Jump to content

הגרלת הכרטיסים לדרבי נפתחה

Sawyer

Recommended Posts

אני יכול ללכת ללאן בדיזינגוף מחר עם המנוי הזוכה ולבקש כרטיס נוער?

היום הזמנתי בטלפון ושאלו אותי אם אני צריך נוער\מבוגר.. למרות שהמנוי מבוגר,ככה היה גם נד חפה

יש כרטיסים לי ולאבושwubyellow3.gif

איזו התרגשות!

בחיים! בחיים! לא הצלחתי להשיג כרטיסים לדרבי חוץ דרך האתר של לאן!

ותמיד הייתי על האתר איזה 6 שעות לפני המכירה כבר בריפרשים כמו מפגר ובוכה שלוקחים פה כרטיסים.

חח גם אני,שהמכירה הייתה בק"ש הייתי משיג תמיד גם ההגרלה מחייכת אליי עד עכשיו2/2

היום הזמנתי בטלפון ושאלו אותי אם אני צריך נוער\מבוגר.. למרות שהמנוי מבוגר,ככה היה גם נד חפה

לא מבין את הקטע שלאחד הם אומרים שיש נוער ולאחד אין, כאילו הם עונים לפי מה שמתחשק להם.

בני זונות

אם יש פה מבוגר שהזמין נוער וירצה להחליף למבוגר נא לשלוח פרטית

רציתי לשתף כאן את כולם בתשובה שקיבלתי מהפייסבוק של מכבי לגבי תלונה שלי על עניין הספסרות ועל זה שלא נעשה כלום למרות פירסומי מספרי טלפון אצלם בפייסבוק, ביד 2 או בכל אתר אחר וזה התגובה שקיבלתי:

Maccabi Tel Aviv FC - Official

היי *****,

מלבד המספר הזה יש ברשותנו מספרים נוספים.

לצערנו במשחקים כאלה כל אוהד הופך לספסר כאשר במשחקים שהפועל מארחת יוצאים גם 250 לשער של מכבי לבנק דיסקונט ואנו יודעים שממש עסק של ממש של ספסרות מתחולל שם

לצערנו אין לנו איך להשפיע בנושא זה.

לגבי תופעת הספסרות ככללה, לצערנו המשטרה לא רוצה מספיק להשקיע בנושא זה, אגב גם בכדורסל אותם ספסרים מוכרים לכולם עומדים ומוכרים כרטיסים בספסרות וזה ללא ספק מראה מרגיז ומקומם.

העונה שילמנו כסף במספר משחקים למשטרה (אבסורד לא קטן בפני עצמו) כדי שיטפלו בבעיה ולצערנו עקב החוק לא יכלו לעשות יותר מדי.

מכבי תל אביב מודעת לתופעה הזאת ומנסה להילחם (לפעמים לא מספיק ולא עוזר) , בהגרלה הנוכחית לפני עריכתה נמחקו שורה של אנשים שניסו למכור את הכרטיס שלהם במשחק מול חיפה.

לסיכום חשוב לנו שתדע שאנו מודעים לכך והיינו שמחים לטפל בסיטואציה הזאת ביתר נמרצות אך לשם כך נצטרך התגייסות של המשטרה וההתאחדות.

אנחנו רוצים לקוות שנצליח בעתיד לטפל בזה אך חשוב שתבין שזה לא כזה פשוט כפי שזה נראה

אכו אבסורד....

רציתי לשתף כאן את כולם בתשובה שקיבלתי מהפייסבוק של מכבי לגבי תלונה שלי על עניין הספסרות ועל זה שלא נעשה כלום למרות פירסומי מספרי טלפון אצלם בפייסבוק, ביד 2 או בכל אתר אחר וזה התגובה שקיבלתי:

Maccabi Tel Aviv FC - Official

היי *****,

מלבד המספר הזה יש ברשותנו מספרים נוספים.

לצערנו במשחקים כאלה כל אוהד הופך לספסר כאשר במשחקים שהפועל מארחת יוצאים גם 250 לשער של מכבי לבנק דיסקונט ואנו יודעים שממש עסק של ממש של ספסרות מתחולל שם

לצערנו אין לנו איך להשפיע בנושא זה.

לגבי תופעת הספסרות ככללה, לצערנו המשטרה לא רוצה מספיק להשקיע בנושא זה, אגב גם בכדורסל אותם ספסרים מוכרים לכולם עומדים ומוכרים כרטיסים בספסרות וזה ללא ספק מראה מרגיז ומקומם.

העונה שילמנו כסף במספר משחקים למשטרה (אבסורד לא קטן בפני עצמו) כדי שיטפלו בבעיה ולצערנו עקב החוק לא יכלו לעשות יותר מדי.

מכבי תל אביב מודעת לתופעה הזאת ומנסה להילחם (לפעמים לא מספיק ולא עוזר) , בהגרלה הנוכחית לפני עריכתה נמחקו שורה של אנשים שניסו למכור את הכרטיס שלהם במשחק מול חיפה.

לסיכום חשוב לנו שתדע שאנו מודעים לכך והיינו שמחים לטפל בסיטואציה הזאת ביתר נמרצות אך לשם כך נצטרך התגייסות של המשטרה וההתאחדות.

אנחנו רוצים לקוות שנצליח בעתיד לטפל בזה אך חשוב שתבין שזה לא כזה פשוט כפי שזה נראה

אכו אבסורד....

אגב מכבי צודקים רוב הספסרים זה אנשים שקיבלו כרטיסים מבנק דיסקונט ככה שמכבי לא יכולה לעשות כלום

כמובן שיש גם מהצד של הכרטיסים אבל בנק דיסקונט הזה זה מכה

אגב מכבי צודקים רוב הספסרים זה אנשים שקיבלו כרטיסים מבנק דיסקונט ככה שמכבי לא יכולה לעשות כלום

כמובן שיש גם מהצד של הכרטיסים אבל בנק דיסקונט הזה זה מכה

מכבי יכולה לעשות הרבה!!!

כמו שמכבי פנתה למשטרה שתסגור מפעלים שמוכרים מוצרים שלה היא יכולה לפנות למשטרה לסכל ספסרות על גב האוהדים שלה.. הכל עיניין של רצון...

מכבי יכולה לעשות הרבה!!!

כמו שמכבי פנתה למשטרה שתסגור מפעלים שמוכרים מוצרים שלה היא יכולה לפנות למשטרה לסכל ספסרות על גב האוהדים שלה.. הכל עיניין של רצון...

בדיוק - כל מה שמכבי יכולה לעשות זה לפנות למשטרה ולקוות שהגאונים בכחול יחליטו להזיז את עצמם. ספוילר: אל תבנה על זה.

ומה הסיפור עם בנק דיסקונט? מדובר בהסכם של מכבי מולם?

בדיוק - כל מה שמכבי יכולה לעשות זה לפנות למשטרה ולקוות שהגאונים בכחול יחליטו להזיז את עצמם. ספוילר: אל תבנה על זה.

ומה הסיפור עם בנק דיסקונט? מדובר בהסכם של מכבי מולם?

של הפועל. למי שטען אחרת- מכבי פועלת נגד ספסרות, כנראה שלא מספיק.

זה מזה לא בעיה להעיף ספסרים מההגרלות!

מבררים את השם שלו כשהוא מוכר לכם ביד 2,

במידה ויש מנוי על שמו-הכי טוב, אם לא אז יש בעיה.

תכלס שעם קצת מאמץ אפשר לעלות עליהם, כמו להדפיס את השם של בעל המנוי על הכרטיס או משהו כזה.

ככה הכי קל!

דרך אגב, מחר אמורה להיות עוד הגרלה של כל הכרטיסים כביכול שלא ניקנו, לא?

לא, תיהיה בטוח שכל הכרטיסים שלא נקנו הולכים למקומבנים.

לא, תיהיה בטוח שכל הכרטיסים שלא נקנו הולכים למקומבנים.

אתה טועה

כל המקומבנים כבר קיבלו (בוא נגיד שאני יודע מה אני אומר)

אם יש לי מנוי שזכה בהגרלה ולא מימשתי עוד את הזכייה אני יכול היום/ יום ראשון לממש את הזכייה ולקנות כרטיס בכל זאת?

תשנה את החתימה ל:

אלוהים, אגוזים ושיניים.