחק!

וחבר'ה להמשיך לקנות ולהסתער רק 150 כרטיסים נותרו! יהיה גוש צהוב מרגש ב8 שבתחילה יעבירו את הנגלה הראשונה בדוק

הם לא מוציאים מעטפה וגם אם תבוא להם עם צעיף מכבי ועם היסטוריית הזמנות בכרטיס אשראי הם יוציאו לך את הכרטיס כמו זונה ביום טוב שנותנת, כל זה כמובן רק ביום המשחק!

וחבר'ה להמשיך לקנות ולהסתער רק 150 כרטיסים נותרו! יהיה גוש צהוב מרגש ב8 שבתחילה יעבירו את הנגלה הראשונה בדוק

זה מה שאמרתי אחי. ביום המשחק הם פשוט רואים את השם על המעטפה והם מביאים לך, בלי לבדוק כלום במחשב. אני גם בספק אם יש להם מחשב שם בכלל.

זה מה שאמרתי אחי. ביום המשחק הם פשוט רואים את השם על המעטפה והם מביאים לך, בלי לבדוק כלום במחשב. אני גם בספק אם יש להם מחשב שם בכלל.

יש להם מחשב הם מעבירים את הכרטיס אשראי ומוציאים ישר בלי לבדוק רקע