Jump to content

קניית כרטיסים לשערים של הפועל

benswissa

Recommended Posts

אבא'לה צא מזה. זה שאתה נרקומן ויש עוד כמה עשרות כמוך שישלמו כל מחיר למשחק כדורגל ממש לא אומר שהקהל הרחב כזה.

לא פספסתי דרבי כבר 7 שנים,אני ועוד 1500 בערך כמו שסוייר אמר. ונשלם כל מחיר בשביל לא לפספס.

לט פספסתי דרבי כבר 7 שנים,אני ועוד 1500 בערך כמו שסוייר אמר. ונשלם כל מחיר בשביל לא לפספס.

עזוב,

"זר לא יבין" מכיר את המשפט?

הבן אדם לא כמונו, הוא לא יבין. זה כמו לנסות להסביר לאמא שלך.

חבל על הנסיון.

בן בד"כ אם זה רק בהצגת מנוי רשום...עכשיו נשארו כרטיסים לשער 2 ולא רשום שום הודעה על זה שרק מנוי יכול לקנות.לא בקטע של ראש קטן אבל אולי זה יכול לעבוד, להגיד לא רשמתם וזהו.

רגע אם יש לי מנוי של הפועל וקניתי אותו במזומן אז עדיין אפשר לקנות כרטיס?

עזוב,

"זר לא יבין" מכיר את המשפט?

הבן אדם לא כמונו, הוא לא יבין. זה כמו לנסות להסביר לאמא שלך.

חבל על הנסיון.

סוייר אתה צודק בזה שאי הגעה למשחק רק בשביל שהם יבינו שהמחיר גבוהה זה ממש לא הפיתרון אבל בסופו של דבר מחיר כרטיס משפיע על הגעה או אי הגעה למשחק ( אפילו דרבי , למרות שהגבול שלו גבוהה הרבה יותר ). אני מעריך שאתה כמו רוב חבריך נמצאים באותו סטטוס בחיים : רווקים , סטודנטים סביב גילאי 20-28 שרוב הכסף הנזיל הולך על מכבי , אבל כמו שגם בתוך היציע שאתה נמצא בו ( אני ב 8 כבר שנים ) , מחיר כרטיס בנוסף לשיקולי משפחה ועבודה גורמים לכך שלא בכל מחיר לכל משחק אוהדים קונים כרטיס , כך ש?זר יבין זאת? אך החיים גדולים מהכל.

תהנה מהאופציה שהחיים נותנים לך עכשיו , היינו שם

רועי כפרה, אל תוציא את דברי מהקשרם.

אני חושב שצריך להלחם בתופעה, ובמחירים המופקעים ולשנות את המצב.

אני רק קובע עובדה פשוטה מאוד.

גם ב150, 200 או 250 שקל יהיו 1500 שיקנו. בין אם אלו הסטודנטים בגילאי 20-28, או ילדים או משפחות או אנערף. אבל יקנו.

ולכן - "לא להגיע למשחק" לא ישנה כלום. זה משפט/תרוץ של אנשים שלא באמת מאוד חשוב להם להגיע (ראה ערך ravid).

המלחמה צריכה לבוא ממקומות אחרים.

אתה לא מסכים איתי?

מסכים איתך לגמרי , לא זכיתי בהגרלה והיד שלי רועדת אם לקנות כרטיס במחיר גבוהה לשער אחר .

הטעון היחידי שרציתי לחדד פה את המשפט שלך ?זר לא יבין זאת? , כאילו משתמע ממנו שמי שלא בא בכל מחיר לא יודע מה היא אהבת אמת למכבי ( זה לא אומר שאני חושב שאתה טוען שהוא פחות אוהב את מכבי ).

אני רק אומר כשאתה עם שני ילדים גר בדרום וצריך להוציא יותר כסף ועוד לשבת ביציע שהוא לא שלך , פעם הייתי עושה את זה , היום כנראה שאראה את המשחק עם הילד.

ואם כבר מדברים , בזמנו אמרת לפני המשחק עם רמת השרון שאתה לא מרגיש את זה עדין , חייב לציין שמה שהרגשתי אחרי ה 4-0 , שום הרגשה לא משתווה לתצוגה כזאת ( הזכירה לי את ה 4-0 המפורסם הראשון שבו הייתי בקריירה בשער 11 ב 92 )

אז אומר לך (ומקווה שתצליח להבין) שבנקודה הזאת של החיים. של היום הזה.

אתה "פחות" אוהד ממישהו שכן יעשה הכל גם אם זה לשלם 250 שקל למשחק. כי עובדה שפעם כן היית עושה את זה.

האם רק המצב הכלכלי שלך השתנה? או שסדר העדיפויות (בצורה מובנת לחלוטין)

אני מאמין שיבוא היום שגם אני "אחלש" במכבי, אשקיע פחות, אתן פחות (ואקבל פחות) ואז גם אני לא אהיה מוכן לעשות דברים שאני מוכן היום.

למרות שגלשתי כאן לעניינים אחרים, הבנת למה אני מתכוון.

מקווה מאוד שתצליח להשיג כרטיס במחיר הגון. ובכנות? אם יש ספסרים שמוכרים ב200 (בני זונות תמותו) והכרטיס המקורי הוא 110 שקל. זה כואב, אבל אפשר לעמוד בזה.

(כמובן אם אתה קונה גם לילדים זה משהו אחר)

בע?ה כשתהייה נשוי עם ילדים תבין .

מקבל את מה שאתה אומר אולי נחלשתי קצת ( כייף לחשוב שיש לי מנוי מעל 20 שנה ואני נחשב לאוהד בדעיכה , וזה בציניות נאמר ) מה שבטוח שדור ההמשך שלי בדרך הנכונה .

פףףףף חולצה נדירה רצח.

לי יש רק חולצה של השנה, ולפני שנתיים..

ושל לפני שלוש, ארבע וחמש...שש ושבע...ונראה לי שגם שמונה(מספר טיפולוגי)...