Jump to content

סיכום המשחק מבחינתי

lobster

Recommended Posts

סיכום המשחק:

אוסקר זרק זין, וככה זה נראה.

חבל.

אני מאוהב בו והכל, שלא תבינו אותי לא נכון, אבל אתה לא עולה למשחק נגד היריבה השנייה הכי גדולה שלך עם המחליפים. וזה שהם לקחו אליפות זה נהדר אבל לא אומר שהם צריכים להפסיק לעבוד. אם הוא כל כך רוצה, שהיה נותן להם מנוחה עוד שבוע. לא בחיפה.

החשיבות של לשבור הערב את רצף אי-הניצחונות אחרי 8 שנים זה משהו שהוא לא הבין כנראה.

הוא הביא אליפות, אז כנראה שאתה לא מבין. לא מבין שה"רצף" הזה הוא משהו שאוהדים המציאו, והוא לא מעניין. הרצף המעניין היה 10 שנים בלי אליפות, לא קללת אליעזר ולא בטיח. זה לא מעניין אותו ולא צריך לעניין. אם אפשר לתת מנוחה לשחקנים כבר מעכשיו, כי את העונה הבאה הם יתחילו ביולי - אז שיתן להם מנוחה. עוד שלושה חודשים מתחילה עוד עונה, מי צריך להסתכן בשביל שטויות. וכן, זה שטויות. הדבר החשוב הוא אליפות, אח"כ דרבי, וזהו. חיפה לא מעניינת.

די אוסקר עלה עם הרכב נכון, שחקנים עובדים קשה שבוע אחרי שבוע וזה משחק מצוין לפרגן להם ולתת צ'אנס להרשים בשביל העונה הבאה.

מבחינתי שימשיך כך עד הסוף. רק לא בדרבי זה הכל.

אני לא מסכים עם טענת ה"קוף על הגב". בשנה הבאה נשחק שם באצטדיון אחר והביתיות בו תהיה שונה לגמרי. מה שהפך את חיפה למקום בו התקשינו כל כך בשנים האחרונות אינו שינוי מטאורולוגי בין תל אביב לחיפה או הפרשי לחץ אוויר, אלא קרית אליעזר על כל משמעויותיו; הביתיות שלו, התנאים שלו, התפישה שלו כ"מבצר". כל הפרמטרים הללו יעברו שינוי דרסטי בעונה הבאה. אין לדעת מה תהיה החוויה לקבוצה האורחת ב"סמי עופר", אבל גרוע יותר מבמכלאה הזו זה לא יהיה.

התיקו הזה הגיע בגלל ירידה מנטלית במחצית, ודווקא משום כך הוא מאכזב במיוחד. אותם שחקנים שבמחצית הראשונה הצלחנו להתמקד באספקטים החיוביים שבמשחקם (כן, אפילו פידלף), הזכירו במחצית השנייה את הסיבה לשהותם על הספסל. פספסנו פה הזדמנות, כנראה את ההזדמנות האחרונה, לצאת מקרית אליעזר עם ניצחון, אבל אל תהפכו את זה לדבר מעבר לפיקנטריה.

הוא הביא אליפות, אז כנראה שאתה לא מבין. לא מבין שה"רצף" הזה הוא משהו שאוהדים המציאו, והוא לא מעניין. הרצף המעניין היה 10 שנים בלי אליפות, לא קללת אליעזר ולא בטיח. זה לא מעניין אותו ולא צריך לעניין. אם אפשר לתת מנוחה לשחקנים כבר מעכשיו, כי את העונה הבאה הם יתחילו ביולי - אז שיתן להם מנוחה. עוד שלושה חודשים מתחילה עוד עונה, מי צריך להסתכן בשביל שטויות. וכן, זה שטויות. הדבר החשוב הוא אליפות, אח"כ דרבי, וזהו. חיפה לא מעניינת.

אתה לא יכול להגיד שזה לא מעניין. ובכלל, אם קבוצה לקחה אליפות היא מפסיקה לשחק? יונייטד לא עלתה בהרכב מלא נגד ארסנל? וגם הם עייפים.

חיפה מאוד מעניינת, ואני לא מאמין שאנשים עדיין מספרים לעצמם את השטות שהיא לא.

אם זאת לא היתה מכבי חיפה, לא היה מגיע כל כך הרבה קהל של מכבי, לא היו מארגנים רכבת חזרה, לא היינו מקדישים להם שירים מיוחדים, והפייסבוק והפורום לא היה מוצפים בבדיחות עליהם במשך שבועות וחודשים - ואני בכלל לא מדבר על כל הסטטוסים היום לקראת המשחק. גם אם היינו נגד רמת השרון זה היה ככה? נגד הפועל חיפה? נגד נתניה? בחיאת דינק.

אז די כבר עם השטות הזאת שהם לא מעניינים. כי הם מעניינים מאוד.

מצד אחד טוב שהפסקנו את רצף ההפסדים בקללה, מצד שני לא לנצח 10 שחקנים עם יתרון של 2:0 זה פשע. תחושת החמצה גדולה, אוי איזה אופוריה וטירוף היו במחצית לא האמנו לרגע שלא מנצחים לא להאמין.

אתה לא יכול להגיד שזה לא מעניין. ובכלל, אם קבוצה לקחה אליפות היא מפסיקה לשחק? יונייטד לא עלתה בהרכב מלא נגד ארסנל? וגם הם עייפים.

חיפה מאוד מעניינת, ואני לא מאמין שאנשים עדיין מספרים לעצמם את השטות שהיא לא.

הרבה פה לא יסכימו איתי אבל מבחנתי ניצחון היום היה יותר חשוב מניצחון בדרבי, חיפה מזללת תארים ופאקינג לא ניצחנו שם 8 שנים!!!

די אוסקר עלה עם הרכב נכון, שחקנים עובדים קשה שבוע אחרי שבוע וזה משחק מצוין לפרגן להם ולתת צ'אנס להרשים בשביל העונה הבאה.

מבחינתי שימשיך כך עד הסוף. רק לא בדרבי זה הכל.

כל מילה!

אין שום קוף, תפסיקו להמציא קופים, עליונות כמו שהייתה היום אף קבוצה לא השיגה שם.

חיפה היו פח, אנחנו בהרכב שני בכסא גלגלים שמים להם 4... סתם לא היינו במוד מחצית שניה...

יש אליפות, הם על הפין שלי.

סיכום המשחק:

אוסקר זרק זין, וככה זה נראה.

חבל.

אני מאוהב בו והכל, שלא תבינו אותי לא נכון, אבל אתה לא עולה למשחק נגד היריבה השנייה הכי גדולה שלך עם המחליפים. וזה שהם לקחו אליפות זה נהדר אבל לא אומר שהם צריכים להפסיק לעבוד. אם הוא כל כך רוצה, שהיה נותן להם מנוחה עוד שבוע. לא בחיפה.

החשיבות של לשבור הערב את רצף אי-הניצחונות אחרי 8 שנים זה משהו שהוא לא הבין כנראה.

קודם כל, מסכים. וכן איך שראיתי את ההרכב בפייסבוק כבר הבנתי שהוא שם זין כמו בגביע. למרגוליס הייתי נותן להשתפשף עד סוף העונה בכיף אבל אבו-זייד ופידלף זה פשוט זלזול כמו גם לעלות בלי שרן.

מצד שני, אוסקר לא ער ליריבות הזו, היא לא מעניינת אותו. אני גם לא אתפלא אם בדרבי הוא יעלה בהרכב סוג ב'. אני לא חושב שלשבור רצף אי נצנחונות שם באמת עניין אותי, הוא בא לפה לקחת אליפות (וגם זה תוך שנתיים) ומעבר לזה הוא נותן צ'אנס לשחקנים עכשיו שזה כבר לא עולה לנו בכסף.

ומשום מה, אני מקבל את זה. כן, צורם לי שפספסנו הזדמנות היסטורית לתת להם 4-5 חתיכות. צורם לי כי בדיוק על זה דיברתי בשבוע שעבר, מכביזם, מכביסטיות, לעלות הכי חזק ולנצח גם כשזה לפרוטוקול. אבל כמו שאוסקר למד תוך כדי תנועה הרבה דברים על הקבוצה כמו גם על שיטת המשחק הוא גם ילמד שזה חשוב לנו.

ואין פה נושא להרים את הראש וחבל כי זה באמת משחק שהנושא הזה כתוב עליו. יכולנו לעשות להם טרור שם. יאללה, עונת הרחצה התחילה. להתראות בשנה הבאה.

העיקר ההתקדמות שעשינו.

פעם היינו מקווים לחזור לא-מושפלים מקרית אליעזר.

והיום, אנשים פה מתאבלים ומתאכזבים מתיקו שם,

ובצד הירוק חוגגים את התיקו הזה כאילו הוא ניצחון.

ימים טובים הגיעו :yahoo:

איגואנה - אני לא מבין איך עדיין לא הרחיקו אותך מהפורום. אפילו hairy2hell או איך שלא קוראים לו יותר אוהד מכבי ממך.

לעניין - יצאנו מאוכזבים מתיקו 2:2 בקרית-אליעזר שהושג ע"י ההרכב השני. ה"גברים" של חיפה מרוצים מהתוצאה. אם זה לא מסמל את השינוי שמתרחש לנגד עינינו, שום דבר לא יסמל אותו עבורכם.

אוסקר וההרכב - מודה, בהתחלה גם אני הרמתי גבה אבל אוסקר כל כך צודק בגישה שלו. שחקנים עבדו קשה כל העונה, וזאת הזדמנות בשבילו להחזיר להם ובשבילם להראות שיש להם מקום בסגל בעונה הבאה. שחקנים -

פידלף, למעט שתיים-שלוש הרחקות היסטריות, היה מצוין בפן ההגנתי (עצר כמה כדורים יפים מאוד), ובינוני בהתקפה (לא תמך מספיק). המון פוטנציאל לצד קבלת החלטות בעייתיות וחלודה רבה עקב מחסור בדקות משחק. בעיניי זה היה משחקו הטוב ביותר בקבוצה, וזה מעודד.

עומר ורד ומרגוליס - כמה כישרון, כמה מהירות, כמה נחישות. לו רק עומר ורד היה מצליח לייצר משחקים כמו שייצר העונה מול מכבי במשך כל העונה הוא היה עוזב את הקבוצה לאירופה ולא לקבוצת מרכז טבלה. אני מקווה שהוא ייתן הופעה טובה ביורו ויישאר. לא יודע להסביר למה אבל אני אוהב אותו. מרגוליס פשוט פצצת כישרון וכל המוסיף גורע.

אבו-זייד - למרות התפקוד שלו ב-50:50 לסירוגין. במחצית הראשונה הוא ואלברמן החליפו מקומות, מה שאפשר לאלברמן להראות ניצוצות בהתקפה, כשהיה ב-50:50, ומנגד אפשר לאבו-זייד להראות כמה הוא מתאים לתפקיד הקשר אחורי-גרזן, וכמה הוא לא מתאים לתפקיד קשר ה-50:50, למרות ההתקדמות היפה שעשה. הוא פשוט לא מאיים מספיק על השער, לא בבעיטה ולא במסירה.

גונזאלו - מה לא נכתב על השחקן הזה. כמה מוכשר ככה כופה את עצמו על המשחק ומאט את הקצב. אני לא אשכח ולעולם לא אזלזל בחלק שהיה לו באליפות, כשהוא החזיק אותנו בסיבוב הראשון. מי שכתב על החגיגות שלו שיתבגר, ומהר. אין לכם במה להתעסק? אף אחד לא שם לב שבשער הראשון שלו הוא הצביע לשמיים ומלמל משהו (אולי קשור לפטירת סבתו לפני כמה חודשים בודדים בלבד)? אף אחד לא שם לב שיש שחקנים שפשוט לא חוגגים שערים בטירוף?

אגב מישהו יודע במקרה מתי היה ה"לא עבירה" ברחבה על עומר ורד? לדעתי זה אחד הפנדלים השקופים שראיתי בחיים אבל השדרנים ישר פסלו את הנושא אז אף אחד לא מדבר על זה, אני רק זוכר שזה היה בין הגול הראשון שלנו לשני בערך, אולי אני טועה...

וגם אם כבר אם מישהו זוכר מתי הייתה התפיסה על קארלוס גארסיה ברחבה באמצע קרן במחצית השניה שהראו הילוך חוזר אני אשמח...

אגב מישהו יודע במקרה מתי היה ה"לא עבירה" ברחבה על עומר ורד? לדעתי זה אחד הפנדלים השקופים שראיתי בחיים אבל השדרנים ישר פסלו את הנושא אז אף אחד לא מדבר על זה, אני רק זוכר שזה היה בין הגול הראשון שלנו לשני בערך, אולי אני טועה...

וגם אם כבר אם מישהו זוכר מתי הייתה התפיסה על קארלוס גארסיה ברחבה באמצע קרן במחצית השניה שהראו הילוך חוזר אני אשמח...

השדרן אוהד חיפה לא היה לך מה לצפות שידבר על זה , לעומת זאת על הפנדל שהגיע לחיפה הם חפרו עשר דקות.

כשיעלו את המשחק המלא אני אחפש לך...

טוב מצאתי כבר, הריפליי מתחיל ב 31:35 בבמשחק המלא של ONE ביוטיוב.

לדעתי פנדל של מאה אחוז מאוד מזכיר את של עמאשה, לא ברור לי איך לא דיברו על זה, מחזיק אותו עם שתי הידיים, הבעיה היא שאחרי שהוא נתן פנדל אחד התבייש לתת תשני השופט..

http://www.youtube.com/watch?v=8ZbKgUpIgkk

טוב מצאתי כבר, הריפליי מתחיל ב 31:35 בבמשחק המלא של ONE ביוטיוב.

לדעתי פנדל של מאה אחוז מאוד מזכיר את של עמאשה, לא ברור לי איך לא דיברו על זה, מחזיק אותו עם שתי הידיים, הבעיה היא שאחרי שהוא נתן פנדל אחד התבייש לתת תשני השופט..

http://www.youtube.com/watch?v=8ZbKgUpIgkk

ואוו

הוא תופס אותו

מחזיק אותו

מפיל אותו

והם פשוט אומרים ביחד "לא"

גדול.