Jump to content

אלה שרים לו בזמן המשחק, ההם שורקים בוז

עמית ר

Recommended Posts

אני לא נוהג לרשום ולהגיב פה הרבה,אבל אני חייב לציין שפשוט הוצאת לי את המילים מהפה,באמת אמרת את מה שאני חושב מילה במילה..

עמית, אני ועוד רבים איתך. כתבת בדיוק את מה שאני חושב.

נמני היה ענק, גדול, ולפעמים הוא היה הכל בשבילנו. אבל בזמן משחק זה פשוט לא מתאים.

תסתכל מסביב, ותראה שהרוב לא שרים ולא שורקים בוז. וכמו תמיד, הרוב דומם, והקיצוניות משני הצדדים בולטת.

מפריע לי ששרים לנמני בזמן משחק

במיוחד כאשר אנחנו ביתרון שברירי, קרוב לסיום.

Guest MTA Or DEAD

אבי נימני הוא המלך

כנראה שבמשחקי בית אי אפשר לשיר בגלל כל השאר המזדיניים

במשחקי חוץ שם זה האוהדים האמיתיים שמגיעים לכל משחק ושם יש אולי 2-3 אחוז שישרקו בוז

אבי נימני הוא המלך

במשחקי חוץ שם זה האוהדים האמיתיים שמגיעים לכל משחק ושם יש אולי 2-3 אחוז שישרקו בוז

תתפלא,אבל המון מה"אוהדים האמיתיים" נמצאים בדיוק באותה עמדה כמו עמית,או אפילו יותר לצד של לא לשיר לו.

מצחיק איך קבעת ש"אוהד אמיתי" ישיר לנמני.

לא אגיד מהתומכים הגדולים של אבי, כי לצערי כשחקן ראיתי את אבי מהיציע לא יותר מדי זמן.

ועדיין, מעריץ גדול של נמני כבן אדם, וכמובן כשחקן.

ועדיין, אני באמת חושב שזה פשוט לא במקום לשיר לנמני בזמן המשחק כשהוא כרגע (והלוואי שבעתיד יהיה) כבר לא חלק מהמערכת.

לא כל מי ששורק לו בוז (שאני כמובן לא בעד הבוז הזה) הוא נגד נמני, אלא כמו שאמרת הוא פשוט חושב שכש-11 נלחמים על המגרש השירה צריכה להיות להם.

מה שכן, אחרי שריקת הסיום/לפני השריקה/במחצית/לא יודע מתי, אין שום פסול בלשיר לנמני שיידע שאנחנו לא שוכחים איזה סמל גדול הוא היה לנו.

ובזמן הזה אין שום סיבה ששירה תפלג את הקהל ותגרור אחריה שריקות בוז (אם כי זכור לי שלאחרונה גם זה נוסה וגרר)

**על הבזיון שהיה מול ק"ש ועל מה שאני חושב על זה אין צורך להרחיב..

אבי נימני הוא המלך

תשיר לדור, לשרן, למונאס, לערן, לאיתן, לגאל.

מפריע לי ששרים לנמני בזמן משחק

במיוחד כאשר אנחנו ביתרון שברירי, קרוב לסיום.

ובמשחק כל כך חשוב.

אבי נמני מלך , אגדה ,היה בבר מצווה שלי , סמל והשחקן האהוב עליי בכל הזמנים,

אבל השירה הזאת פשוט לא במקום , תתקדמו.

הרוב שורקים בוז רק מעצם הרעיון לשיר לו בזמן משחק ולא בגלל שנאה.

אבי נמני הוא המלך והשירה הזאת רק מבזה אותו (בגלל התגובות שהיא גורמת)

יש בקהל שלנו זרמים של אנשים שאתה פשוט תופס תראש. עכשיו כשהמערכת מתחילה להבריא אפשר לראות למה היא חלתה ככה.

לא יאמן שאוהדי הקבוצה פירקו את המועדון במו ידיהם.

דקה 90+. מה הבעיה ?

דקה 90 + שמובילים 1-0 ונמצאים תחת לחץ אתה מתכוון ...

בכל מקרה אין קשר לדקה , צריך לעודד את הקבוצה והשחקנים שנמצאים על המגרש.

העידוד למשל אחרי המשחק נגד סכנין עונה שעברה שהוא ישב בפאנל היה מרגש ובמקום , נשארתי חצי שעה בשביל לשיר לו.

לגיטימי לשיר לו כשהוא באצטדיון לפני המשחק,במחצית ובסוף המשחק.

ברחוב שאתה פוגש אותו תשיר תחבק תרעיף אהבה.

בזמן המשחק צריך להתרכז בלשיר לקבוצה ולשרוק בוז ליריבה,לא בנימני.

צריך לדחוף את הקבוצה וגם אם זה 4-0 אז לשבח ולשיר לשחקנים שעל הדשא.

אין ספק ואין עוררין ששריקות בוז גם אם כבר התחילו לשיר לו זה ביזיון אחד גדול,אבל לאלו ששרים בזמן המשחק פשוט עדיף שלא.

צריך להוקיר ולהעריך אותו בהרבה דרכים אחרות.

ובנימה זו הלוואי שביום מן הימים ננציח את גדולי שחקנינו כמו בנבא ונתלה את החולצות של הגדולים ביותר באצטדיון,ולעולם לא ילבשו את המספר שלהם..

אותם אלו ששורקים בוז שורקים גם ששרים לו אחרי השריקה וואללה הם שרמוטות שפוגעים בניסיון לתת כבוד לאדם למרות שזה לא בא על חשבון אף אחד אחר.. ואותם שורקי בוז ישרקו בוז גם ליואב זיו או לייני אם בעונה הבאה תהיה נפילה ביכולת שלהם אז להם באמת שאני מאחל רק רע כי באמת שזה בסדר ומותר לחשוב שזה מיותר לשיר לנמני בזמן משחק, מותר לחשוב שזה מיותר לשיר לו גם לפני או אחרי המשחק, אבל למה לא לשתוק פשוט ? מה כואב לכם שאחרים כן רוצים לשיר ולכבד כוכב עבר? מי ישמע זה בא על חשבון זמן שאותם שורקי בוז תכננו לשיר לשייע גלזר..

לא לתמוך בשירה לנמני אומר לא לשיר.

לשרוק בוז זה כבר אומר להיות אנטי-נמני

וגם אם אתם לא חושבים ככה כשאתם שורקים - ככה זה נשמע !

על פי מה אתם קובעים מיהו אוהד אמיתי בכלל ואיך יש לאנשים הזכות להגיד אתה לא אוהד אמיתי ואתה אוהד אמיתי

לא אומרים שמי שלא שר לו לא אוהד אמיתי רק מי שבאמת אידיוט כל כך לשרוק בוז למלך הזה שנתן הכול בשביל מכבי

אני לא מבין למה לשרוק בוז

האדם הכי מזוהה עם מכבי

מה הבעיה עם זה ששרים לו?

למה זו בעיה? כי זה בא על חשבון ה-11 שבאותה דקה נתונה נלחמים על המגרש ומתאבדים על הכדור. תתרכז בלשיר להם, לעודד ולתמוך.

יש מקרים שזה פשוט לא מתאים.

חאלס, היה שחקן ענק, סמל ואיש אדיר. אבל הוא כבר לא שחקן ולא נלחם עם החבורה על הדשא.

אחי אנחנו גם שרים להם. אבל אני לעולם לא אפסיק לשיר לו כי אני לא אשכח אותו

לא אמרו לך להפסיק לשיר לו

בן זונה בן זונהההה מי ששורק בוז ששרים לו.

לא טוב לאנשים ששרים לו ? שבו בשקט ותאכלו גרעינים יא שרמוטות שתחנקו מהגרעינים מה כואב לכם

איזו קלאסה של הודעה, פשוט כאילו קראת את ההודעה של עמית ואמרת לעצמך "וואלה בוא ניתן דוגמא בלייב על מה הוא דיבר". ואפילו לא חיכית כמה תגובות. אז ככה - רק שתדע, לאותם אוהדים יש זכות לשרוק בוז בשיר בדיוק כמו שלך יש את הזכות לעודד את אבי, ואין פה צודק ולא צודק. מעניין אגב מתי תבינו שרוב מי ששורק בוז, עושה את זה לא כי הוא שונא את נמני אלא כי הוא לא חושב שזה המקום והזמן לשיר את זה.

דעתי האישית? יש 11 שחקנים בצהוב על המגרש, לא יזיק אם במקום שיר על נמני היו שרים, חס וחלילה, למהראן ראדי. כן, זה שבאמת על המגרש באותם רגעים. נמני קיבל יותר אהבה מהקהל שלנו מאשר כל השחקנים הנוכחים שלנו ביחד, הוא יודע טוב מאוד שיש מספיק אנשים בקהל שאוהבים אותו, כמו שהוא יודע שיש לא מעט בקהל שגם לא. הוא לא צריך שיר בדקה 88 להזכיר לו את זה לטוב ולרע.

אני לא מבין למה לשרוק בוז

האדם הכי מזוהה עם מכבי

מה הבעיה עם זה ששרים לו?

כי זה לא קשור לכלום.

היום לנימני אין שום קשר למכבי, הוא אפילו מקצין בפרשנות שלו כדי להראות שאין לו קשר למועדון (למרות שברור שהוא רוצה בהצלחתו).

יש הרבה אנשים שמזוהים עם מכבי, למה להם לא שרים? בעיני אמיר שלח, גדי ברומר, שורה, זוהר וקלינגר זה לא פחות מכבי מנימני.

דור מיכה כיום זה יותר מכבי מנימני.

שורקים בוז לשיר עליו בדיוק כמו ששרים בוז לשירים בעלי האופי הגזעני, לא כי מישהו שונא אותו.

מדהים שיש שחקנים שקורעים את התחת בשביל המועדון הזה ולא מקבלים שירה והוא כן.