Jump to content

הרגע שלכם

שולח מייל

Recommended Posts

המהפך נגד בני יהודה, שהגיע הדקה ה-90 רק רציתי לא להפסיד

ואז בא פריצה, חשבנו שזה נגמר?

לוגסי בא עם טיל שלא מהעולם הזה ונתן לנו 3 נקודות יקרות ורגע שלא נשכח בעשורים הקרובים. לא יודע אם צרחתי יש כזה בחיים שלי

מבחינת קהל דרבי נמס ממך,

אי אפשר להסביר למה אבל פתאום השיר הזה תפס את כל הקהל,

אתה מוצא את עצמך שר ורוקד באיצטדיון עם עוד 10 אלף צהובים ששרים עומר אדם ופשוט מאושרים בגלל מכבי

והיה כולה 1-0, הכי מרגש שזה היה בספונטניות נטו אהבה למכבי

לוגסי וברק לוי היו נקודות קטנות בזמן של התפוצצות של עונג צרוף.

קחו עונג צרוף של 90 דקות של 4-0 בדרבי ודחפו אותו לשניה אחת.

חייב לבחור בלוגסי. בחיים לא שמחתי ככה בגול. אשכרה בכיתי. דמעות.

המשחק פרידה מהשחקן, הגול של לוגסי, הרביעי של ראדי והמהפך ברמהש. לא יודע אפילו איך לארגן את זה בצורה מסודרת. הכל מבחינתי סימן אליפות, שמחה, דרך חדשה.

אם היו אומרים לכם שנה שעברה שאנחנו הולכים לנצח 4-0 בדרבי ואצל רוב האנשים פה זה לא יהיה הרגע המרגש של השנה אז אף אחד לא היה מאמין.. פשוט לא נתפס איזה עונה חלומית זאת..

הישש הכי חזק שהוצאתי השנה זה בעצירת פנדל של ברק לוי.

לא יודע אם הרגע הכי גדול אבל הישש הכי חזק שיצא ממני אי פעם.

1. לוגסי.

2. ייני מניף צלחת.

3. לוי.

4. מהפך ברמה"ש.

אחריהם יש כ"כ הרבה כמו עטר מול רמה"ש לפני הפלייאוף, 4-0, 2-0, עולה דקה 70, 6-2, חיפה מחזור ראשון

ה4-0 בעיני הוא לא רק רגע העונה הוא גם רגע העשור - באותו רגע הבנתי שנגמר העשור הרע , הפחד שהיה מלווה אותי לפני משחקים מול הגדולות נעלם , מכבי חזרה והטירוף ברביעי של ראדי היה הכי גדול בחיים שלי..

כלכך הרבה רגעים שיכולים להיות הרגע של העונה איזה כיף, שימשיכו לזיין תשכל שזאת אליפות של כסף. ?אבל לי לא מפריע, על הזין מה כולם אומרים...?

יש לי רגע שלא קשוור כל כך זה המשחק מול בני יהודה שעף טיל מעל בלומפילד והדבר היחיד שמעניין אותי שלא יבטלו את המשחק (למרות שהפסדנו לצערי) זה רגע מוזר אם תחשבו על זה.שמראה את המחויבות למכבי .

וחוץ מזה היו הרבה מאוד רגעים יפים באליפות הזו כמו שאמרו, מהאימון הראשון בים במחנה ועד היום ,תודה לך מכבי.

השער של ייני ב 2-6 על הפועל חיפה - תופס מקום מאוד גבוה אצלי, לא רק בשל השישיה, או בגלל שזה שרן, אלא כי הרגע הזה סיכם את המשחק האחרון של השחקן ה-12.

וזו אחת החוויות החשובות והחזקות שלי מעונת האליפות הזו.

וכמובן גם הרביעיה בדרבי, ולוגסי

אבל הגול של לוגסי .. , לא הייתי במשחק , ב2-1 להם פשוט כאב לי ( אין דרך לתאר ת'הרגשה , רובכם מכירים את ההרגשה שמכבי מקבלת גול , ועוד " ניצחון " ) ..

תפסתי תשלט ופשוט רציתי לכבות את הטלוויזיה , אבל ראיתי את ברק נשכב על הדשא ורציתי לראות שהוא בסדר .. על הדרך ראיתי את אוהדי בני יהודה המזדיינים האלה שרים מכבי זונה , ונזכר איך בבוקר כמו משועמם קראתי את הטוקבקים שלהם בוואן שאנחנו לא מסוגלים לנצח אותם , וזה פשוט רץ לי בראש כמו סרט שחור ורציתי לבכות ( על הדרך מאבדים נקודות חשובות בדרך לאליפות ) .

אבל אז בגול של פריצה פשוט קרעתי את החולצה וצעקתי " סבתא שלכם זונה ! למה מי אתם שלא ננצח אותכם !! " ) וכמובן אבא שלי עוד שניה שם לי בעיטה , אבל אז בגול של לוגסי , פשוט תפסתי תשלט זרקתי רק ה' יודע לאן פיצצתי איזה מנורה בחדר , נפלתי על הרצפה , תפסתי את הראש , לא ומלמלתי " מרגע של עצבות נצא גדולים , מרגע של עצבות נצא גדולים .. " איי , מוכן לשלם מיליון שקל בשביל לחזור לרגע הזה ..

אבל כיעקרון , המהפך ברמה"ש לדעתי הוא רגע העונה , גם בגלל שהפסד שם זה היה פשוט גומר לנו את העונה ..

אבל לצערי הרב מאוד , לא הייתי ולא ראיתי אפילו את המשחק , הייתי בחתונה של דודה שלי ורק התעדכנתי בתוצאות , וב4-3 פשוט צרחתי כמו משוגע ואפח'ד לא הבין למה ..

אני מאמין שאם הייתי רואה את המשחק זה היה רגע העונה שלי ..

רבל כיעקרון , המהפך ברמה"ש לדעתי הוא רגע העונה , גם בגלל שהפסד שם זה היה פשוט גומר לנו את העונה ..

איך אחרי שלקחנו אליפות יש עוד אנשים מאמינים בשקר הזה של היה גומר לנו את העונה, אולי מקשה, אולי בסוף היינו מפסידים, אולי מוראלית היה לנו קצת יותר קשה אחרי המשחקים, ואולי ואולי, אבל מי מבטיח שזה היה גומר לנו את העונה?

תפסיקו עם זה כבר

איך אחרי שלקחנו אליפות יש עוד אנשים מאמינים בשקר הזה של היה גומר לנו את העונה, אולי מקשה, אולי בסוף היינו מפסידים, אולי מוראלית היה לנו קצת יותר קשה אחרי המשחקים, ואולי ואולי, אבל מי מבטיח שזה היה גומר לנו את העונה?

תפסיקו עם זה כבר

נו מה קשור , זה היה פוגע מורלית קשה בקבוצה , מקשה מאוד , ובמיוחד על הלחץ של הקהל שלנו בשנים האחרונות ..

אתה לא יכול לדעת מה היה קורה , אבל בלי הניצחון הזה היה קשה מאוד לקחת את האליפות וזה היה משפיע על כל העונה , ואני אומר לך את זה ב100 אחוז

תפסיקו עם זה כבר

אולי בדיעבד לא, אבל באותו רגע זה לגמרי היה נראה ככה

גם הגולים שספגנו, כל אחד יותר מוזר מהשני, היו פשוט פלאשבק לגול ההוא כשניבאלדו שוכב ליד קו הרוחב

הייתה הרגשה שהנה עוד עונה זה מתנפץ לנו בפנים.