Jump to content

אלה שרים לו בזמן המשחק, ההם שורקים בוז

עמית ר

Recommended Posts

ברצינות? מצאת טעות הקלדה שולית(קורה, א' צמודה לע' מלמעלה) ולא הבנת "מה הייתה כוונת המשורר"?

זה לא עניין של לעודד, תעודד את מי שבא לך. אבל להגיד שאבי נמני הוא הסמל הכי גדול של המועדון (ועוד "לא משנה איך נהפוך את זה") זה פשוט לא נכון.

מבחינתי

ב20 שנה שאני חי

הוא אחד הגדולים, וגם אם תגיד את זה עוד אלף פעמים זה לא ישתנה.

אפשר לעשות הרבה דברים בשביל להנציח את נימני, אבל לעודד במשחק שחקן שכבר פרש, בזמן ששחקנים אחרים נלחמים בשביל המועדון, בשביל אותו סמל שנימני נישק 100 פעמים,זה לא אחד מהדברים שצריך לעשות.

אני אוהב את נימני אבל אני לא מוכן "ליהיות" באמצע ולשתוק בזמן ששרים לנימני וכן אני שורק בוז, רק כדי לכבד את השחקנים שמשחקים בשבילי עכשיו ולא אני לא שורק בוז שהקבוצה לא מצליחה, או על כל פס גרוע.

השירה על נימני רק מבזה את השחקן ואת הסמל האגדי של מכבי, כי חצי מהקל צריך לשרוק בוז כדי להעמיד את שאר האוהדים במקום וכל אלה ששורקים בוז, לפחות רובם, עדיין אוהבים אותו.

אלה ששרים לנימני הם אלה שגורמים לו להתבזות.

החלק הביזארי

זה שעודדו אותו בדקה 90 במשחק גארבג' טיים אחרי שכבר לקחנו אליפות, ואתם רוצים זמן יותר גארבג' מזה?!

ועוד ל]ני החגיגות אליפות שהולכים להודות לכל שחקן באופו אישי שם.

מבחינתי

ב20 שנה שאני חי

הוא אחד הגדולים, וגם אם תגיד את זה עוד אלף פעמים זה לא ישתנה.

הו, אם תשים לב התגובה הזאת כבר שונה לגמרי מהמקורית.

"מבחינתך"- זאת כבר לא קביעת עובדה.

ב-20 שנה...- זה כבר לא אי פעם.

אחד הגדולים- זה כבר לא "הסמל הכי גדול".

"וגם אם תגיד את זה עוד אלף פעמים זה לא ישתנה"

אל תדאג , איתך סיימתי...

הו, אם תשים לב התגובה הזאת כבר שונה לגמרי מהמקורית.

"מבחינתך"- זאת כבר לא קביעת עובדה.

ב-20 שנה...- זה כבר לא אי פעם.

אחד הגדולים- זה כבר לא "הסמל הכי גדול".

"וגם אם תגיד את זה עוד אלף פעמים זה לא ישתנה"

אל תדאג , איתך סיימתי...

י'מאיים

סיימת איתי?

אבי נמני הסמל הכי גדול ב20 שנה האחרונות, אם תלך אחורה ותתחיל לאנוס את המח על זה שהיו גדולים יותר שעשו יותר כנראה תמצא, אבל שומע רגע? אנחנו לא מכירים אותם, ולא ראינו אותם אז אין מה לעשות.

גם נמני יעבור בשלב מסויים בקהל ויהיה מישהו אחר.

קביעת מי הוא הסמל זה נטו משהו שאתה עושה לעצמך בסופו של דבר חלק יסכימו וחלק לא.

ברצינות? מצאת טעות הקלדה שולית(קורה, א' צמודה לע' מלמעלה) ולא הבנת "מה הייתה כוונת המשורר"?

זה לא עניין של לעודד, תעודד את מי שבא לך. אבל להגיד שאבי נמני הוא הסמל הכי גדול של המועדון (ועוד "לא משנה איך נהפוך את זה") זה פשוט לא נכון.

אבי נמני הוא הסמל הכי גדול בהיסטוריה של הספורט ואולי של האנושות כולה.

לשיר לנימני מחוץ למגרש מזה השטיות האלה שירים שרים ביציע !

זה שחלק מהקהל זורק בוז זה 90% מאלה שלא באים למשחקי חוץ זה אלה שאחרי עונה גרועה לא יעשו מנוי!!

אבי נימני נתן לי הרבה סיבות לשמוח והוא השחקן הגדול ביותר שלה ב 15 שנה האחרונות אף אחד לא אמר שהוא צריך לחזור למכבי, חבל שיש אנשים שפשוט מחפשים את מי לשנוא ואומרים שאבי הרס את המועדון אנשים שכחו תקופות יותר גרועות עם לוני, עם אבי עוד הגענו קצת לאירופה והוא פוטר אחרי הפסד בחיפה שהיינו מקום שני! וגם איווניר הגדול שהאמין בצעירים בסופו של דבר נכשל.. אז הקהל ששורק בוז יכול ללכת אתה יודע לאן כי אם לא נזכור את העבר שלנו אין לנו עתיד..

גבר נימני הוא לא העניין פה, הרבה ממי שזורק בוז הולך ועושה את זה גם במשחקי חוץ ואני אומר את זה כי אני הולך למשחקי חוץ, כן גם לקריית שמונה בגשם וכל פעם שיש עידוד לנימני אני מתנגד לזה.

לכל אחד יש בקריירה עליות ונפילות ואף אחד לא שופט משהו שהוא אוהב רק בגלל כמה פאדיחות.

נמני לא העניין של הפוסט הזה, הקהל הוא העניין.

הקהל כל כך מפולג שיש 3 קבוצות הפאנטיקס ,האולטרס ואלה ש"באמצע" שזה מצחיק(7,8,2,13) הם באמת באמצע, אלה שבאמצע הם הרוב ואי אפשר לא להתחשב בעמדות שלהם.

ארגוני האוהדים אצלנו במקום לייצג את כל האוהדים , כל ארגון רוצה לייצג עמדה אחרת וזה פשוט דפוק, וזה נראה גם דפוק.

המטרה היחידה של כולם צריכה ליהיות ההצלחה של מכבי ולא ההנצחה של נימני או הכסף שאתה עושה ממרצ'נדיייז נמאס כבר.

גבר נימני הוא לא העניין פה, הרבה ממי שזורק בוז הולך ועושה את זה גם במשחקי חוץ ואני אומר את זה כי אני הולך למשחקי חוץ, כן גם לקריית שמונה בגשם וכל פעם שיש עידוד לנימני אני מתנגד לזה.

לכל אחד יש בקריירה עליות ונפילות ואף אחד לא שופט משהו שהוא אוהב רק בגלל כמה פאדיחות.

נמני לא העניין של הפוסט הזה, הקהל הוא העניין.

הקהל כל כך מפולג שיש 3 קבוצות הפאנטיקס ,האולטרס ואלה ש"באמצע" שזה מצחיק(7,8,2,13) הם באמת באמצע, אלה שבאמצע הם הרוב ואי אפשר לא להתחשב בעמדות שלהם.

ארגוני האוהדים אצלנו במקום לייצג את כל האוהדים , כל ארגון רוצה לייצג עמדה אחרת וזה פשוט דפוק, וזה נראה גם דפוק.

המטרה היחידה של כולם צריכה ליהיות ההצלחה של מכבי ולא ההנצחה של נימני או הכסף שאתה עושה ממרצ'נדיייז נמאס כבר.

בשום מקום בעולם ארגון לא מייצג את כל הקהל, הוא בדרך כלל מייצג את הארגון, וחלק מהקהל מתחבר לזה וחלק לא.

תשים לב כמה ארגונים יש לקהלים בעולם, כמה פירמות בתוך ארגונים, חלק מופרדים בגלל הקרבה הגאוגרפית והייצוג של מיקום וחלק מופרדים אידיאולוגית, בשורה התחתונה אף ארגון לא יכול לייצג את כל הקהל כי תמיד יהיה חלק שיחשוב ככה וחלק שיחשוב אחרת.

י'מאיים

סיימת איתי?

אבי נמני הסמל הכי גדול ב20 שנה האחרונות, אם תלך אחורה ותתחיל ל(?)אנוס את המח על זה שהיו גדולים יותר שעשו יותר כנראה תמצא, אבל שומע רגע? אנחנו לא מכירים אותם, ולא ראינו אותם אז אין מה לעשות.

גם נמני יעבור בשלב מסויים בקהל ויהיה מישהו אחר.

קביעת מי הוא הסמל זה נטו משהו שאתה עושה לעצמך בסופו של דבר חלק יסכימו וחלק לא.

רק בשביל לסגור מעגל. כוונת המשורר וזה...

רק בשביל לסגור מעגל. כוונת המשורר וזה...

ניצחת י'גבר.

לא פלא שאתה נגד סמלים כשהשם שלך זה פיגו10.

ותאמת שכל הנושא הזה בעיקר גרם לי לרצות לריב עם כל מי שישרוק בוז.

הקהל שלנו הוא הקללה של המועדון, הוא הסיבה לכישלונות והוא יהיה הסיבה לזה גם בעתיד.

אנחנו כל כך מפולגים שאפשר לחשוב שיש 3 קבוצות שבאו לשחק באיצטדיון בזמן שרק מכבי על המגרש.

אנחנו כל כך מפולגים ששנים אנשים היו רבים מכות ביציע כאילו הם יושבים בדרבי בשער מעורב עם אוהדי הפועל.

אנחנו כל כך מפולגים כששבחון היה בקבוצה היו כאלה שחשבו שהוא טוב, כאלה שחשבו שהוא רע וכאלה שחשבו שהוא מכוער, אבל אף אחד לא חשב שהוא היה שלושתם ביחד,רק שהוא עבר להפועל כולם הבינו את זה.

אנחנו כל כך מפולגים שבמשחק בבלומפילד אפשר לחשוב שיש חצי גמר גביע והקבוצות הם: ביתר, מכבי ומכבי נתניה ,שלושתם נגד רמת גן.

עד שהקהל לא ישתנה ויבין שהאינטרס של כולנו הוא רק ההצלחה של מכבי ושום דבר אחר לא חשוב, אנחנו בחיים לא נשבור את הקללה, צריך להתחשב גם באוהדים שמחוץ לארגונים, אנחנו כולם אוהדים את אותה הקבוצה.

ממשחק למשחק, מתגובות בפוסטים אפשר להבין כמה הקהל שלנו פשוט דפוק.

שמשהו יעשה לזה סוף.

אמן.

ניצחת י'גבר.

לא פלא שאתה נגד סמלים כשהשם שלך זה פיגו10.

ישש!!1 למרות שאני לא אוהד חיפה.

למה נגד סמלים? אדרבה, מסרב לשכוח אותם.

איפה ראית שכתבתי משהו או יצאתי נגד נמני(לצורך העניין)?

כל כמה זמן קופץ מישהו לגבי השם משתמש(מתמעט עם הזמן אני חייב להגיד). בד"כ זה כשנגמרים הטיעונים.

לכן אגיב כמו תמיד- מה בין הוקרת שחקן(גדול, התלבטתי עם מקמנמן. אולי אשנה בשביל הגיוון) ע"י שם משתמש בפורום אוהדי מכבי לבין הדיון הנוכחי?

אני מעריץ את נמני. גדלתי עליו, ראיתי אותו מביא לנו אליפויות ודרבים. אבל מצד שני ראיתי אותו גם קורע את מכבי מבפנים. נמני הוא הסמל הכי גדול של מכבי אי פעם. ועדיין, אין שום צורך לשיר לו בזמן משחק. כת נכון מחבר ההודעה, אני באמצע. לא אשרוק לו בוז, אבל גם לא אעודד אותו בזמן משחק. לפני, במחצית או אחרי- בכיף.

ישש!!1 למרות שאני לא אוהד חיפה.

למה נגד סמלים? אדרבה, מסרב לשכוח אותם.

איפה ראית שכתבתי משהו או יצאתי נגד נמני(לצורך העניין)?

כל כמה זמן קופץ מישהו לגבי השם משתמש(מתמעט עם הזמן אני חייב להגיד). בד"כ זה כשנגמרים הטיעונים.

לכן אגיב כמו תמיד- מה בין הוקרת שחקן(גדול, התלבטתי עם מקמנמן. אולי אשנה בשביל הגיוון) ע"י שם משתמש בפורום אוהדי מכבי לבין הדיון הנוכחי?

עזוב, באמת שאני לא מבין עד עכשיו מה הבעיה לשיר לו בדקה 90 במשחק גארבג' טיים אחרי שלקחנו אליפות, זה לא כאילו אנחנו בקרבות נגד הירידה עכשיו, באים להנות.

אז גם שרים לאבי.

Guest MTA Or DEAD

עזוב, באמת שאני לא מבין עד עכשיו מה הבעיה לשיר לו בדקה 90 במשחק גארבג' טיים אחרי שלקחנו אליפות, זה לא כאילו אנחנו בקרבות נגד הירידה עכשיו, באים להנות.

אז גם שרים לאבי.

פיגו.

אבי נמני הסמל הכי גדול איי פעם.

למה אתה לא מתווכח איתי גם?

לא כיף להתווכח איתך, יש לך ינשוף מוזר באווטאר

לא כיף להתווכח איתך, יש לך ינשוף מוזר באווטאר

בכלל הגבות של התוכי.

ישך אוטו מחר ב5? חמישי מתישהו בין 4-6?

"..אני אוהב את נימני אבל אני לא מוכן "ליהיות" באמצע ולשתוק בזמן ששרים לנימני וכן אני שורק בוז, רק כדי לכבד את השחקנים שמשחקים בשבילי עכשיו ולא אני לא שורק בוז שהקבוצה לא מצליחה, או על כל פס גרוע.

השירה על נימני רק מבזה את השחקן ואת הסמל האגדי של מכבי, כי חצי מהקל צריך לשרוק בוז כדי להעמיד את שאר האוהדים במקום וכל אלה ששורקים בוז, לפחות רובם, עדיין אוהבים אותו.

אלה ששרים לנימני הם אלה שגורמים לו להתבזות.."

1. זה בסדר לא לאהוב את נמני כי אחרת אך אתה מסוגל לשרוק בוז לשיר ששרים לכבודו.

2. סלח לי אבל הטעון כי אתה עושה את זה רק בכדי לכבד את השחקנים , זאת הטענה הכי מפגרת ששמעתי בחיים שלי , מה הקשר ?!, אם כבר , אם אתה מבין שחלקנו רוצים לכבד את הסמל גם כשהוא פרש , זה אמור רק לדרבן אותם, לדעת שאם יעשו רק חלק ממה שהוא עשה יבוא היום וגם הם יזכו למחווה כזאת.

3. מי שמבזה זה רק אותם אלה ששורקים בוז, לשרוק בוז לסמל של המועדון ולא משנה מה הסיבה זה בושה לשורקים (בחיפה הם מהללים את עטר גם כאשר כמעט הוא הוריד אותם ליגה , כי יש לעשות הפרדה בין עטר השחקן לכל השאר)

4. סוייר אני לא מכיר אותך אבל יודע מפה שאתה מאוהבי נמני , ברוך הבא לדיון , ודרך אגב אבי נמני הוא לא המלך , הוא 8 אלוהינו!!!!

אז גם שרים לאבי.

אין לי יותר מדי בעיות עם זה ששרים לאבי. ואני נגד שריקות הבוז זה סתם מטופש.

אבל עצם העובדה ששחקנים נלחמים על המגרש ונמני עדיין מקבל יותר תשומת לב מהם, ברמה העקרונית זה לא נכון ולא צריך להיות ככה.

מילא היה פעם ב.. אבל גם זה לא.

פיגו.

אבי נמני הסמל הכי גדול איי פעם.

למה אתה לא מתווכח איתי גם?

כי אתה סתם ציני.

אין לי יותר מדי בעיות עם זה ששרים לאבי. ואני נגד שריקות הבוז זה סתם מטופש.

אבל עצם העובדה ששחקנים נלחמים על המגרש ונמני עדיין מקבל יותר תשומת לב מהם, ברמה העקרונית זה לא נכון ולא צריך להיות ככה.

מילא היה פעם ב.. אבל גם זה לא.

אין קשר לשחקנים , כשהוא היה במערכת הטעון הזה היה מתקבל, אבל ראבק הוא שחקן עבר וסמל ענק והקהל מנציח אותו בשיר לכבודו בדקה מסוימת , מה רע בזה?

שאותם שחקנים שזה מפריע להם יחשבו מה הם צריכים לעשות בכדי שיום אחד יזכו לכבוד דומה (תאמין לי לרובם המוחלט זה לא מפריע),רק שלא יגידו שהשיר לכבוד מני לוי גונב להם את הפוקוס.

וכן זה צריך להיות בכל משחק , קהל של מועדון גדול צריך לדעת לכבד סמלים!!! וזאת דרך ראויה

90% מהמשחק השחקנים בכלל לא מקשיבים למה שאתה שר ביציע, רובם אפילו מסתכלים על התפאורות בהתחלה.

אז איך בידיוק זה מפריע להם?

אמרתי ברמה העקרונית(מבחינתי לפחות).

לי אין יותר מדי בעיות עם זה. רוצה לשיר? תשיר. אבל אני מבין לגמרי את אלו שמתנגדים.

לא התערבתי ואני לא הולך להתערב בשירי יציע של אחרים(בטח שלא לשרוק בוז) אלא אם כן יש פגיעה אישית בשחקנים(גזענות וכדומה..)

ויכוח כ"כ מפגר.

חוץ מחיפה מחזור קודם שאחרי שחצי משחק הם מקללים אותו, וק"ש בדקה ה92 בגארבג' של הגארבג' טיים שחצי מהאצטדיון כבר יצא כדי לתפוס חנייה קרובה לכיכר רבין, לא זכור לי ששרו לאבי.

לא חושב שליושבי שער 2, שעושים טובה שהם קמים כששרים להם, ובטח ובטח לא מלווים את הקבוצה מעבר למשחקי בית וגם זה אם הקבוצה בעונה טובה כמו השנה, יש זכות לשרוק בוז.

לא מתאים לכם? תהיו בשקט ותנו לאלה שזה חשוב להם לשיר את זה ולהנות אחרי ש90 דקות הם קרעו את עצמם מעבר לצעקות "גבר תביא 2 קולה וגרעינים". עדיין לא מתאים? קומו ולכו הביתה, אל תבואו יותר. אתם גם ככה לא תורמים לכלום חוץ מלרצף של הגל, שגם זה מזכיר את הבית הטבעי שלכם בנוקיה.

מפריע לשחקנים? אני בטוח שדור מיכה יושב על הספסל\עומר ורד רץ באגף הימני בדקה ה92 מול ק"ש ושומעים את השירה לאבי, ומתים שעוד 20 שנה ישירו להם ככה. בטוח זה לא מפריע להם. שרים להם לפני כל משחק, תוך כדי משחק, אחרי המשחק.

ההשוואה למני לוי כ"כ מיותרת ולא קשורה אז אני רק אגיד שאני לא זוכר מי רשם פה שהוא לא שר למני כי זה לא קשור או משהו כזה, אבל אני חייב להגיד לך שאתה מפגר.

היו סמלים ענקיים במכבי, אני לא אומר שלא. אבל רוב שער 11 מורכב כיום מאנשים בני 15-25 +- , שהסמל הכי גדול שהם ראו אי פעם זה אבי נמני.

אי אפשר להגיד לילד בן 18 לשיר שירים לג'רי בית הלוי, שייע גלזר או אפילו מיקי ברקוביץ', אם כבר דיברנו על סמלים, מכיוון שהכי קרוב לראות אותם בפעולה זה ב5+ גולד.

קשור למכבי או לא קשור למכבי, אובייקטיבי לכולם או לא, זה לא משנה. אבי הוא הסמל הכי גדול שהיה פה ב20 שנים האחרונות והמעט שאפשר כדי להודות לו על התרומה שלו זה לשיר לו בדקה 92 במשחק שחשוב לסוכנים של השחקנים שעוזבים בשנה הבאה כדי למלא קלטת.

8