Jump to content

קהל ומולטימדיה מקרית אליעזר

אקיטה

Recommended Posts

תצוגת עידוד מצויינת,הפעמים היחידות ששמעתי אותם על אמת זה בשירים המביכים שלהם ( אלירן שודד וכל אלה) 5 דקות אחרי הגול וקצת עם המגפון שיש להם ביציע.

התפאורה במחצית:wub: ואיזה כיף זה לדחוף לשירים ?יש אליפות?

אחרי שסיימתי לאהוב לפרגן ופשוט להיות גאה בקבוצה הכייפית הזו שיש לנו, היום הגיע תורי להיות מבסוט מאיתנו, ממכם, מהקהל של מכבי תל אביב.

יש לי הרבה ביקורת עלינו ועל הדרך בה אנחנו מתנהלים, חוסר הפרגון, השיפוטית, האפטיות....

אבל היום, ואני הרבה שנים הולך לראות אותנו , היום הייתה חוויה מתקנת.

היום רציתי לחבק כל אחד ואחד מדרי היציע.

היום הרגשתי קרוב באמת.

היום הרגשתי שכל השאר מרגישים ממש כמוני. הרגשתי שגם הם כמוני, בא להודות.

על הזין שלי חיפה. הם באמת אף פעם לא עניינו אותי,מלבד הסימבוליות. אני שמח שנשאר לנו להוריד קוף אחד מהגב. הרי אם נחווה הכל בעונה אחת, מה ישאר?

היה לי כיף היום, שכחתי כמה כיף זה יכול להיות.

יאללה תהיו גיבורים ותעלו לפה כל פיסת מולטימדיה שיש לכם!

נתראה בבלומפילד בשבת. אני כבר לא יכול לחכות...

אחת התצוגות עידוד הטובות של הקהל של מכבי בשנים האחרונות.

והקהל של חיפה כל כך מביך ועלוב, מתחיל משחק והם שרים על אלירן עטר(שלא שיחק) במקום לעודד את הקבוצה שלהם, ולא רק בפתיחה. ונראה לי גם שהם שרו יותר עלינו מאשר לקבוצה שלהם

איזה כיף היה בנסיעה חזרה ברכבת... הילד הקטן שעשה איתנו תראדה פריצה-אתה ענק!

הילד: אבל למה אני? חחחח גדול!

הרים את כל הקרון!

http://www.youtube.com/watch?v=GSEfqvrMJNo

הילד: אבל למה אני? חחחח גדול!

הרים את כל הקרון!

כדברי חןחן, הילד ענק :wubyellow3:

נסיעה מרגשת. הלוואי שגם תהיה רכבת מטדי בעונה הבאה. בגביע.

אני אציין עובדה. בלי דעה רק עובדה.

ישבתי (עמדתי...) בדיוק באמצע היציע. משמאלי אנשי גדר של האולטרס ומימיני אנשי גדר של הפנאטיקס.

כל המשחק היה תיאום ביניהם והם תקשרו אחד עם השני וכל היציע שר אחיד שזה מאוד נדיר העונה.

אני בכלל מנוי בשער 8, לא מתחיל בכלל להכנס להיסטוריה או חושב על להתיימר שאני מבין משהו במה שקורה שם.

אבל זאת עובדה שהייתה היום. בלי למתוח ביקורת ובלי להציג בעיות ופתרונות. תחשבו על זה.

נ.ב

נהנתי ברמות מטורפות! כואב לי הגרון אני לא מסוגל לדבר. והשיירה הייתה מרגשת לאללה! הכניסה לחיפה שפתאום כולם עצרו את התנועה לכמה דקות היה מרגש ברמות על!

מישהו ראה את המכות מחוץ לאיצדטיון ויכול לספר מה היה ?

לא ראיתי את זה אבל אותי תפסו באיזה סמטה 10 אוהדים מהארגון המסריח שלהם אחד בגיל שלי דפק לי יריקה בפנים ואחריו בא גורילה מטורפת קרע לי את החולצה ובמזל לא התפתח כלום.(אגב הארגון שלהם עזב במחצית את המגרש ואלה שראיתי היו בדרך חזרה לאיצטדיון).

10 על 1..כבר אמרנו שהם גברים?

מישהו ראה את המכות מחוץ לאיצדטיון ויכול לספר מה היה ?

תאכלס כלום, חבורה של גברים בירוק לקחו צעיף לאיזה אוהד מכבי, פתאום באו שוטרים על אופנוע ואמרו לאוהד הצהוב שיראה להם מי לקח לו את הצעיף, במקרה עמד שם איזה ראגה סוסו שמן כל כך עם בטן של הריון חודש תשיעי ששיחק אותה גבר וישר השוטרים עצרו אותו.

האוהד הצהוב נלקח לתת עדות נגד הסוסו, שבינתיים נאזק והתחיל לבכות כמו ילדה והכחיש את מעורבותו בזמן שהצעיף הצהוב מבצבץ לו מתחת לחולצתו הסרוחה. אחרי שהצעיף הוחזר לו, האוהד הצהוב נלקח אחר כבוד בידי שני שוטרים מגודלים אל תוך היציע תוך כדי שיחת חולין עם אחד השוטרים שהודה בפני האוהד הצהוב על אהדתו לקבוצת מכבי תל אביב, בדרך חלף האוהד הצהוב על פני איתן טיבי שערך חימום והחליף איתו כיפים, בעוד שהשמן מהחבורה של הגברים בירוק מובל אל תא המעצר.

:yahoo:

ויאללה איתן טיביייי!!!!