Jump to content

רשמי:חגיגות אליפות במוצ"ש בכיכר רבין,אחרי המשחק מול ק"ש

צהובעולה

Recommended Posts

לא לקחו בחשבון שיכול להיות שנפסיד ואז פחות מגניב לחגוג.. :)

אם זה ירחיק את הפועל מאירופה אז המשחק הזה הוא win win situation

לא לקחו בחשבון שיכול להיות שנפסיד ואז פחות מגניב לחגוג.. :)

כן, כי מאוד יטריד אותי באיזה הפרש לקחנו אליפות.

אלא אם יהיה איזה משהו מאוד מביך. איזה 4-0, או אדומים או איזה בלאגן כלשהו, זה יכול להעיב.

אבל הפסד? לק"ש? כשכבר לקחנו את האליפות? יהיה באסה כי תמיד רוצים לנצח, אבל כבר בדרך לכיכר נשמע שירי אליפות ונכין את עצמנו לחגיגה

אם הייתי שומע לפני שנה שיוהאן קרוייף יודיע למלכה ביאטריקס שהוא לא יוכל להגיע לטקס חילופי השילטון

בהולנד כי הוא צריך לנסוע לחגיגות האליפות של מכבי....

"אני כ"כ גאה ושמח באליפות שהשיג הבן שלי עם מכבי ת"א בישראל. לא אוכל להשאיר אותו לבד בחגיגות ואני מאוד רוצה לחוות את הארוע עימו ביחד בת"א. למרות שאני מכיר את המלכה כבר עשרות שנים, אני מתנצל שלא אוכל להיות בחגיגה שלה, אני חייב להיות בחגיגה המשפחתית שלנו. אני מקווה שהיא תבין אותי".

הדבר הכי אדיר שקראתי מאז...מאז...

הבנתי שיוהאן התאכזב שאין חלונות אדומים בתל אביב,במקום זה הוא יישאר לראות איך אנחנו מזיינים את הפועל בדרבי.

ענק, עכשיו יוהאן יוכל לפגוש את המעריץ המושבע שלו-פרימו...

פרימו מזמן מתעב אותו. איפה הוא היה מול קריית שמונה בגשם שהוא פתאום מגיע במאי לחגוג?

פרימו מזמן מתעב אותו. איפה הוא היה מול קריית שמונה בגשם שהוא פתאום מגיע במאי לחגוג?

מחכה להודעה שלו שקרויף יצא מהארון

רוסל הוציא הודעה רשמית: "אוסקר גארסיה עזב את מחלקת הנוער של ברצלונה כדי להתפתח כמאמן. הוא נסע לישראל, היכן שלג'ורדי קרויף היה את האומץ להמר עליו כמאמן של מכבי ת"א".

"הרבה אנשים רצו לראות אוסקר נשאר בברצלונה, אך המאמן נסע לישראל ולקח אליפות בשנתו הראשונה במועדון שלא זכה בתואר במשך 10 שנים. מועדון ברצלונה מברך את אוסקר גארסיה וג'ורדי קרויף על הישגיהם".

לא להאמין שאגדת כדורגל כמו יוהאן קרויף מזכיר בכלל את מכבי תל אביב, ונשיא ברצלנוה מדבר עלינו.

נשיא ברצלונה מצטרף לאיחולים לאוסקר, גו'רדי ומכבי, יוהאן קרויף... בקצב של העונה הנוכחית אני כבר לא אתפלא עם חוצנים עם רגל ושני ראשיים יבעטו את בעיטת הפתיחה במשחק נגד ק"ש.