Jump to content

סיכום המשחק מבחינתי

lobster

Recommended Posts

לא יודע איזה משחק אנשים ראו היום שמגנים על פידלף.

משחק פשוט מזעזע, קטסטרופלי שלו. לא רואה סיבה להתחיל לפרט למה. זה זעק לשמיים.

כנ"ל אבו זייד. בכלל, היה נדמה שהוא מוכר קצת, באמת. עוברים לידו שחקנים והוא מתבונן.

אני מאוד מאוכזב מהתוצאה לאור הנסיבות, אבל גם שמח מהרבה דברים אחרים.

מכבי חיפה הושפלה הערב. מכבי עלתה בהרכב שני וטאטאה אותה. יותר מזה, מכבי לא חגגה בכלל אחרי גולים. חיפה חשבה שהיריבות הזו היא שיא העולם, מינימום אל קלאסיקו. מכבי מצידה הגיעה לעוד משחק ליגה משעמם עם הרכב טלאים וגם אחרי גולים לא הראתה יותר מדי התלהבות. לדעתי זו חתיכת השפלה עבורם.

לגבי גונזאלו - מדובר באחד השחקנים היותר כישרוניים שהיו בארץ. מחצית ראשונה בגדר חלום. בלתי ניתן לעצירה. השפיל שם את ההגנה של חיפה פעם אחר פעם. כן, צריך לסדר לו איזה בורג בראש אם רוצים להשאיר אותו פה, אבל אני באמת חושב שצריך שחקן כזה. אסור לשכוח שספסלו אותו בדקה 40 ומאז הוא לא רואה הרכב, קשה להתמודד עם סיטואציה כזאת. לדעתי צריך לתת לו עוד צ'אנס ולהשאיר אותו.

דבר אחרון. עוד שבועיים יש דרבי. מקווה שהשחקנים יבינו את חומרת השאננות שלהם הערב. בסה"כ תענוג לראות את מכבי והעונה הזאת היא כיף אחד גדול.

פידלף פח .

ומה בנאדו חשב לעצמו שהוא אמר שהם הביכו אותנו ?

"המאמן אריק בנאדו אמר לאחר המשחק: "תיקו זה תיקו, זה לא ניצחון. הצלחנו להביך אותם גם ב-10 שחקנים. זה קבוצה קשה. שחקנים גילו אופי. שחקנים לא נשברו ונלחמו עד הסוף. הגיע לנו פנדל וחבל. היינו יכולים לנצח. אני אף פעם לא מרוצה מתיקו ".

בנאדו צולם בטלוויזיה צועק לגולסה לשכב על הדשא ולבזבז זמן אז שלא יקשקש.

מצויין שהוא ממשיך איתם בעונה הבאה. הוא יותר מדי אמוציונאלי.

פידלף פח .

ומה בנאדו חשב לעצמו שהוא אמר שהם הביכו אותנו ?

"המאמן אריק בנאדו אמר לאחר המשחק: "תיקו זה תיקו, זה לא ניצחון. הצלחנו להביך אותם גם ב-10 שחקנים. זה קבוצה קשה. שחקנים גילו אופי. שחקנים לא נשברו ונלחמו עד הסוף. הגיע לנו פנדל וחבל. היינו יכולים לנצח. אני אף פעם לא מרוצה מתיקו ".

להביך אותנו זה כמו ניצחון

בנאדו צולם בטלוויזיה צועק לגולסה לשכב על הדשא ולבזבז זמן אז שלא יקשקש.

מצויין שהוא ממשיך איתם בעונה הבאה. הוא יותר מדי אמוציונאלי.

עונה הבאה הם מתחילים עם תואר עודף עלינו, לא כוחות.

תואר "הרווחנו את בנאדו"

לא צריכים להמשיך:

פידלף - שחקן זוועה, וזה לא משנה באיזה עמדה הוא משחק. לא חושב שצריך להרחיב בעניין הזה, ראינו אותו מספיק השנה וראינו שאין לו כדורגל.

חסן אבו זייד - לא מתאים לקבוצה כמו מכבי ת"א, יכול להצליח בקבוצת אמצע טבלה אבל אין לו מקום אפילו בסגל של קבוצה צמרת לגיטימית.

קולאוטי - חלוץ טוב שכבר עשה את שלו, אני אוהב אותו אבל הוא נהיה חלוד וכבר לא מה שפעם, אין לו מקום בשנה הבאה במכבי.

גונסאלו גארסיה - הוא ילד מניאק, והוא מזכיר לי בעניין הזה את מדוניאנין. הוא לא חוגג אחרי גולים, עושה רושם שעל הזין שלו הקבוצה(גם בגול של לוגסי הוא לא חגג). יש לו יכולת טכנית טובה מאוד אבל הוא סובל גם מהרבה מאוד מגרעות.. אין לו מהירות, הוא עלה נידף ברוח, הוא לא עושה הגנה, הוא מחזיק את הכדור אצלו יותר מידי והוא לא יודע לקבל החלטות נכונות. מבחינה מקצועית ובמיוחד מבחינה אישית - אין לו מקום בקבוצה בריאה כמו מכבי(גונסאלו הוא השחקן היחידי במכבי שלא הגיע לאימון שחרור אחרי משחק של מכבי).

נקודות אור:

עומר ורד - לא מפתיע אותי, הוא מגן ימני מצויין שהשנה מסיבה לא ברורה לא התמזל מזלו ולא היה טוב. לדעתי יש לו מקום כמגן מחליף במכבי.

מרגוליס - אין מילים, פשוט שחקן גדול, מבחינה מקצועית הוא יכול להתפתח לשחקן הכי טוב בליגה.. השאלה היא כמה האופי שלו חזק וכמה יעבדו איתו ויתמכו בו, אבל הוא כישרון עצום.

לא צריכים להמשיך:

פידלף - שחקן זוועה, וזה לא משנה באיזה עמדה הוא משחק. לא חושב שצריך להרחיב בעניין הזה, ראינו אותו מספיק השנה וראינו שאין לו כדורגל.

חסן אבו זייד - לא מתאים לקבוצה כמו מכבי ת"א, יכול להצליח בקבוצת אמצע טבלה אבל אין לו מקום אפילו בסגל של קבוצה צמרת לגיטימית.

קולאוטי - חלוץ טוב שכבר עשה את שלו, אני אוהב אותו אבל הוא נהיה חלוד וכבר לא מה שפעם, אין לו מקום בשנה הבאה במכבי.

גונסאלו גארסיה - הוא ילד מניאק, והוא מזכיר לי בעניין הזה את מדוניאנין. הוא לא חוגג אחרי גולים, עושה רושם שעל הזין שלו הקבוצה(גם בגול של לוגסי הוא לא חגג). יש לו יכולת טכנית טובה מאוד אבל הוא סובל גם מהרבה מאוד מגרעות.. אין לו מהירות, הוא עלה נידף ברוח, הוא לא עושה הגנה, הוא מחזיק את הכדור אצלו יותר מידי והוא לא יודע לקבל החלטות נכונות. מבחינה מקצועית ובמיוחד מבחינה אישית - אין לו מקום בקבוצה בריאה כמו מכבי(גונסאלו הוא השחקן היחידי במכבי שלא הגיע לאימון שחרור אחרי משחק של מכבי).

התחלת יא ילד מניאק?

בטח כאב לך כל החגיגות בשבוע האחרון, היית חייב לשפוך קצת רעל.

העיקר ישבת בבית היום בזמן שאנחנו נתנו את הגרון במגרש. חס וחלילה שתלך למשחק אחרי שהבטחנו את האליפות.

התחלת יא ילד מניאק?

בטח כאב לך כל החגיגות בשבוע האחרון, היית חייב לשפוך קצת רעל.

העיקר ישבת בבית היום בזמן שאנחנו נתנו את הגרון במגרש. חס וחלילה שתלך למשחק אחרי שהבטחנו את האליפות.

יותר אוהד ממך זה בטוח . עוד פעם אתה מתחיל?

לא צריכים להמשיך:

נקודות אור:

עומר ורד - לא מפתיע אותי, הוא מגן ימני מצויין שהשנה מסיבה לא ברורה לא התמזל מזלו ולא היה טוב. לדעתי יש לו מקום כמגן מחליף במכבי.

מרגוליס - אין מילים, פשוט שחקן גדול, מבחינה מקצועית הוא יכול להתפתח לשחקן הכי טוב בליגה.. השאלה היא כמה האופי שלו חזק וכמה יעבדו איתו ויתמכו בו, אבל הוא כישרון עצום.

פיייי אתה חתיכת אפס של בן אדם.

טינופת.

מתבייש שיש לנו אוהדים כמוך.

סיכום המשחק:

אוסקר זרק זין, וככה זה נראה.

חבל.

אני מאוהב בו והכל, שלא תבינו אותי לא נכון, אבל אתה לא עולה למשחק נגד היריבה השנייה הכי גדולה שלך עם המחליפים. וזה שהם לקחו אליפות זה נהדר אבל לא אומר שהם צריכים להפסיק לעבוד. אם הוא כל כך רוצה, שהיה נותן להם מנוחה עוד שבוע. לא בחיפה.

החשיבות של לשבור הערב את רצף אי-הניצחונות אחרי 8 שנים זה משהו שהוא לא הבין כנראה.

עומר, יש אליפות. הכל טוב.

ואם היינו מנצחים היום, הכל היה מושלם.

לא סוף העולם, ואני לא באבל, חזרתי הביתה במצב רוח די מרומם - בכל זאת, יש אליפות - ועדיין. חבל.

תפסיקו לרחם על עצמכם.

בשורה התחתונה יש פה שינוי מהותי בתפיסה של אוהדים, שחקנים, כל המועדון הזה.

אם בעונות קודמות היינו נוסעים לשם כדי לא להפסיד ויודעים שבפועל נקבל שלישייה - היום נסענו לשם ופתחנו כמעט בהרכב שני ושיחקנו כדי לנצח, נגד עשרה שחקנים או חמישה עשר.

תהיו גאים בתהליך עצום שחשבנו שייקח שנים ולקח פחות משנה.

כשבחיפה שחקנים שנתנו שני משחקים מצהירים שהם רוצים לצאת לאירופה ואצלנו שניים משחקני העונה מצהירים שהם "מחכים שיישבו איתם על הארכת חוזה" ו-"רוצה להישאר במועדון עד גיל 70" - אתה מבין שמשהו שונה.

ואני כנראה הבן אדם הכי פסימי פה.

המשחק הזה מזכיר לי את הדרבי 2:2 שרוברטו כבש, ובן שהר השווה דקה 90 והם חגגו,

המשחק שסימל את תחילת השינוי, המטוטלת החלה לעבור לצד הצהוב...

אני מבין קצת את עומר, אבל מכיוון אחר. למשחק היום לא היתה שום משמעות כלפי העונה הנוכחית, אפילו לא ברמת המורל או הנפצה אחרת מהסוג הזה, אבל בפעם הבאה שנגיע לחיפה ונצטרך לנצח הקוף הזה ימשיך לשבת לנו על הגב. בדיוק כפי שבלעדי ה-1:0 שגירדנו בדרבי חסר חשיבות בסוף העונה שעברה לא היינו יכולים לתת את הרביעייה שנתנו כעבור שנה. היתה לנו היום הזדמנות מעולה לחסל את העניין הזה ולהגיע למשחקים הבאים שם, שיהיו חשובים יותר, עם דף נקי מ'קללות' ומנחוסים.

לעומת זאת אני לא חושב שזה קשור לעובדה שאוסקר זרק זין. זאת אומרת, הוא זרק זין, אבל זה הספיק כדי להוביל 2:0 בקלילות מול עשרה שחקנים. למחצית השניה פשוט לא עלינו.