Jump to content

קהל ומולטימדיה מקרית אליעזר

אקיטה

Recommended Posts

אני לא הייתי נותן לאוהדי חיפה לקחת אותו ממני מלכתכילה (כמו שמעולם לא איבדתי אף פריט לאוהד אחר) (חוץ מכמובן פאו.. שזה פאו)

ואם כן, מבטיח לך שלא הייתי הולך למשטרה להלשין. אולי בין 15..

וגם אם כן, אם הייתי מגיע לשיא הפתטיות שלי באותו רגע. לא הייתי הולך להשוויץ בזה בפורום עם סמיילים שמחים כאילו אני גיבור מלחמה.

אה כאילו אחוות אולטראסים בארץ זה לא מביך?? מביך שאתה מגן על אוהדי חיפה ..

איכות מאוד רעה אבל טעימה מהכניסה לחיפה עם השיירה. לאורך כל הדרך היה משוגע!

אם מישהו צילם ממש את הרגע שתקעו את התנועה שיעלה! היה רגע מרגש...

העידוד העוצמתי נבע מתחושת אושר כללית על האליפות, היעדר לחץ, והעובדה שכל האוהדים הגיעו ליציע המסריח הזה בידיעה שאת המשחק הם לא כל כך יראו, אז מה שנשאר זה לעודד.

אני בדרך כלל לא כל כך מתייחס לעידוד, אבל אחרי אתמול אי אפשר שלא - הרבה שנים לא היה לנו עידוד ברמה כזאת.

בקשר לאוהדי בית"ר שהתחפשו לאוהדי חיפה אתמול - סתם חבורה של מסכנים שחשבו שלהכות אוהדים בודדים יכול להציל את הכבוד האבוד שלהם.

זה כמו שאתה מגיע למקום עבודה שאתה ממש ממש שונא, אבל אתה מגיע ליום האחרון, כי בסיומו אתה מתפטר וטס לחול או משהו.

ככה זה הרגיש אתמול, ואולי גם זה תרם לרמת העידוד.

העידוד היה בעיקר כי באנו לחגיגה. ההוכחה שלא חכמה היא שאפילו אני עודדתי. הכי הרבה מאז גמר הגביע נגד חיפה לדעתי.

אל תמעיט מערך הקהל,בחודשים האחרונים הקהל נראה משוחרר יותר למרות שהיו משחקים לחוצים בטירוף,והוא כן נתן תצוגות עידוד מצוינות.

אחרי שזה סוף סוף קרה,הקהל השתחרר,הוא יחזור לעצמו בהדרגתיות ואת זה רואים בחודשים האחרונים,הרבה לפני שהבטחנו את האליפות.

בסך הכל מאז אותה תצוגת עידוד מחפירה מול בני יהודה,אפשר להיות מבסוטים על הקהל.

גולדהאר יהיה במשחק נגד קריית שמונה בשבת? אם כן אני חושב שזאת הזדמנות פז לעשות תפאורה על כל יציעי 4-5 (ולנצל את העובדה שאין חציצה באמצע) שמיועדת לגולהאר. מגיע לו.

ולנושא,היה טירוף אתמול הסרטונים מתוך היציע פחות ממחישים לעומת הסרטונים שמצלמים את כל היציע מבחוץ..

בבקשה, אני מתחנן, תפסיקו.

לאן אתם ממהרים?

מאיפה לאנשים יש אוויר לשיר את "שנים רבות" כזה מהר.

"הם אומרים שנדפקתי" - הקטע של הכפיים "מהיום שבו הגעתי לעולם, רק דבר אחד זורם אצלי בדם..." - כמה מהר אפשר למחוא כפיים בקטע הזה?!

אנשי גדר, גוש עידוד יקר, תעשו את זה בקצב הנכון, גם אם זה אומר לעשות את זה בכוח.

אנחנו מאבדים שירים כל כך יפים, חבל.

אה כאילו אחוות אולטראסים בארץ זה לא מביך?? מביך שאתה מגן על אוהדי חיפה ..

טיפש מי שחשוב שמההודעה שלו הוא הגן על אוהדי חיפה.

הם קוקסינלים שהם באים בכמות על קצת, סבבה אתם צודקים, הם קוקסינלים שהם רבים עם סתם אוהדים, סבבה אתם צודקים.

אבל ללכת עם המשטרה?

זה יותר קוקסינלי אפילו מזה, השוטר שלקח לו את הצעיך זה אותו שוטר שיעצור חבר שלך מהיציע, ואז הוא כבר לא כל כך בסדר נכון?

לגבי קוסמיק, מאוד מביך מה שרשמת עם השוטר והאוהד חיפה, מאוד.

הם קוקסינלים שהם באים בכמות על קצת, סבבה אתם צודקים, הם קוקסינלים שהם רבים עם סתם אוהדים, סבבה אתם צודקים.

אבל ללכת עם המשטרה?

זה יותר קוקסינלי אפילו מזה, השוטר שלקח לו את הצעיך זה אותו שוטר שיעצור חבר שלך מהיציע, ואז הוא כבר לא כל כך בסדר נכון?

אה כי אם יגנבו לך תאוטו באמצע הלילה אתה נוסע לרהט למצוא אותו ולהרביץ למי שגנב נכון?

גישה מטומטת, מתי שצריך משטרה מדברים מתי שלא לא, וכל אחד יעשה תשיקול דעת שלו, רק תפסיקו לבלבל תמוח על זה פה כי זה הכי ?מביך? כמו שאתם אומרים.

אה כי אם יגנבו לך תאוטו באמצע הלילה אתה נוסע לרהט למצוא אותו ולהרביץ למי שגנב נכון?

גישה מטומטת, מתי שצריך משטרה מדברים מתי שלא לא, וכל אחד יעשה תשיקול דעת שלו, רק תפסיקו לבלבל תמוח על זה פה כי זה הכי ?מביך? כמו שאתם אומרים.

מקומה של משטרה לא במגרש הכדורגל.

ואם תעודד משטרה להרביץ לאוהדים של קבוצה אחרת מחר הם ירביצו גם לאוהדים של הקבוצה שלך, ואפילו לך עצמך, אם יראה להם לנכון באותו רגע.

אין לגיטמציה לשוטרים במשחקי כדורגל.

מקומה של משטרה לא במגרש הכדורגל.

ואם תעודד משטרה להרביץ לאוהדים של קבוצה אחרת מחר הם ירביצו גם לאוהדים של הקבוצה שלך, ואפילו לך עצמך, אם יראה להם לנכון באותו רגע.

אין לגיטמציה לשוטרים במשחקי כדורגל.

הוא דיבר על שוטר מחוץ למגרש ועל צעיף גנוב שזה שווה ערך לכל עבירת רכוש אחרת.

אגב, גם גניבה בתוך תחומי המגרש היא עדיין גניבה.

אבל ללכת עם המשטרה?

אני אפתח תדברים שלי בזה ש א? אני לא מסכים איתך

ב? אני לא הייתי מתלונן לשוטר

יש אנשים שלא מחפשים בעיות ולריב ,ואם כמה מזדיינים לוקחים להם תצעיף הם מעדיפים לשבת בשקט ואם במקרה השוטר שאל אותם מי לקח תצעיף להצביע על הבן אדם

מביך אתה אומר ?לפי מה שאני זוכר כל הפורום פה כבר סיים יסודי אלא אם כן אתה חי בסרט עדיין שכל השוטרים חזירים (יש ויש)

כל אחד שיפעיל לשיקול דעת שלו וזאת זכותו המלאה ואתה סתם זין אם אתה חושב שאתה יכול להעיר פה למישהו על זה

אני לא מכיר אותך ולא כלום ורק לפי הדיבור רואה שאתה מושפע מסריח ולא אכפת לי גם מי אתה

במקרה שהיה לבחור הזה היה 2 אפשרויות

1)לעשות מה שעשה

2) לפתוח בתגרה עם החולה **** שדפק לו תצעיף/לדקור אותו

ואז מה עדיף ?אפשרות 1 שנגמרה ב5 דקות וזה לא שהאוהד שחטף תצעיף קיבל עכשיו מאסר עולם ולא כלום

או אפשרות 2 להעצר על תקיפה ולהתחרט כל החיים שלך על מעשה מפגר בגלל עצבים שקפצו לראש

אני אפתח תדברים שלי בזה ש א? אני לא מסכים איתך

ב? אני לא הייתי מתלונן לשוטר

יש אנשים שלא מחפשים בעיות ולריב ,ואם כמה מזדיינים לוקחים להם תצעיף הם מעדיפים לשבת בשקט ואם במקרה השוטר שאל אותם מי לקח תצעיף להצביע על הבן אדם

מביך אתה אומר ?לפי מה שאני זוכר כל הפורום פה כבר סיים יסודי אלא אם כן אתה חי בסרט עדיין שכל השוטרים חזירים (יש ויש)

כל אחד שיפעיל לשיקול דעת שלו וזאת זכותו המלאה ואתה סתם זין אם אתה חושב שאתה יכול להעיר פה למישהו על זה

אני לא מכיר אותך ולא כלום ורק לפי הדיבור רואה שאתה מושפע מסריח ולא אכפת לי גם מי אתה

במקרה שהיה לבחור הזה היה 2 אפשרויות

1)לעשות מה שעשה

2) לפתוח בתגרה עם החולה **** שדפק לו תצעיף/לדקור אותו

ואז מה עדיף ?אפשרות 1 שנגמרה ב5 דקות וזה לא שהאוהד שחטף תצעיף קיבל עכשיו מאסר עולם ולא כלום

או אפשרות 2 להעצר על תקיפה ולהתחרט כל החיים שלך על מעשה מפגר בגלל עצבים שקפצו לראש

לאף אחד פה אין בעיה עם זה שהוא הלך לשוטר, בסוף החלטה שלו מול עצמו, אבל שלא יבוא לכאן ויתרברב כאילו הוא אכבר גבר שדפקו לו צעיף אז הוא בכה לשוטר שיעזור לו.

ויותר מזה, כולנו בסוף אוהדי כדורגל, אני מכבי הם חיפה וההם הפועל, בסוף כולנו זה אותו הדבר בקבוצות אחרות, ואין לגיטמציה לשוטר לבעוט בפנים של אוהד כי הוא אוהד קבוצה.

אין סיבה ששוטר ירביץ למישהו בכלל בשום צורה.

אתה רוצה לעצור אותו? תעצור.

הוא מתנגד? אז תפעיל כח, זה מילא, אבל לבעוט לאוהד לפנים תאמין לי, אין שום סיבה בעולם שהוא היה צריך לעשות את זה, בוודאות.

לאף אחד פה אין בעיה עם זה שהוא הלך לשוטר, בסוף החלטה שלו מול עצמו, אבל שלא יבוא לכאן ויתרברב כאילו הוא אכבר גבר שדפקו לו צעיף אז הוא בכה לשוטר שיעזור לו.

ויותר מזה, כולנו בסוף אוהדי כדורגל, אני מכבי הם חיפה וההם הפועל, בסוף כולנו זה אותו הדבר בקבוצות אחרות, ואין לגיטמציה לשוטר לבעוט בפנים של אוהד כי הוא אוהד קבוצה.

אין סיבה ששוטר ירביץ למישהו בכלל בשום צורה.

אתה רוצה לעצור אותו? תעצור.

הוא מתנגד? אז תפעיל כח, זה מילא, אבל לבעוט לאוהד לפנים תאמין לי, אין שום סיבה בעולם שהוא היה צריך לעשות את זה, בוודאות.

מה זה אשמת המתלונן?? שוטר חמור ואוהד חיפה חמור שגנב צעיף , מקווה שהגנב למד את הלקח..