Jump to content

אלה שרים לו בזמן המשחק, ההם שורקים בוז

עמית ר

Recommended Posts

הקהל שלנו הוא הקללה של המועדון, הוא הסיבה לכישלונות והוא יהיה הסיבה לזה גם בעתיד.

אנחנו כל כך מפולגים שאפשר לחשוב שיש 3 קבוצות שבאו לשחק באיצטדיון בזמן שרק מכבי על המגרש.

אנחנו כל כך מפולגים ששנים אנשים היו רבים מכות ביציע כאילו הם יושבים בדרבי בשער מעורב עם אוהדי הפועל.

אנחנו כל כך מפולגים כששבחון היה בקבוצה היו כאלה שחשבו שהוא טוב, כאלה שחשבו שהוא רע וכאלה שחשבו שהוא מכוער, אבל אף אחד לא חשב שהוא היה שלושתם ביחד,רק שהוא עבר להפועל כולם הבינו את זה.

אנחנו כל כך מפולגים שבמשחק בבלומפילד אפשר לחשוב שיש חצי גמר גביע והקבוצות הם: ביתר, מכבי ומכבי נתניה ,שלושתם נגד רמת גן.

עד שהקהל לא ישתנה ויבין שהאינטרס של כולנו הוא רק ההצלחה של מכבי ושום דבר אחר לא חשוב, אנחנו בחיים לא נשבור את הקללה, צריך להתחשב גם באוהדים שמחוץ לארגונים, אנחנו כולם אוהדים את אותה הקבוצה.

ממשחק למשחק, מתגובות בפוסטים אפשר להבין כמה הקהל שלנו פשוט דפוק.

שמשהו יעשה לזה סוף.

אמן.

מצחיק שאתה כותב את זה בנושא כזה

את הקהל לא החליפו ולקחנו אליפות, את נמני דווקא הוציאו מהמועדון

ואני בחיים שלי לא שרקתי לו בוז או למי ששר לו.

הקהל שלנו הוא הקללה של המועדון, הוא הסיבה לכישלונות והוא יהיה הסיבה לזה גם בעתיד.

אנחנו כל כך מפולגים שאפשר לחשוב שיש 3 קבוצות שבאו לשחק באיצטדיון בזמן שרק מכבי על המגרש.

אנחנו כל כך מפולגים ששנים אנשים היו רבים מכות ביציע כאילו הם יושבים בדרבי בשער מעורב עם אוהדי הפועל.

אנחנו כל כך מפולגים כששבחון היה בקבוצה היו כאלה שחשבו שהוא טוב, כאלה שחשבו שהוא רע וכאלה שחשבו שהוא מכוער, אבל אף אחד לא חשב שהוא היה שלושתם ביחד,רק שהוא עבר להפועל כולם הבינו את זה.

אנחנו כל כך מפולגים שבמשחק בבלומפילד אפשר לחשוב שיש חצי גמר גביע והקבוצות הם: ביתר, מכבי ומכבי נתניה ,שלושתם נגד רמת גן.

עד שהקהל לא ישתנה ויבין שהאינטרס של כולנו הוא רק ההצלחה של מכבי ושום דבר אחר לא חשוב, אנחנו בחיים לא נשבור את הקללה, צריך להתחשב גם באוהדים שמחוץ לארגונים, אנחנו כולם אוהדים את אותה הקבוצה.

שמשהו יעשה לזה סוף.

אמן.

כל הנושא הזה לטעמי מאוד טיפשי וזה כאילו בכוח מחפשים על מה לריב.

אני כן בעד לשיר לאבי שהוא סמל גדול של מכבי (למען האמת אני לא בדיוק חוויתי את ימיו של אבי נמני,ככה שאני לא יודע מהו בשבילכם),אבל לא צריך בזמן משחק אלא אחרי המשחק כשהוא בפאנל של של ערוץ אחד או פרשן,שכל אלה ששורקים בוז כבר יצאו והגרעין הקשה עוד בפנים.

שירה כזו שגוררת אחריה שריקות בוז גם לא בדיוק מרוממת את תחושותיו.

אני מניח שזה מתקשר אליי:

...

היו סמלים ענקיים במכבי, אני לא אומר שלא. אבל רוב שער 11 מורכב כיום מאנשים בני 15-25 +- , שהסמל הכי גדול שהם ראו אי פעם זה אבי נמני.

אי אפשר להגיד לילד בן 18 לשיר שירים לג'רי בית הלוי, שייע גלזר או אפילו מיקי ברקוביץ', אם כבר דיברנו על סמלים, מכיוון שהכי קרוב לראות אותם בפעולה זה ב5+ גולד.

אף אחד לא אומר שצריך לשיר לבית הלוי או גלזר. גם אף אחד לא מערער על העובדה שאבי הכי גדול ב-20 שנה האחרונות.

לי אישית מפריע שמכחידים זהות והיסטוריה("אין לנו את מי לזכור מלבד אבי", "מלך", "אלוהים" ושלל סיסמאות ריקות מתוכן).

תעודדו כמה שבא לכם, רק תצמדו לעובדות.

את הקהל לא החליפו, אבל הרחיקו מהקבוצה כדי שלא יפריע.

והשנה זה לא דוגמא להתנהגות שלנו ביציע, לקחנו אליפות ולא היו משברים, אי אפשר למדוד על פי זה.

מה יקרה אם לא ניקח אליפות?

אז נדע אם עברנו שינוי ביציעים או לא.

והשנה זה לא דוגמא להתנהגות שלנו ביציע, לקחנו אליפות ולא היו משברים, אי אפשר למדוד על פי זה.

די כבר פרימו.

אני מניח שזה מתקשר אליי:

אף אחד לא אומר שצריך לשיר לבית הלוי או גלזר. גם אף אחד לא מערער על העובדה שאבי הכי גדול ב-20 שנה האחרונות.

לי אישית מפריע שמכחידים זהות והיסטוריה("אין לנו את מי לזכור מלבד אבי", "מלך", "אלוהים" ושלל סיסמאות ריקות מתוכן).

תעודדו כמה שבא לכם, רק תצמדו לעובדות.

לא זוכר בדיוק מי ומה הגיב, אבל אני יכול להגיד לך שהספר שקראתי הכי הרבה פעמים בחיים שלי זה הביוגרפיה של מיקי ברקוביץ , ב5 שנים במחלקת הנוער בכדורסל המספר שלי היה 9 בגללו. אבל לא כולם כמוני, ובכל זאת מיקי הוא סמל בכדורסל ולא בכדורגל, ובשביל מי שלא עבר את גיל 30 אבי נמני הוא "אלוהים" מבחינת הסמליות שלו.

אתה בכוח מנסה להאשים את הקהל שלא לקחנו אליפויות וזה לא נכון

הסיבות שלא לקחנו הן מקצועיות

המועדון לא התנהל נכון, לא העסיק את האנשים הנכונים

נתנו לנמני להיות מעל מכבי ולהחליט הכל.

מיץ' הבין את זה ופיטר אותו. (הדבר הכי טוב שקרה לנו מאז שהוא פרש כשחקן)

מי אתם בכלל ? יא טמבלים.

לא קראתי מה כתבתם פה כי אתם פשוט מזיינים את המוח .

עלק שורקים לנמני בוז כי הוא לא מה-11 שנלחמים על המגרש? יא טינופת!

בואו תשרקו בוז ששרים למני לוי - הריי הוא גם לא נלחם על המגרש.

הסמל הכי גדול שלכם , אתם לא רוצים לשיר לו ? סבבה אל תשרקו בוז .

"עם שאינו יודע את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל.."

אבי נמני הוא המלך !

מי אתם בכלל ? יא טמבלים.

לא קראתי מה כתבתם פה כי אתם פשוט מזיינים את המוח .

עלק שורקים לנמני בוז כי הוא לא מה-11 שנלחמים על המגרש? יא טינופת!

בואו תשרקו בוז ששרים למני לוי - הריי הוא גם לא נלחם על המגרש.

אבי נמני הוא המלך !

רק מלקרוא את השורה הראשונה זה הספיק לי להבין באיזה צד של הדיון אתה.

לא קראתי את כל העמודים, אז אסכם בקצרה את דעתי -

מועדון לא מורכב רק מה11 שחקנים שמשחקים על הדשא, ולא רק להם מגיעים שירים. זהות של מועדון בנויה מיותר מזה - ולאבי חלק גדול בזהות ובהיסטוריה של המועדון הזה.

שירים שמוקדשים לו, גם אם הם לא הכי אקטואליים כיום, עדיין לא צריכים בשום אופן לגרור בוז.

בושה לשורקים.

חייב לציין שזה תגובה ראשונה שלי בפורום אחרי משהו כמו 5 שנים שלא הגבתי. (אבל תמיד עוקב)

הדיון הזה רק מלקרוא אותו מהעמוד הראשון מראה כמה שאנשים ביציע ילדותיים ולא מסתכלים לטובת הכלל.

לא משנה למי שרים,איך שרים,ובאיזה טון ופזמון,כל עוד זה מפריע לחלק גדול מהיציע השיר לא צריך להישמע.

אני בן 25,את כל הילדות שלי העברתי על אבי נמני,מעריך אותו מאוד בתור אחד הסמלים הכי גדולים שצמחו אי פעם באגודת מכבי,אבל מפה ועד לגרום לסכסוך בקהל (שגם ככה מסוכסך) זה סתם להוסיף שמן למדורה (שגם ככה בוערת). מקווה שתבינו, מהצד זה נראה כאילו חבורה של אנשים מתעקשת לשיר את השיר רק כדי לעשות "דווקא" ליציעים אחרים ולא כדי באמת לתת כבוד לאבי. רוצים לתת כבוד לאבי? דברו איתו (הוא ישמח לענות,ולהודות). תעזבו את הויכוחים הילדותיים בצד.

אני מצפה מהארגון השולט ביציע שיבין שמה שגורם לחיכוכים בקהל לא צריך להישמע (לא משנה איזה שיר זה),בסופו של דבר הארגון לא צריך ללכת נגד הקהל הרחב,כי ממנו הוא ניזן. (ראה ערך אולטראס הפועל עם השירי שואה).

בכל אופן אני מקווה שאנשים יתבגרו ויבינו שטובת מכבי היא מעל הכל.מעל לכל שחקן.מעל לכל איש במועדון ומעל לכל אוהד.

בנוגע לבוז, מאוד מבזה, אפשר להשמיע דעה גם בלי לשרוק בוז (עוד שהקבוצה שלך משחקת על המגרש עוד יותר מבזה).

רק מלקרוא את השורה הראשונה זה הספיק לי להבין באיזה צד של הדיון אתה.

למה דיון? הוא לא קורא והוא שם זין על כולם כי מדובר פה בנימני. הוא לא חלק משום דיון.

הוצאת את המילים מהפה

אלה ששרים את השירים לאבי בזמן המשחק יצרו את האנטיגוניזם נגדו, פוגעים בקבוצה ופוגעים באבי נמני בעצמו.

דרך אגב אני מתחיל ביוזמה חדשה כל דקה 15 אני ועוד כמה אנשים שרים שיר לג'רי בית הלוי

הסמליות של הדקה זה לאות ה15 תארים שלקח עם מכבי בתור מאמן ושחקן.

הוא סמל הוא נתן תתחת למועדון מגיע לו.

ידוע ששייע גלזר היה 1.73, לאור זאת בדקה 73 , שער 13 יצעק שייע שייע ושער 8 יחזיר גלזר כדי שלא יחשבו שמדובר בשייע פיינגנבויים.

גם זאת יוזמה יפה לסמל של המועדון, הוא הרוויח את זה ביושר ואין דבר יותר נחוץ מלשיר את השיר הזה כשהקבוצה שלך רצה לאליפות.

אהה והכי חשוב, כדי שתחשבו שאני אוהד אמיתי אני יוסיף את המשפט

"מי אתם בכלל, אתם על הזין שלי, אני ישיר מה שאני רוצה.

ובשביל שתראו שאני ממש גבר אני גם ידגיש את זה

מיקו בלו הוא המלך!!!"

הוצאת את המילים מהפה

אלה ששרים את השירים לאבי בזמן המשחק יצרו את האנטיגוניזם נגדו, פוגעים בקבוצה ופוגעים באבי נמני בעצמו.

דרך אגב אני מתחיל ביוזמה חדשה כל דקה 15 אני ועוד כמה אנשים שרים שיר לג'רי בית הלוי

הסמליות של הדקה זה לאות ה15 תארים שלקח עם מכבי בתור מאמן ושחקן.

הוא סמל הוא נתן תתחת למועדון מגיע לו.

ידוע ששייע גלזר היה 1.73, לאור זאת בדקה 73 , שער 13 יצעק שייע שייע ושער 8 יחזיר גלזר כדי שלא יחשבו שמדובר בשייע פיינגנבויים.

גם זאת יוזמה יפה לסמל של המועדון, הוא הרוויח את זה ביושר ואין דבר יותר נחוץ מלשיר את השיר הזה כשהקבוצה שלך רצה לאליפות.

אהה והכי חשוב, כדי שתחשבו שאני אוהד אמיתי אני יוסיף את המשפט

"מי אתם בכלל, אתם על הזין שלי, אני ישיר מה שאני רוצה.

ובשביל שתראו שאני ממש גבר אני גם ידגיש את זה

מיקו בלו הוא המלך!!!"

וואללה אוהד אמיתי וגבר (:

מחזק את דברך

אבי נמני:"דרכי הגישה כאן באצטדיון מזעזעות" (נתניה)

יונתן כהן:"אני מודה לבורא עולם שהגעת אלינו שליו ובלי דוח חנייה"

עומרי אפק:"הוא נתן דוח לשוטר" :wubyellow3: :wubyellow3:

נמני :wub:

לא היה הכרחי לשיר אבל אם כבר שרנו אז אפס מי ששרק בוז

שמשהו יעשה לזה סוף.

אמן.

סייג לחכמה שתיקה.

לא מתכוון לפרט לך מי מה למה וכמה כי זאת בדיוק התקופה בשנה שמגיע משתמש וחושב שהוא גילה את אמריקה, ספק פיקטיבי של מקורב וספק אדם שהיה ביציע יותר מפעמיים.

כל כך הרבה מים עברו בנהר שאתה מסתכל על נק' מבט ישנה.

אבל אם לרשום משפטים מגניבים ולזרוק האשמות לכל עבר מעמיד לך את הזין, מי אני שיפריע לך.

לא מסכים,השנה כן היינו במיני משבר שבשנים שעברו הקהל כבר היה מתפוצץ מלחץ וכמובן מלחיץ עוד יותר את הקבוצה.

לי יותר זכור תצוגת עידוד טובה ב 3-1 לרמת השרון,אחרי התסריט הידוע של הפסד בדרבי ואז מפולת שלגים,משחק שאם היינו מפסידים בו הכל יכל להתפרק,אבל הקהל האמין ולדעתי במשחק הזה יש לו חלק ענק במהפך.

סייג לחכמה שתיקה.

לא מתכוון לפרט לך מי מה למה וכמה כי זאת בדיוק התקופה בשנה שמגיע משתמש וחושב שהוא גילה את אמריקה, ספק פיקטיבי של מקורב וספק אדם שהיה ביציע יותר מפעמיים.

כל כך הרבה מים עברו בנהר שאתה מסתכל על נק' מבט ישנה.

אבל אם לרשום משפטים מגניבים ולזרוק האשמות לכל עבר מעמיד לך את הזין, מי אני שיפריע לך.

אם אתה לא מתכוון לפרט ואתה גם לא רוצה להפריע אז תיהיה חכם ותשמור גם על הפה שלך.

כל אחד פה אומר מה שהוא חושב ואתה לקחתה כדור אומץ וחשבתה שאתה עכשיו תשתיק פה אנשים ותעשה אותם קטנים.

ספק ילד בן 12 ספק מקורב להצלחות עם מנויי פלייאוף מה שבטוח זה שאתה לא ממש יודע מה להגיד אז אתה מנסה להשתיק.

הדבר היחיד שמעמיד לי זה לזיין את הפועל.

באהבה לעולם לא תצעדי לבד.

אבי נמני הוא המלך !

העובדה שזה הסמל של חלק מהאנשים פה מעיד עליהם, על הערכים שלהם וגם על ההבנה שלהם בספורט.

ולהזכירך : 2 גביעים, כן. 2 גביעים מכל הפוזה שלכם זה מה שהוא הצליח להביא למכבי בכל הקריירה שלו.

( ב 9 או 10 שנים שהוא היה במכבי וקלינגר לו היה שם )

"הצבר"

אם אתה לא מתכוון לפרט ואתה גם לא רוצה להפריע אז תיהיה חכם ותשמור גם על הפה שלך.

כל אחד פה אומר מה שהוא חושב ואתה לקחתה כדור אומץ וחשבתה שאתה עכשיו תשתיק פה אנשים ותעשה אותם קטנים.

ספק ילד בן 12 ספק מקורב להצלחות עם מנויי פלייאוף מה שבטוח זה שאתה לא ממש יודע מה להגיד אז אתה מנסה להשתיק.

הדבר היחיד שמעמיד לי זה לזיין את הפועל.

באהבה לעולם לא תצעדי לבד.

אני בספק רב לגבי זה שהוא בן 12 או לגבי זה שהוא מנוי פלייאוף, מה שבטוח זה שהוא התעסק בבאלגן של מכבי הרבה יותר ממך.

אמרתי לך כבר לא צריך לבוא לכל אחד בתור המשיח על החמור הלבן ולחשוב שמצאת פתרון שבפועל מה שאתה אומר זה "תיהיו חברים כבר"

ולהזכירך : 2 גביעים, כן. 2 גביעים מכל הפוזה שלכם זה מה שהוא הצליח להביא למכבי בכל הקריירה שלו.

( ב 9 או 10 שנים שהוא היה במכבי וקלינגר לו היה שם )

"הצבר"

לא אוהב את נמני בכלל אבל יש מצב לא רע שזאת ההודעה הכי דמגוגית בתולדות הפורום הזה.

אבי נמני:"דרכי הגישה כאן באצטדיון מזעזעות" (נתניה)

יונתן כהן:"אני מודה לבורא עולם שהגעת אלינו שליו ובלי דוח חנייה"

עומרי אפק:"הוא נתן דוח לשוטר" :wubyellow3: :wubyellow3:

נמני :wub:

לא היה הכרחי לשיר אבל אם כבר שרנו אז אפס מי ששרק בוז

חח איזה מצחיק נמני...

?לא נעים להגיד אבל עשיתי עשרות עבירות תנועה כדי להגיע לפה בזמן.?